Przeszywający ból wszystkich kości. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-03-07 16:28:20

bella1
Zbanowany

Przeszywający ból wszystkich kości.

Witam.

Mój problem dotyczy bolesnych kości , a dokładnie.
Jestem młodą osobą , nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje z moim organizmem ,
wiele razy byłam u lekarza , robiono mi badania i ciągle mówiono mi to samo ,
nie wiadomo co Pani jest , nic Pani nie jest , a najbardziej śmieszne stwierdzenie to Pani rośnie .
Rosnąć to ja już przestałam troszkę czasu temu , więc to na pewno się wyklucza.
Mogę tylko podejrzewać , że może być to jakaś choroba reumatyczna.
Ale same oceńcie.

Od kiedy pamiętam bardzo często bolą mnie kości , nóg , rąk czasem wszystkie na raz.
Jest to tak okropny ból , że przychodzą takie dni , że nie mogę nawet chodzić , ciężko mi
podnieś rękę. Zazwyczaj zastaje mnie to niespodziewanie , znienacka. Wstaję rano a tu bum ,
czuję jak intensywnie bolą mnie kości jak by ktoś mi coś w nie wbijał , jest to okropne uczucie.
W nocy nie mogę podnieś nóg. A kiedy siedzę ciężko mi czasem wstać , bo ból w moich kolanach jest straszny , czuję się czasem jak taka stara babcia.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje , chcę się wybrać znów do lekarza , ale jeśli znów mają zamiar powiedzieć mi to samo co zawsze to nie wiem czy w ogóle jest sens. Za każdym razem to przeczekuj , i mówię następnym razem , ale martwię się , że może być to coś jednak poważnego.
Choć jednak nawet nie chcę myśleć , że mogło by być to coś poważnego.

#2 2011-03-07 16:30:32

Kilroy666
Net-facet

Re: Przeszywający ból wszystkich kości.

u jakich lekarzy byłaś i ile masz lat ?

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

#3 2011-03-07 16:37:19

bella1
Zbanowany

Mam 18 lat , i do lekarza chodzę normalnego rodzinnego.

#4 2011-03-07 22:16:20

żyworódka
Przyjaciółka Forum

Witaj bella1.

Czy odczuwasz też bóle mięśni?
Jakie masz jeszcze inne dodatkowe objawy? stany podgorączkowe? jakieś zmiany na skórze?
marzną Ci dłonie, stopy?
Na jakie badania kierował Cię lekarz rodzinny? aby ustalić przyczynę tych bóli.

Przede wszystkim lekarz rodzinny, jeżeli nie radzi sobie z chorobą pacjenta winien skierować go do specjalisty. Dobrze wnioskujesz, że to jakaś choroba reumatyczna, bo możesz mieć reumatoidalne zapalenie stawów. Zażądaj skierowania do poradni reumatologicznej.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

"Im dalej w życie, tym więcej musimy odrzucić iluzji, marzeń i pragnień młodości, tym silniejsze w nas poczucie, że padliśmy ofiarą złego świata i innych ludzi. Zawsze znajdziemy kogoś, kto winien jest naszemu nieszczęściu i porażce, kogoś, kogo chcielibyśmy wykluczyć. Przyjęcie doktryny, która uwzniośli tę zawiść i poczucie krzywdy, daje pocieszenie i siłę." Carlos Luiz Zafón.

#5 2011-03-08 12:00:00

MsDomisiek
Przyjaciółka Forum

Ja mam tak z kośćmi nóg... kiedyś bolały mnie jak biegałam , za długo chodziłam, jak było zimno , albo zupełnie ot tak ... Robiłam setki badań , byłam w wielu miejscach ...oczywiście do tej pory nie wiem co to jest... prawdopodobnie coś od kręgosłupa ale nie sądze. Najczęściej zaczymały boleć wieczorem i zaliczałam nieprzespane noce bo ból jest taki tępy- nie do zniesienia. Teraz jakoś to ustało - choć czasem jak mam zimne nogi to ból się pojawia.

Moje serduszko Patryczek ur.02.11.11r.
:*

#6 2011-03-08 13:05:25

silence
Na razie czysta sympatia

Ja też tak mam z nogami. Z kolanami właściwie. I też bolą od zimna, lub na zmiany pogody, lub od długiego chodzenia, i też w szczególności wieczorami. Ból nie przechodzi dopóki nie posmaruje się jakąś maścią np. viprosal B. Wtedy szybko przechodzi i śpię spokojnie. Gdy nie mam maści, ból jest coraz gorszy, promieniuje na całe nogi.
Nigdy tego nie badałam. Przyjęłam, że tak już musi być.

#7 2011-03-08 17:37:36

MsDomisiek
Przyjaciółka Forum

silence napisał:

Ja też tak mam z nogami. Z kolanami właściwie. I też bolą od zimna, lub na zmiany pogody, lub od długiego chodzenia, i też w szczególności wieczorami. Ból nie przechodzi dopóki nie posmaruje się jakąś maścią np. viprosal B. Wtedy szybko przechodzi i śpię spokojnie. Gdy nie mam maści, ból jest coraz gorszy, promieniuje na całe nogi.

Musi być przyczyna tego ...sad Mnie przestawało czasem boleć jak wzięłam jakiś najsilniejszy lek - kiedyś mi przepisała go doktorka. Dawno mi się skończył ale nawet pomagał. Nie pamiętam nazwy... Na szczęście teraz bóle jakoś ustały i rzadko co bolą kości nóg. -

Moje serduszko Patryczek ur.02.11.11r.
:*

#8 2011-03-08 17:38:31

Kyntia
Przyjaciółka Forum

Zrób sobie kochana badanie zwane ASO. Ja mam takie bóle od dziecka, jest to choroba reumatoidalna. Nie jest to reumatyzm,ale coś zblizonego,nie leczone może prowadzić do skomplikowanych chorób kości.
Mnie też lekarze olewali przez 19 lat póki nie zmieniłam lekarza i nie powiedziałam że  cyt. "Będę tu siedzieć w gabinecie do usranej śmierci póki pan coś z tym nie zrobi". Zadziałało big_smile

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

#9 2012-05-13 14:17:00

danusia123
Zbanowany

Również mam taki problem , tylko , że mnie bolą dosłownie wszystkie kości , najbardziej żebra i rama (obojczyki , ramienia itp) mam dopiero 16 lat , nawet jeszcze nie skończone i boję się o stan zdrowia ..

#10 2012-09-27 17:28:23

Marzena1
Przyjaciółka Forum

Witajcie od jakiegoś czasu też mam takie bólu, mam wiecznie zimne stopy, i bolą mnie łydki, kości w środku , nie mogę siedzieć dłuzej w jednej pozycji bo strasznie boli ...
Spróbuje poradzić się lekarza ogólnego, ale nie wiem czy on coś poradzi, jak nie, będę prosić o skierowanie gdzieś dalej...

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

#11 2013-01-27 16:49:39

małgosia1989
Przyjaciółka Forum

mnie tez od pewnego czasu a właściewie już od dłuższego czasu bolą kości nóg a właściwie przy dotyku jak mąż mnie złapie za nogę to bardzo boli ,jak łapie za uda to tez boli i zara sa siniaki kiedys tak nie miałam ale tera jestem starsza więc może to normalne,dodam że od paru dni w ogóle boli mnie wszystko nie tak bardzo ale kręgosłup żebra nogi ale przy dotyku tak to tylko lekko czuję,dodam że jestem przeziębiona więc może to od tego,ale jak to zwylke jest do lekarza mi nie spieszno czekam aż samo przejdzie ale może te, bóle nie są normalne?

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

#12 2013-04-28 11:02:38

hudson
O krok od uzależnienia

silence napisał:

Przyczyna tego jest jakaś na pewno. Może miałaś kiedyś kontuzję? Wobec czego glikozaminę bierz. Viprosal B też jest dobrą maścią, bo działa przeciwbólowo, ale też przeciwzapalnie i dociera do źródła bólu.

Ostatnie tematy :

Stopka forum