Rozstanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-24 15:45:32)

Temat: Rozstanie

Witam,
Chcialbym tutaj opisać swoją historie żeby zasmakować pare porad.Byłem ze swoją dziewczyną około 2 miesięcy (tak wiem krótko) nadeszły wakacje i wszystko zaczeło sie walić.Moja dziewczyna zaczęła zadawać się z innymi chlopakami, co nie ukrywam nie podobało mi sie.Przebywała bardzo często z nimi oraz jej przyjaciółką.Oddaliło mnie to od niej oraz zniechęciło co po pewnym czasie doprowadziło do rozstania. Moja dziewczyna bardzo nad tym ubolewała,przepraszala,mowila ze zrobi wszystko co tylko mozliwe lecz ja byłem bezwzględny czułem do niej niechęć i z pewnej strony nienawidzilem jej za to co robiła, czułem sie jakby robiła mi to na złość. Zacząłem sam spotykać sie z inną dziewczyną lecz moja była nie dawała za wygraną ciągle mnie nachodziła czekała na mnie w drodze do mego domu zeby mnie odprowadzic itp. Przyjmowałem to miło oczywiście oraz byłem radosny ale i tak czułem nadal do niej niechęć, gdy sie zegnalismy chciala mnie pocalowac na co ja nie pozwalalem.Przespałem sie z tą "inną dziewczyną" raczej nie pod wpływem uczuć a pod wpływem zaspokojenia co jej "odpowiadało" nie była to żadna wulgaryzm ani nic z tego rodzaju.Poprostu lubiła to.Po jakims czasie zaczęło mi sie podobac to że moja dziewczyna sie tak o mnie stara i przekonywała mnie wciąż do tego że coś do mnie czuje,stało sie.Moje uczucie do niej wróciło nadal z nią chciałem być i wróciliśmy do siebie.Moja dziewczyna dowiedziala sie o tym że robiłem to z inną i jest w pełni pewna ze ja to robiłem wtedy gdy nam sie zaczeło układać (wtedy jeszcze tak nie było).Przezywalismy trudne chwile,ale uswiadomila sobie ze jednak bardzo mnei kocha i nadal chce ze mna być.Nie byłem w pełni co do niej przekonany ale oczywiście kochałem ją i nadal kocham.Po dluzszym czasie zakochałem sie w niej na zabój,była moim oczkiem w głowie,zrobiłbym dla niej wszystko i wtedy moja stara sytuacja wróciła."Inna dziewczyna" dala dac o sobie i przypomniala mojej dziewczynie o tym do czego miedzy nami doszło.Moja dziewczyna przypomniala sobie o "innej dziewczynie" uważa ze moge z nią zrobić to samo.Czuje do mnie lekką niechęć co jest zauważalne staram sie jak moge żeby było jej jak najlepej i zeby jej uswiadomic ze tak nie bedzie ( jestem tego w 100000 % pewny ). Nie wiem co mam robic zeby było dobrze i wszystko wróciło. Uważa że ból jest wielki i raczej nie potrafi juz ze mną być...  : (

Potraficie mi jakoś pomóc? Prosze o szczere komentarze z góry dziekuje i pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie

Rozumie ją.
Wy traktujecie sex fizycznie, kobiety uczuciowo.
Po takim krótkim czasie ją zdradziłeś. Też by, Ci nie wybaczyła.
Co możesz zrobić? nic-poczekać.
Decyzja należy do niej. Jeśli nie będzie mogła Ci ufać, nic na to nie poradzisz.
Dlaczego ją zdradziłeś?

3

Odp: Rozstanie

Powiem Ci... że pewnie miałabym pretensje o coś takiego. Ale zdawałabym sobie sprawę z tego, że myśląc logicznie, nie zdradziłeś jej- przecież nie byliście razem? No więc... Musicie porozmawiać, na spokojnie. Powiedz jej, że ją kochasz, i zależy Ci na niej. Żałujesz tego, co się stało, ale się nie odstanie. Chcesz dalej z nią być, ale ciągłe pretensje sprawiają, że żyjesz w poczuciu winy, i na tym nie da się budować związku. Poproś ją o zaufanie, o odcięcie się od przeszłości. Nie ma innej drogi jak wybaczenie sobie i pójście dalej! A jeśli nie potrafi wybaczyć- to trudno... czasami trzeba się pogodzić z tym, że bywamy bezsilni wobec pewnych rzeczy.

Ale rozumiem ją. Możliwe, ze traktuje seks tak jak ja- jako COŚ WIĘCEJ. Prawdopodobnie nie chce uwierzyć, że można traktować seks jako coś przedmiotowego, i widzi w Tobie coś na kształt nieczułego zwierzęcia, któremu chodzi tylko o 'zaspokojenie'. Przepraszam, że tak to ujęłam, nie chcę Cię urazić, ale ja momentami tak widzę facetów zaliczających co tylko przed nimi nie ucieknie. To naprawdę zniechęcająca wizja.

4

Odp: Rozstanie

Nie dziwie się ja naprawde żałuje tego że tak wyszło... Ja sobie nigdy nie wyobrażałem ze my do siebie wrócimy byłem pewny ze to juz jest koniec na amen. Lecz uczucie wróciło i to juz chyba na zawsze... Nie potrafie bez niej sie ogarnąć nie wiem czemu ale nie umiem jakoś żyć bez jej obecnosci.Bardzo sie boje ze ona mnie zostawi za to co było w przyszłości ; /

5

Odp: Rozstanie

I znowu dołożę swoje trzy grosze. Thunder, za błędy niestety się płaci. I to czasami słono. Dobrze, że masz wyrzuty sumienia. Bo przecież je masz. I tak jak napisała stokrotka, decyzja należy już tylko do tej dziewczyny, która może i wybaczy, ale na pewno nigdy nie zapomni. Jedyne co możesz teraz zrobić, to czekać cierpliwie i dać jej do zrozumienia, że ci na niej zależy. Nikt nic więcej ci tutaj już nie poradzi. Stało się. Pozdrawiam, i głowa do góry.

6

Odp: Rozstanie

Tak nie byliście razem, bo się rozstaliście (dla kobiety-mało znaczące).
Czułeś do niej niechęć, a tak na prawdę nic wielkiego nie zrobiła.
Co ona musi teraz czuć do ciebie? nienawiść? to raczej nie niechęć

Po jakim czasie jesteś w stanie przespać się z dziewczyną? na pierwszej randce? Jesteś pewien, że wytrzymasz i będziesz tylko z nią?

Sorry za szczerość.

7 Ostatnio edytowany przez thunder (2011-02-25 13:14:17)

Odp: Rozstanie

Nie za bardzo rozumiem. Nic nie zrobiła ale mnie olewała czułem sie jej nie potrzebny gdyż ona wolala przebywac z kolegami niz ze mna no to ja juz mialem tego dosc.To nie była pierwsza randka. I tak jestem pewny ze wytrzymam i będe tylko z nią.Mam nadzieje ze będzie coraz lepiej.Nie jest najgorzej myśle że wyjdziemy z tego cało.Bardzo bym tego chcial.Ja jej nie zdradziłem! Nie bylismy razem i ja byłem pewny ze juz nic nas nie będzie łączyć.Myślalem ze ona sobie to wszystko odpuści.

8

Odp: Rozstanie

Ja uważam, że masz rację thunder. Tylko tak jak mówię, dziewczyna może widzieć to inaczej. A Ty, czy gdyby ona przespała się w tym czasie z innym, byłbyś zadowolony? Przeszedłbyś nad tym do porządku dziennego?

9

Odp: Rozstanie

Nie byłbym oczywiście zadowolony ale bym nie wypominał tego. Minęło juz troche czasu udowodniłem przecież w pełni że tylko ją kocham. Żadnej innej.

10

Odp: Rozstanie

Gryzie mnie jedna rzecz, kiedyś pisaliśmy ciągle smsy teraz robimy to rzadko, najczęsciej to ona mi wcale nie odp a potem wymiguje sie różnymi rzeczami. Rzadko sie odzywa mówi ze ma trudne dni i nie zawsze chce jej sie ze mna pisać. Nie spotykamy sie wcale ( od 2 tyg ) bo jej nie chce sie wycodzić z domu. Czasami rozmawiamy przez telefon, uważa że wszystkitego sie czepiam ( własnie tego braku pisania) . Kiedys było inaczej i bardzo sie do tego przyzwyczailem nie ukrywam ze brak mi tamtych chwil..Mówi że czuje sie jak w klatce,0 wytchnienia.A ja poprostu bardzo tesknie i nie potrafie tak poprostu nie pisac ...  Prosze o jakies porady. Przeżywał ktoś z was takie coś? Jak sie mam zachowywac w takiej sytuacji? Czy da sie jakos zrobić zeby to wróciło ?

11

Odp: Rozstanie

Dziwisz się? Ja bym Ci już nie zaufała jak byś tak szybko wskoczył innej do łóżka. Krótko jesteście ze sobą, więc być może dziewczyna bezwzględnie się od Ciebie odsuwa.

Btw. Jak udowodniłeś, że ją kochasz po takim czasie? big_smile

12

Odp: Rozstanie

Tak jak potrafie. Dwoje sie i troje ale moje starania idą jak w ściane takie mam odczucie.

13

Odp: Rozstanie

Ale podaj konkretny przykład - w jaki sposób okazujesz jej swoją ogromną miłość?

14

Odp: Rozstanie

Tak jak potrafie ( czynami , prezentami , słowami )

15

Odp: Rozstanie

z mojego punktu widzenia:
Uczucie - to nie tylko słowa, prezenty i czyny, to także nie widoczna więź emocjonalna, która pomaga w chwilach słabości, zwątpienia itd. Jeśli taka więź jest pomiędzy Wami to nie przyspieszaj.... zrobiłeś głupstwo a Twoja Kobieta może nie umie sobie z tym inaczej radzić i wypomina i wraca do tego, jeśli zależy Ci na Niej to dzielnie to musisz znosić i starać się aby w waszym związku zaistniała harmonia - ale oczywiście zwracając uwagę równiez na to czy Ona dokłada do tej harmonii od siebie pracy.  Bądź wyrozumiały, jeśli mało pisze to oznacza, że może poprostu w tym momencie ma inne zajęcie lub poświeca czas na przemyślenia ... to nie musi wcale oznaczać, że poświeca ten czas na coś co mogłoby Ciebie skrzywdzić. Z Twojej historii wynika, że jej zależy na Tobie. Daj osobie, która pokochałeś troche emocjonalnej przestrzeni... pytania i próba wyjaśnienia dlaczego kiedys było tak a nie inaczej z reguły do niczego nie prowadzi..... Dobrym sposobem na to, iż tęsknisz do tego co było kiedyś, jest wprowadzenie czegoś świeżego : czegoś czego jeszcze nie robiliście razem a co ją zaskoczy... co spowoduje splendor i euforie...
Wiesz dziwi  mnie również pewien fakt: spotykacie sie bardzo krótko więc w moim przekonaniu to taki najlpiękniejszy czas... ludzie są sobą zaabsorbowani... pomyśl o tym;)
pozdrawiam i trzymam kciuki smile

Odp: Rozstanie

Oj, thunder widze, ze jestescie siebie warci.Wiec macie szanse na pogodzenie sie i  powrot do siebie. Dajcie sobie szanse , moze poprzednie niemile DOSWIADCZENIA beda dla was nauka czego nie robic aby utrzymac zwiazek i milosc.  Wydaje mi sie , ze RACHUNKI ZOSTALY miedzy wami wyrownane. Teraz wszystko tak naprawde zalezy tylko od was oboje. Sprobuj porozmawiac szczerze i otwarcie .Moze te wszystkie zle wyznania grzechow wspolnych POMOGA w odzyskaniu siebie wzajemnie. Powodzenia.

17

Odp: Rozstanie

Oczywiście ale ja nie mam jak sie z nią spotkać bo ona mi poprostu odmawia z różnych powodów np. jest zimno , boli mnie głowa. Nie chce mnie odwiedzic ani nie chce zebym ja ją odwiedził. Nie wiem dlaczego tak jest.. Wszystko w tym momencie jest załatwiane przez telefon nie wiem jak namówić ją na jakiekolwiek spotkanie ; /

18

Odp: Rozstanie

To co napisałeś to nie żadne okazywanie miłości, ale OK. Po Twoim ostatnim poście powiem tak: diagnoza jest prosta - ona chce Cie rzucić, tzn już Cię rzuciła, tylko Ci jeszcze o tym nie powiedziała, bo pewnie nie wie jak i na razie daje Ci "sygnały".

19

Odp: Rozstanie

Tzn? Co robisz? Jak sie zachowujesz? Co mowisz? Zdanko "dwoje sie i troje" niewiele mowi.
A moze robisz ZA DUZO?

Pozdr.

20 Ostatnio edytowany przez thunder (2011-02-28 14:50:06)

Odp: Rozstanie

Staram sie robić to każdym gestem.Pamietaniem o drobiazgach - o tym co lubimy.Wspieram ją jak tylko moge,jesli nie umiem slowem to chociaz obecnoscia.Dbam o jej zdrowie.Martwie sie o nią gdy jest taka potrzeba.Opiekuje sie ją gdy tylko moge...To jest sprawianie sobie drobnych przyjemnosci..
jejj.. nie da sie tego opisac. kreatywnosc, pomysly jakie przychodza, zeby pokazac osobie kochanej jak nam jest bliska.. jest pelno.. i ciagle rodza sie nowe. Bo sie chce.

Wczoraj sie troche o to pokłóciliśmy lecz ona po 2h napisala ze bardzo przeprasza i mnie kocha.Dzis juz jest jakby troche inaczej napisala do mnie pierwsza a nawet zadzwoniła smile

@Tisha moim zdaniem mylisz sie. Ona jest raczej osobą otwartą i przecież miała okazje mnie zostawić juz wczesniej jednak powiedziala ze nadal chce ze mna byc i mnie kocha coś w tym musi byc nie sądzisz?

21

Odp: Rozstanie

Jej zachowanie jest troche dziwne, stara sie o to żebym był zazdrosny ( a ja jestem bardzo i czasami o byle co ) a gdy ja jej zwracam uwage lub coś to ona mówi ze myśle tylko o sobie i jestem egoistą. Nie bardzo rozumiem to ja mam sie jej ciągle podporządkowywać żeby nie wychodzić na egoiste? Chyba to polega na tym ze ja sie jej podporządkowuje a ona mnie czy sie myle ?

22

Odp: Rozstanie

Piszemy w miare często ale nie potrafie namówic jej na spotkanie. Jest zniechęcona ciągle mówi ze ma gorsze dni ze nic sie jej nie chce itp. itd. Macie jakis pomysł ? Ja juz nie wiem czy mam czekac poprostu aż sie jej "zachce" czy mam jakoś działać ; ?

23

Odp: Rozstanie

Jakies porady ? Piszemy coraz rzadziej ... jest mi coraz smucej.... Porady ? Jak nawrócić ją do spotkań?

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024