Jak przyśpieszyć okres? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jak przyśpieszyć okres?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Jak przyśpieszyć okres?

Jak można przyśpieszyć okres nie biorąc tabletek antykoncepcyjnych?
Właśnie sobie wyliczyłam, że jak pojade na wakacje to dostane okres, a nie chciałabym się z nim męczyć. Chciałam bym sie spokojnie kąpać w morzu bez stresu czy musze zmienic tampona itp.
Próbowałam już podczas kąpieli kilka dni przed okresem polewać okolice jajników gorącą wodą, ale nic to nie daje.
Macie jakieś sposoby?

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink
Poleć temat na :

2

Odp: Jak przyśpieszyć okres?

możesz przesunąć sobie okres. jest na to kilka sposobów. Sama je stosowałam w podobnej sytuacji, przed wakacjami wink
- gorąca kąpiel - zanurzyć się po szyję, polewając dolną część brzucha ciepłą wodą z prysznica
- odrobina alkoholu najlepiej czerwonego wina
- herbatka z nagietka lub kwiatu malwy czerwonej

osobiście polecam dwie pierwsze metody, stosując je razem, regularnie, można przesunąć sobie okres o około tydzień (będziesz go miała wczęśniej)

3

Kąpiel rzeczywiście może przyspieszyć wystąpienie okresu. Przetestowałam to nawet na tabletkach anty tongue z tego co ja sie orientuje wskazane są równiez ćwiczenia jakiś czas przed terminem wystąpienia miesiączki - brzuszki, rower, ogólnie zwiększona aktywność.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

4

ja własnie słyszałam o tej malwie a można ją kupić w zielarskim

przytulanie - najlepsza forma dziękowania za obecność

5

szukałam u siebie w kilku zielarskich - w żadnym nie mieli, dlatego zrezygnowałam z tej metody. może Tobie się poszczęści wink

6

Tylko że problem w tym że ja nie moge pić alkoholu ;/ biore pewne tabletki przy których alkohol jest zakazany ;/
Ale sprobuje z tymi ziółkami wink
Dziekuje Wam kobitki ;*

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink

7

Również słyszałam (i stosowałam) goracą kapiel i kolezanka poradziła mi wypić kieliszek wina tongue

8

Dużo ruchu przyspieszy Ci okres. Mam na myśli jakieś ćwiczenia brzuszki itd. gorąca woda też pomaga.Mi też pomaga seks:D ale taki ostryy.. smile

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

9

ponawiam temat. Zna ktos inne sposoby niz tutaj wymienione? albo czy powyzsze działają i ile wczesniej trzeba je stosowac? albo inaczej, o ile dni przyspieszaja? ja musze go dostac bo chce znowu zaczac brac tabletki anty. a mam nieregularny - zawsze mialam, raz tylko podczas przerwy w braniu tabletek mialam jak w zegarku jednak przez wyjazd do usa cos sie poprzestawialo i jak wrocilam mialam tylko dwa razy takie plamienia/ krew ale brazowe i trwaly 2-3 dni, a macica mi sie zluszczala wiem bo widzialam, a przynajmniej przy tym pierwszym niby okresie.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jak przyśpieszyć okres?