Miłość i 20 lat różnicy między partnerami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 46 ]

1

Temat: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

czesc:) ja jestem tu nowa ,ale wiem na czym  polega  to forum,A ja mam problem i dlatego tu jestem ,,Zakochalam sie w 26 latku poznalam go rok temu,na dyskotece byslam z kolezanka,spotkalysmy sie po 3latach , po dyskotece odprowadzil mnie na autobus i wiecej sie nie zobaczylismy bo ja nastepnego dnia wyjechalam do Anglii.podalam mu tylko num gg i myslalam ze zapomnial o mnie,a po dwoch miesiacach dostalam wiadomosc o Sebastiana i bylam zaskoczona i tak pisalismy na gg i rozmawialismy na skype, po 3miesiacach pojechalam do Polski to byly moje  cudowne dwa tyg,juz minol rok i powiedzial mi ze mnie kocha, ja sie bronilam tej milosci do niego ale juz tak dalej nie moge kocham go calym sercem, ale ta roznica wieku jest bardzo ogromna,nie wiem co robic,Prosze nie osadzajcie mnie zbyt surowo,bardzo prosze o rade,ja mam 48lat a on ma 27lat

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

To forum na pewno nie jest od osądzania tylko od doradzania. Nikt nie może Cię osądzać mimo, że jesteś naprawdę w nietypowej sytuacji. Mój partner jest ode mnie starszy o 8 lat i to już sprawiało pewne niedogodności ale potrafiliśmy to pokonać i cieszę się, że mam dojrzałego i odpowiedzialnego mężczyznę. Pamiętaj, że nie możesz widzieć tylko złych stron tej sytuacji. Pewnie zaraz pojawią się głosy, że mogłabyś być jego matką itp. ale nie przejmuj się tym. Miłość uskrzydla i wspólnie pokonacie największe przeszkody. Tylko musicie się wspierać nawzajem. Jest też kwestia tego, że może być między wami konflikt pokoleń smile Mimo, że u mnie różnica wieku nie jest taka duża to da się go zauważyć. Do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem i humorem wink
Powodzenia! Trzymam kciuki ;*

3

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Agarta a napisz coś więcej o waszych relacjach, co się przez ten rok działo. Jak często się widujecie, ile spędzacie czasu ze sobą... ? jak się dogadujecie?

4 Ostatnio edytowany przez AVO (2011-05-07 18:20:10)

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Przepraszam, za szybko przeczytałem powyższy post. smile

5

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
AVO napisał/a:

Faceci w tym wieku w niejednej rzece nogi moczyli i nie z jednego pieca chleb jedli. Musisz z nim zamieszkać i zobaczyć jakim jest człowiekiem. Wtedy z czasem wyjdzie wszystko. Wybacz, ale to stary piernik w wieku mojego ojca. Tacy ludzie mają masę swoich przyzwyczajeń, a na zmiany są podatni jak osioł z klapkami na oczach. Uważaj, mimo wszystko wiek ma znaczenie.

AVo tu mowa o 27 letnim chłopcu smile Chyba mógłby być Twoim bratem wink

6 Ostatnio edytowany przez AVO (2011-05-07 18:24:29)

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Fakt, widać, że mam kiepski dzień. Przepraszam. smile Dziewczyno, skoro się kochacie warto spróbować. Powodzenia

7

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

27 i 48 lat - nie widzę Was razem, uważam, że to jest bez przyszłości.

8

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Znałam jedno doskonałe małżeństwo, w którym żona była starsza od męża 18 lat. Byli przykładem prawdziwej miłości, ale tez obiektem plotek i kpin, bo wraz z mijającym czasem różnica wieku ujawniała sie coraz bardziej. A oni byli ze sobą do końca, do śmierci. Ona zmarła w wieku 75 lat, On zaraz po niej, mówiło się, że z tęsknoty. To piękna historia. Czy Twoja też taka będzie, tego nikt nie wie. Wiadomo tylko, że to związek łamiący stereotypy, będzie trudno!

9

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

ja tez uwazam że takie związki sa bez przyszłości, jestem młoda może sie nie znam, ale czasmi chyba lepiej spróbować i żałowac że sie spróbowało niz żałować że  sie nie spróbowało, ja bym na Twoim miejscu mimo wszystko spróbowała o ile to niebyłoby dla Ciebie jakims wyrzezczeniam

10

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
marena7 napisał/a:

Znałam jedno doskonałe małżeństwo, w którym żona była starsza od męża 18 lat. Byli przykładem prawdziwej miłości, ale tez obiektem plotek i kpin, bo wraz z mijającym czasem różnica wieku ujawniała sie coraz bardziej. A oni byli ze sobą do końca, do śmierci. Ona zmarła w wieku 75 lat, On zaraz po niej, mówiło się, że z tęsknoty. To piękna historia. Czy Twoja też taka będzie, tego nikt nie wie. Wiadomo tylko, że to związek łamiący stereotypy, będzie trudno!

Bywają takie sytuacje smile Też znałam. Borykali się z podobnymi problemami. Różnica wieku podobna, bo ON był kolegą syna Pani. Przeżyli jako małżeństwo około 30 lat. Ona już nie żyje, on funkcjonuje samotnie jako wdowiec i póki co w żadne związki nie wchodzi. smile Nikt Ci nie powie jak będzie, ale to możliwe smile

11

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Agarta, bardzo mi przykro, ale uważam że ten związek nie ma przyszłości. Miłość jest cudownym uczuciem, ale może niestety przynieść za sobą poważne konsekwencje. I co gorsza, w waszym przypadku, bardzo poważne. Bo jako kochankowie możecie dać sobie wiele, jak choćby swoje doświadczenie. Ale już jako partnerzy, wątpię by to było małżeństwo, dziecko i poczucie spełnienia na tym samym poziomie. To co dla 27 latka jest jeszcze nieważne, błahe i z pozoru nieistotne, wkrótce może okazać się na tyle problematyczne, że się rozstaniecie. Dlatego sięgnij proszę pamięcią, jak to było kiedy byłaś w jego wieku. Pamiętaj, że kiedy przestaniesz czuć trzepot skrzydeł motylków w brzuchu,to pojawi się szara rzeczywistość, i co wtedy? Po tym okresie wstępnej fascynacji ludzi w związku łączy już albo małżeństwo, wspólna pasja, praca, dziecko, lub znajomi. Oczywiście, bywają wyjątki, ale zdarzają się niebywale rzadko.

Proszę, nie zrozum mnie źle. Każdy ma prawo do szczęścia, i do tego by być kochanym. Czego osobiście z całego serca Tobie życzę, nawet jeśli Cię nie znam osobiście. Ale uważam, że jeśli chcesz brnąć w ten związek mimo wszystko to powinnaś postawić sprawę jasno jakie są twoje oczekiwania względem swojego partnera, i mieć na uwadze, że pewnego dnia to się może po prostu rozpaść jak przysłowiowy 'domek z kart'. A wówczas, mam nadzieję, że okażesz się na tyle silną kobietą, a i on na tyle dojrzałym facetem, że będzie w stanie się z tym pogodzić i żyć normalnie.

Pozdrawiam serdecznie.

12

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Witam Agrto nie wide tego zwiazku,ronica wieku czasem jest do przeskoczenia ale nie az taka,jak sobie wyobrazasz was za 10 lat sorki ja tego nie widze

13

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

miłośc nie liczy lat.... jesli jestes z nim szczęśliwa, to walcz o swoje... polecam film : Nigdy nie będę Twoja... jakby napisany dla Ciebie wink

14

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Milosc moze i nie liczy lat, ale warto wybadac takie rzeczy, jak np chec posiadania dzieci. Popytac wsrod znajomych z dziecmi, czy nie pojawila sie u nich silna chec posiadania potomstwa. Bo procz wieku samego w sobie to rownie moze okazac sie problemem w przyszlosci.

A mozna byc razem na pewno, tylko raczej trzeba miec silne nerwy i olewac wytykanie palcami wink

15

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Seena napisał/a:

miłośc nie liczy lat.... jesli jestes z nim szczęśliwa, to walcz o swoje... polecam film : Nigdy nie będę Twoja... jakby napisany dla Ciebie wink

Witaj Seena a czy w filmie pamietasz roznice wieku? ona 40 on 29 to 11 lat roznicy a tu 27 i 48 to 21 lat a poza tym moglby byc jej ojcem,a co do filmu,no wlasnie to tylko film....

16

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

chcialabym dokonczyc dalszy ciag tego co wczesniej napisalam.Ja z Sebastianem co dziennie godzinami rozmawiamy na skype i rozmawiamy tel ,i zawsze rano dzwoni do mnie aby uslyszec moj glos i budzi milymi sms jak wstaje rano do pracy:)Jest mily odpowiedzialny i bardzo uczuciowy.Caly czas mowi mi ze mnie Kocha i  teskni,i niebawem przyjedzie do mnie w czerwcu juz kupil bilet,i ja mam 100% pewnosc jesli chodzi o uczucia jego do mnie,Jak rozmawiamy na skype  to tak zawsze sie sklada ze wchodzi jego mama do pokoju i bardzo chce mnie poznac on chce zebym porozmawiala z jego mama ale ja nie wiem co mam i o czym z nia rozmawiac,strasznie boje sie jej rakcjii rozmowy z nia.ale i tak mnie to nie ominie:)Pozdrawiam was wszystkich milo i serdecznie i dziekuje za dobre rady:):)

17

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

chcialabym dokonczyc dalszy ciag tego co wczesniej napisalam.Ja z Sebastianem co dziennie godzinami rozmawiamy na skype i rozmawiamy tel ,i zawsze rano dzwoni do mnie aby uslyszec moj glos i budzi milymi sms jak wstaje rano do pracy:)Jest mily odpowiedzialny i bardzo uczuciowy.Caly czas mowi mi ze mnie Kocha i  teskni,i niebawem przyjedzie do mnie w czerwcu juz kupil bilet,i ja mam 100% pewnosc jesli chodzi o uczucia jego do mnie,Jak rozmawiamy na skype  to tak zawsze sie sklada ze wchodzi jego mama do pokoju i bardzo chce mnie poznac on chce zebym porozmawiala z jego mama ale ja nie wiem co mam i o czym z nia rozmawiac,strasznie boje sie jej rakcjii rozmowy z nia.ale i tak mnie to nie ominie:)Pozdrawiam was wszystkich milo i serdecznie i dziekuje za dobre rady:):)

18

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

chcialabym dokonczyc dalszy ciag tego co wczesniej napisalam.Ja z Sebastianem co dziennie godzinami rozmawiamy na skype i rozmawiamy tel ,i zawsze rano dzwoni do mnie aby uslyszec moj glos i budzi milymi sms jak wstaje rano do pracy:)Jest mily odpowiedzialny i bardzo uczuciowy.Caly czas mowi mi ze mnie Kocha i  teskni,i niebawem przyjedzie do mnie w czerwcu juz kupil bilet,i ja mam 100% pewnosc jesli chodzi o uczucia jego do mnie,Jak rozmawiamy na skype  to tak zawsze sie sklada ze wchodzi jego mama do pokoju i bardzo chce mnie poznac on chce zebym porozmawiala z jego mama ale ja nie wiem co mam i o czym z nia rozmawiac,strasznie boje sie jej rakcjii rozmowy z nia.ale i tak mnie to nie ominie:)Pozdrawiam was wszystkich milo i serdecznie i dziekuje za dobre rady.

19

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Margot77 napisał/a:
AVO napisał/a:

Faceci w tym wieku w niejednej rzece nogi moczyli i nie z jednego pieca chleb jedli. Musisz z nim zamieszkać i zobaczyć jakim jest człowiekiem. Wtedy z czasem wyjdzie wszystko. Wybacz, ale to stary piernik w wieku mojego ojca. Tacy ludzie mają masę swoich przyzwyczajeń, a na zmiany są podatni jak osioł z klapkami na oczach. Uważaj, mimo wszystko wiek ma znaczenie.

AVo tu mowa o 27 letnim chłopcu smile Chyba mógłby być Twoim bratem wink

27 lat to już chyba nie chłopiec a raczej mężczyzna świadomy swoich wyborów. Moim zdaniem różnica wieku nie ma znaczenia jeśli na prawdę się kochacie!

20

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

dziekuje za szybka odpowiedz;) pozdrawiam

21

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Agarta z tego co piszesz to Wasz kontakt ogranicza się do rozmów i sms, to za mało aby ocenić Wasze szanse. Jeżeli on teraz jest świadomy i pewny swoich uczuć to bardzo dobrze, tylko obawiam się, że zupełnie inaczej będzie jak spędzicie trochę czasu razem... moim zdaniem macie szanse na udany związek. Tylko żeby Was "real" nie zniszczył. Ponadto ta odległość... Ciężko to widzę, ale jak najbardziej życzę Wam wszystkiego dobrego.

Marabacz, gdybym była młodsza być może uważałabym dwudziestosiedmioletniego chłopca za mężczyznę.

22

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Sama byłam w takim związku,wiec powiem szczerze że ma on dużo zalet.Partner jest odpowiedzialny,możesz czuć się przy nim bezpiecznie,i co najważniejsze powinien Cię doceniać i szanować.Dużą komplikacją jednak mogą być jego dzieci/byłe żony,ale o niczym takim nie wspomniałaś.

23

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
natalka1 napisał/a:
Seena napisał/a:

miłośc nie liczy lat.... jesli jestes z nim szczęśliwa, to walcz o swoje... polecam film : Nigdy nie będę Twoja... jakby napisany dla Ciebie wink

Witaj Seena a czy w filmie pamietasz roznice wieku? ona 40 on 29 to 11 lat roznicy a tu 27 i 48 to 21 lat a poza tym moglby byc jej ojcem,a co do filmu,no wlasnie to tylko film....

Czytacie czasami ze zrozumieniem? Może wolniej trzeba czytać. To ona jest starsza więc jakim ojcem on dla niej mógłby być ?

24

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Dziekuje bardzo za szczerosc i wyrozumialosc,Pozdrawiam wszystkich milo i serdecznie,,Ale to prawda To ja jestem starsza a on mlodszy:)

25

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

DZiekuje bardzo, to mi naprawde pomaga ,kazda odpowiedz jest dobra nawet jesli bedzie krytyka pod moim adresem,,wiem ze bedzie ciezko ale ja naprawde tego nie planowalam to poprostu stalo sie nawet nie myslalam ze zakocham sie w tak mlodej osobie.W czercu przyjezdza  do Anglii i spedzimy troche czasu razem sami chcemy sie przekonac jak to bedzie bo jak do tej pory to byly spotkania jak bylam w polsce  lub sms skype co dzien godzinami rozmawiamy i nie konczy sie nam temat:)czas sam pokaze. Pozdrawiam Margot77:)

26

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Droga Agarto, Różnica wieku nie ma znaczenia. Ja przez pewien czas spotykałam się z mężczyzną o 26 lat starszym od siebie i była to moja pierwsza miłość, niczego nie żałuję. Mimo, że teraz jestem z kimś innym i jestem szczęśliwa, to tamtego Pana traktuję jak przyjaciela i nadal utrzymuję z nim kontakt. Ważne, że jesteście ze sobą szczęśliwi, jednak tak jak ktoś powyżej napisał to co jest wirtualnie, nie zawsze potem ma przełożenie w rzeczywistości. no ale to już musi wyjść w praniu, ja życzę Ci jak najlepiej.

27 Ostatnio edytowany przez Margot77 (2011-05-20 21:55:02)

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Agarta napisał/a:

Pozdrawiam Margot77:)

Bardzo dziękuję i również serdecznie pozdrawiam, moje życzenia szczęścia dla Was jak najbardziej płyną z głębi serca.... wiem jak ludzie potrafią być okrutni dla "takich" bądź też innych związków odbiegających daleko od stereotypów...

28

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Agarto, rob co uwazasz. Jesli masz ochote-probuj, jednak licz sie z tym, ze ten dar od losu moze kiedys zniknac... i tyle..

Powiem inaczej: mam 41 i jestem z mlodszym od siebie facetem o 20 lat- on ma 21. Trwa to niemal 3,5 roku.

NIe wiem co z tego bedzie, nikt tego nigdy nie wie, nawet z tzw "normalnych zwiazkach", ale jest mi dobrze i tyle.

Uwazam, ze bylo warto i jesli kiedys moj motyl odleci to te lata szczescia, ktore mialam beda dla mnie najprzyjemniejszym doswiadczeniem jakie dane bylo mi przezyc. Jesli zostanie... coz-happy end smile

29

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

w angli mysle ze macie wieksza szanse niz tu...
polska to zacofany kraj-ploty, brak tolerancji i przykre slowa zniszczylyby zycie wam i waszym rodzinom.
mysle ze warto sprobowac, nie powiem jak sie spotkacie to pewni ebedzie zupelnie inaczej niz na odleglosc
ale mam pare pytan:
czy ty masz dzieci? czy bylas mezatka? czy chcesz miec jeszcze dzieci? czy jego rodzina wie ile masz lat? czy on jest kawalerem? czy rozmawiacie o roznicy wieku?

30

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Ja w takie związki wierzę i życzę Wam jak najlepiej. Pomiędzy moimi rodzicami było 16 lat różnicy, a mimo to byli całe swoje życie zakochani w sobie po uszy. Zmarli w przeciągu kilku lat od siebie, po części pewnie również z tęsknoty. Życzę jak najlepiej Waszym związkom.
syla135 zgadzam się z Tobą w stu procentach Polska to zacofany kraj. Mało jest u nas tolerancji, choć wszyscy mówią że jest co raz lepiej, ale czy ja wiem czy idzie ku lepszemu.

31

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Jeśli naprawdę się kochacie to wiek nie ma znaczenia. Sama zakochałam się w facecie starszym o 14 lat. Ja mam 22 a on 36. Wiem, że inaczej się patrzy na kobietę ze starszym facetem, a inaczej na faceta ze starszą kobietą. Ja nie mam zamiaru cię oceniać. Uważam, że jeśli już tyle czasu się spotykacie to warto zawalczyć o to uczucie. Nie można się przejmować tym, co ludzie powiedzą. Jesteś z nim szczęśliwa, a on z tobą?? Powinnaś się z tego cieszyć bo nie każdemu jest to pisane. Powodzenia

32

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Tak ja mam dzieci juz dorosle maja swoje zycie,bylam mezatka ale moje malzenstwo  to byla wielka farsa trwalam  w tym zwiazku tylko dlatego bo dzieci byly male, ale to byl koszmarny zwiazek ale tego nie bede rozpisywac bo to zostawiam juz w czasie przeszlym i nie chce do tego wracac, liczy sie to co jest teraz. jestem bardzo szczesliwa bo poznalam wspaniala osobe tylko ze nie wiedzialam wczesniej ze tak sie to wszystko potoczy i ze sie zakocham  kontrolowalam swoje uczucia do pewnego czasu az moje serce nie wytrzymalo  i w koncu powiedzialam mu ze bardzo go kocham, Myslalam ze mnie wysmieje ale bylo inaczej powiedzial mi to samo  ze mnie bardzo kocha i nie wyobraza zycia bezemnie ,. Nie rozmawial z rodzicami o mnie bo ja sie boje ich reakcji,choc Sebastian chce im powiedziec ale ja caly czas mowie zeby jeszcze tego nie mowil,o dzieciach tez rozmawialismy ale czy w moim wieku moge jeszcze miec dzieci? napewno chciala bym miec dzieci ,tym bardziej z Sebastianem ale wiaze sie to z ryzykiem, wiec zostawilismy ten temat.jestem szczesliwa bo juz za miesiac bedzie u mnie licze juz dni do jego przyjazdu:)Pozdrawiam serdecznie

33

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Tak ja mam dzieci juz dorosle maja swoje zycie,bylam mezatka ale moje malzenstwo  to byla wielka farsa trwalam  w tym zwiazku tylko dlatego bo dzieci byly male, ale to byl koszmarny zwiazek ale tego nie bede rozpisywac bo to zostawiam juz w czasie przeszlym i nie chce do tego wracac, liczy sie to co jest teraz. jestem bardzo szczesliwa bo poznalam wspaniala osobe tylko ze nie wiedzialam wczesniej ze tak sie to wszystko potoczy i ze sie zakocham  kontrolowalam swoje uczucia do pewnego czasu az moje serce nie wytrzymalo  i w koncu powiedzialam mu ze bardzo go kocham, Myslalam ze mnie wysmieje ale bylo inaczej powiedzial mi to samo  ze mnie bardzo kocha i nie wyobraza zycia bezemnie ,. Nie rozmawial z rodzicami o mnie bo ja sie boje ich reakcji,choc Sebastian chce im powiedziec ale ja caly czas mowie zeby jeszcze tego nie mowil,o dzieciach tez rozmawialismy ale czy w moim wieku moge jeszcze miec dzieci? napewno chciala bym miec dzieci ,tym bardziej z Sebastianem ale wiaze sie to z ryzykiem, wiec zostawilismy ten temat.jestem szczesliwa bo juz za miesiac bedzie u mnie licze juz dni do jego przyjazdu:)Pozdrawiam serdecznie

34

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Agarta napisał/a:

Tak ja mam dzieci juz dorosle maja swoje zycie,bylam mezatka ale moje malzenstwo  to byla wielka farsa trwalam  w tym zwiazku tylko dlatego bo dzieci byly male, ale to byl koszmarny zwiazek ale tego nie bede rozpisywac bo to zostawiam juz w czasie przeszlym i nie chce do tego wracac, liczy sie to co jest teraz. jestem bardzo szczesliwa bo poznalam wspaniala osobe tylko ze nie wiedzialam wczesniej ze tak sie to wszystko potoczy i ze sie zakocham  kontrolowalam swoje uczucia do pewnego czasu az moje serce nie wytrzymalo  i w koncu powiedzialam mu ze bardzo go kocham, Myslalam ze mnie wysmieje ale bylo inaczej powiedzial mi to samo  ze mnie bardzo kocha i nie wyobraza zycia bezemnie ,. Nie rozmawial z rodzicami o mnie bo ja sie boje ich reakcji,choc Sebastian chce im powiedziec ale ja caly czas mowie zeby jeszcze tego nie mowil,o dzieciach tez rozmawialismy ale czy w moim wieku moge jeszcze miec dzieci? napewno chciala bym miec dzieci ,tym bardziej z Sebastianem ale wiaze sie to z ryzykiem, wiec zostawilismy ten temat.jestem szczesliwa bo juz za miesiac bedzie u mnie licze juz dni do jego przyjazdu:)Pozdrawiam serdecznie

35

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
anusiaaa_88 napisał/a:

Jeśli naprawdę się kochacie to wiek nie ma znaczenia. Sama zakochałam się w facecie starszym o 14 lat. Ja mam 22 a on 36. Wiem, że inaczej się patrzy na kobietę ze starszym facetem, a inaczej na faceta ze starszą kobietą. Ja nie mam zamiaru cię oceniać. Uważam, że jeśli już tyle czasu się spotykacie to warto zawalczyć o to uczucie. Nie można się przejmować tym, co ludzie powiedzą. Jesteś z nim szczęśliwa, a on z tobą?? Powinnaś się z tego cieszyć bo nie każdemu jest to pisane. Powodzenia

dziekuje bardzo:)jestem z nim szczesliwa i do szalenstwa zakochana .jeszcze nigdy nie zaznalam takiej milosci jak jest ta:)Pozdrawiam cieplutkoi zycze milusiego weekendu:)

36

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Agarta napisał/a:

Pisałam już wcześniej o mojej miłości do Sebastiana..Teraz zaczyna się dziać w naszym związku nie jest tak jak bym tego chciała.ale cóż chyba ja sama tak wybrałam taki los myślałam że tak będzie cały czas ale niestety jest rozczarowanie..Od jakiegoś czasu Sebastiana coś nurtowalo ale ja nie wiedziałam o co chodzi więc zapytałam co się stało zaczynał odrywać się ode mnie czułam się jak intruza nawet w łóżku  było już nie tak spaliśmy razem ale jak by obok z daleka..jak się kladlam spać to poczułam taki chłód z jego strony płakałam tak żeby on tego nie widział.Nastepnego dnia zapytałam co się takiego zmieniło z jego strony że tak się sachowuje i wtedy odpowiedział mi że chciał by mieć dziecko rodzinę i płakał jak małe dziecko.zaskoczyl mnie bo ja już mam swoje dzieci i rozmawialiśmy na początku  o tym że ja już nie chce mieć dzieci..A on tym mnie zaskoczył.chcial odejść ode mnie..dreczyl mnie cały tydzień ja już odchodzilam od zmysłów  nie mogłam spać ani pracować A tym bardziej jeść.ciagle myślałam o tym co mi powiedział. Ja wiem tylko tyle że nie mogę żyć bez niego cały świat mi by się w tym momencie zawalił.. Ale on chyba wszystko przemyślał i wracając z pracy przyjechał nie co później jak zawsze więc ja myślałam że szuka sobie pokoju do wynajęcia.przyjechal do domu i mi oznajmił że się wyprowadza.ja wpadłam w panikę zaczęłam płakać tak mocno A on na to że żartował i poszed do auta przynosi mi roze i mówi że musimy dość sobie jeszcze jedna szansę.. proszę  podpowiedzcie mi co ja mam zrobić..

37

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

jeśli ten wątek jest prawdziwy to puść go kobieto smile
Nie zatruwaj wspaniałych wspomnień przykrym stylem rozstania.
Drogi się wam rozeszły, a Ty jak mała dziewczynka. Naprawdę nie liczyłaś się z tym?

38

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Ela210 napisał/a:

jeśli ten wątek jest prawdziwy to puść go kobieto smile
Nie zatruwaj wspaniałych wspomnień przykrym stylem rozstania.
Drogi się wam rozeszły, a Ty jak mała dziewczynka. Naprawdę nie liczyłaś się z tym?


Dobrze powiedziane. Nie ma co rozstania tworzyc beznadziejnego i przeciagajacego sie.

39

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

A ja jestem w szoku że tak długo ze sobą wytrzymali przy tak dużej różnicy wieku. Masz wspaniałe wspomnienia. Jak się kogoś kocha to zależy nam na tym żeby ten ktoś był szczęśliwy.

40

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Peter4x napisał/a:

A ja jestem w szoku że tak długo ze sobą wytrzymali przy tak dużej różnicy wieku. Masz wspaniałe wspomnienia. Jak się kogoś kocha to zależy nam na tym żeby ten ktoś był szczęśliwy.

Tez on dal ta kolejna szanse i przyszedl z kwiatami... wiec ciezko jej bedzie odpuscic.
On jest czlowiekiem doroslym, ma teraz ponad 30 lat wiec musi sam zdecydowac co jest dla niego najwazniejsze. Jednak, jezeli on plakal z powodu tych pragnien rodziny i dzieci to slabo to widze. Takie silne pragnienie nie wygasnie, co najwyzej stanie sie zgorzchnialy i bedzie ja obwinial pozniej.

41

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Agarta napisał/a:

czesc:) ja jestem tu nowa ,ale wiem na czym  polega  to forum,A ja mam problem i dlatego tu jestem ,,Zakochalam sie w 26 latku poznalam go rok temu,na dyskotece byslam z kolezanka,spotkalysmy sie po 3latach , po dyskotece odprowadzil mnie na autobus i wiecej sie nie zobaczylismy bo ja nastepnego dnia wyjechalam do Anglii.podalam mu tylko num gg i myslalam ze zapomnial o mnie,a po dwoch miesiacach dostalam wiadomosc o Sebastiana i bylam zaskoczona i tak pisalismy na gg i rozmawialismy na skype, po 3miesiacach pojechalam do Polski to byly moje  cudowne dwa tyg,juz minol rok i powiedzial mi ze mnie kocha, ja sie bronilam tej milosci do niego ale juz tak dalej nie moge kocham go calym sercem, ale ta roznica wieku jest bardzo ogromna,nie wiem co robic,Prosze nie osadzajcie mnie zbyt surowo,bardzo prosze o rade,ja mam 48lat a on ma 27lat

Uważam, że powinnaś to zakończyć.
Ze względu na Twoje dobro.
Dwa razy młodszy od Ciebie.
Długo to nie potrawa. A Ty, cierpieć będziesz.

42

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Excop napisał/a:
Agarta napisał/a:

czesc:) ja jestem tu nowa ,ale wiem na czym  polega  to forum,A ja mam problem i dlatego tu jestem ,,Zakochalam sie w 26 latku poznalam go rok temu,na dyskotece byslam z kolezanka,spotkalysmy sie po 3latach , po dyskotece odprowadzil mnie na autobus i wiecej sie nie zobaczylismy bo ja nastepnego dnia wyjechalam do Anglii.podalam mu tylko num gg i myslalam ze zapomnial o mnie,a po dwoch miesiacach dostalam wiadomosc o Sebastiana i bylam zaskoczona i tak pisalismy na gg i rozmawialismy na skype, po 3miesiacach pojechalam do Polski to byly moje  cudowne dwa tyg,juz minol rok i powiedzial mi ze mnie kocha, ja sie bronilam tej milosci do niego ale juz tak dalej nie moge kocham go calym sercem, ale ta roznica wieku jest bardzo ogromna,nie wiem co robic,Prosze nie osadzajcie mnie zbyt surowo,bardzo prosze o rade,ja mam 48lat a on ma 27lat

Uważam, że powinnaś to zakończyć.
Ze względu na Twoje dobro.
Dwa razy młodszy od Ciebie.
Długo to nie potrawa. A Ty, cierpieć będziesz.

Skoro post jest z roku 2011 i nadal relacja trwa to potrwalo i to dluzej niz wiele zwiazkow.

43

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

No właśnie Excop teraz cierpi.. Ale może było warto? Jaką gwarancję by miała ze z rówieśnikiem przetrwalaby dłużej niż 8 lat? Żadną. A jeszcze pewnie na głowie jego kryzys 50 latka..
Nie wchodząc w szczegóły jaki to związek był On ewidentnie znalazł się na innym etapie życia i ma wątpliwości ale ze łzami autorki ciężko mu bedzie się rozstać. Nie powinnas mu tego robić.
Znajdziesz kogoś innego na swojej sciezce z kim Ci będzie po drodze. Daj mu zamieszkać samemu jak chciał

44

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Miłość to miłość, nie zna granic smile

45

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Witam was miło i serdecznie w ten piękny dzień.Ja zgadzam się w zupełności z tym co piszecie.Ale ja jestem taka osoba że jeśli już jestem w związku jestem wierna uczciwa osobą.A płacze bo jestem kobieta jestem już z nim tyle lat to oczywiste jest że będę to bardzo przeżywała.A co do wieku to  tylko cyferki i jeśli się bardzo kocha te nie ma znaczenia ile się ma lat .W tym roku byliśmy dwa razy  na Holideyi  w Hiszpani i w Wenecji było bajecznie zachowanie normalnej pary..A teraz wracam co teraz jest wczoraj powiedział że to koniec .choć dla mnie to dziwne zachowanie jest  ..Ale powiedziałam mu jaki był nasz cały długoletni związek.i wiecie co zeszło że mnie wszystko..później polozylismy się spać A nad ranem się kochalismy  i właśnie tego nie rozumiem u niego.. tu chce odejść A tu takie coś hmm nie powiem że ja też tego potrzebowałam ...jego bliskości..  i co wy na to..pozdrawiam

46

Odp: Miłość i 20 lat różnicy między partnerami
Agarta napisał/a:

czesc:) ja jestem tu nowa ,ale wiem na czym  polega  to forum,A ja mam problem i dlatego tu jestem ,,Zakochalam sie w 26 latku poznalam go rok temu,na dyskotece byslam z kolezanka,spotkalysmy sie po 3latach , po dyskotece odprowadzil mnie na autobus i wiecej sie nie zobaczylismy bo ja nastepnego dnia wyjechalam do Anglii.podalam mu tylko num gg i myslalam ze zapomnial o mnie,a po dwoch miesiacach dostalam wiadomosc o Sebastiana i bylam zaskoczona i tak pisalismy na gg i rozmawialismy na skype, po 3miesiacach pojechalam do Polski to byly moje  cudowne dwa tyg,juz minol rok i powiedzial mi ze mnie kocha, ja sie bronilam tej milosci do niego ale juz tak dalej nie moge kocham go calym sercem, ale ta roznica wieku jest bardzo ogromna,nie wiem co robic,Prosze nie osadzajcie mnie zbyt surowo,bardzo prosze o rade,ja mam 48lat a on ma 27lat

Moim zdaniem, to dużo za dużo.
Oczywiście, nie wątpię w jego uczucia do Ciebie, ale to się zmieni. Ponad 20 lat różnicy!
Macie różną bazę doświadczeń, przejść po drodze.
Nie wiem, czy tratwą dla niego nie jesteś tylko.
Za lat 10, ty do emerytury szykować się będziesz, a on czterdziestolatkiem niespełna będzie.
Przemyśl to. Z całym szacunkiem to mówię.

Posty [ 46 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość i 20 lat różnicy między partnerami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024