sposoby na faceta - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-03-09 22:19:24

_viola_
Wkręcam się coraz bardziej

sposoby na faceta

Jak zdobyć faceta ?
Co ich najbardziej kręci, jak się ubierać , o czym rozmawiać,
Może jakieś podpowiedzi ? wink

#2 2011-03-09 22:22:23

motylek79
Przyjaciółka Forum

Re: sposoby na faceta

kazdy facet jest inny wiec nie ma jednego sposobu...smile

Niech ten bajzel niech płonie, niech płonie, niech płonie....

#3 2011-03-09 23:10:28

lita
Mój jest ten kawałek podłogi

Zgadzam się z motylkiem.
Ogólnie rzecz ujmując, faceci interesują się tymi, które dla nich się nie starają.

#4 2011-03-09 23:15:38

martuśka0291
Słodka Czarodziejka

Najbardziej interesuje ich fakt, że jesteś dla nich nieosiągalna, bo oni lubią gonić króliczka a nie dostać go na talerzu smile

#5 2011-03-10 09:35:27

szyszka2011
Dobry Duszek Forum

motylek79 napisał:

kazdy facet jest inny wiec nie ma jednego sposobu...smile

Niezgodze sie smile generlanie rzecz biorac, wszyscy faceci sa tacy sami.

Pierwsza zasada: badz nieosiagalna (to co juz wczesniej bylo napisane)

Druga: Bardzo o siebie zadbaj ( wybadaj jakie kobiety lubi, niektorzy lubia typ dody (wyzywajace zachowanie i ubranie), innyi Natalie Portman (grzecznie ubrana, skromna, na dobrej uczelni), a jeszcze innie ambitne uprawiajace sporty dziewczyny (wypad w gory, bieganie, dobra szkola etc) To sa moje trzy typy, w zaleznosci jaki facet jest to Ci podpowiem jaki typ lubi

Trzecia: Wybadaj co lubi i naucz sie tego lubic

Tak mozna zagrac na poczatku pod faceta, tylko od razu mowie, ze to jest zagranie pod faceta, mozesz go wtedy na 100% zdobyc, trudniej bedzie go utrzymac w zaleznosci czy bedziesz grala czy to bedziesz Ty

Zdobywanie to jest gra (nie mowie tu o zadnej wielkiej milosci, ale tak jak faceci potrafia zagrac pod kobietki, tak kobiety moga zrobic dokladnie to samo)

#6 2011-03-10 14:23:05

Beata1169
Tajemnicza Lady

Najważniejsze to go ignorować w sposób wyrafinowany. Olewać wtedy zwróci na ciebie uwagę. Co do ubioru to polecam elegancję. Nie może być dużo widać niech sobie wyobraża

#7 2011-03-10 14:29:18

KGB
Redaktor Działu Zdrowie i Kariera

a ja głupia myślałam że to facet ma być zdobywcą:Dbig_smile haha się uśmiałam naprawdę:D
Po co chcesz zdobywać? masz ochotę być facetem? jesli chcesz zwrócić jego uwagę to poprostu bądź naturalna, kobieca, pociagająca, subtelna
a Gierki w stylu "uciekający króliczek" są o tyle trudne, że jeśli facet nam sie podoba i nas pociąga to jest to bardzo trudne aby mu zwiewać i nawet jeśli sie staramy jest to raczej sztuczne.
Chyba że masz nastawienie taki charakter, że poprostu jestes niedostępna. Ja na poczatku każdej znajomości jestem ogólnie cyniczną ignorantką - to ich bawi. A nie mylić cynicznej ignorantki z chamstwem, ale ja poprostu to mam we krwi za to jak sie zakocham to na zabój co jak wiadomo z innych postów nie wychodzi mi na dobre:D

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu.Jeśli masz  problemy ze znalezieniem pracy, napisaniem CV, chcesz zmienić prace, zapraszam do Działu KARIERA gdzie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania a także pomoc i wsparcie.

http://www.katarzynabuchacz-trenerbiznesu.pl
http://katarzynabuchaczcv.blogspot.com/

#8 2011-03-10 14:35:32

Sebastian

Jeśli chcesz znaleźć sobie faceta na stałe, który będzie myślał o związku z Tobą poważnie to oprócz stosowania się do rad koleżanek pamiętaj o tak zwanych zasadach. Faceci najbardziej szanują te kobiety, które szanują same siebie - i takie też chcieliby kiedyś poślubić. smile

#9 2011-03-10 16:44:25

morfeusz73
Netchłopak

szyszka2011

skoro wszyscy faceci są tacy sami to dlaczego za jednymi se uganiasz a za innymi nie?
Jak są tacy sami to wszystko jedno z jakim jesteś?

Viola Jakiego faceta chcesz zdobyć? Po co chcesz go zdobywać?

#10 2011-03-10 16:47:33

nell999
Cioteczka Dobra Rada

morfeusz73 napisał:

szyszka2011

skoro wszyscy faceci są tacy sami to dlaczego za jednymi se uganiasz a za innymi nie?

No wlasnie smile lepiej zdobywaj kobiete wink przynajmniej bedzie z kim pogadac smile

Scientists have finally discovered what is wrong with the male brain:
On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left wink

#11 2011-03-10 20:28:28

_viola_

Zastosuję się do rad ... będę króliczkiem ?  ;P 
A tak na serio  - nie chcę latać za facetem, nie to miałam na myśli. Chcę po prostu nauczyć się kokietować .Nigdy tego nie robiłam ,  a podobno to " jeden z najsilniejszych psychicznych środków wabiących " .

#12 2011-03-10 20:42:23

selene33
Dobry Duszek Forum

Hmm..żeby mu uciekać(króliczek) trzeba najpierw dać mu jakiś znak o swoim istnieniu...tzn. dać taki znak, żeby jednoznacznie odebrał intencje..tutaj właśnie jest problem sad jakieś rady?

don't you ever feel like you're less than fuckin' perfect ?

''Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.'' Gabriel Garcia Marques

#13 2011-03-10 21:42:11

szyszka2011
Dobry Duszek Forum

morfeusz73 napisał:

szyszka2011

Ojej, za bardzo do serca to wziales. Po pierwsze to ja sie za nikim nie uganiam, a po drugie powiem tak: kobieta nie musi "zdobywac", ale w gierki tez pogrywa.

Uwierz mi jakby kobieta, ktora odpowiada Ci wygladem zaczela rozmawiac na temat, ktory Cie interesuje zwrocilbys na nia uwage. Przeciez to oczywiste.

Oh tak, kazdy jest z nas wyjatkowy, ale kazdego mozna podejsc.

#14 2011-03-10 21:43:13

szyszka2011
Dobry Duszek Forum

_viola_ napisał:

Zastosuję się do rad ... będę króliczkiem ?  ;P 
A tak na serio  - nie chcę latać za facetem, nie to miałam na myśli. Chcę po prostu nauczyć się kokietować .Nigdy tego nie robiłam ,  a podobno to " jeden z najsilniejszych psychicznych środków wabiących " .

Wydaje mi sie, ze trudno nauczyc sie kokietowania, albo sie ma nature kokietki, albo nie.

#15 2011-03-11 09:00:52

morfeusz73
Netchłopak

Każdy zwraca uwagę na coś innego.

Tylko jak zaczniesz rozmawiać ze mną na temat jaki mnie interesuje a sama masz niewielką wiedzę na ten temat a zaczniesz się wymądrzać to zaraz to wyczuje.
Jeśli zapytasz mnie o coś z tematu moich zainteresowań a ciebie to wo gule nie interesuje, też to wyczuję.

Jeśli nie będziesz sobą w kontaktach z facetem to nic ci z tego nie wydze na dłuższą metę.

#16 2011-03-11 11:26:08

Czerepach
Netchłopak

Beata1169 napisał:

Najważniejsze to go ignorować w sposób wyrafinowany. Olewać wtedy zwróci na ciebie uwagę.

TAK! Na pewno.

KGB napisał:

Po co chcesz zdobywać? masz ochotę być facetem? jesli chcesz zwrócić jego uwagę to poprostu bądź naturalna, kobieca, pociagająca, subtelna

Zgadzam się w 100%.
Tak właśnie jest. Być sobą. To jest to. Po co komu ściemniać że np: lubisz góry. Bo on lubi? Za miesiąc czy dwa i tak to wyjdzie więc po co? Być sobą, być szczerą i mieć własne zdanie. To   tyle jak dla mnie.

#17 2011-03-11 12:11:57

beatkam63
Netbabeczka

nie ma sposobu na faceta,jesli jest madry to i tak nie da soba manipulowac. a jesli glupi no ale po co komu glupi facet?

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

#18 2011-03-11 12:43:18

apolonia
Powoli się zadomawiam

myślę że faceci lubią naturalnie kobiety.kobiety które mają jakąś pasję,i żyją na własny rozrachunek.

#19 2011-03-11 14:00:10

SonAndros
Net-facet

Może pomimo 21lat jestem staroświecki czy jakis inny, ale mnie jakieś gierki i  zabawy typu olewanie, ignorowanie nie interesuje, a wręcz odpycha. Lubie kobiety, które mają zasady, które są zdecydowane, z "jajami"(tak jak ja). Bez jakis chorych gierek. Nigdy zadnym psem na dziewczyny nie byłem. beatkam63 ladnie napisala, ze jak ktos jest madry to nie da soba manipulowac. Zgadzam sie.
Cenie sobie konkretnych ludzi, cenie sobie rozmowy, bezpośredniość.
Ostatni zwiazek dal mi wiele do myślenia.

No ale Ja to Ja big_smile Kazdy jest inny jak widać. Jednych kokietowanie i cycki pociagaja. Drugich sliczne oczy i piekny usmiech.
Bez urazy dla nikogo smile

#20 2011-03-11 15:01:00

KGB
Redaktor Działu Zdrowie i Kariera

SonAndros napisał:

Może pomimo 21lat jestem staroświecki czy jakis inny, ale mnie jakieś gierki i  zabawy typu olewanie, ignorowanie nie interesuje, a wręcz odpycha. Lubie kobiety, które mają zasady, które są zdecydowane, z "jajami"(tak jak ja). Bez jakis chorych gierek. Nigdy zadnym psem na dziewczyny nie byłem. beatkam63 ladnie napisala, ze jak ktos jest madry to nie da soba manipulowac. Zgadzam sie.
Cenie sobie konkretnych ludzi, cenie sobie rozmowy, bezpośredniość.
Ostatni zwiazek dal mi wiele do myślenia.

No ale Ja to Ja big_smile Kazdy jest inny jak widać. Jednych kokietowanie i cycki pociagaja. Drugich sliczne oczy i piekny usmiech.
Bez urazy dla nikogo smile

A to jest dla mnie intersujące "kobieta z jajami" otóż ja jestem osobą bardzo zdecydowaną, mam swoje zasady i swoje pasje jestem również samodzielna -i jakby się wydawało na pierwszy rzut faceci są na tak a później nagle czar prysł i usłyszałam: "nie czuję się przy Tobie jak facet:( " jak to jest?big_smile

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu.Jeśli masz  problemy ze znalezieniem pracy, napisaniem CV, chcesz zmienić prace, zapraszam do Działu KARIERA gdzie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania a także pomoc i wsparcie.

http://www.katarzynabuchacz-trenerbiznesu.pl
http://katarzynabuchaczcv.blogspot.com/

#21 2011-03-11 15:10:03

vanila
Cioteczka Dobra Rada

no tak, to w sumie zalezy od tego, jaki typ faceta ciebie pociaga i jakiego faecta chcesz kokietowac. ja zazwyczaj lece na pewnych siebie, zarozumialych przystojniakow, a tacy sa moim zdaniem trudni do zbajerowania.
kiedys slyszalaqm w tv, jak jakas dziennikarka opowiadala o swoim sobie na to, zeby facet, ktory jej sie podoba do niej zagdal, ale ja to tez stosuje podczas randek. otoz podobno trzeba sobie intensywnie wyobrazac sobie z nim w lozku. mozliwe, ze to bzdura, ale nie zaszkodzi sprobowac. ja na swoim przykladzie twierdze, ze to skuteczne, ale mozliwe, ze to wcale nie dzieki tej mojej wyobrazni:)

#22 2011-03-11 20:59:12

szyszka2011
Dobry Duszek Forum

morfeusz73 napisał:

Każdy zwraca uwagę na coś innego.

Tylko jak zaczniesz rozmawiać ze mną na temat jaki mnie interesuje a sama masz niewielką wiedzę na ten temat a zaczniesz się wymądrzać to zaraz to wyczuje.
Jeśli zapytasz mnie o coś z tematu moich zainteresowań a ciebie to wo gule nie interesuje, też to wyczuję.

Jeśli nie będziesz sobą w kontaktach z facetem to nic ci z tego nie wydze na dłuższą metę.

Dlatego trzeba "odrobic lekcje" i sie przygotowac. smile

Oczywiscie, ze mozna to wyczuc, ale chcialam tylko zaznaczyc, ze jest mozliwe "zdobycie" KAZDEGO, nikt nie jest nieosiagalny, a to czy do siebie osoby pasuje czy nie predzej czy pozniej wyjdzie...

I zgadzam sie, ze na dluzsza mete to nie dziala, ja tu tylko podkreslam sytuacje, ze jak chcesz kogos "zdobyc" to jest to ZAWSZE w zasiegu reki

#23 2011-03-12 08:42:06

morfeusz73
Netchłopak

nie jesteś w stanie zdobyć każdego wierz mi.

Choć teraz zastanawiam się co dal ciebie znaczy "zdobyć faceta". Zagniecenie go do łóżka, czy sprawienie by poza tobą żadnej innej nie widział?

#24 2011-03-12 13:35:00

niekochana72
Przyjaciółka Forum

beatkam63 napisał:

nie ma sposobu na faceta,jesli jest madry to i tak nie da soba manipulowac. a jesli glupi no ale po co komu glupi facet?

Brawo, Beatko! No, tylko tą "tajemną wiedzę" to raczej nabywamy z wiekiem, z doświadczeniami.
Zatem młodsze koleżanki - posłuchajcie starszych wiekiem i doświadczonych koleżanek. Szukajcie tych, którzy są niezależni, pełni pasji, są wyzwaniem intelektualnym i jednocześnie pełni empatii i uczuciowi. Na pozostałych szkoda czasu.
A jak zdobyć tych wartościowych? Hmm... Wystarczy posiadać te same cechy, które w nich poszukujemy...  tongue 
I na pracę nad tymi cechami nigdy nie dość czasu. Zapewniam.

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

#25 2011-03-12 13:42:53

malaiduzy
Szamanka

to facet powinien zdobywać kobietę, my możemy ich tylko leciutko zachęcić aby ten który chcemy do nas podszedł przyciągnięty przez nasz nieodparty urok, wdzięk, zniewalające spojrzenie smile a potem to już samo jakoś się kręci albo i nie tongue

"Jedno już wiem jestem silna, jedno już wiem wytrzymam to ... i tylko czasem tracę coś"

Ostatnie tematy :

Stopka forum