Mój partner ma mnie już dość? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mój partner ma mnie już dość?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 46 ]

Temat: Mój partner ma mnie już dość?

Rok temu poznałam mężczyznę. Jest Niemcem. Przyjeżdżał do mnie co tydzień w weekendy z Niemiec. Dokładnie 800 km.  Od 3 miesięcy mieszkamy razem w Niemczech. Pierwsze 2 tygodnie były naprawdę cudowne. Później powoli zaczął mi pokazywać jaki jest naprawdę. Zmienił hasło do maila i do swojego komputera. Był zły kiedy wchodziłam do pokoju gdzie pracował, żeby dać mu całuska. Bardzo go kocham i bardzo mi na nim zależy. Nie potrafię tak szybko zmienić uczuć. Wiem, że nie robie nic źle. Chcę żeby było mu jak najlepiej. Robię z siebie służącą. A on daje mi coraz mniej. Mówi, że mnie kocha ale ma za dużo spraw na głowie i dużo pracy. Przecież ja też czasem potrzebuję trochę czułości. Chyba jak każda kobieta? Idąc na spacer, czy zakupy mój partner pożera wzrokiem inne kobiety, to mnie trochę poniża, czy nie jestem już dla niego atrakcyjna? Coś jest między nami nie tak jak powinno. Nie wiem co robić żeby wrócił ten czas kiedy byliśmy szczęśliwi. Czuje się samotna. Zostawiłam dla niego rodzinę. W Polsce już nie mam do czego wracać. Mieszkanie zostawiłam byłemu mężowi.
Niedawno znalazłam jego profil w internecie, i jego rozmowy z kobietami gdzie umawia się na kawę. Ma taką pracę, że może się spotykać kiedy chce i ja nie będę o tym wiedziała.
Już sama nie wiem co mam robić żeby ratować ten związek.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Viola czy ten facet rozbił Twój związek ??

3

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Nie nie rozbił. Moje małżeństwo było już beznadziejne. mój ex robił co chciał. wracał do domu albo nie, pił i bił. Kiedy poznałam Thomasa otworzyły się dla mnie nowe perspektywy. Odeszłam od męża a mężczyzna z którym jestem bardzo mi pomagał, bo oczywiście na początku było mi ciężko. Mam 2 synów i wynajmowałam mieszkanie. Pomógł mi również opłacić rozwód. Był bardzo wyrozumiały, opiekuńczy i widziałam że mu na mnie zależy.

4

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Przerażające, bo wynika z tego, że doskonale ukrywał swoje prawdziwe JA. Tylko po co? Po co brał Cię do siebie skoro teraz szuka innej. Gdyby tak się stało po kilku latach, ale tak szybko? Musisz z nim porozmawiać, on chyba czuje, ze może robić co chce, bo i tak nie masz dokąd wrócić, więc może pokazać mu, że jest w błędzie co?

5

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Rozmawialiśmy już o tym. Twierdzi że nie daję mu tego czego on potrzebuje. Niestety nie określił sie dokładnie. Raz mówi że jest mu ze mną dobrze, a raz źle. Ja nie zmieniłam się. Jestem tą samą osobą co parę miesięcy temu. On jednak twierdzi że to ja jestem inna. Że jestem zbyt pasywna i jezeli bedzie tak dalej to się rozstaniemy. Jak mogę zmienić swój charakter jesli nie wiem czego on naprawde ode mnie oczekuje? Czasem sama zastanawiałam się po co swoje oblicze ukrywał przez rok pod maską?

6

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Jesli uwaza, ze sie zmienilas chociaz tak na prawde sie nie zmienilas, to moze po prostu przeszlo mu uczucie?
Moze to po prostu bylo zauroczenie albo zakochanie bez glebszych uczuc?
Moze jest inna?
Moze sie znudzilas mu?

Przykro mi, ale to jest mozliwe.

A moze ma jakies problemy/stresy, o ktorych nie chce Tobie mowic a ktore rzutuja na wasza sytuacje?

7

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Najgorsza prawda to by była tak, że kochał na odległość, ale kiedy przyszła codzienność, znudziłaś mu się i okazało się, że to nie była miłość sad Jakie to przykre, ale życzę Ci, żeby jednak było inaczej niż mi sie wydaje.

8

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

ma stresy. wiem o tym. jest w trakcie rozwodu i była żona robi mu problemy. Nie pozwala mu się kontaktować z synkiem. Wiem że bardzo za nim tęskni i jestem wyrozumiała. Mówi że nasza sytuacja się zmieni jak wszystkie sprawy się trochę unormują. Jestem cierpliwa. Ale jesli ma takie stresy, to po co mu jeszcze inne kobiety przez internet? to mnie naprawdę bardzo boli. i nie wiem jak to możliwe kochać tak bardzo a po 2 tygodniach już być znudzonym? chyba tylko faceci tak potrafią. ale twierdzi że chce być ze mną i że mnie kocha. dla mnie to dziwne. może jest tak że kocha na odległość? w domu prawie ze sobą nie rozmawiamy, a jak jest gdzieś na wyjeździe co chwile pisze smsy i dzwoni.

9 Ostatnio edytowany przez un hombre (2008-10-07 13:23:51)

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

viola, piszesz troche sprzeczne informacje.

Raz mowisz, ze "On jednak twierdzi że to ja jestem inna. Że jestem zbyt pasywna i jezeli bedzie tak dalej to się rozstaniemy. Jak mogę zmienić swój charakter jesli nie wiem czego on naprawde ode mnie oczekuje?"

a teraz, ze:

"ale twierdzi że chce być ze mną i że mnie kocha".

Jesli tak sie waha i raz mowi jedno a raz drugie, to rzeczywiscie sytuacja z jego rozwodem moze byc glowna przyczyna waszej sytuacji.
Moze te jego flirty sa jakas tam odskocznia od rzeczywistosci, ktora jest dla niego przytlaczajaca i w ktorej trudno mu sie znalezc?
Moze wtedy jak rozmawialiscie bedac z dala od siebie, smakowalo mu to romantyzmem, odmiennoscia, nutka adrenalinki?

Wiesz co, moze zaproponuj mu spontanicznie wyjazd gdzies na weekend, z dala od domu, pracy, zostawcie telefony w domu i odetnijcie sie calkowicie od swiata?
Moze to jakos rozladuje atmosfere, wyjasnicie sobie pewne rzeczy?

10

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

pisze sprzecznie ale tak jest. Czasami sama zastanawiam się gdzie jest prawda. Dlatego nie rozumiem o co mu naprawde chodzi.
dziekuje za podpowiedź. spróbuję namówić go do takiego wyjazdu jak najszybciej.

11

Odp: Mój partner ma mnie już dość?
un hombre napisał/a:

Moze te jego flirty sa jakas tam odskocznia od rzeczywistosci, ktora jest dla niego przytlaczajaca i w ktorej trudno mu sie znalezc?

Un hombre jaka odskocznia? po dwóch tygodniach ???

12

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Po 2 tygodniach???? Tego niedoczytalem hmm
Postawilas wszystko na jedna karte, przyjechalas do niego, zmienilas swoje zycie dla niego i co on robi w zamian?????

Na prawde musicie powaznie porozmawiac, najlepiej odcinajac sie od codziennych problemow i z dala od nich. Jesli czuje, ze to byla pomylka to niech to Tobie powie jak najszybciej. Jesli ma jakies problemy, to niech z Toba o nich porozmawia jak mezczyzna ze swoja kobieta...

13

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Dlatego mnie facet zadziwia, a może mentalność Niemców jest inna niż nasza??

14

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

dokładnie tak "un hombre" :-( po 2 tygodniach zaczął budować między nami mur, przez który nie mogę się przebić. Nie wiem czego on potrzebuje do szczęścia? Mówi że jest wierny, a za chwile idzie do drugiego pokoju (nie wolno mi tam wchodzić) i pisze z do innych kobiet propozycje spotkania sie na kawe. Czuje sie jak niewolnica.
Sprawdzam jego maile wiec o wszystkim wiem.
no i jego humory!!! to jakiś żart! raz jest kochany i słodki, a za chwile potrafi zrobić z niczego awanturę!!!

ja już nie mam do czego wracać w polsce. moje perspektywy legły w gruzach. Naprawde jestem zrozpaczona. Mam 2 synów 16 i 12 lat, którzy już chodzą do niemieckiej szkoły i są szczęśliwi. Nie chcą wracać do Polski.
dziekuje wszystkim że zainteresowaliście sie moim problemem i próbujecie mi jakos pomóc. naprawde wielkie dzieki!!!
tutaj nie znam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać, a moich rodziców nie chcę zamartwiać, bo i tak mają swoje problemy.

15 Ostatnio edytowany przez un hombre (2008-10-10 08:36:10)

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Ehhh, to fajnie ze synowie sa szczesliwi tam. Teraz trzeba cos zrobic, aby i mama byla szczesliwa...
Sluchaj, moze on po prostu wie, ze nie masz do czego do Polski wracac i nie musi sie o Ciebie absolutnie starac, bo uwaza, ze jestes "skazana" na niego?

Kurcze no, sprobuj z nim porozmawiac w 4 oczy i moze postaw jakos sprawe jasno? Jesli nie bedzie chcial rozmawiac to powiedz, ze odchodzisz i nara...
Nie wiem, czy masz sie gdzie tam podziac, czy mozesz tam na kogos innego liczyc...

Poza tym nie kieruj sie tylko tym, ze synom jest tam dobrze. Mama tez musi byc szczesliwa, bo synowie pozniej dorosna i beda mieli swoje zycie, a mama caly czas teraz musi myslec o swoim!

16

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

No niestety nie mam gdzie iść tutaj. Jeśli bede musiała odejść to wrócę do Polski. Problem w tym, że on ma zmienne nastroje i nie wiem co mam z tym zrobić. Jak ma dobry dzień to jest słodki jak miód, a za chwile potrafi zrobić piekło. Nie znam go chociaż jesteśmy razem już 1,5 roku. Wcześniej był romantyczny i uczuciowy. Pisał wiersze i słodkie smsy! Teraz pokazuje mi swoje nowe oblicze. Nie dam rady tak żyć na dłuższą metę :-(
Poszłam za waszą radą i ten weekend bedzie dla nas. Zobaczymy co bedzie dalej.
Oczywiście podziele się z wami moimi wrażeniami.
Dziekuje za wsparcie!!!
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!

17

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Zgadzam sie z wszystkimi radamy poprzednikow a szczegolnie z tym wyjazdem wink Ja dodam jeszcze ze moim zdaniem tak wlasnie jest z takimi zwiazkami na odleglosc... Kiedy jestescie ze soba tylko 'duchowo' tesknicie za soba, nie macie okazji do kontrolowania siebie, do klutni i innych problemow zycia ze soba tak na codzien. Teraz mieszkacie razem i byc moze Twoj facet calkiem inaczej to sobie wyobrazal, myslal ze bedzie tak jak wczesniej, ze nikt nie bede go kontrolowal itp. Takie jest moje zdanie, chociaz jak wiemy facetow trodno zrozumiec wink Ale zycze powodzenia ;]

18

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

witam wszystkich!!!
no i niestety, mój weekend nie był taki udany. Nasz wspólny wyjazd skończył sie wyjazdem do miasta na jakis targ. To był pomysł jego siostry, a on oczywiście szybko się zgodził nie pytając mnie o zdanie.
Po powrocie do domu chciałam ze by powiedział mi kim jest Aleksandra, bo słyszałam przypadkiem jak opowiadał o niej koledze. hmmm Nie zna żadnej Aleksandry. Chciałam więc zobaczyć jego profil w internecie. No i jest Aleksandra w jego kontaktach. Dziwny zbieg okoliczności?????
Wieczorem była rozmowa o tym że jeśli nadal bede o niego zazdrosna to powinniśmy sie  rozstać, że on już ma dość takiego związku i już jest gotowy na skończenie tego. Ze jestem chora na głowę itp.  W poniedziałek napisał mi karteczkę że bardzo mnie kocha...
czy ktoś może mi powiedzieć o co w tym wszyskim może chodzić? bo ja już sama nic nie rozumiem.... czy jego nastroje zależa od pogody, czy od koloru skarpetek jakie nosi???? to jest chore!!!

19

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

No i oczywiście pozdrawiam wszystkich!!!

20 Ostatnio edytowany przez un hombre (2008-10-16 07:59:46)

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Wiesz co, humory to maja kobiety a jesli facet ma takie humory, to trzymalbym sie od niego z daleka, bo albo to jakas chora gra psychologiczna, albo on ma cos nie tak z glowa hmm

21

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Masz rację un hombre, bo to nie jest normalne, że przewrócił Ci życie do góry nogami, sprowadził Cię do siebie, nie mówiąc już o Twoich dzieciach i nie liczył się z ich uczuciami? On myśli, że jesteście nastolatkami i w każdej chwili może sobie teraz powiedzieć żegnaj?

22

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

popieram kolegę un hombre-na twoim miejscu bardzo poważnie bym się zastanowiła czy chcę tam zostać,przykro mi to pisać ale wygląda na to że ani dziś ani jutro ani za jakiś czas nie usłyszysz konkretów co do jego zamiarów ,poza tym wydaje mi się że on potrzebował zapełnić lukę w domu kimś kogo uzależni od siebie na tyle że będzie miał wszystko zrobione i nie będzie musiał się specjalnie starać no bo po co jak ty nie masz gdzie się podziać?
nie piszesz jakie ma relację z twoimi synami więc wnioskuję że nie są złe?tym ciężej ci będzie podjąć decyzję ale musisz coś postanowić bo staniesz się kłębkiem nerwów i nie będziesz zdolna do samodzielnego życia.
Może zabrzmię egoistycznie,ale jeżeli on jest taki jaki piszesz to postaraj si wykorzystać to że jesteś u niego i poszukaj sobie jakiejś pracy,jakiegoś lokum w razie czego i wtedy będzie ci łatwiej podjąć ostateczną decyzję.

23

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

niestety w czwartek rozstalismy się ;-(
mój partner po 5 wizycie u psychologa stwierdził że ma za dużo problemów w głowie i nie mogę już liczyć na jego uczucie. Aczkolwiek twierdzi że uczucie jeszcze do mnie ma! (Nie wiem jak to możliwe mieć uczucie i odtrącać mnie od siebie na siłę bo jakaś "mądra" pani psycholog mu tak poradziła!) Pomoc finansową mi da do czasu aż stanę na nogi. Jestem zrospaczona, bo nadal bardzo go kocham. Tak więc zostałam sama z 2 dzieciaków, beż niczego tutaj i bez niczego w Polsce. Jestem na sktaju załamania psychicznego. Nie jem nie śpie tylko szukam wyjścia z tej głupiej sytuacji. nie wiem naprawde co robić?

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

24

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Boże Violuś, tak mi przykro sad ale co za Pani Psycholog daje mu takie rady? Może sobie to wymyślił? Co znaczy, że da Ci pomoc finansową do czasu jak staniesz na nogi? Przecież Ty musisz mieć mieszkanie, a skąd je weźmiesz?

25

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Witaj Viola

Moim zdaniem on wcale cię nie kochał ale się zabawił twoim kosztem.
Gdy zobaczył, że jednak mu nie pasujesz odkąd razem zamieszkaliście, chciał się ciebie pozbyć i nie bardzo wiedział jak.
Co za podłość!!!!!!!
Musisz teraz pomyśleć przede wszystkim o sobie i dzieciach. Ciężko ci będzie ale chyba nie masz wyjścia i powinnaś skorzystać z jego pomocy. A gdzie są twoi rodzice? Czy nie mogliby ci pomóc jakoś i przysłać trochę pieniędzy abyś mogła wynająć jakieś mieszkanie?

26

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Witam wszystkich.
Niestety nie wiem jaka to pani psycholog! ale powiedział też że nie powinien pomagać swojemu ojcu!!! to też dla mnie szok, bo jego ojciec jest na wózku inwalidzkim i bardzo potrzebuje pomocy.
Ja mam w polsce tylko mamę i jest na emeryturze więc na jej pomoc nie mogę liczyć. Sprawy urzędowe mam już prawie wszystkie sałatwione przez niego, bo sama nie znam jeszcze na tyle dobrze języka.
Mieszkamy jeszcze razem. A co dalej? Twierdzi że ma jeszcze do mnie uczucie. I sam nie wie czy za pare miesięcy bedzie między nami dobrze czy źle. to dlaczego taką podjął decyzję jest to, że ma za dużo w głowie i nie wie sam dokładnie czego chce. Potrzebuje wolności i w tej sytuacji jaka teraz nastąpiła może robić co chce. Jest wolny. Jutro jedzie do "kolegi" na 2 dni. Czasem myśle ze potrzebny mu psychiatra a nie psycholog!
Szkoda że nie mogę wam dokładnie opisać tego jak się czuję :-(
Jestem ja zabawka, którą się pobawił i kiedy mu się znudziła odstawił na półkę i za jakiś czas wyrzuci ją do śmietnika :-(
nie mam apetytu, źle sypiam, mam koszmary!!! Jestem kłębkiem nerwów! Jest mi bardzo trudno się  z tym pogodzić, bo jeszcze pare dni temu dokładnie w środę dostałam od niego sms "KOCHAM CIE NAD ŻYCIE!!!"
a w czwartek? koniec z nami!!!
Pozdrawiam wszyskich cieplutko. Dziekuję ze jesteście ze mną!!!

27

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Witaj viola,
To takie przykre, co piszesz. Znalazłaś się w bardzo trudnej sytuacji. Myślę, że powinnaś przestac się łudzic, że z tego związku coś jeszcze będzie. Jeżeli tak wcześnie facet zaczął fiksować, to nie ma co się oszukiwać. Facet jest nieodpowiedzialny. Najpierw ściągnął cię do siebie, wiedział że zostawiasz całe swoje życie i wyjeżdzasz do niego a po tak krótkim czasie porzuca cię. Myślę, że powinnaś jak najszybciej zrozumieć i postarać się jakoś sobie samej pomóc. Udaj sie do jakiegoś konsulatu z prośba o pomoc albo niech ci znajda jakąś pracę. Nie wiem co jeszcze ci poradzić?Rozejrzyj się jakie masz możliwości w tym temacie.
nie dopuść by wypędził cię ze swojego domu na ulicę z dziećmi w środku nocy........

28

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Niestety, postawilas wszystko na jedna karte i nie wyszlo...

Musisz sie teraz znalezc w nowej sytuacji i sprobowac jak najszybciej otrzasnac. Fakty sa proste, facet Cie za przeproszeniem wycyckal, zachowal sie bardzo nieodpowiedzialnie i nie myslalbym na Twoim miejscu, ze miedzy wami moze byc kiedys fajnie. Milo, ze za punkt honoru postawil sobie pomoc Tobie do momentu jak staniesz na nogi, ale co z tego. W kims takim nie mozna miec podparcia ani fizycznego ani tym bardziej psychicznego. Z calym szacunkiem dla jego sytuacji materialnej/rodzinnej/jakiejkolwiek ale jesli ma sie problemy, to ukochana kobieta powinna byc podpora, pomoca a nie kolejnym z nich. Cos tu do konca nie gra hmm

Nie wiem co madrego Tobie moge powiedziec, nic co powiem nie zmniejszy Twego bolu.
Po prostu badz twarda i zacznij myslec o sobie i o dzieciakach, o nikim wiecej.

29

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Już myslałam że jest jakas jeszcze nadzieja między nami...
Przez ostatnie parę dni było nawet OK. w sobotę znów powiedział że mnie kocha.
Dziś znów że daje mi 3 miesiące. Co chcę zrobić dalej. Muszę się wyprowadzić! Bez pracy, bez znajomości języka, z dwójką uczących się dzieci i bez mieszkania. Nie obchodzi go co zrobię a ja jestem w psychicznym dołku. Zabawa skończona? Pomóżcie mi bo już nie wiem co mam dalej robić ;-( Jego rodzina płacze bo mnie lubią i żal im tego że podjął taką decyzję ;-(
A on w tej chwili właśnie siedzi przed komputerem i rozmawia z kobietami, jakby nigdy nic. Szczęśliwy!!!

30

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Violu! Twoja historia jest wstrząsająca. Wszystko wskazuje na to, ze byłas dla niego chwilową rozrywka. byłabym nawet skłonna powiedzieć, ze sobie Ciebie kupił.:/ Ten facet chyba nie ma serca. Nie zdaje sobie sprawy jaki wielką krzywde Ci wyrządził i w jakiej cięzkiej sytacji Cie postawił. Ja bym sie juz nie zasatnawiał nad przyszłością tego związku. Nie wierzyłabym również w jego miłosne wyznania. A te jego wachania nastrojów... Z ciężkim sercem to mowie, ale miłość potrafi być ślepa. Koleś po prostu sprowadził sobie do domu niewolnice wczesniej rozkochując ja w sobie. Prawda bywa okutna. Mam nadzieje, ze wybrniesz z tej sytuacji jak naszybciej. Trzymam za Ciebie kciuki z całej siły! Powodzenia!

31

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

kochana jeśli  on nie chce  z tobą byc to zapewne idzie o inną. Olej to jeśli niechcesz wracac do polski to zostań tam poszukaj pracy poznaj ludzi a lada moment poznasz kogoś godnego ciebie.

32

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

dziękuję. bardzo mi pomagacie! naprawde dodajecie mi sił, bo już tracę jakąkolwiek motywację do działania.

33

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Moim zdaniem powinnaś skończyć to już teraz bo później może y być jeszcze gorzej, będziesz bardziej cierpiała. Każdy kto jest w związku wymaga poczucia bezpieczeństwa, a ty będąc z nim na co dzień będziesz zastanawiałam sie czy aby na pewno on cię kocha i będziesz martwiła sie czy cię nie zostawi

34

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Po pierwsze przestań pokazywać jak bardzo bez niego jesteś nieporadna, nawet jeśli tak jest to nie utwierdzaj go w tym przekonaniu. Nie wiem kim on jest, nie rozumiem takiego postepowania (z jego strony), ale krok, który podjęłaś był ryzykowny...
Niestety nie udało się, teraz działaj, nie błagaj o uczucie, bo zapewne już go nie dostaniesz. Energię spożytkuj na hmmm np. posuzkanie Polaków w tym mieście, w którym mieszkasz (fora internetowe, portal nasza-klasa), poproś o pomoc w znalezieniu pracy (masz dwoje dzieci, o które musisz zadbać).
a tak na marginesie szczerze wątpię, żeby psycholog "kazała" mu postępwoać w taki sposób o jakim on mówi... Ale nie mnie osądzać.
Weź się w garść, działaj, nawiązuj kontakty... Na niego już nie licz (to strata czasu).
Decyzja co do Twojego życia zależy od Ciebie i zawsze możesz je zmienić na lepsze:)

35

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

popieram blumen, racja, święta racja..

36

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

viola- musisz się jakoś trrzymać  i znależć w sobie siłę żeby wybrnąć z tej sytuacji .Przeczytałam wszystkie posty to jest naprawdę straszne jak ten facet cię potraktował ! wygląda na to że on jest niezrównoważony psychicznie , raz chce raz nie chce raz kocha raz nie kocha , normalni ludzie się tak nie zachowują. Trzymam za ciebie kciuki DASZ RADĘ.

37

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

A dlaczego rozpadlo się jego małżeństwo? Może jego żona też miała już dość takiej huśtawki nastrojów?

38

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Witam.Jak to przeczytalam to prawie tak jakbym widziala siebie.....z taka roznica ze jeszcze jestesmy malzenstwem i (chyba) nie myslimy o rozstaniu.Zostawilam w Polsce dom,przyjaciol,mala rodzine i przyjechalam do niego.To byla ogromna milosc przez internet-zostawilam dla niego faceta z ktorym bylam kilka lat i bylismy juz po zareczynach bo wydawalo mi sie ze on juz mnie nie kocha bo nie wyznaje mi czesto milosci.Jak patrze na to wszystko teraz to tamten byl aniolem.Ten mnie poniza(czesto slysze ze jestem glupia),slowa kocham nie slyszalam juz od bardzo bardzo dawna o seksie nawet nie wspominam.On siedzi caly czas przy kompie(dzis juz zaczal od 6:50) i nie interesuje go moja osoba-komputer lub TV sa ciekawsze.Dopuki sie nie znalismy osobiscie bylo jak w bajce-codziennie wyznawal mi milosc,wiersze i inne takie rzeczy ktorych znaczenia on teraz nie zna.Bardzo szybka decyzja o dziecku(bo przeciez byla wielka milosc) i slub po pol roku.Obecnie jestem zalamana bo mam dziecko z kims kogo kocham a on ma mnie gleboko gdzies.Jak pytam czy mnie kocha odpowiada ze tak,niestety ale sam z siebie tego nie powie.Wiec juz tak dluzszy czas sie zastanawiam czy on mnie kocha i nie umie wyrazic uczuc(przes skypa i takie inne wychodzilo mu to wzorowo) czy poprostu juz mu sie znudzilam i robi wszystko zebym sie wyprowadzila i wrocila do Polski.Na domiar zlego jego zachowanie spowodowalo to ze coraz czesciej mysle o eks i o tym jakie mu swinstwo wyrzadzilam.Jak mysle o tamtych latach to wydaje mi sie ze zylam z tamtym jak bardzo dobre malzenstwo a teraz pomimo tego ze mam meza to czuje ze jestem tylko ja i moje dziecko.Zycie mi sie rozwala i chyba juz nigdy nie uwierze w milosc.Bardzo przykre ale prawdziwe.

39

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

nie uwierzysz w miłość bo miłość nie istnieje. po prostu ludzie mylnie nazywają uczucia typu: przywiazanie, przyzwyczajenie, poczucie bezpieczeństwa, przyjaźń, fascynacja, pożądanie i inne. dzieci niestety mocno komplikują zwiazki damsko-męskie.

40

Odp: Mój partner ma mnie już dość?
Dr.Menel napisał/a:

miłość nie istnieje. po prostu ludzie mylnie nazywają uczucia typu: przywiazanie, przyzwyczajenie, poczucie bezpieczeństwa, przyjaźń, fascynacja, pożądanie i inne

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia smile
Nie uważam, że zjadłam wszystkie rozumy, ale śmiem twierdzić (pomimo własnych bolesnych doświadczeń) że jednak miłość istnieje. Wg mnie problem polega na braku empatii i złej komunikacji między ludźmi smile

41

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

wiec napisz mi kolezanko czym jest milość.

42

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Ja za cienka "w uszach" na to jestem - napisałam własną opinię, z życia wziętą. Nie czuje się na siłach definiować smile Ale literatury nt. jest w bród, nawet opracowania naukowe...

43

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

KOBIETO ogarnij się  znam naród niemiecki i znam nas polaków .DOŚĆ.CO TY Z SIEBIE ZROBILAS wpadasz do zakazanego pokoju i wyjmujesz wtyczkę ze słowami Thomas ja sobie nie życzę tylko kurwa nie bądz zastraszoną gąską niemcy szanują jedynie silnych ludzi jesteś napewno piękną polką a nie puc frau aus west dasz radę

44

Odp: Mój partner ma mnie już dość?
wiktoria13 napisał/a:

KOBIETO ogarnij się  znam naród niemiecki i znam nas polaków .DOŚĆ.CO TY Z SIEBIE ZROBILAS wpadasz do zakazanego pokoju i wyjmujesz wtyczkę ze słowami Thomas ja sobie nie życzę tylko kurwa nie bądz zastraszoną gąską niemcy szanują jedynie silnych ludzi jesteś napewno piękną polką a nie puc frau aus west dasz radę

No wlasnie nie wiem czy niemiec nie byl by lepszy.Moj maz jest polakiem tylko chyba zrobil sie za bardzo ,,niemiecki''.I teraz czasem mysle ze chyba chcial byc ze mna ze wzgledu na moj wyglad.Zakochal sie w moim wygladzie a nie we mnie.Jest juz po rozwodzie i chyba tym razem chcial sie pochwalic 10 lat mlodsza dziewczyna.Koledzy byli zachwyceni ladna blondynka z duzym biustem to zrobil wszystko zeby mnie miec-szkoda tylko ze teraz nie robi nic zebym chciala z nim byc.Dodam jeszcze ze jest o mnie strasznie zazdrosny-szkoda ze nie jest tak zakochany jak zazdrosny :-(

45 Ostatnio edytowany przez niezapominajka85 (2011-04-25 18:35:23)

Odp: Mój partner ma mnie już dość?

Witaj Violu.

Również przeczytałam wszystkie wypowiedzi i opisany twój problem. Mam tylko jedną radę - wracaj do Polski i tu zacznij żyć od nowa. Będziesz we własnym kraju, gdzie z każdym się porozumiesz, masz mamę, która z całą pewnością Ciebie i dzieci nie odtrąci.
Ten mężczyzna ma prawdopodobnie bardzo poważne problemy ze sobą i choć nie mnie osądząć to jak tylko możesz uciekaj od Niego. I nie powinnaś wierzyć w jego słowa, że Ciebie kocha, skoro za chwile mówi, że macie się rozstać.

Skoro jego rodzina Ciebie lubi możesz ich poprosić o niewielką pomoc, w sensie o powrót do PL.

Trzymaj się cieplutko i bądź dobrej myśli.

Posty [ 46 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mój partner ma mnie już dość?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024