Jak zadbać o siebie na wiosnę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Nie znalazłam takiego tematu więc postanowiłam założyć nowy. Od wczoraj mamy już wiosnę,powoli zaczynamy chować zimową odzież do szaf następnie spoglądamy w lustro i co? Zgroza ale się zaniedbaliśmy przez zimę! Tak więc jak można poprawić swój wygląd oraz co najważniejsze swoje własne samopoczucie a przy tym nie katować się np. na siłowni? Może jakieś rowery? Basen?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Ja na początku wybieram się do kosmetyczki na oczyszczanie smile
Potem chętnie skorzystam z karnetu na basen. A może te takie kijki do spacerowania? nie wiem jak się to nazywa.
Ostatnio jedna z forumowiczek pisała o rolkach smile

3 Ostatnio edytowany przez niki_82 (2011-03-22 20:16:48)

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Pewnie chodzi Ci Liren głównie o sylwetkę?
Jeśli tak to basen bardzo dobrze robi nam na sylwetkę i właśnie rower, czyli akurat te dwie rzeczy, które też wymieniłaś. Ja bardzo lubię jeździć na rowerze a na basen chodzę bo powinnam. ;p Oprócz tego bardzo dużo chodzę i staram się nie korzystać z wind. smile

O, i rolki Młodamonia to też świetna sprawa. Można długo na nich jeździć i się tak człowiek nie męczy. smile

4 Ostatnio edytowany przez Liren25 (2011-03-22 20:40:04)

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?
mlodamonia napisał/a:

może te takie kijki do spacerowania?  smile

Sport nordyjski tak to się nazywa.Tak chodzi mi przede wszystkim o sylwetkę.

5

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Rower i łyzworolki są dobrymi pomysłami smile sama zamierzam z nich skorzystać. Co prawda nie codziennie ale raz na tydzien, dwa czemu nie:) oczywiście spacery, dobre odżywianie, wprowadze więcej niabiału, warzyw, a mniej tłuszczów i węglowodanow tongue jak poprawiać, to też sylwetkę. Zacznę używać maseczek na włosy i twarz, dbać bardziej o paznokcie, bo przez zimę i te rękawiczki to strasznie teraz wyglądaja:/ i ogólnie więcej ruchu!

6

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Czuć wiosnę ;-)
Ja mam zamiar odpicować swój rower (noo, z pomocą lubego :-) ) i jeździć na nim regularnie (na rowerze :-) ). A z urodowych spraw, na pewno pójdę do kosmetyczki, bo mam bardzo przesuszoną cerę po zimie i drogeryjne kosmetyki nie pomagają...

7

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Ja w pierwszym dniu wiosny wybralam sie do fryzjera na ostre ciecie wlosow  mam zamiar kupic sobie kilka nowych ciuszkow na silownie nie bede chodzic poniewaz na figure nie narzekam przynajmniej zaoszczedze troche pieniedzy a od dzis robie wiosenne porzadki;)

8

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?
Liren25 napisał/a:
mlodamonia napisał/a:

może te takie kijki do spacerowania?  smile

Sport nordyjski tak to się nazywa.Tak chodzi mi przede wszystkim o sylwetkę.

a dokladniej nording walking wink

9

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

ej, nie zgodzę się z tym "katowaniem" na siłowni tongue
Ja mam super zajęcia np latino, gdzie to przede wszystkim jest zabawa dla mnie - a męczysz się i przy bieganiu i na rolkach - zależy co kto lubi smile no, więc hmmm jak już pewnie wiadomo ja na fitness śmigam a oprócz tego jak poczuję wiosnę to robię sobie małe domowe SPA - maseczki, peelingi, kąpiele z olejkami i tak dalej smile

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Ja zaczełam od weekendu bieganie, myślę też nad basenem ale w sumie fajny pomysł z tymi rolkami, może nawet fajniejszy. No i zapisałam się już na serię masaży bańką chińską, chodzę do kosmetyczki do Spa CeCe i własnie polecała u nich coś takiego. Ten masaż pomaga się pozbyć cellulitu, wiadomo że nie zastąpi ćwiczeń ale to jest bardziej jako uzupełnienie. W sumie słyszałam dużo pozytywnych opini od znajomych na temat tych baniek, no spróbujemy : )

11

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

no właśnie, ja tez o tych bańkach na cellulit słyszałam <drapie_sie_po_glowie> i się zastanawiam...

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

No ja jestem pozytywnie nastawiona, jedna moja dobra znajoma korzystała z baniek, zresztą też w tym salonie i sama widziałam że efekt jest tym bardziej że ona do specjalnie lubiących sport osób nie należy także to faktycznie musi być skuteczne.  Mi już dłuższy czas chodziły te masaże po głowie ale jakoś dopiero teraz się zebrałam smile

13

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Ja cały basen miałam podczas zimy,wiec teraz warto zadbać także o inne części ciała. Zaczynam od biegania i długich spacerów. Oczywiście wszystko z umiarem i dawkuje obciążenie. Do tego dochodzi również odpowiednia pielęgnacja w postaci kosmetyków.

14

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Ja wykupiłam karnet na fitness i jak na razie dzielnie chodzę, ćwiczę i spalam tłuszczyk. Kupiłam tez śliczną "małą czarną" i szpileczki do niej (fajna wersja do pracy). Pstanowiłam też zregenerować cerę i zainwestowałam w krem Siquens do cery mocno przesuszonej. Dwa razy w tygodniu biorę gorącą kąpiel z solą Evy. smile

15

Odp: Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Myślę, że warto zacząć od zdrowszego odżywiania się (zwłaszcza, ze teraz z własnego ogródka można mieć pyszne warzywa i owoce). Poza tym - ruch (czyli rower, bieganie albo jakakolwiek inna forma aktywnego spędzania czasu) no i może wizyta u kosmetyczki? wink Albo jakiś zabieg w spa czy weekend w takim miejscu smile W primaverze nad samym morzem byłoby teraz super - z resztą jak o każdej porze roku. No ale masaż na pewno przydałby się, żeby rozluźnić chociaż spięte mięśnie.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak zadbać o siebie na wiosnę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024