Czy Twój facet mówi Ci o tym co podoba mu się w innych kobietach? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-02-27 08:28:18

słaba kobietka
Netbabeczka

Czy Twój facet mówi Ci o tym co podoba mu się w innych kobietach?

Czy rozmawiacie o innych mniej,albo lepiej z znanych Wam kobietach?Potrafisz zaakceptować fakt,że inna kobieta jest w jego oczach fajna i to,że on o tym mówi?A kiedy widzisz,że rozmawia z inną kobietą,o której opowiadał Ci wcześniej,czy jesteś zazdrosna,niespokojna?
Czy może jednak to,że mówi o innych kobietach właśnie Tobie jest dowodem zaufania?Jak jest u Ciebie?

#2 2011-02-27 11:48:04

_viola_
Wkręcam się coraz bardziej

Re: Czy Twój facet mówi Ci o tym co podoba mu się w innych kobietach?

Każda kobieta chce być wyjątkowa , jedyna i myślę, że gdy facet mówi nam o innych kobietach z fascynacją, raczej nie jest to miłe.  Dla mnie miał wpływ , czy była to kobieta z otoczenia bliskiego, czy też jakaś aktoreczka lub piosenkarka .

#3 2011-02-27 15:13:03

MagdaEM.
100% Netkobieta

Wiem, które aktorki czy piosenkarki są w typie mojego faceta. Nieraz mi mówi, że ta czy tamta mu się podoba. Tak samo z kobietami z naszego otoczenia. Wiem, że jest jedna koleżanka z pracy mojego męża, która mu się podoba. Nie jestem jednak o to zazdrosna. Gdyby cały czas mi opowiadał o innych atrakcyjnych kobietach, to pewnie byłabym zazdrosna, albo czułabym się gorsza od nich, ale jeśli czasem wspomni coś w luźnej rozmowie, to nie widzę w tym nic złego. Ja też nieraz mówię o facetach, którzy mi się podobają. Wydaje mi się, że to normalne.

Nie jestem zazdrosna też dlatego, że wiem, że podobam się mojemu mężowi. Widzę to a poza tym często mi mówi, że jestem piękna smile Na co dzień słyszę od niego dużo komplementów.

"Gdyby u mnie na oknie stały kwiaty paproci i niebieskie migdały..."

#4 2011-02-27 15:34:43

Anhedonia
100% Netkobieta

słaba kobietka napisał:

Potrafisz zaakceptować fakt,że inna kobieta jest w jego oczach fajna i to,że on o tym mówi?A kiedy widzisz,że rozmawia z inną kobietą,o której opowiadał Ci wcześniej,czy jesteś zazdrosna,niespokojna?

Wydaje mi się to zupełnie normalne, że się rozmawia o różnych osobach, czy nam się podobają czy nie. Natomiast na oba pytania odpowiadam TAK. Potrafię zaakceptować fakt, że inna kobieta jest odbierana jako fajna - bo on ma oczy w głowie, myśli i nie jest ubezwłasnowolniony.
I TAK czuję się zaniepokojona gdy nawiązuje z nią kontakt, szczególnie jak się te rozmowy powtarzają i zmierzają ku zacieśnianiu kontaktu. smile

Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2011-02-27 15:35:21)

„Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego.” – F.C. Oetinger

#5 2011-02-27 19:25:24

czarnaa86
Netbabeczka

Tak jak pisały dziewczyny nie widzę nic złego w tym. Pozatym czy powiedzenie"ona jest ładna" to cos złego? Ja też czasem mówie, czy jakiś facet jest przystojny czy nie, albo jakiś sportowiec:) ale takie powiedzenie jest luźnym sformułowaniem... Przecież uroda to nie wszystko:)

ja akurat nie jestem typem zazdrośnicy:)

siła jest kobietą...

#6 2011-02-27 20:24:59

Selene1
Przyjaciółka Forum

Rzadko rozmawiam z facetem o innych kobietach. Jeśli już, to gadamy o swoich byłych partnerach i fakt, mówi wtedy, co było fajne, a co nie. Zazdrosna raczej nie jestem o to, bo wiem, ze to przeszłość smile a tak to nawet nie ogląda się za innymi kobietami, bo mówi, ze ma mnie, mnie kocha i inne go nie interesują. Tak mówi, a jak jest, to nie wiem smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#7 2011-02-28 14:48:49

paulla777
Przyjaciółka Forum

hej...ja z moim,juz bylym jesli o to chodzi,to bylam zazdrosna.troszke.bardziej wkurzona.ale zazwyczaj chodzilo o jakies piosenkarki ,aktorki.wtedy mowil ze o!ta jest fajna..natomiast jesli chodzi o dziewczyny z otoczenia.nigdy nie opowiadal o innych.a jak gdzies szlismy i widzialam ladna dziewczyne,to spostrzeglalam jak spojrzal sie na nia i wtedy wiedzialam,ze spodobala mu sie .choc nic nie mowil...czasami sama sie go pytalam co mu sie podoba w kobietach,na co zwraca uwage.wlosy,nogi,oczy,styl ubierania...itp...sama wtedy wiedzialam na ktore zwroci uwage czy ktora mu sie spodoba.ale jak pisalam nigdy o tym nic nie mowil.mowil natomiast ze ja dla niego sie tylko licze i tylko ja mu sie podobam..ale same wiecie po sobie.mnie tez nie raz spodobal sie jakis chlopak.choc to o niczym nie swiadczylo,tak samo jak w jego przypadku,to szczerzf troszeczke zazdrosci we mnie bylo..

A jesli chodzi o to ze np widze ze on rozmawia z kobieta,ktora wiem,ze mu sie podoba,a na domiar tego jesli by mi o tym powiedzial,owszem bylabym zazdrosna.ale to jeszcze níe koniec swiata,ze rozmawia...pozdrawiam

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

#8 2011-02-28 16:22:08

ona32
Zbanowany

nie, nie moglby:) moze to w gronie kolegow poopowiaac o innych dupeczkach i odwrotnie tez - ja tez nie staram sie sprawic mu przykrosci bo wiem ze bierze wszystko bardzo do siebie, w ogole to jestem jędzą i mowi mi ze w nocy pewnie na miotle latam, wyrwałabym kudly gdyby się jakas zblizyla:D

#9 2011-03-02 12:53:54

słaba kobietka
Netbabeczka

o naszej koleżance:"o,to jest kobieta jakiej potrzebuje/takie są najlepsze/potrafi mnie rozbawić/dziękuję Bogu za nią,bo kiedy bym jej powiedział...[tu następuje raniąca mnie jego wypowiedź],to by się uśmiechnęła,a ty jak jakiś gbur wcale nie odzywasz się/jesteś śmieszna"

Ostatnio edytowany przez słaba kobietka (2011-03-02 12:59:44)

#10 2011-03-02 13:18:15

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

słaba kobietka napisał:

o naszej koleżance:"o,to jest kobieta jakiej potrzebuje/takie są najlepsze/potrafi mnie rozbawić/dziękuję Bogu za nią,bo kiedy bym jej powiedział...[tu następuje raniąca mnie jego wypowiedź],to by się uśmiechnęła,a ty jak jakiś gbur wcale nie odzywasz się/jesteś śmieszna"

Słaba kobietko, myślę, że takie wypowiedzi zraniłyby uczucia najbardziej nawet kochającej i najmniej zazdrosnej kobiety, bo one już uderzają bezpośrednio w Twoją osobę. Nie wiem co Twój facet chce osiągnąć, ani tym bardziej po co to robi, ale niewątpliwie wszelkie tego typu porównania są nie tylko nie na miejscu, ale i nas już ranią, a nawet upokarzają. Myślę, że w tej sytuacji powinnaś z nim zwyczajnie porozmawiać, powiedzieć, że takie słowa Cię bolą, a są to przecież Twoje uczucia, więc masz do nich prawo. Pamiętaj też o tym, że pozwalanie na nie, nie tylko nie ma tu nic wspólnego ze swobodą w związku, tolerancją, ale nawet z wyrozumiałością, to on przekracza pewną granicę, której w moim odczuciu przekraczać już nie powinien.

A ja? Mnie nie razi kiedy mój mężczyzna z lekkim podziwem mówi o innych kobietach, niemniej jest też taka granica, której przekroczenie wychodziłoby już poza te ramy. Szczerze mówiąc nie zdarzyło mi się, żebym poczuła się zagrożona, żeby mąż o kimś za dużo lub zbyt ciepło mówił w mojej obecności. Wydaje mi się, że ma jednak w tym względzie ogromne wyczucie, bo przecież nie wierzę, że nie patrzy na inne kobiety wink, a dzięki temu, że mówi, że jestem jedyna i wyjątkowa i na co dzień daje mi to odczuć ja też i nie mam potrzeby roztrząsać tematu. Sama zresztą robię podobnie, nie rozpływam się nad żadnym facetem, choćby nie wiem jak bliski był mojego ideału smile. Doprawdy to niczemu nie służy, a wyłącznie stwarza wewnętrzne zagrożenie, na które w zdrowym związku zwyczajnie nie powinno być miejsca.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

#11 2011-03-06 00:10:52

daria1968
Przyjaciółka Forum

"tu następuje raniąca mnie jego wypowiedź"  - widzisz,sama czujesz że coś lub ktoś Cię rani.Ale ten facet jest nienasycony -ma dziewczyne,Ciebie i jeszcze mu się marzy...
  Z każdej bierze jakąś troszeczkę -ta ma pieniądze,tej się wypłacze a tamta go rozbawi.Za tą ostatnią dziękuje jakiemuś bogu (piszę bogu małą literą bo to jest jakiś jego bóg, który spełnia jego kaprysy).

#12 2011-03-06 01:15:46

Kilroy666
Net-facet

ostatnio dziewczyna pyta się mnie non stop co mi się podoba w innych co się w niej nie podoba na chwile obecną się migam od odpowiedzi... jakieś rady czy mam szczerze powiedzieć bo zazwyczaj ranie słowami i mówię bez zastanawiania się... nie lubię okłamywać ani oszukiwać z tym że jak bym powiedział prawdę to by była zła dlatego nie wiem co mam robić : / jakieś rady ?

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

#13 2011-03-06 02:48:18

truskaweczka19
100% Netkobieta

Kilroy666 napisał:

ostatnio dziewczyna pyta się mnie non stop co mi się podoba w innych co się w niej nie podoba na chwile obecną się migam od odpowiedzi... jakieś rady czy mam szczerze powiedzieć bo zazwyczaj ranie słowami i mówię bez zastanawiania się... nie lubię okłamywać ani oszukiwać z tym że jak bym powiedział prawdę to by była zła dlatego nie wiem co mam robić : / jakieś rady ?

Jak jest taki zazdrosnik jak ja np to lepiej to pominac lub powiedziec, ze jest po prostu wyjatkowa smile

Mi facet rzadko mowi co w innych sie podoba, wlasnie przez to, ze jestem zazdrosnik. Tzn kiedys ostro przeginalam, bo nie chcialam nawet, by utrzymywal kontakty z kolezankami i bylam o to zla, ale teraz minelo mi i juz o to taka zla nie jestem, nawet o to, ze z innymi flirtowal raz o czym pisalam w temacie i mial konto erotyczne z fotkami swoimi intymnymi bo cos mu odwalilo, zle nam sie ukladalo, to tez wybaczylam, o ile nie powtorzy sie, ale takiego komplementowania przy mnie innych kobiet chyba bym nie zniosla smile.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#14 2011-03-06 09:30:46

słaba kobietka
Netbabeczka

jestem taka,że od razu mówię,co mnie zabolało i tak też jest jeśli chodzi o tą koleżankę..."wierz mi,nigdy bym jej nie tknął,sprawia wrażenia jak by była jakaś brudna.z tobą mi dobrze...",no ale co powiedział,to powiedział i zabolało:-(
Kilroy666-znasz ją przecież,wiesz jakie ma zalety,co Ci się w Niej podoba i to jej powiedz,podkreśl to jakoś porządnie,a jeśli chodzi o maleńkie nazwijmy to "defekty",pomiń to słowami:"dla mnie jesteś najpiękniejsza,najmądrzejsza i wyjątkowa".Postaraj się nie porównywać Jej z innymi kobietami,bo poczuje się gorsza,często mów co w Niej Ciebie urzeka,co fascynuje...

#15 2011-03-06 10:00:04

Kostka.Czekolady
O krok od uzależnienia

Ja nie jestem zazdrosna, kiedy mój facet mówi, że w jakiejś kobiecie coś mu się spodobało, bądź gdy wzdycha nad swoją cudną celebrytką (ma taką) smile
W końcu ja też mam swojego "faceta z marzeń" z Hollywood. To chyba nie jest jakaś zbrodnia? Wiadomo, we wszystkim trzeba mieć umiar, ale nigdy ani mi, ani mojemu partnerowi nie zdarzyło się choć zbliżyć do granicy, więc wszystko jest w porządku. Pierwsze pytanie TAK, drugie NIE, trzecie TAK.

Jeśli nie znajdę drogi, zbuduję ją.

#16 2011-03-13 17:00:07

gothka
100% Netkobieta

Wiem, co podoba się mojemu facetowi w innych kobietach. Mówi mi o tym zarówno jeśli chodzi o gwiazdy, jak i zwykłe kobiety, które mijamy na ulicy. Najczęsciej potwierdzę lub zaprzeczę jego sugestie i śmiejemy się z całej sytuacji, gdy żartem popycham go w stronę obiektu westchnień mówiąc, żeby biegł, może zdąży się umówić big_smile
Nie uważam tego za coś złego. Ja też mam przecież swoje ideały wśród mężczyzn i zdarza obejrzeć mi się za jakimś za ulicy.
To wszystko to jednak tylko powierzchowność. Żadne z nas nie zamieniłoby partnera na kogoś bardziej atrakcyjnego. W miłości idealny wygląd to nie wszystko- liczy się osobowość.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

#17 2011-03-13 17:52:47

smutna123
Przyjaciółka Forum

gothka napisał:

Wiem, co podoba się mojemu facetowi w innych kobietach. Mówi mi o tym zarówno jeśli chodzi o gwiazdy, jak i zwykłe kobiety, które mijamy na ulicy. Najczęsciej potwierdzę lub zaprzeczę jego sugestie i śmiejemy się z całej sytuacji, gdy żartem popycham go w stronę obiektu westchnień mówiąc, żeby biegł, może zdąży się umówić big_smile
Nie uważam tego za coś złego. Ja też mam przecież swoje ideały wśród mężczyzn i zdarza obejrzeć mi się za jakimś za ulicy.
To wszystko to jednak tylko powierzchowność. Żadne z nas nie zamieniłoby partnera na kogoś bardziej atrakcyjnego. W miłości idealny wygląd to nie wszystko- liczy się osobowość.

Dokładnie. Ja, czasem też puszczam tego typu tekstu w żartach. Pośmiejemy się idziemy dalej;) Nie widzę w tym nic złego.

Akcja: "karmimy psiaki"

#18 2011-08-11 18:50:40

słaba kobietka
Netbabeczka

A jeśli Wasz facet zachwycałby się Dodą?Podobno mojego ona elektryzuje,jak powiedział.Zachwyca się jej figurą,piękną twarzą,świetnym głosem i fajnymi piosenkami.Mówi,że Doda ma to "coś"...
Hmmm...Co Wy na to?

#19 2011-08-11 21:23:55

Red_Fairy
Powoli się zadomawiam

Zależy z jakiego punktu widzenia smile jeśli tak naprawdę nią zafascynowany, to trudno, bo ona to raczej poza zasięgiem jego jest. Nie, żebym dyskredytowała Twojego lubego, ale Doda to Doda.

Zawsze rozmawiałam z partnerami o tym, co im się podoba w kobietach, a mi w mężczyznach. Raz przybrało to bardzo niebezpieczną formę, którą powinnam swojego czasu zauważyć i uciąć, tym razem - po prostu czysto informacyjnie smile

#20 2011-08-11 23:14:00

marynata
Słodka Czarodziejka

Mówimy sobie nawzajem, która kobieta nam się podoba. O tym, co nas w nich przyciąga. Nie widzę w tym żadnego problemu. Mamy podobny gust smile

#21 2011-08-24 02:37:36

paulina20
Przyjaciółka Forum

słaba kobietka napisał:

A jeśli Wasz facet zachwycałby się Dodą?Podobno mojego ona elektryzuje,jak powiedział.Zachwyca się jej figurą,piękną twarzą,świetnym głosem i fajnymi piosenkami.Mówi,że Doda ma to "coś"...
Hmmm...Co Wy na to?

Wyglądem - nie dziwiłabym się, ale piosenkami? Z takim gustem nie byłby moim facetem tongue No i odpada ''zachwycanie'' się bardziej niż mną, tak by mnie to raniło, że nie umiałabym pozostać w takim związku. Czułabym się jak ''towar zastępczy''..

Poza tym mój facet nie odważyłby się powiedzieć mi, co mu się podoba w innych kobietach, bo jestem zbyt dużym zazdrośnikiem, mam zbyt wiele kompleksów ;( A on zrobi wszystko, żeby mnie nie dołować.

Ostatnio edytowany przez paulina20 (2011-08-24 02:40:20)

Screw gravity.

#22 2011-08-24 03:30:29

NieInteresujSie
Net-facet

unikam takich rozmow jak ognia, a jak juz zostane przycisniety to notorycznie klamie ;p moja wybranka zna moj gust i gdy widzi wedlug niej atrakcyjna dziewczyne i sie mnie pyta to znajduje w niej tysiace wad i serwuje jej to w smieszny sposob. to jest jeden z przykladow gdzie klamstwo i omijanie prawdy jest jak najbardziej uzasadnione.  najpierw jest pytanie czy ci sie podoba, jesli odpowiesz, tak! to tylko kwestia czasu jak ci zada pytanie... jest ladniejsza odemnie ? i wtedy co bys nie odpowiedzial to lezysz wink tak wiec nauczony doswiadczeniem...

(ona)podoba ci sie ta dziewczyna ? (ja)  jak by chociaz troche o siebie dbala to ta, ale teraz to wyglada jak taka maskotka przydroznych pijalek i co najwyzej mogla by mi podac piwo wink jesli nawet zostane w jakis sposob przylapany na tym ze mi sie jakas dziewczyna podoba to znajduje w niej 1 atrakcyjna rzecz ( moja gwiazda rowniez musi ja miec) i 10 wad ktore skrupulatnie przy mojej zazdrosnicy wymieniam wink i wszyscy sa zadowololeni ;D tak sobie mysle ze mnie wlasciwie tez nie interesuje ze mojej dziewczynie sie podobaja inni mezczyzni, a juz napewno nie chce o tym wiedziec, bo niby poco? rownie dobrze moge sie pytac czy byl ktos kto byl lepszy odemnie w lozku, czy mial wiekszego penisa wink prawda jest taka ze nie chce wiedziec ;D juz widze oczami wobrazni jak mi opowiada... tak, byl taki na studiach ktory mi serwowal orgazm za orgazmem, zwyklym dotykiem bylam rozpalona i gotowa, ale kochanie nie przejmuj sie... ty fajnie tanczysz ;DD ale bym mial traume ;D

doda atrakcyjna ? hyhy, taaa po pijaku moze tak, ona byla fajna kiedys, ten 1 teledysk w hotelu wink teraz wyglada na duzo starsza niz naprawde jest i  JEST zniszczona od amfetaminy. ale co ja tam wiem ;p

Ostatnio edytowany przez NieInteresujSie (2011-08-24 03:51:47)

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

#23 2011-08-24 03:33:51

truskaweczka19
100% Netkobieta

Jakby podobała się Doda? No cóż, każdemu ktoś wizualnie się podoba, wg mnie ona nie jest za specjalna, ale no uszanowałabym.
Gdyby podobały mu się jej piosenki, to niech ujdzie, nie wszystkie są takie złe, poza tym może słuchać czego chce smile.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#24 2011-08-24 03:51:54

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Mój facet mówi mi zarówno co mu się w innych kobietach podoba, jak i co mu się nie podoba. Jest szczery i nie mam z tym problemu, nie jestem zazdrosna. Póki co nie dał mi powodów. Ja przecież też patrzę na innych facetów i oczywiście, że niektórzy mi się podobają, nawet bardzo. Jestem zatem w stanie zrozumieć, że on ma dokładnie tak samo. Ale, jak sam zaznacza, co z tego, że kobieta jest tylko piękna? Popatrzeć każdy chce, ale być z taką to już osobna kwestia. Niemniej jednak gdyby stwierdził, że podoba mu się Doda to bym się mocno wkurzyła. Doda nie jest ani piękna ani elegancka ani naturalna. Nie ma tu czego podziwiać.

#25 2011-08-24 16:28:10

majakka83
Dobry Duszek Forum

kaisa_malene napisał:

Mój facet mówi mi zarówno co mu się w innych kobietach podoba, jak i co mu się nie podoba. Jest szczery i nie mam z tym problemu, nie jestem zazdrosna. Póki co nie dał mi powodów. Ja przecież też patrzę na innych facetów i oczywiście, że niektórzy mi się podobają, nawet bardzo. Jestem zatem w stanie zrozumieć, że on ma dokładnie tak samo. Ale, jak sam zaznacza, co z tego, że kobieta jest tylko piękna? Popatrzeć każdy chce, ale być z taką to już osobna kwestia.

U nas jest to samo. On sam mnie też czasem pyta czy np. jakiś facet wg mnie jest przystojny, bo wg niego jest. Wydaje mi się, że to normalne. Sama też potrafiłam zwrócić jego uwagę na zjawiskową kobietę i wcale mi nie przeszkadzało, że się za nią obejrzał - była naprawdę bardzo ładna. Wydaje mi się, że problem w tym mają ludzie niepewni siebie nieznający poczucia własnej wartości.

A ty co? Z tobą coś nie tak?
Czy Ci przyjacielu wyobraźni brak?
W taki dzień możesz w niebie być,
tańczyć z nią na plaży do utraty sił!

#26 2011-08-24 17:23:15

Krzysiek1981
Net-facet

majakka83 napisał:

U nas jest to samo. On sam mnie też czasem pyta czy np. jakiś facet wg mnie jest przystojny, bo wg niego jest. Wydaje mi się, że to normalne. Sama też potrafiłam zwrócić jego uwagę na zjawiskową kobietę i wcale mi nie przeszkadzało, że się za nią obejrzał - była naprawdę bardzo ładna. Wydaje mi się, że problem w tym mają ludzie niepewni siebie nieznający poczucia własnej wartości.

Te tak mi się wydaje, ale jest jeszcze jedna cecha charakteru niezwiązana jak zauważyłem nijak z kompleksami akurat - po prostu zaborczość.

#27 2011-12-05 14:41:45

simonka83
Niewinne początki

Witam!
Nie wiem czy jestem obsesyjnie zazdrosna i wmawiam sobie większość sytuacji. Pracujemy z mężem w jednej firmie. Zauważyłam, że mężowi podoba się jedna z pracownic...jeszcze zanim się pobraliśmy opowiadał mi, że albo ją wystraszył, że aż się trzęsła, albo zrobił jej jakiś żarcik...poza tym zawsze się za nią ogląda, albo jak ona przechodzi obok patrzą sobie na chwile w oczy...oboje przy tym wydają się smutni...tak jakby żałowali, że nie mogą ze sobą być. Powiedziałam oczywiście  mężowi o tym, co myślę, spieraliśmy się o to wiele razy, on się wypiera...jednak mówiąc, że ma jedynie fajne ciało..."no wiesz jak ona się ubiera" (czyli obcisłe spodnie itp.). Dobił mnie tym zdaniem...Jak się pobraliśmy mąż powiedział, że ona teraz traktuje go jak powietrze, jakby była obrażona...jednak od pewnego czasu znów odczuwam to samo...proszę o jakąś radę bo cały czas mam to w głowie i boje się że popadnę w jakąś obsesję albo już popadłam...z tego względu, że ona bardzo często mi się śni, że patrzy na niego...po za tym sam mi kiedyś zdradził, że przyśniło mu się jak ona go chce pocałować, ale on nie pozwolił....wiem, że to może wydać się dziecinne, ale naprawdę się z tym męczę, a rozmowy z moim mężem jakoś tylko na chwilę mnie uspakajają...

#28 2011-12-05 20:01:34

słaba kobietka
Netbabeczka

simonka83
Wiesz,może zamiast zadręczać się tą dziewczyną,skup się na tym,jak lepiej kochać swojego męża...bądź radosna,uśmiechnięta,fajnie się ubierz,obejmij go i pocałuj...bo i po co mu będzie potrzebna inna,skoro w domu ma najlepszą kobietę...Przecież jest Twój,prawda?
A faceci tak już mają,są jak lwy-nawet najedzony obejrzy się za zwierzyną;)
Doceń to,że Ci mówi o niej-szczerość jest ważna w związku...

#29 2011-12-14 22:06:53

Chanelka
Zaglądam tu coraz częściej

Ja nie lubię tego. Mój chłopak o tym wie. Zdarzały mu się różne komenatrze , które sprawialy mi przykrość. Jestem typem zazdrosnej kobiety , a raczej panikary. Jednak w związku chcę czuć się komfortowo.

#30 2012-08-24 12:01:41

baziula
Przyjaciółka Forum

Mnie facet często mówi co mu się podoba a co nie, co widział na co zwracał uwagę. Doceniałam to, myślałam że to fajnie jak jest przy mnie na tyle swobodny że powie to czy tamto. Ale kiedyś nie wytrzymałam, powiedziałam że nie jest to miłe jak gapi się na baby i je komentuje itp. Nie robiłam z tego awantury ale obwieściłam w jednym krótkim zdaniu. Ciekawa jestem czy to coś zmieni smile

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

Stopka forum