Temat: krwawienie w połowie cyklu

witam chciałam się kogoś poradzić bo jestem wystraszona ponieważ dostałam krwawienie w połowie cyklu. Okres dostałam normalnie 25 stycznia i skończył się bez problemów. kilka dni później poszłam do lekarza bo kaszlałam i zapiał mi antybiotyk na zapalenie krtani. Zaczęłam czuć się jeszcze gorzej i ponownie poszłam do lekarza. Tym razem okazało się, że przeszło w zapalenie oskrzeli. Przepisał mi antybiotyk doustny (już drugi w przeciągu dwóch tygodni) i zastrzyki domięśniowe. Nowe leki brałam od wtorku 8 lutego. Następnego dnia gdy poszłam skorzystać z toalety zobaczyłam w moim śluzie śladowe ilości krwi. Pomyślałam, że to nic takiego jednak następnego dnia sytuacja się powtórzyła i dziś też z tym, że krwi jest wiecej jednak nie plami ona mojej bielizny jak przy okresie po prostu jest w pochwie. Nie wiem co robić, dodam, że mam 20 lat i jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa owszem planowałam iść ale nie teraz bo jestem obłożnie chora. Boje się, że będzie mnie musiał zbadać naruszając moje dziewictwo;( Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem proszę o szybką odpowiedz.

2

Odp: krwawienie w połowie cyklu

Anya177, masz 20 lat i nigdy nie byłaś u ginekologa????
To koniecznie idź i to szybko!!!
Nie ciekawiło Cię nigdy czy wszystko się tam dobrze rozwija????

Posłuchaj: masz plamienia być może dlatego,że bierzesz antybiotyki - one nie są obojętne dla zdrowia.
Piszesz,że jesteś w połowie cyklu( patrz owulacja).Czasami właśnie podczas owulacji występuje niewielkie krwawienie.

I jak już będziesz zdrowa,to koniecznie idź do tego lekarza!!!!!

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

3

Odp: krwawienie w połowie cyklu

Nie boj się ginekologa, nie naruszy Twojego dziewictwa. Powiedz tylko Pani/Panu przed badaniem że jesteś dziewicą...w sumie to sam powinien spytać skoro bedziesz nową pacjentką ale różnie to bywa.. wink

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

4

Odp: krwawienie w połowie cyklu

Też tak miałam to przez chorobę ale musisz pójść do lekarz , bo to kolejny stan zapalny.Pozdrawiam

5

Odp: krwawienie w połowie cyklu

Antybiotyki naruszają florę bakteryjną, pamiętaj o lekach osłonowych, probiotykach, żebyś nie miała potem problemu z grzybicą. I koniecznie idź do ginekologa, już najwyższy czas sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.