www milosc i internetowy podryw - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » www milosc i internetowy podryw

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: www milosc i internetowy podryw

Codziennie dojeżdzam autobusem do szkoły (mam 19lat) i widuje w nim dziewczyne w której się zauroczyłem. Pewnego dnia nie wytrzymałem i odnalazłem ją na nasza-klasa, była akurat dostępna więc założyłem "lewe konto" i zaczelem z nią pisać. Piszemy z soba od paru dni a ja wciąż jestem anonimowy. I teraz mam problem sad Nie wiem jak zareaguje na to, gdy jej powiem kim jestem i wogole nie wiem jak jej to powiedziec. Naszą rozmowę zaczelem "prosto z mostu" od tego że mi sie podoba i że można w niej się zakochać na śmierć - ona dyskretnie podziękowała za komplement i podchwyciła inicjatywę w "ciemno". W sumie nie zrobiłem dobrze, bo odrazu jej powiedziałem że mi się podoba hmm Mam pod górkę. Nie wiem co dalej robić. Pierwszy raz mi się zdażył taki internetowy podryw i chyba nie zadobrze mi idzie, nie wiem jak to teraz wszystko sprostować...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: www milosc i internetowy podryw

dominatorze nie ma co owijać w bawełne,spotkaj sie z nią i pogadaj, że to ty jesteś tym z autobusu i że niewiedziałaleś jak ją podejść to wykombinowałeś numer z netem,napewno to zrozumie,ja bym zrozumiała niewiem jak ona ,bo jak będziesz tak dalej anonimowy to póżniej może być gorzej, a to kilka dni dopiero piszecie.Odwagi!!!! będzie dobrze smile

..............................

3

Tylko że cholernie mi się będzie dojeżdzać jeżeli jej się nie "spodobam" - trochę tak głupio będzie z nią jednym autobusem codziennie dojezdzac ;D Chodzi o to ze poza autobusem wogole sie z nia nie widuje i nawet nie byłoby szans jej poznać. Jakoś nie mogę sie przełamać. A jak sie okaże że ma zryty charakter...  to jest prawdziwa randka w ciemno smile
Dużym błędem w moim przypadku było to że znajomość zaczelem od tego co tak naprawdę myślę czyli "że mi się podoba i można się w niej zakochac na śmierć" zamiast napisac cos w stylu "wydajesz mi się miłą, sympatyczną osobą" - się rozpędziłem hmm

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez anuska (2008-11-16 21:08:14)

może i sie troche rozpędziłeś z tymi twoimi uczuciami ale cóż,spróbuj sie przełamać,skąd wiesz ze sie niespodobasz,czasami w życiu trzeba ryzykować,a jak okaże sie że ma nieciekawy charakter to olej ją. A jak wam sie układa rozmowa w sieci?da sie z nią popisać?

5

Nasza rozmowa w sieci wygląda genialnie wink Wczoraj rozmawialismy od 23:50 do 1:20 - dużo o niej juz wiem i ona o mnie też. Tyle że w sieci wszystko idzie płynnie, bezboleśnie i po mysli. Nie raz już słyszałem o przypadkach kiedy to na necie wszystko układało się pieknie i elegancko a podczas spotkania na żywo zrobiła sie zawiecha i zwała.. ponoć znajomości zawarte przez neta nigdy nie mają szans przetrwać w świecie realnym..

Reklama

6

dOminatOr- wcale nie masz racji - 3 lata temu na necie poznałam moją rówieśniczkę.Kobietę po dużych życiowych zawieruchach. Kontaktujemy się ze sobą i przez komunikatory i realnie- odwiedzając  wzajemnie.Co prawda- nie wiem jak to jest w relacjach damsko-męskich .Z jednym masz rację- czasem rozmawiajac na necie- zupełnie inaczej sobie  Kogośwyobrazamy- i wtedy rzeczywiście w konfrontacji - może być kicha.Nie wiem czy w Twoim przypadku- ciągnięcie dalej tej zabawy do jednej bramki..... bo przecież Ty wiesz jak wygląda obiektTwych westchnień ma sens.Ja na Twoim miejscu - bo przecież zastanawiasz się,czy spodobasz się tej dziewczynie- wysłałabym swoją fotkę...... z adnotacją: czy moja podobizna jest dla Ciebie zaskoczeniem?>?????? Jak pokojarzy ją z facetem z autobusu.......... to wszystko będziesz miał załatwione.Bo następstwem było by wyjaśnienie.......... znalazłem taką drogę do dotarcia  do Ciebie- bo na inną....... brakło mi odwagi.

7

dokładnie posłuchaj Danusi,wyślij jej fotke. Ja pare miesięcy temy poznałam w sieci chłopaka poprostu super nam sie pisało, nawet czytaliśmy sobie w myslach,po jakimś czasie sie spotkalismy i było równie super jak przy pisaniu, zostalismy parą ,oboje myśleliśmy że jesteśmy sobie przeznaczeni ,niestety 2 tyg.temu poznał inna wszystko runeło.ale tak nie musi sie skończyć w twoim przypadku

8

Dzięki za to że piszecie.
W pewnym stopniu jest to jakaś motywacja dla mnie wink Przemyślę to trochę, popiszę z nią jeszcze i w ciagu najblizszych kilku dni albo to zakończę albo zacznę wink

9

pierwsze spotkanie jest tylko dziwne tongue potem to juz leci xD

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » www milosc i internetowy podryw

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018