Hula Hoop z masazem - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-03-12 12:37:08

Shiseido
Przyjaciółka Forum

Hula Hoop z masazem

Dziewczyny, ma ktoras z was? widac efekty po dluzszym stosowaniu?
Zastanawiam sie nad kupnem, i chcialabym wiedziec czy warto..

spam

Oto one moje drogie kobietki smile

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2013-11-13 21:40:15)

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

#2 2011-03-12 22:59:24

dorisfizjo
Na razie czysta sympatia

Re: Hula Hoop z masazem

Jako masażystka Ci powiem że ten masaż bardzo dużych efektów Ci nie da, bo działa bardzo powierzchownie, ale samo hula hop to nie głupia sprawa, kwestia tylko cierpliwości przy wykonywaniu tych ćwiczeń. Moja znajoma jakiś czas temu sobie kupiła, jak będą jakieś efekty, to dam znać.

Pure Touch zdrowie i harmonia

#3 2011-03-21 11:05:03

wikaG
Dobry Duszek Forum

No właśnie - to działa w ogóle? Piszcie smile Wiosna juz przecież.... wink

#4 2011-04-15 14:23:59

glohard
Niewinne początki

Też jestem ciekawa czy działa. Przypomina mi trochę cosmodisc z Telezakupów mango, ale warto spróbować w sumie. Trochę ruchu z dodatkowym masażem nigdy nie zaszkodzi.

Zapraszamy, Kliknij!

[url=http://www.szkola.gowork.pl/masaz,13.html]Technik masażysta[/url]

#5 2011-06-30 09:50:46

Marvie
Netbabeczka

Równiez zamierzam sprobowac. Jak tylko zakupie, bede cwiczyc pol godziny dziennie - codziennie!
Bede informowac o efektach :-)

#6 2011-06-30 10:14:52

Iwona132
Do zakochania jeden krok

Ja miałam takie hula hop z masażem i ogólnie fajna sprawa, ale już po pierwszym kręceniu przez jakieś 30 minut zrobiły mi się siniaki, więc następnego dnia jak chciałam znowu pokręcić to bolało i siniaki były jeszcze większe. Nie wiem czy to wina tego, że miałam wtedy anemię i siniaki robiły mi się dość łatwo, ale takich ogromnych siniaków to w życiu nie miałam - na jednym i na drugim boku. Jak rodzice zobaczyli to zakazali mi używać :p no i niestety zaprzestałam. Ale mam zamiar kupić zwykłe hula hop, bo ogólnie to bardzo fajna zabawa smile

Ostatnio edytowany przez Iwona132 (2011-06-30 10:15:47)

#7 2011-07-11 22:30:32

margaretka18
Niewinne początki

ja kupiłam sobie takie hula hop i faktycznie tak jak Iwona123 miałam siniaki - nawet jak ćwiczyłam na początku bardzo krótko bo  około 15 minut dziennie siniaki zrobiły mi się okropne to wtedy zrobiłam sobie kilka dni przerwy i zaczęłam ćwiczyć ponownie i po dwóch dniach znowu musiałam zrobić przerwę, ale po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja do tego masażu i już później ćwiczy się z przyjemnością np oglądając jakiś film i teraz potrafię ćwiczyć nawet godzinę i sprawia mi to przyjemność i efekty są:) także ja polecam Wam dziewczyny bo warto!!! zapraszam wszystkich do kręcenia smile

#8 2011-07-22 05:50:56

Nemezys
Redaktor Działu Studentki

A powiedzcie mi - ile czasu dziennie trzeba krecic takich ciezszym hula-hopem? Specjalnym do cwiczen... Ja po 10 minutach mam siniaki na calym brzuchu. Ale zastanawiam sie ile dziennie cwiczyc, zeby byly efekty?

„Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz”
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

#9 2011-08-17 17:08:11

Marvie
Netbabeczka

Dlugo sie zabieralam do kupienia hh, bo raczej naleze do tych osob leniwych , jesli chodzi o jakikolwiek sport... Ale dzis na wadze znów pol kilo wiecej, wiec dluzej nie czekam! Hula hop w drodze i na pewno zaczynam trening! Hula hop 1,5 kg, z wypustkami, srednica ok. 110cm... Odezwe sie za ok. 2 tygodnie ;-)

#10 2013-02-13 13:32:43

ani-kon337
Niewinne początki

Witam dziewcynki:) Od kilku dni ćwiczę na hula hop z masażerem i powiem wam miałam straszne siniaki i strasznie bolało podczas kręcenia. Kręce już 6 dzień i siniaki schodzą brzuch nie boli i sprawia mi to straszną przyjmność, można powiedzieć że sie troszkę uzalezniam od niego. PO tych 6 dniach wydaje mi sie że widze rezulatay brzuch jest twardszy, nie taki flakowaty jak wcześniej, poprawiła mi sie praca brzucha tak, że same zalety.

#11 2013-02-14 02:03:31

kodeina
Zaglądam tu coraz częściej

Ja także miałam możliwość przetestować hula-hop z masażerem smile
Pół roku namiętnie kręciłam po 30 minut dziennie.
Większych efektów wizualnych nie dostrzegłam oprócz wielkich siniaków (w początkowej fazie) i niewielkiej sprężystości brzucha, heh...
EweL.

"Skoro ciało wszystko znosi to muszę być cholernie silna. Wystawiana na próbę każdego dnia staram się, aby świat nie pourywał mi palców i nie przetrącił karku"

#12 2013-05-02 13:15:46

KGB
Redaktor Działu Zdrowie i Kariera

Odnawiam temat, może ktoś się pojawił z nowymi doświadczeniami ?

Właśnie zastanawiam się nad zakupem hula hop i wybór jest oszałamiający. Dodam, że nie umiem kręcić jeszcze smile

Jakie hh polecacie do nauki ?

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu.Jeśli masz  problemy ze znalezieniem pracy, napisaniem CV, chcesz zmienić prace, zapraszam do Działu KARIERA gdzie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania a także pomoc i wsparcie.

http://www.katarzynabuchacz-trenerbiznesu.pl
http://katarzynabuchaczcv.blogspot.com/

#13 2013-05-02 16:15:51

MartaLuz
Niewinne początki

Każdy rodzaj aktywności fizycznej jest dobry dla nas, niemal zbawienny dla naszego zdrowia i kondycji naszego ciała. Cwiczę z hula juz dwa lata i powiem tak: na początku znaczen efekty, a teraz raczej podtrzymanie efektu: czyli szczuplejsza talia, miesnie brzucha wypracowane... z mojej strony POLECAM

#14 2013-05-07 10:52:53

tartinka
Przyjaciółka Forum

Po tym jak zobaczyłam jakie siniaki zostawia takie hula hop to ja podziękuję wink

#15 2013-05-08 14:54:28

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

KGB do nauki polecam najprostsze, zwykłe hula-hop. Jest nie tylko najlżejsze, nie narobi Ci siniaków, ale też najłatwiej nim kręcić. Nie wspominając o tym, że jest ze wszystkich chyba najtańsze.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Mężczyzno, jesteś w świecie stworzonym przez kobiety i dla kobiet, prosimy, abyś nie deptał naszego azylu.

#16 2013-06-24 14:40:33

blogerka.blogerka
Wkręcam się coraz bardziej

Strasznie bolesne.
Dużo siniaków.

#17 2013-07-31 17:57:22

eufrozyney
Do zakochania jeden krok

Ja swego czasu trenowałam akrobatykę i miałam fizia na punkcie zgrabnego ciała. Sposób, w który wyrzeźbiłam sobie głównie talię (był też dodatkowy trening, ale myślę, że to hula hop miało najwięcej zasług) wymaga trochę czasu i cierpliwości, ale jest skuteczny i przynosi długotrwałe efekty. Mianowicie hula hop wypełnione groszkiem lub fasolką, u mnie miał ciężar ok 1,5 kg, może troszkę mniej. Kręciłam nim codziennie, począwszy od pięciu minut przez pierwsze dni. Miesiąc później kręciłam po godzinie dziennie słuchając muzyki. O dziwo, bardzo relaksujące zajęcie. Myślę, że żadne masażery i ładnie wyglądające udziwnienia nie zastąpią systematycznej pracy, więc po co przepłacać. Tym bardziej, że na takim zwykłym kółeczku najłatwiej nauczyć się kręcić smile

#18 2013-08-03 16:27:59

tartinka
Przyjaciółka Forum

Muszę chyba w końcu kupić sobie hula hop, ale takie zwykłe, bez masażera - jak pisałam wyżej, za takie siniaki jakie to pozostawia to podziękuję wink Tylko ja zupełnie nie umiem nim kręcić! mam nadzieję że się szybko nauczę smile

#19 2013-11-13 22:53:08

agnik
Redaktor Działu Zdrowie Kobiety

hula hoop jest cudowne, szczególnie jeśli codzienny trening odbędziemy przy filmie lub ulubionym serialu. Efekty w tali widać szybko, ładnie kształtują się też mięsień prosty brzucha.
Absolutnie odradzam hula ze wszelkimi bajerami, magnesami i innymi badziewiami. Zwykłe nabijanie kasy, efekt zerowy. Zwykłe koło też masuje, nie zostawia siniaków i nie robi nam krzywdy.
Sama mam sportowe koło od kilku dobrych lat, zamówiłam na allegro wtedy za jakieś 130 zł. Obecnie można dostać hula na wymiar już nawet za 40 (nie dawno kupowałam znajomej jako prezent), jakość całkiem przyzwoita jak na te pieniądze.
Wybierając koło powinniśmy zwrócić uwagę na jego wagę (nie musi ona być ogromna, niektóre koła z magnesami, wypustkami i innymi mają nawet około 4 kg, należy pamiętać, że kręcąc pracujemy głównie napięciem mięśni a odpowiednia waga koła 600-1000 g pozwala nam łatwo utrzymać je w ruchu), drugą rzeczą jaką bierzemy pod uwagę jest rozmiar, niektórzy twierdzą, że średnica powinna być równa wysokości mierzonej od podłogi do biodra, inni do pępka. Należy też uwzględnić gabaryty pomieszczenia jakim dysponujemy.
Moje koło ma 115 cm średnicy, jakieś 800 g wagi, sama mam 176 cm wzrostu.
Dobrym kołem nie za ciężkim nie za lekkim nauczymy się szybko kręcić, nie jest to może sposób na spalenie dużej ilości tkanki tłuszczowej, ale jest to cudowny sposób na nabranie kształtu.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

#20 2013-11-19 12:34:55

aisinom
Niewinne początki

Hula hop nie powodowało u mnie chudniecia ale ujedrnilo brzuch, zmniejszylo jego obwod. Siniaki znkknely po kilku dniach ale od ciezkiego kola bolal mnie kręgosłup,  chyba faktycznie lepsze jest lzejsze .

#21 2013-11-22 10:10:02

zuza1991rok

Ja kupiłam jakieś 2 tygodnie temu. Koniecznie chcę schudnąć więc poszperałam w internecie i wyczytałam ,że to daje efekty.Koleżanka mi poleciła, mówiła,że fajna sprawa. Na początku były siniaki , mega. Teraz nie boli nic a nic. Przyjemnie się kręci, godzinkę dziennie. Brzuch to mój największy problem. Nie jest zwisający i mega wielki ale jakiś taki masywny i otłuszczony trochę:( . Mam nadzieję,że będę bardzo zadowolona ! smile

#22 2013-11-22 23:23:53

zagubiona555
Szamanka

Ja kręciłam tylko raz, przedwczoraj, bo też zrobiły mi się siniaki i chociaż próbuję kręcić to ból jest zbyt wielki.. Ale także mam nadzieję, że da to jakieś efekty, bo chciałabym nieco spłaszczyć i ujędrnić brzuszek smile
Życzę powodzenia i czekam na opis Waszych poczynań i efektów wink

#23 2013-11-22 23:49:01

zuza1991rok

Mnie też bolało kiedy pojawiły się siniaki. Wiesz co pomogło? Szalik:) Owinęłam się szalikiem i było lepiej:)

#24 2013-11-23 17:22:11

zagubiona555
Szamanka

oo ciekawy patent smile ja też się śmiałam że się poubieram i nie będzie boleć tongue ale na szalik nie wpadłam smile

#25 2013-12-06 13:44:49

zuza1991rok

Jak tam dziewczęta?
Ja kręcę się 4x w tygodniu po godzinie ( pół w jedną, pół w drugą).
Spektakularnych efektów nie ma. Minimalne są do zauważenia..

#26 2014-03-27 13:15:29

lal4gi
Powoli się zadomawiam

Hej ja cwicze na hula hop nie cale 3 miesiace mam te z wypustkami i powiem wam ze sa spore efekty smile w boczkach zlecialo mi 5 cm! w biodrach 4 cm w tali dokladnie nie wiem ale mam straszne wciecie !!!. Dodam ze jestem po ciazy cwiczylam troszke 6 waidera ale doszlam do polowy tylko  ;p Hula hop krece codziennie po 30 min, 15 min w jedna i druga strone, co najwazniejsze nie nudzi mnie i wole to od np brzuszkow ;p wiec polecam hula hop !

Jednak mam pytanie czy jest ktos taki kto cwiczy dluzej? np pol roku lub wiecej ? niech podzieli sie swoimi wynikami smile

#27 2014-03-28 19:07:02

agnik

Przy dłuższym stosowaniu wyniki są jeszcze lepsze. Ale radze do końca nie rezygnować z brzuszków, Na hula hoop wyćwiczysz mięśnie proste brzucha, reszta pozostanie praktycznie nietknięta. Owszem uzyskasz ładne wcięcie w talii i płaski brzuch, ale jeśli marzy Ci się kaloryfer, lub jego zarys to samo koło nie wystarczy.

"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

#28 2014-03-28 19:30:59

lal4gi
Powoli się zadomawiam

Wiem bo jestem po ciazy i zwisa mi troszke skora zastanawiam sie zeby  wziasc sie za to tylko troszke brakuje mi czasu bo musze zajmowac sie rowniez  dzieckiem. Do tego  obowiazki domowe .

Jednak mam pytanie do Ciebie AGNIK ile trzeba robic dziennie brzuszkow? aby byly efekty aby miesnie sie sciagnely oczywiscie nie maRze o kaloryferze tylko aby nie bylo tzw. faldki ;p powiedz mi czy np takie cwiczenia wystarczylyby czy na dluzsza mete beda za slabe? tu link       
https://www.youtube.com/watch?v=olwRr8lnE_k

Ostatnio edytowany przez lal4gi (2014-03-28 19:36:43)

#29 2014-03-29 10:19:23

agnik

Koło będzie na fałdkę dobre, oczywiście uzupełnione o ćwiczenia, których koło nie angażuję. Pamiętaj też, że skóra często potrzebuje trochę czasu do powrotu "na swoje miejsce".
Musisz poszukać ćwiczeń na mięśnie skośne brzucha.
Z ćwiczeń, które ja testowałam na sobie i mogę polecić to AW6 skończona 3 krotnie, 8 minut abs ćwiczenia, które w połączeniu z biegiem pozwalały mi zachować bosko płaski brzuszek i ćwiczenia na brzuch pojawiające się na taśmach Cindy Crawford. Korzystałam z dwóch, pierwszej jaka się ukazała (do tej namówiła mnie mama, zawsze byłam sceptycznie nastawiona do takich treningów) później odkryłam next challenge (to moja najulubieńsza wersja domowych ćwiczeń podczas kontuzji, która wykluczyła mnie na ponad miesiąc z biegania pozwalała mi ona porządnie się zmęczyć, do dziś korzystam z niej od czasu do czasu) na obu znajdziesz rozne cwiczenia ale jest duzo ćwiczeń na miesnie brzucha i sa one przyzwoicicie pokazane i wytłumaczone. Jest też trzeci zestaw pomagający w powrocie do formy po ciąży, tej taśmy nie znam, ale sądząc po pierwszych dwóch też pewnie będzie to całkiem niezły zestaw. Powinnaś bez trudu znaleść je na YT. To moge polecić, z czystym sumieniem, to znam i testowałam na sobie smile

#30 2014-04-01 19:35:05

lal4gi
Powoli się zadomawiam

dzieki za rady Agnik smile) postaram sie cos z tego wprowadzic oprocz hulania ;p

Nikt wiecej nie kreci hula hop ??? nikt nie uzywa tego cuda?!

#31 2014-04-01 21:23:34

princeska
Mój jest ten kawałek podłogi

Ja kręcę hula hopem, tym z masażerem smile Na początku faktycznie były siniaki, niewielkie, ale owinęłam się ręcznikiem/chustą i nie bolało. Potem ciało się przyzwyczaja i nie robi żadnych siniaków.
Po pierwszym miesiącu zgubiłam 3cm w boczkach, i 3cm we wcięciu, brzuch stwardniał.
Według mnie kręcenie hulahopem działa, choć nie jakoś spektakularnie smile
Pod względem czasu kręcę różnie, ale staram się, aby jednego dnia było tyle samo minut na obie strony smile

Stopka forum