Jak wyczyscic pralke? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-03-19 12:34:46

Lilaa87
Netbabeczka

Jak wyczyscic pralke?

Mam maly problem. Moze ktoras z was wie jak wyczyscic pralke z plesni i kamienia i czy mozna jakos wyjac pojemnik na proszek i plyny z pralki ardo A 500? Moze sa jakies dobre srodki zeby to jakos rozpuscic i wyplukac. Wlaczalam juz kilka razy w 90 stopniach bez ubran z octem ale nic nie dalo i brzydko z niej pachnie. Prosze o jakies porady.

#2 2011-03-19 19:41:14

flores18261
Przyjaciółka Forum

Re: Jak wyczyscic pralke?

Może kalgon (nie wiem jak się pisze) reklamują ,że jest dobry na kamień. Apojemnik na proszek i płyn idzie wyciągnąć ja kiedyś szarpłam i wyciągłam bo jak nowe to wiadomo nie musisz szarpać bo idzie a na plesń zawsze po praniu powinaś wycierać pralkę albo otwierać bęben od pralki. Ale nie wiem co radzić Ci na pleń

-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

#3 2011-03-20 11:49:29

Lilaa87
Netbabeczka

Re: Jak wyczyscic pralke?

Calgon juz probowalam tez nic. Teraz nalalam do srodka kret ten do przeczyszczania rur ale nie wiem bo tam jest tak zapchane tymi syfami ze nawet malo co woda do proszku dociera. Zobaczymy czy to cos da ale na kamien widze ze nic nie daje ale na te brudy moze cos pomoze bo to taka jakas maz sie osadzila.

Stopka forum