Grube łydki!!! jak zwalczyć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Mam strasznie grube łydki to moja zmora 38 cm w jednej łydce 37 w drugiej, uda 55cm wzrost 162, moje łydy nie pasują do ud wyglądam okropnie. Niestety to genetyczne babcia miała grube łydki w młodości mama też ma grubaśne moja siostra też ale u niej jednak jest dużo dużo lepiej.
No i teraz pytanie jak je odchudzić, boję się ,że przez ćwiczenia one jeszcze bardziej sie rozrosną!!!
Odchudzam sie ale naprawde szczerze wątpie w to ,że spadnie mi z łyd bo już kiedyś schudłam i żaden cm. ani z ud ani łydek nie uleciał. sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Kurczę mam podobny problem żadnych butów pod kolano nie mogę dopiąć. Chętnie poznałabym sposoby jak to zmienić, o ile takie istnieją.

3

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

ja też mam 38 cm.teraz jak przytyłam to już nawet kozaki mi się nie dosuwają.
W ogóle mam dość potężne nogi-to mój największy kompleks.

4

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

To i ja dołączam do Klubu grubaśnych łydek smile 38 cm

5

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Kurczę ja swoich to się nawet boję mierzyć, dzisiaj znowu szukałam wysokich butów i kicha. Nie dość, że duża stopa to do tego jeszcze ta łydka. I zauważyłam, że mam teraz zboczenie bo chodzę i patrzę dziewczynom na nogi i się zastanawiam, że to przecież jest niemożliwe żeby te wszystkie dziewczyny miały chude łydki. A tu jak na złość każda jedna w kozakach i do tego większość ma w nich nawet spodnie upchane. Ja o tym to mogę tylko pomarzyć.

6

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Ja tez mam 38,37 cm , no i to nie fajnie wygląda bo jak pisałam wyżej mam 162 i to nie pasuje, już mój chłopak ma chudsze hehe.
Też z kozakami mam problem ale w tamtym roku jakimś cudem znalazłam i weszłam bez problemu.
Strasznie mnie wkurzają te łydy, bo jak widze naokoło to wszystkie maja ładne zgrabne.

Znalazłam takie oto ćwiczenia, może pomogą.:*
* Wspięcia jednonóż stojąc
Trzymamy palce obu stóp na podstawce (musi to być dość wysoka podstawka, ok. 10 cm), mamy opuszczone pięty w dół. Prostujemy tułów, przytrzymujemy się rękami jakiejś stabilnej rzeczy (może to być regał). Następnie robimy wspięcie na palce (będąc w tej pozycji 2 sekundy możemy sobie utrudnić ćwiczenie) i wdychamy powietrze. Wracając do pozycji wyjściowej wydychamy powietrze. Ćwiczenie wykonujemy seriami, każda seria powinna zawierać od 20 - Górną granicę wyznacza kondycja naszego organizmu.
* Wspięcia na palce siedząc
Podobnie jak w przypadku poprzedniego ćwiczenia, trzymamy palce obu stóp na wysokiej podstawce (ok 10 cm). Wspięcia robimy dla każdej z nóg osobno ,możemy położyć nogę prawą na lewą i odwrotnie aby było jakieś obciążenie ,można również ćwiczyć obie nogi na raz i położyć np. grubą książkę. Plecy mamy wyprostowane, rękami trzymamy się stabilnej rzeczy. Następnie robimy wspięcie na palce (będąc w tej pozycji 2 sekundy możemy sobie utrudnić ćwiczenie) i wdychamy powietrze. Wracając do pozycji wyjściowej wydychamy powietrze. Ćwiczenie wykonujemy seriami, każda seria powinna zawierać od 20

7

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Z łydkami problem jest o tyle, że ich kształt jest dosyć mocno zdeterminowany genetycznie. Poza tym, otacza je gruba warstwa tkanki łącznej, co też utrudnia ich modelowanie. W każdym razie, jeśli już, to najlepiej wykonywać ćwiczenia rozciągające, żeby rozciągnąć włókna mięśniowe.

8

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Dołączam się do Waszego Grona Grubych Łydek..ja mam 35-36cm i dokładnie ten sam problem - nie mogę znaleźć kozaków, które zapną się na tych łydach..w tym roku trafiłam na jedne i z miejsca je kupiłam, mimo zabójczego obcasu i jak dla mnie (troszkę mniej) zabójczej ceny wink Namoje łydki nie działają żadne ćwiczenia i muszę chyba je zaakceptować..

9

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Anuska ja się zastanawiam czy te ćwiczenia przypadkiem nie rozbudują tych łydek jeszcze bardziej. Ja chodzę na fitness, z czego raz w tygodniu jest to step i tak się właśnie zastanawiam czy przy moich łydkach (zmierzyłam je o zgrozo 39 cm) to jest dobry pomysł.

Myślę,  że ćwiczenia rozciągające to chyba lepsza sprawa.

10

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć

Też się tego obawiam, ale zobaczę może jednak nie rozbudują się jeszcze bardziej bo to byłoby straszne.
Jeśli chodzi o ćwiczenia rozciągające to możliwe ,że jednak są lepsze no ale nie znam  sie na tym niestety i nie wiem jakie ćwiczenia będą najodpowiedniejsze żeby wysmuklić a nie jeszcze bardziej pogrubić łydy.

Czytam różne wypowiedzi na różnych forach na ten temat. I z tego co wynika jedni uważają,że mogą sie rozbudować a inni twierdzą ,że im schudły dzięki takim ćwiczeniom, więc sama już nie wiem.

11

Odp: Grube łydki!!! jak zwalczyć
anuska napisał/a:

Też się tego obawiam, ale zobaczę może jednak nie rozbudują się jeszcze bardziej bo to byłoby straszne.
Jeśli chodzi o ćwiczenia rozciągające to możliwe ,że jednak są lepsze no ale nie znam  sie na tym niestety i nie wiem jakie ćwiczenia będą najodpowiedniejsze żeby wysmuklić a nie jeszcze bardziej pogrubić łydy.

Czytam różne wypowiedzi na różnych forach na ten temat. I z tego co wynika jedni uważają,że mogą sie rozbudować a inni twierdzą ,że im schudły dzięki takim ćwiczeniom, więc sama już nie wiem.

wszytko zalezy od tego z jakiej przyczyny "lydy " wink są takie. jezeli jest to tkanka miesniowa no to smialo mozecie byc z siebie dumne takie nogi bardzo pociagaja facetow, a jezeli tydka jest oblana tkanka tluszcowa to cwiczeniami mozna wyjechac obwod do pozadanego.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024