Czy kupujecie kosmetyki przez internet? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy kupujecie kosmetyki przez internet?

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 189 ]

Temat: Czy kupujecie kosmetyki przez internet?

Macie może jakieś miłe lub przykre doświadczenia z zakupem kosmetyków przez internet? ...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy kupujecie kosmetyki przez internet?

Ja nie ma, bo nie dokonuje takich zakupów przez internet. Kupując kosmetyki dokładnie je oglądam. Muszę sprawdzić zapach, konsystencję i porównać na miejscu z innymi odpowiednikami. Muszę coś podotykać i sprawdzić, zanim coś kupię.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

3

CupraFR napisał/a:

Ja nie ma, bo nie dokonuje takich zakupów przez internet. Kupując kosmetyki dokładnie je oglądam. Muszę sprawdzić zapach, konsystencję i porównać na miejscu z innymi odpowiednikami. Muszę coś podotykać i sprawdzić, zanim coś kupię.

Ale z drugiej strony, kupując przez internet mamy możliwość poczytania przed zakupem na forach, portalach zakupowych, w porównywarkach cen itp. opinii klientów na temat sprzedawcy i danego produktu. Unikamy kontaktu z nachalnymi sprzedawcami i dzięki temu mamy swobodę i brak skrępowania przy oglądaniu i kupowaniu.

Reklama

4

Oczywiście, ze kieruję się też opiniami innych ludzi w kwestii jakiegokolwiek produktu, czy to na forach czy wśród znajomych, ale sama muszę obejrzeć go z bliska. Dla mnie dużą rolę odgrywa zapach produktu z rzeczy nienamacalnych w internecie.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

5

Z drugiej strony nie każdy kosmetyk przed zakupem w sklepie można powąchać i zbadać zawartość. Jeśli już kiedyś używałam danego kosmetyku to raczej nie mam problemu z zamawianiem przez Internet. Oczywiście, z pewnego źródła, nie byle gdzie smile

Reklama

6

Ja kupuję bez żadnych oporów.
Najpierw czytam recenzje, opinie..
Ale nie kupuję polskich kosmetyków, raczej bardziej bazuję na zagranicznych - daleki wschód etc smile
Jak dotąd nie zawiodłam się.

7

Domatorka napisał/a:

Z drugiej strony nie każdy kosmetyk przed zakupem w sklepie można powąchać i zbadać zawartość. Jeśli już kiedyś używałam danego kosmetyku to raczej nie mam problemu z zamawianiem przez Internet. Oczywiście, z pewnego źródła, nie byle gdzie smile

A konkretnie z jakiego źródła?

8

A mi się zdarza kupowanie kosmetyków w necie. Nie powiem, żebym robiła to często ale czasem jeśli coś bardzo mi się spodoba i wiem, że ma dobre właściwości bo np. koleżanka mi poleciła to szukam takiego kosmetyku w internecie. Najczęściej w sklepach internatowych. Za aukcjami jakoś nie przepadam wink

9

No chyba, ze znałabym ten produkt na wylot, jest jednym z moich ulubionych, to owszem, skusiłabym się na zakup przez internet. Ale z drugiej strony uwielbiam spędzać czas w drogerii i kupować kosmetyki, a sklepy internetowe odbierają mi tą przyjemność porównywania i testowania produktów na własnej skórze.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

10

Mi sie zdarza ale sporadycznie. Tzn. jesli wcześniej czegoś używałam i byłam zadowolona to szukam tego w necie ponieważ jak wiadomo chyba wszystkim - można czasami na super promocje trafić i na prawdę kupić coś taniej.

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

11

Ja tylko kupuje przez internet lub jakieś katalogi,jeśli jest to sprawdzony kosmetyk. W ciemno raz mi się zdarzyło kupić i krem do dziś stoi na półce. Ja zanim coś kupię,to lubię powachac,a  np.krem,to sprawdzić czy nie jest za rzadki/gesty. Przez internet,to tyle wiem,co napiszą o danym produkcie,a często się zdarza,że mijają się z prawda.

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

12

Raczej nie kupuje żadnych kremów/balsamów przez internet, bo ceny są w sumie podobne jak w sklepach.Ale np lakiery do paznokci i inne akcesroia czesto kupuje na allegro i jestem zadowolona:)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

13

ja najczęściej perfumy kupuję w sprawdzonej już perfumerii i nawet płacąc za kuriera jest ok.20% taniej niż np. w sephorze.

14

tak. korzystam od paru lat z jednej drogerii internetowej i jestem zadowolona- kupuje tam ponieważ marki które używam cieżko dostać w większości sklepów -np. firmę Ava

15

ja szukalam perfumow i zanalazlam dopiero na necie - Fragrance Direct smile
Maja super promocje a produkty z najwyzszej polki.
Polecam

Scientists have finally discovered what is wrong with the male brain:
On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left wink

16

Niestety na allegro sprzedają podrabiane produkty w szczególności kosmetyki(pudry,tusze,perfumy ,a nawet leki w szczegolnosci viaga.latego ja osobiście kupuje tylko u sprawdzonych sprzedawców z  min 600 poz kometarzami.
Podobno i w sklepach sa wstawiane podrabiane produkty wiec wszystko zależy od szczescia ;/

Agni4696 napisał/a:

Macie może jakieś miłe lub przykre doświadczenia z zakupem kosmetyków przez internet? ...

Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.

17

Czasem kupuję na allegro, a czasem w sklepach internetowych. Na allegro zdarzają się podróby...niestety, ale trzeba po prostu kupować od zaufanych sprzedawców. Ja jak kupię od kogoś raz i okaże się wszystko ok to później zawsze od tego samego sprzedawcy zamawiam. Wiele kosmetyków nie da się kupić w sklepie np. seria profesjonalna z Bielendy czy kosmetyki kolorowe Danni, więc pozostaje tylko net.

18

Ja kupuję, ale jeśli "kolorówkę", to napierw testuję ją w sklepach.

19

Ja kupuję przede wszystkim w internecie, bo jest tam najtaniej. Allegro raczej omijam. Nie wiem czy można tutaj wskazywać linki, ale kosmetyki dla siebie kupuję przez http://ciao.pl Przyczyna? Oczywiście najniższe ceny takich kosmetyków + możliwość szybkiej konsultacji z babkami, która tam pracują.

20

Ja kupuję z http://kosmetyki-polskie.com/ i jestem zadowolona.

21

Ja mam takie, że zamówiłam miesiąc temu kremy, a paczka nadal nie doszła. Sprzedający pójdzie na pocztę z reklamacją ale jestem zła bo potrzebuję tych kremów które zamówiłam, a sprzedający może mi wysłać nowe dopiero po zakończeniu procedury na poczcie, która może trwać do! 30dni!!!

22

rose.2 napisał/a:

Ja mam takie, że zamówiłam miesiąc temu kremy, a paczka nadal nie doszła. Sprzedający pójdzie na pocztę z reklamacją ale jestem zła bo potrzebuję tych kremów które zamówiłam, a sprzedający może mi wysłać nowe dopiero po zakończeniu procedury na poczcie, która może trwać do! 30dni!!!

No to może spróbuj tam gdzie ja kupuję, tzn.  http://kosmetyki-polskie.com/    Jak na razie nie miałam żadnych problemów, dostawa jest szybka i zawsze dostaję dokładnie to, co zamawiam.

23

Chyba następnym razem tak zrobię. Na dodatek napisałam drugi raz do Sprzedawcy o ty, że nie doszło i mi nie odpisał nadal. (a na swoim profilu ma napisane, że w przypadku niedotarcia paczki będzie reklamacja itd.) hmm

24

Tak, kupuję kosmetyki w internecie ale tylko te do pielęgnacji włosów. Mam sprawdzoną stronę z wyposażeniem zakładów fryzjerskich i tam kupuję kremy i odżywki do włosów.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

25

A jaka to strona? Są tam też szczotki do modelowania włosów?

P&P napisał/a:

Tak, kupuję kosmetyki w internecie ale tylko te do pielęgnacji włosów. Mam sprawdzoną stronę z wyposażeniem zakładów fryzjerskich i tam kupuję kremy i odżywki do włosów.

26

Nie mam oporów przed kupowaniem kosmetyków przez internet. Z reguły taniej wychodzą, a jeszcze nigdy nie zauważyłam różnicy w konsystencji czy efektach działania.
Nieco odchodząc od tematu, właśnie zauważyłam, że mam bardzo podobny nick do gossipgirl, za co przepraszam tongue

27

gossip_girl, dokładnie. Czasami różnice w cenach bywają ogromne!
Ta alga gumowa Leim --> http://ciao.pl/pl,product,193284,leim,profesjonalne,algi,gumowa,maska,plastyczna,40,akcja,wiosna.html
w drogerii kosztowała o 50 złotych więcej, nawet uwzględniając koszty przesyłki. Jeszcze mi się nie zdarzało kupić coś z czego byłam niezadowolona przez internet. Najważniejsze to nie być naiwną. Jeśli widzicie na Allegro ofertę sprzedaży kosmetyku, który kosztuje o wiele mniej niż normalnie, a sprzedawca jest nowy, to wiadomo że mogą wynikać z tego problemy. Lepiej po prostu znaleźć sobie rzetelny sklep internetowy.

28

Oczywiście, zgadzam się z tym, że należy szukać rzetelnych sklepów. Jeśli chodzi o allegro, zawsze sprawdzam opinie sprzedawcy i negatywne komentarze. Kupowanie przez internet, ale z głową smile. Czemu nie?

29

Ja kupuje w zasadzie wszystko, moze poza jedzniem.:P Sprzęt RTV, AGD, buty czasami jakis ciuch też "wpadnie", książki. Ostatnio nawet produkty do stylizacji paznokci, to akurat dzieki zakupom grupowym np. fastdeal.pl - jest taniej i można trochę poeksperymentować, przy czym ważne jest aby voucher obejmował wszystkie produkty danego sklepu, a nie tylko wybrane.

30 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-06-23 19:34:44)

zdarzały mi się ciekawe historie kiedy robiłam zakupy przez allegro, kiedyś kupiłam dwie identyczne maski od tego samego sprzedającego (maski do włosów macadamia) rózniły się tylko wielkością opakowania i niestety po otwarciu okazało się że sa różne, zapach, konsystencja, kolor i działanie, gdybym nie zamówiła drugiej maski zanim skończyła mi się pierwsza nie miałabym z czym jej porównac i pewnie bym się tak szybko nie połapała, ale jak patrzyłam na oba produkty róznica była i to duza, ale co mogłam zrobić tylko wystawić negatywa, teraz kupuje przez internet ale tylko w sklepach internetowych, mój ulubiony to link usunięty przez moderatora z powodu naruszenia regulaminu mozna tam kupić niemalże każdy kosmetyk do twarzy i włosów i kolorowkę w róznych cenach, od bardzo drogich po takie na kazdą kieszeń, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie:) Polecam

31

Kupuję, coraz częściej kupuję bo taniej. Poza tym wygodniej - nie muszę tracić czasu na jazdę samochodem. Na dodatek wiele sklepów daje karty lojalnościowe = prezenty, rabaty. Sklepy internetowe na allegro, drogerie internetowe oraz bezpośrednio w sklepach producentów (ostatnio właśnie z Flosa zamówienie przyszło). Od prywatnych sprzedawców wolę nie kupować, często sprzedają próbki albo kosmetyki z krótkim terminem ważności.

32

Ja kupuje w mydlarnia-lakshmi mają tam fajne kosmetyki ajuwerdyjskie z Indii. Ostatnio kupiłam kokosowy olejek do włosów firmy Hesh aromatyzowany, włosy po nim odżyły i mają fajny zapach.
A tak a propo używacie olejków do włosów ? Macie jakieś sugestie w sprawie olejków ?

33

Jasne, ale zdaryło mi sie to 2 razy. Tusz z Max Factor'a zakupiłam raz, ale ostatnio zakupiłam takie najtańsze za 6 zł - UWAGA ! - w Netto i wiedziałam, że będą rewelacyjne, bo kiedyś mogłam dostać z firmy Vollare świetne i je wycofali, a zaczęły wchodzić inne, "lepsze" z gumowymi szczoteczkami, do których nic nie mam, ale sam tusz w sobie - beznadziejny. I ten za 6 zł z Netto tak samo dobry dla mnie jak nie lepszy od Max Factora.
Z apteki internetowej kupiłam też dwa żele do cery tłustej z Mydlnicy Lekarskiej w cenie ok. 10 zł, super wydajny i na bazie naturalnych składników, dla mnie idealny i nie zmienię na żaden inny. Szkoda, że jednak w moim mieście nie jest dostępny, bo trzeba za przesyłkę płacić. Nie miałam do tej pory niemiłych wspomnień z zakupami internetowymi, jednak wolę dotknąć zanim kupię... na studencką kieszeń kazda złotówka ważna. No i jeśli chodzi o markowe kosmetyki, to na pewno tańsze są na allegro. smile I nie mogę powiedzieć, że cena idzie w parze z jakością, bo tuszy miałam dziesiątki, a mam ładne rzęsy i od tuszu też wiele zależy. Wszyscy mi ich zazdroszczą. tongue Dla mnie tylko te tanie i Max Factor. Obecnie mam firmy Progres Cosmetics Finity Mascara long & extra volume. Mogłyby tam cuda na kiju być napisane, ale doświadczenie wystarcza, żeby ocenić tusz po wyciągnięciu szczoteczki. smile No i nie wysusza się, myślę, że na rok mi styknie, a kupiłam 3 opakowania od razu, cena śmieszna. Pewnie kosmetyków przez internet długo nie zamówię. tongue Mam w ogóle jak prawie każda kobieta o tonę za dużo w kosmetyczce, ale ciągle mało. big_smile

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

34

No właśnie - ja też od czasu do czasu kupuję w necie zwłaszcza jeśli znam już doskonale konkretną markę. I tak jest na przykład z kosmetykami od firmy ziaja. A że znalazłam je też na internetowamama.pl to w razie braku czasu na normalne zakupy mogę je tam właśnie zamówić. Co nie zmienia faktu, że tez czasem lubię pójść do drogerii i tam zrobić zakupy. Zwłaszcza, że zazwyczaj podobają mi się zapachy w nich "panujące".

35

Ja uwielbiam chodzić na zakupy do prawdziwych drogerii czy perfumerii smile Kocham te wszystkie zapachy smile) Ale z oszczędności pieniędzy częściej kupuję jednak przez internet. Najpierw sobie pooglądam czy powącham w sklepie ale zamówię przez internet.

36

Jeśli już znamy produkt lub mamy zaufanie do jakiejś marki to zakupy przez internet są mało ryzykowne. Trudniej jest mieć zaufanie do konkretnego e-sklepu, zwłaszcza jeśli kupujemy pierwszy raz...Ale właśnie po to są fora,żeby wymieniać się opiniami i doświadczeniami. Czy znacie może jakieś sprawdzone adresy w sieci - outlety internetowe z kosmetykami? czy ciuchami? Ja polecam gorąco nowy portal zakupowy Takoui.pl. To nowy rodzaj strony- dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Znajdziecie tam prawie wszystko- kosmetyki, perfumy, agd-rtv, akcesoria, ubrania...wszystko oryginalne i do 70 % taniej niż w sklepach. Jeśli ktoś jest zainteresowany, chętnie wyślę zaproszenie na stronę:)

37

Ja także kupuję często kosmetyki przez internet. Nigdy się nie zawiodłam, jeśli to tylko możliwe odbieram je osobiście w siedzibie sklepu internetowego i sprawdzam na miejscu. Zawsze jest dużo taniej niż w sklepie - zwłaszcza oryginalne perfumy.

38

yadgaa napisał/a:

Kupuję, coraz częściej kupuję bo taniej. Poza tym wygodniej - nie muszę tracić czasu na jazdę samochodem. Na dodatek wiele sklepów daje karty lojalnościowe = prezenty, rabaty. Sklepy internetowe na allegro, drogerie internetowe oraz bezpośrednio w sklepach producentów (ostatnio właśnie z Flosa zamówienie przyszło). Od prywatnych sprzedawców wolę nie kupować, często sprzedają próbki albo kosmetyki z krótkim terminem ważności.

Zdecydowanie podzielam podejscie :-) Czesto jest tak ze jestem w jakiejs drogerii cos mi sie spodoba... ale wracam do domu i kupuje w interniecie bo taniej :-) Czesto tez na allegro ale tu trzymam sie sklepow allegrowych choc od prywatnych sprzedawcow tez mi sie zdarzylo i nigdy nie zostalam oszukana.

Posty [ 1 do 38 z 189 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy kupujecie kosmetyki przez internet?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016