Seriale kryminalne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Seriale kryminalne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: Seriale kryminalne

Lubicie kryminały? U mnie miłość do nich zaczęła się już w podstawówce, kiedy dorwałam książki Pani Christie. Aktualnie wałkuję wszelakie seriale, moje ulubione to ,,Zabójcze umysły: Okiem sprawcy" (cudowny F. Whitaker!:)), stary dobry Columbo i CSI Las Vegas. A Wy co polecacie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seriale kryminalne

JA raczej czytam np: Robert Ludlum, Arthur Conan Doyle. Z seriali to lubię Detektywa Monka- bo zabawany rónież i Zabójcze umysły. Tych nowych: Okiem sprawcy jeszcze nie widziałam...

3

Mnie ostatnio wciągnął Instynkt ze Stenką i Partnerki

Reklama

4

Polecam serial "Układy - Damages"

5

Oj trochę tego jest.
- "CSI - Kryminalne Zagadki Miami"
- "CSI - Kryminalne Zagadki NY"
- "Kobiecy klub zbrodni"
- "Kości"
- "Zabójcze umysły"
- "Instynkt mordercy"

Ostatnio na polsacie leci jakiś nowszy - "Impas", ale jakoś średnio mi przypadł do gustu.

.
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Juan (2011-08-22 22:00:33)

Witam. Ja może powiem z tych starszych też. To tak. "oficer" "pittbull" "Csi miami" żałuję że nie emitują już serialu kryminalnego "kryminalni" bardzo mi się podobał ten serial, jeden z moich ulubionych.

W oczach tkwi siła duszy..

7

U mnie ''Detektyw Monk'' po prostu króluje. Na pewno ''CSI Miami'' oraz ''CSI NY'' do ''CSI Las Vegas'' dopiero od niedawna się przekonuje. ''Zabójcze umysły'' ciekawy serii ''Zabójcze umysły - okiem sprawcy'' jeszcze jakoś nie miałam okazji obejrzeć. Na pewno również ''Kości''. Lubię również ''Dowody zbrodni''

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

8 Ostatnio edytowany przez Dorin92 (2011-08-22 22:42:19)

A "Zabójcze umysły" od "Zabójcze umysły - okiem sprawcy" czymś się różnią?

.

9

Lubię najbardziej polskiego Pitbulla i Oficerów, a teraz zaczęłam oglądać na ence Vod Agentów NCIS. Nigdy nie przepadałam za komerycjnymi serialami, ale teraz się przekonuję.

10

te polskie seriale też lubię, ale Agentów NCIS jeszcze nie widziałam. na jakim programie to oglądasz?

11

Do abonamentu enki dokupuję pakiet serialowy i moge oglądać do woli, nie tylko Agentów, też jest sporo innnych propozycji.

12

co za zbieg okoliczności tongue zastanawiam się właśnie nad kupnem enki, bo teraz mają jakąs promocje, że abonament już za 39zł. a ten pakiet filmowy jest w abonamencie czy trzeba dokupić?

13

Polecam 24 godziny o terrorystach i polityce. Suuuper jest!!
Akcja serialu rozgrywa się w czasie rzeczywistym, tzn. każdy godzinny odcinek to jedna godzina z życia bohaterów. Każdy sezon to 24 odcinki (co daje nam jedną dobę).

14

Polecam "Uczciwy przekręt (Leverage)" o grupie złodziei, którzy... albo nie, nie będę zdradzać;) Mi się bardzo podobał.

15

gasiennica napisał/a:

co za zbieg okoliczności tongue zastanawiam się właśnie nad kupnem enki, bo teraz mają jakąs promocje, że abonament już za 39zł. a ten pakiet filmowy jest w abonamencie czy trzeba dokupić?

Chyba w tym najtańszym nie ma. Ja dokupuję co miesiąc, płacę coś koło 30zł miesięcznie. Najlepiej wejdź na ich stronę lub zadzwoń do biura klienta aby zapytać o szczegóły.

16

teraz chyba promują jakiś konkurs z shelockiem. ten nowy film mnie jakoś nie przekonał wiec jakoś z zapartym tchem nie czekam ale widział to ktoś? wycieczka kusząca, ale serial???

17

O wiele fajniejszy niż ten film. Czuć brytolski klimat. wink Chociaż chyba rzeczywiście lepiej poczuć samemu na tej wycieczce big_smile:D

18

Polecam Kości i detektywa Monka z tych jeszcze nie wymienionych.

19

Kryminalni Pitbull i Fala Zbrodni, o ile ktoś lubi polskie seriale. Te były calkiem niezłe przynajmniej pierwsze serie, ale to chyba zawsze tak jest, że pierwsze sezony są zdecydowanie najlepsze.

Pozdrawiam Maza.

Per aspera ad astra!

20

Zamiast CSI polecam "Agenci NCIS".
Agenci zazwyczaj bywają na TVN, lecz ja sobie ułatwiłem sprawę.. http://iitv.info/
Jest jeszcze "Crime Story".
Uwielbiałem kiedyś "Gorączka w mieście".

21

Ja rowniez "fala zbrodni' i "kryminalni' i bardzo lubie polskie ogladac

1)Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni! 2)Z idiota nie ma co dyskutowac,najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona zdobytym tam doswiadczeniem!

22 Ostatnio edytowany przez huanita (2012-03-06 15:57:29)

Ja uwielbiam i gorąco polecam "Dowody zbrodni" wg mnie jest to najlepszy serial kryminalny...każdy odcinek jest bardzo wciągający,świetna obsada,ciekawe sprawy,podoba mi się pomysł wracania do spraw nawet sprzed kilkudziesięciu lat - to takie nietuzinkowe,ponadto przepiękna muzyka ,wielokrotnie wzruszyłam się do łez...no i przede wszystkim sprawdzam samą siebie i w 95% trafiam kto był zabójcą ,czyli nie jest źle z moją instynktem wink

23

temat dla mnie:
- "CSI - Kryminalne Zagadki Miami" (wszystkie odcinki, niektóre nawet po kilka razy, z uwagi, że na wielu programach są różne części, ale nawet powtórki mi nie przeszkadzają)
- "CSI - Kryminalne Zagadki NY" (nie tak namiętnie jak Miami)
- "Dowody zbrodni" (za fajne podejście do spraw sprzed lat i fajne przejścia ze wspólczesności do przeszłości i na odwrót)
- "Kości" (czasami)

*Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami*

*Każdy z nas nosi w sercu wiele wilków, miłość, gniew, odwagę, strach...Przeżyją tylko te, które nakarmisz*

24

No "Dowody zbrodni" też polecam smile ja lubię jeszcze taki teraz co jest powtarzany - "Przeznaczenie" - na polsacie 2 i na ipla.pl za darmo jest. O policjantce Ani, której pomaga wróżka Trzaskoma. Polecam smile

25

CSI Kryminalne zagadki Nowego Jorku, Miami, Las Vegas
Kości
Detektyw Monk
Bez śladu
Dexter
Mentalista

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
http://www.peta.org/living/beauty-and-p … fault.aspx

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Seriale kryminalne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016