te szpitale - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: te szpitale

nie dawno rozmawiałam z wami o tym jak to jest gdy dziecko jest w szpitalu-mówiłam wtedy że na szczęście jest to poza mną bo już córką jest ok-i okazało się że się myliłam!!!w piątek moją córkę zabrali do szpitala podobno to kamica woreczka żółciowego,ale problem w tym że w szpitalu nie chcą nic z tym zrobić,właśnie dzwoniła do mnie córka i powiedziała że lekarze kazali jej przyjmować płyny i podają jej tylko przeciwbólowe leki,ona strasznie płacze z bólu że ją to boli  a ci nic.Czy wiecie może jaka jest procedura postępowania w takich przypadkach zachorowań?bo zastanawia mnie dlaczego nie chcą jej tych kamieni wyciąć a podobno jak mówił nam lekarz-jest ich dość dużo.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: te szpitale

Brysia nie jestem siłą medyczną więc nie wiem dokładnie jakie są procedury. Wiem , że przy ostrym zapaleniu woreczka konieczny jest zabieg żeby nie doszło do rozlania żółci i zapalenia otrzewnej - bo to już stan bardzo poważny. Jedna moja znajoma - podobnie jak Twoja córka , trafiła do szpitala z objawami ataku kolki z powodu kamieni i zanim zrobiono jej zabieg to potrwało to parę dni. Dlaczego ? Nie wiem. W każdym razie teraz jest wszystko ok.

Zaufaj personelowi - ale bacznie obserwuj czy nie dzieje się coś złego. A poza tym idź zapytaj dlaczego zwlekają z zabiegiem. Powiedz , że się martwisz. Wierzę , że Ci odpowiedzą. ( uważam , że muszą ) - nie daj się zbyć!  A wtedy się uspokoisz.

Trzymaj się!   neutral

3

Odp: te szpitale

brysiu jak tam zdrowie Twojej córki,jak się zakończył pobyt w szpitalu?

4

Odp: te szpitale

witam!!!zakończyło się tak,że stwierdzono że ma liczne kamienie ale na operację musimy czekać.Planowo miała się odbyć 3.11. ale okazało się że jest remont sali operacyjnej i będzie 17ego.Jestem wściekła jak djabli bo odwlekają tą operacje,mała się skarży że ją boli,niby chodzi do szkoły bo to ostatnia klasa gimnazjum ale wychowawczyni ma obawy że jak jej się coś stanie to nie mają opieki medycznej i sugerowała że może lepiej jak córka byłaby w domu.

Chwilami odnoszę wrażenie że cofamy się do średniowiecza.

5

Odp: te szpitale

Tak już jest że nie mamy wpłwu na naszą służbę zdrowia.Moja bratowa w ubiegłym roku miała usuwane kamienie,ale w naszym szpitalu przy każdym ataku kierowano ją na operację,ona nie mogła się zdecydować,aż w końcu tak przycisło że była operowana z marszu,wcale nie czekając .
Zastanawiam sie tylko skąd u dziecka liczne kamienie?Zawsze wydawało mi sie że jest to przypadłość ludzi starszych.
Życzę dużo zdrówka dla córci.

6

Odp: te szpitale

Wiesz co?to pytanie i my zadawaliśmy skąd się wzięły te kamienie tym bardziej że pół roku temu miała robione badania i nie było tam jeszcze kamieni-wychodzi na to że pojawiły się w liczbie kilkunastu w przeciągu pół roku.

Bardzo dziękuję za pamięć i życzenia w imieniu córki.

7

Odp: te szpitale

Brysiu,dzisiaj 17nasty wiem co przeżywasz.Wszystko będzie dobrze,trzymam kciuki za Twoją córcię.

8

Odp: te szpitale

Brysia , trzymam kciuki.Mam nadzieje , że wszystko będzie dobrze smile

9

Odp: te szpitale

hej dziewczyny!!!wczoraj była operacja-trwała 2 godziny,dziś dopiero będę sie widziała z lekarzem bo wczoraj nie miał czasu ale chyba wszystko jest dobrze,córa miała normalne objawy jak po operacji czyli chrypa,wymioty temperatura ale dostała na noc przeciwbólową kroplówkę i poszła spać.Dzisiaj jadę do niej ok.15ej to powtórzę że sie pytałyście co u niej,ona bardzo lubi to forum,i zna was z niektórych wątków(tych delikatnych oczywiście):=)

10

Odp: te szpitale

Brysiu......... ucałowania dla córeczki.

11

Odp: te szpitale

dzięki Danusiu!!!!!na pewno przekażę!.

12

Odp: te szpitale

Ucałuj córę od Cioci Jeanne big_smile Mam nadzieję , że skoro bywa na tym forum nie natknęła się na mnie i na moje cięte riposty tongue

13

Odp: te szpitale

nie było mnie bardzo długo, ale już śledzę dokładnie wątek i mam nadzieję, że wszystko jest dobrze
pozdrowienia dla córki i szybkiego powrotu do sił po operacji
byle wszystko było dobrze

14

Odp: te szpitale

nie ciociu Jeanne-zawsze siedzi tu tylko ze mną.Pewnie że ucałuję!dzięki dziewczyny.

15

Odp: te szpitale

niki!witaj wśród nas!!!-dzięki!!!

16

Odp: te szpitale

Ciocia Atinka również przesyła buziaczki i życzy szybkiego powrotu do zdrowia.:)

17

Odp: te szpitale

dzięki atinka!!

18

Odp: te szpitale

Brysiu jak córcia.:) Jest już w domku?

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024