Ziołowa farba do włosów HERBATINT opinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Ziołowa farba do włosów HERBATINT opinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Mini Misia (2011-03-03 16:53:03)

Temat: Ziołowa farba do włosów HERBATINT opinie

Właśnie zaczęłam stosować ziołowe farby do włosów Herbatint i muszę napisać, że jestem bardzo zadowolona.  Farba jest świetna, w ogóle nie podrażnia skóry, ma przyjemny zapach i  jest niezmywalna. Trzeba tylko dobrze dobrać, pierwszy raz kupiłam za ciemną wink Wybierajcie zawsze kolor o 1 ton jaśniejszy od swojego lub wybranego koloru z palety bo chyba w efekcie kolory są ciut mocniejsze. To taka rada bo się troszkę wkopałam za pierwszym razem smile Ale plusem ogromnym jest to ,że w końcu jest farba bez tego całego dziadostwa co niszczy nasze włosy nie ma w niej bowiem amoniaku, parabenów, alkoholu, anie nie przyjemnej woni jak to w większości farb.  Zawiera za to mnóstwo ziółek, które na pewno są dla naszych włosów nieszkodliwe, a być może jeszcze je wzmocnią.  Ma więc rozmaryn, chinowiec oraz łupinę orzecha włoskiego,wyciąg z aloesu, bogaty w witaminy E i F olejek z nasion kwiatów Meadowfoam a także wyciągi z białej brzozy, oczaru wirginijskiego, jeżówki. Efekt samej koloryzacji oceniam jako bardzo naturalny. Cały miesiąc jaki minął od stosowania tej farby,, kolor wydaje się być wciąż tak samo intensywny jak na początku. Jakie jest wasze zdanie o farbach HERBATINT ?

Poleć temat na :

2

Odp: Ziołowa farba do włosów HERBATINT opinie

Też stosowałam, fajna, ale niestety nie umiem dobrać koloru. Mam blond i chce mieć nadal a wyszedł mi lekko złotawy. A ja chcę mieć takie bardziej jasny, bez złotych kosmków. No i trochę wysusza włosy, jednak 40 minut trzymania zalecanego to sporo. Niemniej - chyba dobra alternatywa dla farb jak ktoś tylko zdoła dobrać kolor smile Kiedyś, dobre lata temu miałam przygaszony kolor średniego blondu. Po wielu nieudanych próbach farbowania ich na przeróżne kolory zawsze przemieniały się w okropny ryży (rudawy) kolor. Usiłuję zapuścić włosy, ale mam wrażenie, że nawet mój naturalny kolor włosów zrudział... w słońcu jest miodowy, niestety w innym oświetleniu wydaje się być po prostu rudy. sad Włosy najbliżej szyi (te spod spodu) są brązowe z poblaskiem rudości. Nie jest to typowy rudy kolor (ognisty czy marchewkowy), a raczej jedynie  silny jego poblask.
Tak bardzo chciałam wrócić do blondu, ale powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek te włosy, które odrastają zrobią się z czasem jaśniejsze...

3

Też wystawiam pozytywną opinię.

Takie farby są zdrowsze i na pewno mniej niszczą włosy wink

4

Właśnie zastanawiam się nad kupnem farby Herbatint, znajoma mi ją poleciła smile Powiedzcie dziewczyny gdzie ją kupowałyście, bo z tego co wiem nie jest ogólnodostępna ?

JustynaJuha napisał/a:

Też wystawiam pozytywną opinię.

Takie farby są zdrowsze i na pewno mniej niszczą włosy wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Ziołowa farba do włosów HERBATINT opinie