czy dobrze zrobiłam? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy dobrze zrobiłam?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: czy dobrze zrobiłam?

hej... mam 20 lat. i tydzień temu rozstałam sie z chłopakiem. hmmm... jak by to ująć.
a więc tak. oboje chodzimy jeszcze do szkoły ja mam prawko on nie. nie mamy pracy bo wiadomo rodzice jeszcze nas utrzymują. on jest o rok młodszy.
to taki wstęp.
więc tak... nie chodzimy do tej samej szkoły. on ma swoich znajomych ja swoich. nie kontroluję go itp. problem polega na tym że on ma w zwyczaju mnie ignorować. przedstawię teraz sytuację przez którą poznałam tego faceta takim jaki jest naprawdę. a więc oboję lubimy seks. wiadomo. no ale nie ma za bardzo gdzie tego robić. więc na sobote zaplanowaliśmy hotel. i tak ja załatwiłam auto i kasę tez bo zbierałam na to. i miałam 200zł. ba kupiłam nawet świeczki i bieliznę. wiadomo wszystko dla niego. no i wszystko się udało. w poniedziałek on mi mówi takie coś " dawno w szkole nie byłem" jak to dawno sie pytam. a on ze tydzień przed feriami nie chodził do szkoły i tydzień po feriach. ja w szoku ale myślę sobie ze lajt przeciez to jego sprawa w sumie. i zaczęłam go wypytywać z kim gdzie i co robili. okaAZAŁO  sie ze pił przez 2 tygodnie z jakimiś laskami . ale nie mówił tego normalnie. tylko "a tak" "bo tak" "co cie obchodzi" "książkę piszesz?" "odj*b się" "daj mi spokój". wkurzyłam sie ostro i mówie mu ze nie dam sie tak traktować. i powiem wam ze okres mi sie spóźniał 2 tygodnie to on że on nie chce dziecka mieć ze mną. i z nim zerwałam. bo okazało sie ze ja dwoiłam sie i troiłam zebyśmy miło spędzili sobotę a on miał za co pić przez tyle tygodni? co to za facet który nawet nie umie przyznac sie do błędu? i on przez sms mnie przeprasza. nawet nie przyjedzie i wprost nic nie powie bo szkoda mu na paliwo do mnie. a potem mnie zwie tez przez esy ze ja zawsze bede sama. chciałąbym przestac go kochac. byliśmy ze sobą długo bo 3,5 roku a ja wam powiem szczerze ze mam dośc bo to nie jedyna sytuacja. czy ja jestem gorsza od innych? myśle ze jak chłopakowi zależy to powinien sie postarac choć troche... a tu nic... a dzień kobiet? o kwiatku mogłam zapomnieć. dobrze ze brat i tata o mnie pamiętali. rodzina to sie ze mnie juz śmieje ze z kimś takim jestem. i ze to ja jestem facetem w tym zwiążku. powiedzcie czy dobrze zrobiłam odchodząc....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Też chodze do szkoły, też jestem z chłopakiem 3 lata, nie kontrolujemy sie, ale mówimy sobie wszystko, nie jesteśmy dla siebie tylko chłopakiem i dziewczyną ale też najlepszymi przyjaciółmi. Nie wyobrażam sobie żeby mój chłopak do mnie mówił: "co Cie to ochodzi", "odj*b się" <- cios poniżej pasa! I to nawet nie jest olewanie, a brak szacunku do Ciebie.
Facet chyba poprostu nie dorósł do związku, skoro przeprasza przez sms i mówi że nie chce mieć z Toba dziecka jeśli teraz byś była w ciąży <- ucieka od odpowiedzialności. Byłaś dla niego za dobra!
Bardzo dobrze zrobiłaś! Związek wymaga kompromisów i jeśli Ty się poświecasz odkładasz kase na hotel to on powinien robić to samo, po za tym to Ty jesteś kobietą i kiedyś nie do pomyślenia było żeby dziewczyna płaciła sama za siebie a co dopiero jeszcze za chłopaka! Nie mówie że on miał za wszystko płacić.
Facet nie jest Ciebie wart! Zasługujesz na kogoś lepszego!

3

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Ja wprawdzie jestem duzo starszy od Ciebie bo o kilkanascie lat jednakze dobrze zrobilas. Facet, ktory olewa kobiete nie jest nic wart. A ty poznasz jeszcze nie jednego wartosciowego mezczyzne.

4

Odp: czy dobrze zrobiłam?
ila260291 napisał/a:

on ma w zwyczaju mnie ignorować... ja załatwiłam auto i kasę tez bo zbierałam na to...dawno w szkole nie byłem...pił przez 2 tygodnie z jakimiś laskami ... "co cie obchodzi" "książkę piszesz?" "odj*b się" "daj mi spokój"...on nie chce dziecka mieć ze mną...potem mnie zwie tez przez esy ze ja zawsze bede sama....a dzień kobiet? o kwiatku mogłam zapomnieć.

Dobrze, że spłukałaś chama.

5

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Oj tacy to sa nic nie warci. Napewno znajdziesz wartosciowego faceta smile

6

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Bardzo dobrze zrobiłaś tylko w tym wytrwaj pomimo wszystkiego. Raz tak nie wolno sie do nikogo zwracać ! A dwa dziewczyno to Ty jesteś kobietą więc niech się facet postara a nie że tylko Ty organizujesz wszystko i pewnie jeszcze wozisz go a on po prostu jedzie na Twoich plecach i jeszcze zamiast to docenić zwraca sie do Ciebie w ten sposób. Nie wszystko się w związku układa bywają gorsze chwile , trzeba sobie nawzajem pomagać ale nie tak że Ty ciągniesz ten wózek sama ... I dokładnie na picie ma a na inne rzeczy nie ? O ile to prawda w ogóle bo może się tylko popisywał i chciał Cię wkurzyć bo coś mi się zdaje, że ten typ tak też ma ...

7

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Bardzo dobrze zrobiłaś .W związku  nie tylko dajemy ale i nam dają .Facet nie dorósł . A Ty masz nauczkę  na przyszłość .

8

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Bardzo słuszna decyzja.

1. Co to za odzywki w związku?! "Odj*b się" ?! Całkowity brak szacunku powleczony chamstwem i prostactwem.

2. Nie chodzi do szkoły i chleje z jakimiś panienkami tydzień czasu?! On jest nic nie warty. Olewa naukę, pije tydzień czasu i jeszcze jakieś dziewczyny obce. A jak wiadomo połączenie alkoholu i innych przypadkowych kobiet jest bardzo wybuchową mieszanką i nie zdziwiłabym się jakby coś między nimi zaszło.

3. Mówi, że nie chce mieć z Tobą dziecka. Uchyla się od odpowiedzialności, nie możesz na nim polegać. To nie facet, a niedojrzały chłopczyk. Nie warto tracić czasu dla kogoś takiego. Totalna porażka.

Odejście od niego jest bardzo dobrą decyzją, naprawdę. Młodziutka jesteś, jeszcze wiele przed Tobą, ale nie trać czasu na nic nie wartych frajerów. Naprawdę szkoda życia i nerwów, znajdziesz kogoś wartościowego.

9

Odp: czy dobrze zrobiłam?

dzieki za odpowiedzi smile
jak zwątpię w swoją decyzję i zatęsknię to przeczytam wasze posty i od razu będę wiedzieć ze słusznie postąpiłam smile ehhh.... gdyby nie wy...

10

Odp: czy dobrze zrobiłam?

To najlepsza decyzja jaką mogłaś podjąć. Widać, że dla miłości jesteś w stanie zrobić wiele rzeczy, jednak szkoda twojego trudu jeżeli chłopak tego nie docenia! Wydaje mi się, że oczekujesz od związku czegoś innego niż on. Jemu widocznie zależy na dobrej zabawie. Oczekuje wiele, a sam od siebie nic nie daje. Czy on Cie kochał? Szanował? Czasem liczą sie najmniejsze gesty, chociażby ten kwiatek na Dzień kobiet o którym wspomniałaś. Teraz wiesz co by się stało gdybyś naprawdę była w ciąży. Zapewne musiałabyś wychowywać dziecko sama, a tego na pewno nie chcesz. On chyba nie jest jeszcze gotowy na poważny związek. To była naprawdę dobra decyzja.

11

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Jakbyś miała chwile zwątpienia to wal śmiało. Na pewno uzyskasz od nas wsparcie smile
Bardzo dobrze zrobiłaś. Najważniejsze to szanować siebie. Pomyśl sobie ile jest już małżeństw[nawet tu na forum można poczytać], gdzie kobieta/facet nie mieli w sobie tyle siły, żeby odejść i teraz płaczą, że są nieszczęśliwi, że jest problem bo pojawiły się dzieci etc.

12

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Bardzo dobra decyzja. Ja nawet jak sie sprzeczam ze swoim to nie wyobrazam sobie odzywek z tym stylu.
Trwaj w tej decyzji, zaslugujesz na duzo lepszego faceta i takiego znajdziesz.

13

Odp: czy dobrze zrobiłam?

Czesc:)
A to ci facet:)
Dobrze,że miłosc Ci nie przysłoniła oczy i potrafiłas racjonalnie na to wszystko popatrzeć.
Ale dziwie sie,ze on tak łatwo pozwolił Ci zerwac.Moze   znudził mu sie wasz zwiazek?
Ale trzeba wierzyc,ze kazdy zwiazek który sie skończył uczy nas czegos nowego.
Pozdrawiam

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy dobrze zrobiłam?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024