Zio這wa farba do w這s闚 HERBATINT opinie - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, w豉郾ie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady u篡tkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : mi這嗆, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj si !!!

#1 2011-03-03 15:49:20

Mini Misia
Niewinne początki

Zio這wa farba do w這s闚 HERBATINT opinie

W豉郾ie zacz窸am stosowa zio這we farby do w這s闚 Herbatint i musz napisa, 瞠 jestem bardzo zadowolona.  Farba jest 鈍ietna, w og鏊e nie podra積ia sk鏎y, ma przyjemny zapach i  jest niezmywalna. Trzeba tylko dobrze dobra, pierwszy raz kupi豉m za ciemn wink Wybierajcie zawsze kolor o 1 ton ja郾iejszy od swojego lub wybranego koloru z palety bo chyba w efekcie kolory s ciut mocniejsze. To taka rada bo si troszk wkopa豉m za pierwszym razem smile Ale plusem ogromnym jest to ,瞠 w ko鎍u jest farba bez tego ca貫go dziadostwa co niszczy nasze w這sy nie ma w niej bowiem amoniaku, paraben闚, alkoholu, anie nie przyjemnej woni jak to w wi瘯szo軼i farb.  Zawiera za to mn鏀two zi馧ek, kt鏎e na pewno s dla naszych w這s闚 nieszkodliwe, a by mo瞠 jeszcze je wzmocni.  Ma wi璚 rozmaryn, chinowiec oraz 逝pin orzecha w這skiego,wyci庵 z aloesu, bogaty w witaminy E i F olejek z nasion kwiat闚 Meadowfoam a tak瞠 wyci庵i z bia貫j brzozy, oczaru wirginijskiego, je鄴wki. Efekt samej koloryzacji oceniam jako bardzo naturalny. Ca造 miesi帷 jaki min掖 od stosowania tej farby,, kolor wydaje si by wci捫 tak samo intensywny jak na pocz徠ku. Jakie jest wasze zdanie o farbach HERBATINT ?

Ostatnio edytowany przez Mini Misia (2011-03-03 15:53:03)

#2 2011-04-15 13:43:56

Pola34
Słodka Czarodziejka

Re: Zio這wa farba do w這s闚 HERBATINT opinie

Te stosowa豉m, fajna, ale niestety nie umiem dobra koloru. Mam blond i chce mie nadal a wyszed mi lekko z這tawy. A ja chc mie takie bardziej jasny, bez z這tych kosmk闚. No i troch wysusza w這sy, jednak 40 minut trzymania zalecanego to sporo. Niemniej - chyba dobra alternatywa dla farb jak kto tylko zdo豉 dobra kolor smile Kiedy, dobre lata temu mia豉m przygaszony kolor 鈔edniego blondu. Po wielu nieudanych pr鏏ach farbowania ich na przer騜ne kolory zawsze przemienia造 si w okropny ry篡 (rudawy) kolor. Usi逝j zapu軼i w這sy, ale mam wra瞠nie, 瞠 nawet m鎩 naturalny kolor w這s闚 zrudzia... w s這鎍u jest miodowy, niestety w innym o鈍ietleniu wydaje si by po prostu rudy. sad W這sy najbli瞠j szyi (te spod spodu) s br您owe z poblaskiem rudo軼i. Nie jest to typowy rudy kolor (ognisty czy marchewkowy), a raczej jedynie  silny jego poblask.
Tak bardzo chcia豉m wr鏂i do blondu, ale powoli trac nadziej, 瞠 kiedykolwiek te w這sy, kt鏎e odrastaj zrobi si z czasem ja郾iejsze...

#3 2012-08-07 13:33:36

JustynaJuha
Do zakochania jeden krok

Te wystawiam pozytywn opini.

Takie farby s zdrowsze i na pewno mniej niszcz w這sy wink

#4 2012-11-27 12:55:37

marzenienka
Niewinne początki

W豉郾ie zastanawiam si nad kupnem farby Herbatint, znajoma mi j poleci豉 smile Powiedzcie dziewczyny gdzie j kupowa造軼ie, bo z tego co wiem nie jest og鏊nodost瘼na ?

JustynaJuha napisa:

Te wystawiam pozytywn opini.

Takie farby s zdrowsze i na pewno mniej niszcz w這sy wink

Ostatnie tematy :

Stopka forum