Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Mój chłopak juz dawno spał, przyszłam do łozka, polożylam sie obok, a on zaczał czule wypowiadać przez sen imie innej kobiety, spytałam sie co? On powtarzał to imie.. Wkurzyłam sie i chcialam wyjsc, a on sie obudził, rzucił na mnie, złapał mocno moje włosy, jakby chciał je wyrwać, i krzyczał że nie wie kto to, że jej nie zna itd. A za chwile zaczał mnie przytulać, głaskać i nie chciał puścić.
Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.
Ostatnio często zdarza się że wybucha, i o wszystko sie mnie czepia, wykorzystuje moje uczucia, i bolesne sytuacje żeby mi dokuczyć. Jesteśmy ze sobą 2.5roku a razem mieszkamy ponad rok.
Czy to znaczy że ma kogoś innego na boku?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Może miał zły sen.... smile A tak poważnie....Czy zauważyłaś jeszcze inne sygnały,że jest jakaś inna? A może poprostu barkuje mu dawnych uniesień....może potrzebuje jakiegoś urozmaicenia i stąd ta frustracja?

3

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Myszko po prostu mu się przyjrzyj, nie oceniaj na podstawie jakieś snu. Nie zarzucaj mu tego tylko po prostu bądź czujna, jeśli kogoś ma to to na pewno zauważysz, w końcu już się trochę czasu znacie a na dodatek mieszkacie ze sobą, więc pewne zachowania na pewno zwrócą twoją uwagę.

4

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Sama nie wiem co o tym myśleć. Podobno sny to wszystko to co żyje w naszej podświadomości, czyli według tej zasady musiłby znać taką kobiete i w ostatnim czasie myśleć troche o niej. Tak jak radza dziewczyny wyżej zaobserwuj czy sa jeszcze jakies  sygnały że cos dzieje się nie tak.

5

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

mysle że masz zbyt mało dowodów aby odrazu twierdzić że to zdrada ,poczekaj poobserwuj a przedewszystkim nie daj się zwariować bo jak ktoś na siłe szuka to zawsze coś znajdzie....

6

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Ale czy to dokładnie tak było jak opowiadasz? Gadał przez sen a potem nagle się obudził i zaczął cię całować?
Może on wcale nie spał tylko udawał, i celowo mówił jakieś zupełnie fikcyjne imię, żeby wzbudzić w tobie zazdrość?
Może on z jakichś powodów chce "podnieść temperaturę" w waszym związku i chce cię wciągnąć w jakąś psychologiczną gierkę?

7

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Mnie zdarzyło się kiedyś zadurzenie (zafascynowanie?) facetem - platoniczne - nikomu się z tym nie zdradziłam - ale śnił mi się wtedy prawie każdej nocy.
No i też, zdarzyło mi się coś przez sen mówić - coś - co zaniepokoiło mojego męża.  Bo zaczął mnie wypytywać (gdy ja byłam we śnie) - i cos tam mu odpowiadałam, aż wreczcie udało mi się zbudzić i pewną część półsnu/ półjawy zachować w pamięci.  Potem bałam się zasnąć, żeby nie sypnąć się przez sen

8

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.
Munira napisał/a:

Ale czy to dokładnie tak było jak opowiadasz? Gadał przez sen a potem nagle się obudził i zaczął cię całować?
Może on wcale nie spał tylko udawał, i celowo mówił jakieś zupełnie fikcyjne imię, żeby wzbudzić w tobie zazdrość?
Może on z jakichś powodów chce "podnieść temperaturę" w waszym związku i chce cię wciągnąć w jakąś psychologiczną gierkę?

ooo. może właśnie tak.



mieszkacie razem, więc zaobserwować Ci co się z nim dzieje nie bedzie trudno.

9

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

A moze Nie wyciagaj odrazu pochopnych wnioskow, to sie zdazylo tylko raz wiec narazie nie masz powodow do niepokoju:)  moze po prostu przysnila mu sie dawna znajoma, to sie zdarza!

10

Odp: Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

hmmm... no ja tak miałam, że mojemu misiowi śniło się, że go zdradzam i caly dzien na mnie zły chodził hehe big_smile
więc widzisz - nie bardzo można wierzyć w sny.


może mu się jakaś znajoma przyśniła, albo miał jakieś sny erotyczne, to w sumie przecież jest normalne i się zdarza big_smile

ale bądź czujna smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on ma kogoś innego? Pomóżcie, nie wiem co zrobić.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024