PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

"Poród to fizjologia i tak nas, kobiety stworzyła natura, że pewne rzeczy powinny się odbywać jej siłami" - mówiła w "Dz" minister zdrowia.Czy ta deklaracja Kopacz o nierefundowaniu znieczulenia, a także brak anestezjologów podczas porodu wpłynie na to że kobiety coraz trudniej będą się decydowały  na urodzenie dziecka ? Ja się czuję takimi deklaracjami jako kobieta i ewentualnie przyszła matka po prostu zawiedziona ! Jak pani minister tak myśli , to niech sobie sama rodzi  w tym kraju! Mnie na szczęście stać, żeby urodzić gdzie indziej. Ale co z innymi? Z tymi, których na to nie stać ?Co za durny kraj !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

Tak zgadzam się, co za durny kraj! Kobiety mają cierpieć, bo tak będzie bardziej w zgodzie z naturą, a może po prostu w zgodzie oszczędnościami rządu? Ja też wolałabym rodzić gdzie indziej, bo tutaj w Polsce ani specjalnej opieki, ani pomocy wystarczającej, a jak nie chcesz cierpieć to płać, albo tłumacz sobie że cierpienie porodowe jest wpisane w naturalną część życia kobiety!Żenua!

3

Odp: PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

dziewczyny-do puki w naszym kraju minister będzie zarabiał po 10-15 a nawet 20 tysięcy miesięcznie nie ma co liczyć na jakiekolwiek zrozumienie oni po prostu ni mają problemu-a ty biedny i biedniejszy zwykły szary człowieku cierp.
Moim zdaniem powinni się za nich wziąć-tylko pytanie kto?bo zwykła szara strefa nie ma siły przebicia.

4

Odp: PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

"Ministerstwo zdrowia zaprzeczyło, że chce wprowadzić opłaty za znieczulenia przy porodach. Podczas konferencji prasowej wiceminister resortu Marek Haber zaznaczył, że znieczulenia "były, są i będą bezpłatne".

Kobieta może otrzymać bezpłatne znieczulenie przy porodzie tylko ze wskazań medycznych. Wiceminister zdrowia Marek Haber podkreślił, że resort nie wycofuje się z refundacji znieczuleń zewnątrzoponowych, bo podawane na życzenie pacjentki zawsze były płatne. Znieczulenia zewnątrzoponowe przy porodzie ze wskazań medycznych były, są i będą refundowane - zapewnił wiceminister Haber"

Całość na  http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title, … caid=16c74

Tak więc, jest tak jak było zawsze. Nie wiem o co macie pretensje.

5

Odp: PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

Ufff- tyle mogę rzec ! Bożena , jak to o co pretensje - o to ,że w ogóle komuś w tym kraju chodzą po głowie takie pomysły, żeby oszczędzać na kobietach i skazywać je na jeszcze większe cierpienie ! Tylko o to ! Albo, aż ...

6

Odp: PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

No niestety ludzie mają różne pomysły, kiedy są przy władzy.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » PO nie będzie refundować znieczulenia kobietom podczas porodu !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024