jaki kurs tańca ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » jaki kurs tańca ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1

Temat: jaki kurs tańca ?

Hejka, myślę o tym żeby zapisać się na jakiś fajny kurs tańca. Dodam, że nigdy na żaden nie chodziłam - zdążyłam się jednak już zorientować ,że są bardzo różne style i kursy od latino, salsy po jakieś bardziej nowoczesne np. taniec brzucha. Chodzi mi przede wszystkim o to ,żeby się trochę rozruszać b ćwiczyć nie lubię i taniec wydaje się fajniejszy  smile Nie muszę od razu występować w następnej edycji you can dance wink Jakie macie doświadczenia ze stylami tańców, jaki rodzaj tańców polecacie dla wybitnie początkującej osóbki ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jaki kurs tańca ?

no właśnie może salsa?teraz jest to bardzo modne.Rozruszasz się i poprawisz sobie humor , kroki są bardzo łatwe i po opanowaniu ruchu bioder do kroków można bawić się w dodawanie ruchów rąk,obrotów itp.Czytałam ostatnio że salsa jest obecnie najbardziej obleganym kursem ale to zależy co kto lubi.
A tobie jaka muzyka się podoba i jak myślisz w czym czułabyś się dobrze?.

3

Odp: jaki kurs tańca ?

ja też się zastanawiam nad tańcem, rozpoznania jeszcze nie robiłam. Salsa -chyba odpada właśnie z powodu tej mody. Dobrze by było się poruszać szczególnie w zimie.
Alusia- wybrałaś w końcu coś ?

4

Odp: jaki kurs tańca ?

salsa sie stala oklepana. a moze po prostu kurs tanca towarzyskiego? .. sprobowalabys kazdego po troche a i na dobre Ci pewnie wyjdzie:)

5

Odp: jaki kurs tańca ?

aerobic może lepiej ? ;>
skoro poruszać, poćwiczyć ?

6

Odp: jaki kurs tańca ?

tak, nad towarzyskim się zastanawiam. A aerobik- też myślałam, ale taniec jednak bardziej mnie interesuje :-)

7

Odp: jaki kurs tańca ?

Ja chodziłam na taki kurs tańca - najpierw na hip hop i r'n'b, a potem na show dance, czyli połączenie różnych stylów...

Świetna zabawa i poprawa nastroju oraz kondycji gwarantowana;)

8

Odp: jaki kurs tańca ?

ja mam niedaleko od siebie studio które uczy tap dance i jazz dance, ale nie czuje się do tego przekonana

9

Odp: jaki kurs tańca ?

najważniejsze to spróbować;)
Możesz przecież pochodzić pierwszy miesiąc i zobaczysz czy Ci to odpowiada;)
Jeśli wolisz towarzyski, śmiało - zapisz się na towarzyski;)
Przede wszystkim ma Ci to sprawiać radość i satysfakcje;)
Spróbuj - zapisuj się i już;)

10 Ostatnio edytowany przez Ewel (2008-12-11 08:19:02)

Odp: jaki kurs tańca ?

Osz, ale to nie jest tak hop-siup. Po pierwsze kasa (trzeba przekalkulować czy starczy mi do końca miesiąca), po drugie trzeba znaleźć tani kurs. Cóż -możemy uznać, że to będzie moje postanowienie noworoczne smile

11

Odp: jaki kurs tańca ?

hip hop - świetne wink

12

Odp: jaki kurs tańca ?

nigdy nie chodziłam na TanieC
Mi się podoba HiP-HoP ale ma też swoje wady wink

13

Odp: jaki kurs tańca ?

Witam,
polecam zajęcia na basenie z muzyką - świetna zabawa i kondycja wzrasta w zastraszającym tempie smile

14

Odp: jaki kurs tańca ?
Alusia napisał/a:

Hejka, myślę o tym żeby zapisać się na jakiś fajny kurs tańca. Dodam, że nigdy na żaden nie chodziłam - zdążyłam się jednak już zorientować ,że są bardzo różne style i kursy od latino, salsy po jakieś bardziej nowoczesne np. taniec brzucha. Chodzi mi przede wszystkim o to ,żeby się trochę rozruszać b ćwiczyć nie lubię i taniec wydaje się fajniejszy  smile Nie muszę od razu występować w następnej edycji you can dance wink Jakie macie doświadczenia ze stylami tańców, jaki rodzaj tańców polecacie dla wybitnie początkującej osóbki ?

Polecam Mój kochany dancehall :d

15

Odp: jaki kurs tańca ?

ja też dosyc powaznie ostatnimi czasy zastanawiałam sie jaka szkołe wybrać i według mnie nie ma jak szkoła w której jednak tańca uczy osoba ,która jest z Państwa z którego wywodzi sie dany taniec.
I tak było w moim przypadku
http://www.yuliet.pl/

16

Odp: jaki kurs tańca ?

Rozbraja mnie ile się teraz porobiło stylów tańca tongue
Za moich tanecznych czasów było po prostu rozróżnienie ta taniec towarzyski (w tym oczywiście samby, walce, tango i inne), balet i nowoczesny.
Teraz jakieś dżezy, hiphopy... taniec to wciąż taniec big_smile

17

Odp: jaki kurs tańca ?

ja chodzę na kurs tańca towarzyskiego... ogólnie gorąco polecam bo to naprawdę fajna forma rekreacji w czasie wolnym. Do tego nowi ludzie i mnóstwo śmiechu na zajęciach smile

18

Odp: jaki kurs tańca ?

a ja chciałabym się nauczyć tańczyć rock'n'rolla. Wg mnie super skoczny taniec i te figury są prześwietne. Znacie w Warszawie jakąś szkołę z takim tańcem?

19

Odp: jaki kurs tańca ?

wow rock'n'rolla ? nie slyszalam o takiej szkole, ale jak dobrze zaguglasz to kto wie ?

20

Odp: jaki kurs tańca ?

salsaaaaaaa, ewentualnie romantycznie tango argentino:)

21

Odp: jaki kurs tańca ?

Podnoszę smile

22

Odp: jaki kurs tańca ?

Przez kilka lat tańczyłam tango argentino, jest super, ale niestety trzeba mieć partnera do tańca. Przeprowadziłam się i lipa, nie znam tutejszego środowiska tanecznego i jakoś sobie odpuściłam. Teraz mnie naszło na taniec brzucha smile

23

Odp: jaki kurs tańca ?

Ja nigdy nie tańczyłam big_smile, a teraz mnie naszło. Zabieram się jak pies do jeża, bo nowe miasto, bo żadnej kumpeli, ale pewnie w końcu pójdę big_smile

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » jaki kurs tańca ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024