Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 67 ]

1

Temat: Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe?

Tak siedze i myśle czy lubicie komedie filmy komediowe?? Jeśli tak to jakie są wasze ulubione  komedie. I jakie polecacie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe?

Ja uwielbiam komedie z Martin Lawrence,Eddy Murphy,z polskich do Lubie U Pana Boga w ogródku,te stare filmy są super ntypu kargule czy Vabank,Seksmisja,Kiepscy,Ranczo, a mam takie niemieckie komedie zarąbiste Gdzie jest fred,i Wyścig o kase,jest jeszce wiele komedia ale nie moge se przypomnieć tytułów może se pózniej przypomne

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

3

To chyba jedyne filmy które oglądam z zapałem. Ale nie mam chyba ulubionej. Komedia musi być zabawna, bo niestety wiele filmów które obecnie powstaje jako komedie z tym gatunkiem ma niewiele wspólnego.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez
Reklama

4

Jeśli komedia nie jest śmieszna to czemu jest gatunkiem komedia. wink musi być śmieszna.

5

Zgryz niestety wiele filmów jest określanych jako komedia, a wcale nie są śmieszne

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez
Reklama

6

Ja kocham komedię i kabarety,uwielbiam się pośmiać :] Tytułów  komedii nie pamiętam,ale przepadam za Adamem Sandlerem! Uwielbiam oglądać z nimi filmy. Jak sobie przypomnę tytuły to dopisze.

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

7

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" ,"Duchy moich byłych","Boski żigolo","American pie wedding",Bardzo lubię komedie z Benem Stillerem:"Starsky i Hutch ","Poznaj moich rodziców ","Poznaj mojego tatę",

8

jakoś zawsze z sympatią oglądam wszystko z Leslie Nielsenem smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

9

od czasu do czasu pewnie, że lubię się pośmiać, a Leslie - fajny był, ale musze mieć na niego humor tongue

Miłość wywraca życie do góry nogami...

10

"Jeszcze dalej niż północ" dawno nie uśmiałam się na żadnym filmie, jak na tym. To komedia, którą ostatnio oglądałam. Ogólnie francuskie komedie są świetne("Plotka", "Nietykalni", "Kobiety z 6.piętra"). Dużo lepsze niż Hollywood shits. Polecam też komedie naszych sąsiadów Czechów.

Z polskich uwielbiam te z czasów PRL-u - "Nie lubię poniedziałku", czy "Poszukiwany, poszukiwana".

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

11

Moje ulubione to 'Miś' i 'Seksmisja'. Z nowości polecam wybrać się do kina na 'Komisarz Blond i oko sprawiedliwości' - poszłam z dystansem, ale okazało się, że to dobry film, z lekkim i inteligentnym humorem smile

12

Moje komedie

1. Poranek Kojota
2. Taxi - wszystkie części
3.Wyścig Szczurów
4.Narzeczony mimo woli - z Sandra Bullock (komedia romantyczna)

Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.

13

Dzień Świra
Komisarz Blond
I w specyficznym nastroju serie scary movies:)

14

Uwielbiam parodie filmowe, dla mnie to najlepsze komedie smile

15

najlepsze wg mnie:

"Dzień świra"
"American pie"
"Ciało"
"Seksmisja"
"Miś"
"Rejs"

16

ja lubie stare polskie komedie, np. Poszukiwny-Poszukiwana, Nie lubię poniedzialku, Kogel-Mogiel obie części. Kiler, rowniez obie czesci.

17

Z polskich komedii bardzo udana jest ta nowa z Anią Dereszowską -Komisarz Blond i oko sprawiedliwości - również dla fanów parodii, blond jest podobny do Nielsena, a fabuła do Różowej pantery smile

18

Lubicie smile Stare, dobre polskie komedie są niezastąpione. Seksmisja, Sami swoi, Kogel mogel ? Z tych nowszych, moje serce podbił Iron sky, taka mieszanka komedii i SF, który widziałam na nVod Nki, a z tych kinowych, Ted smile

19

ja uwielbiam komedie z Jimem Carreyem, facet gra za kazdym razem tak samo i za kazdym razem boli mnie brzuch od śmiania:).Adam Sandler tez jest dobrym komikiem. Zgadzam sie, ze komedia musi być smieszna, ale kazdy z nas ma inne poczucie humoru

20 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2013-01-09 22:51:30)

Zgryz napisał/a:

Tak siedze i myśle czy lubicie komedie filmy komediowe?? Jeśli tak to jakie są wasze ulubione  komedie. I jakie polecacie?

Lubię, choć ciężko teraz moim zdaniem o dobrą komedię smile Czasem trzeba poszukać.
Na odprężenie najbardziej lubię chyba komedie romantyczne np niedawno obejrzana "Tylko nie miłość" (2012), "Oświadczyny po irlandzku" (2010), "Ona to on" (2006), "Sztuka zrywania" (2006)- te filmy według mnie mają pierwiastek romantyczny, ale też są dość śmieszne, dzięki dialogom, sytuacjom. Jest więcej takich filmów, ale teraz sobie przypomniałam takie, pamięć też bywa zawodna smile

Jednak ze "zwykłych" komedii, to podpisuję się pod "Jeszcze dalej niż północ" (200), "Kłopotliwy gość" (2007), "Ostatnia posługa (2008)- po takich filmach mam ochotę na więcej francuskich produkcji, świetny humor smile

Z polskich mogę podać np: "Kogel- mogel" (1988), "Zróbmy sobie wnuka" (2003), "Killer" (1997), "Sami swoi" (1967) i wiele innych.

Ogólnie, to jedne z ulubionych moich komedii, jak widać my też potrafimy zrobić dobre, Francuzi też, w innych krajach, oprócz tych, co wymieniłam też są, ale skupiłam się na tych, by post nie był za długi, a zawierał takie najważniejsze dla mnie pozycje smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

21

Według mnie też ciężko jest znaleźć dobry film komediowy. Z serialami jest jednak odwrotnie:) Polecam Teorię Wielkiego Podrywu, Jak Poznałem Waszą Matkę czy Różowe lata 70:) Kto lubi specyficzny, angielski humor, to oczywiście powinien zobaczyć latający cyrk Monty Pythona. Seriale mają niestety ten minus, że strasznie wciągają i trudno jest się od nich oderwać:)

22 Ostatnio edytowany przez Vian (2013-01-10 19:17:26)

Little Miss Sunshine
Życie jest piękne
stareńkie komedie z Chaplinem, Flipem i Flapem czy Busterem Keatonem
Przekręt
Forrest Gump
Żywot Briana
starsze polskie typu "Jak wywołałem IIWŚ", "Sami swoi"

PS.
O, Dzień świra - znakomita tragikomedia. W ogóle lubię tragikomedie, komedie gangsterskie - takie bliżej niesprecyzowane. Nudzą mnie komedie przeładowane żartami o seksie i pierdzeniu i z niczym poza tym.

23

Vian napisał/a:

Little Miss Sunshine
Życie jest piękne
stareńkie komedie z Chaplinem, Flipem i Flapem czy Busterem Keatonem
Przekręt
Forrest Gump
Żywot Briana
starsze polskie typu "Jak wywołałem IIWŚ", "Sami swoi"

PS.
O, Dzień świra - znakomita tragikomedia. W ogóle lubię tragikomedie, komedie gangsterskie - takie bliżej niesprecyzowane. Nudzą mnie komedie przeładowane żartami o seksie i pierdzeniu i z niczym poza tym.

o tak! filmy, które wymieniłaś są genialne, a szczególnie: Życie jest piękne, Forrest Gump, Żywot Briana i Przekręt (mój faworyt ze znakomitymi kreacjami aktorskimi:D)

24

"To właśnie miłość", "Co nas kręci, co nas podnieca", "Allo, allo", "Alf"  big_smile

25

Lubimy komedie, lubimy big_smile Mi podobał się Kac Vegas, Dziennik Bridget Jons (obie części), Nigdy w życiu, Vickey Cristina Barcelona, Jeszcze raz, Trick, Gnomeo i Julia ( animowane ale bardzo fajne) Goście, goście ( 3 części śmiechu z Jeanem Reno big_smile )Igraszki losu.. i tyle pamiętam big_smile

Bóg dał mi wolność wyboru
i postawił na drodze Ciebie..

26

Fakt, zapomniałam o "Vicky, Cristina..."- uśmiałam się nieziemsko, zwłaszcza z roli Penelope Cruz smile

27

Dla fanów Przekrętu polecam "Lock, Stock and Two Smoking Barrels".

Śmieszą mnie również czeskie komedie: "Guzikowcy" "Czeski sen".

No i wszystko Monthy Pythona.

15.08 - Olek

28

dorota.f napisał/a:

No i wszystko Monthy Pythona.

miałam kiedys zajawkę na niego smile
pamiętasz żywot Brayana? Lubię bardzo Adama Sandlera, Eddie Murphy też jest świetny i oczywiście     Sacha Baron Cohen.
Przypomnieli mi się jeszcze Faceci w rajtuzach i Hot shot z Charliem Sheenem.

29

"Allo, allo..." a w nim Rene i jego teksty "You stupid woman" lol

"Mądrego widać, głupiego słychać."

30

Porodie wszelkiej maści - choć nie wszystkie się udają wbrew pozorom, smile
Kosmiczne jaja i seria strasznych filmów. smile Nie przepadam za romantycznymi ale wyjątkowo fajne był "to właśnie miłość".

31

Nie będę oryginalna. Na pierwszym miejscu "Allo,allo".
Bardzo lubię brytyjski humor, więc dołożę do tego "Co ludzie powiedzą?", "Hotel Zacisze" oraz "Latający cyrk..."- Ministerstwo Dziwnych Kroków wymiata big_smile.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

32

*Goście, goście - bardzo dobra komedia big_smile
*Ted - opinie są podzielone, ale ja się uśmiałam smile)
*Miłość.Nie przeszkadzać! - francuska komedia romantyczna, polecam smile
*Co się zdarzyło w las vegas - Ashton Kutcher + Cameron Diaz wink

Każdy umie cierpieć - to ludziom przychodzi najłatwiej, najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęście.

33

Just.love.me, "Ted" - potwierdzam... uśmiałam się niezmiernie big_smile Zwłaszcza z misia podczas "pracy w sklepie" lol

"Mądrego widać, głupiego słychać."

34

Zależy kiedy smile muszę mieć humor na komedię. Ostatnio wyszłam ze znajomymi na Straszny Film 5 i humor bardzo mi się poprawił smile Parodia Incepcji i Czarnego Łabędzia sprawiła, że płakałam ze śmiechu smile

35

z polskich seksmisja, kiler a zagraniczna to dziewczyna moich koszmarów:)

"jesteś różowy krem na cieście i byłbym Ciebie jadł o wiele częściej.. o ile zechcesz... jesteś jedyna w całym mieście, łaskawy zrządził los, że chciałaś mieć mnie w domu na jesień..."

36

just.love.me napisał/a:

*Goście, goście - bardzo dobra komedia big_smile

Racja. Na tym filmie uśmiałam się jak nigdy wink

Oprócz tego jeszcze "Nie lubię poniedziałku" i "Piętro wyżej" były czadowe smile

37

klasyczne polskie komedie najlepsze, np. "dziewczyny do wzięcia", polecam! Tutaj możecie zobaczyć cały film: www.youtube.com/watch?v=VHs8TdqWcJ0?

Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

38

Bill Murray:
Dzień Świstaka
Czlowiek, który wiedzial za malo
...

Dudley Moore:
Arthur
Crazy People
...

Michael Douglas:
Król Kalifornii
Cudowni chlopcy

Posty [ 1 do 38 z 67 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016