dziwne zawroty g這wy i md這軼i... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, w豉郾ie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady u篡tkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : mi這嗆, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj si !!!

#1 2008-09-24 15:36:15

sueno6
100% Netkobieta

dziwne zawroty g這wy i md這軼i...

W sumie takie zawroty i mdlosci mam od dawna...moze z kilka lat nawet...ale czasami sie tak to wszystko nasila, ze nawet nie wiem co zrobic zeby przeszlo;///
Zawroty miewam o roznej porze, ale najczesciej rano, md這sci tak samo...chociaz czasami obudze sie w nocy i tak mi sie chce wymiotowac ze szok...niestety, nie moge tego zrobic (palca nigdy w zyciu nie wkladalam do gardla jak niektorzy)
...w ciazy napewno nie jestem, bo mam tak od dluzszego czasu...
moze to przez stres, chociaz az tak bardzo sie nie stresuje....ehhh
Mia ktos moze cos podobnego?

By jak p造n帷a rzeka...

#2 2008-09-24 17:24:15

atina
Przyjaci馧ka Forum

Re: dziwne zawroty g這wy i md這軼i...

Objawy kt鏎e opisujesz mog by spowodowane r騜nymi przyczynami,nie zawsze musi si to wi您a z konkretn chorob ale mog by ostrze瞠niem 瞠 w organizmie dzieje si co nie tak...
S康z 瞠 ten problem powinien skonsultowa lekarz...
W鈔鏚 przyczyn mog by zupe軟ie b豉che jak jak wra磧iwo嗆 na zmian pogody,nadwra磧iwo嗆 na zmiany ci郾ienia atmosferycznego,wada wzroku,zapalenie ucha lub b喚dnika jak i ca趾iem powa積e jak zwyrodnieniowe zapalenie ko軼i i staw闚 szyji,wszelkie zmiany w m霩gu...
S康z 瞠 w Twoim przypadku jest to co zupe軟ie b豉hego,ale wizyta u lekarza nie zaszkodzi 瞠by wykluczy 瞠 nic powa積ego si nie dzieje.
Ja te cierpi na nawracaj帷e zawroty g這wy u mnie problem jest bardziej z這穎ny,jestem po operacji t皻niaka m霩gu.

Ostatnio edytowany przez atina (2008-09-24 17:28:45)

Mi這嗆 - to dwie dusze w jednym ciele. Przyja潯 - to jedna dusza w dw鏂h cia豉ch. A gdy mi這嗆 陰czy si z przyja幡i, powstaje w闚czas jedno嗆 podw鎩na i zupe軟a.

#3 2008-09-24 20:21:16

sueno6
100% Netkobieta

Hmmm...ja chyba trafiam do z造ch lekarzy, bo ja nawet jakis czas temu mialam takie dziwne stany - bliskie omdleniu, bylo mi strasznie gor帷o, la sie ze mnie pot, utrata widzenia przez kilka minut i straszny szum...oczywiscie lekarz stwierdzil ze to przez nagly spadek cisnienia i zapisal mi tylko tabl do ssania;//
Ale moze rzeczywiscie to moze miec cos wspolnego z moim wzrokiem-mam duza wade wzroku -7...i czasami cos dziwnie mnie kluje w okolicy oka;//
Tylko nie rozumiem tych md這sci....
Przy najblizszej okazji wizytu u okulisty powiem o swoich dziwnych objawach...

By jak p造n帷a rzeka...

#4 2008-09-24 20:41:30

atina
Przyjaci馧ka Forum

Z naszymi lekarzami tak ju jest...zazwyczaj staraj si leczy nie robi帷 szczeg馧owych bada.
Ja proponuj wizyt u neurologa,bo ta utrata widzenia jest niepokoj帷a,najlepiej prywatnie bo na wizyt w przychodni czeka sie miesi帷ami.Je瞠li on wykluczy zmiany neurologiczne,a wiadomo te s najgorsze,zacznij szuka dalej laryngolog,okulista...najpro軼iej jest zrzuci wszystko na ci郾ienie.Mnie lekarz z p瘯ni皻ym t皻niakiem odes豉l do domu,stwierdzi 瞠 to nadci郾ienie...dobrze tak si sko鎍zy這,瞠 篡j.

Mi這嗆 - to dwie dusze w jednym ciele. Przyja潯 - to jedna dusza w dw鏂h cia豉ch. A gdy mi這嗆 陰czy si z przyja幡i, powstaje w闚czas jedno嗆 podw鎩na i zupe軟a.

#5 2009-01-20 03:29:36

asiunia24
Na razie czysta sympatia

a mo瞠 to jest skutek uboczny noszenia soczewek

#6 2009-01-20 15:43:21

sueno6
100% Netkobieta

W徠pi...soczewki nosze 8lat...
Ale kto to wie...bo na pewno nie lekarze...wyniki bada mam dobre;)

By jak p造n帷a rzeka...

#7 2009-01-20 20:49:14

Samanta
100% Netkobieta

Sueno, ja mam co takiego, 瞠 w pewnym momencie trac czyste pole widzenia, tzn, jak patrz na jaki napis to nie widz wszystkich literek i to z minuty na minut pog喚bia si i znika mi pole widzenia np z prawej strony. Opr鏂z tego mam b鏊 zatok, robi mi si niedobrze i musz to przele瞠. Za dziecka to do tego dochodzi造 wymioty i momentalnie wszystkie objawy znika造. Robi豉m rezonans magnetyczny, kt鏎y wykaza, 瞠 wszystko jest w porz康ku, wszyscy lekarze mi m闚i, 瞠 s to objawy nerwicy.
By這 te kt鏎ego roku tak, ale tylko raz w 篡ciu, 瞠 obudzi豉m si rano i ca造 pok鎩 mi wirowa, nie mog豉m utrzyma r闚nowagi, ani i嗆 sama nigdzie, bo sz豉m jak pijana. Przy tym mdli這 mnie niemi這siernie, trwa這 to miesi帷, wyobra瘸sz sobie MIESI。. Zrobi豉m wszystkie badania, by豉m u neurologa i nic, wszystko oki i jak zawsze nerwica. wzi窸am chyba wtedy aspargin i chyba magnez i przesz這, ale id z tym do lekarza.

Wyrozumia這嗆 jest owocem znajomo軼i w豉snych b喚d闚..

#8 2011-08-22 23:15:04

Shmi
O krok od uzależnienia

trzeba znalale潭 przyczyn - spawdzi to pod k徠em neurologicznym, ale i b喚dnik, kr璕os逝p. silne migreny s czasami po陰czone z md這軼iami i wymiotami ale takie b鏊e to mo瞠 by epizod a nie codziennno嗆

#9 2011-08-24 15:03:37

justyna85
Niewinne początki

witam
trafi豉m na to forum bo mam takie same objawy zawroty g這wy i nudno軼i i szuka豉m czego w necie , ahh w ci捫y nie jestem (a szkoda )
powiem tak 1sierpnia (w soje ur) wsta豉m i wszystko by這 ok zd捫y豉m upiec biszkopt i ok godz 13 zakr璚i這 mi si w g這wie , tak przez chwile dziwnie si czu豉m i posz豉m si po這篡 jak wsta豉m to si zacz窸y wymioty tak ok godz 17 posz豉m do lekarza zbadali krew i mocz , ci郾ienie i stwierdzili ,瞠 wszystko jest ok w sumie ok 19 mi przesz這

ale teraz w niedziel w nocy jak si przebudzi豉m poczu豉m ,瞠 lekko kr璚i mi si w g這wie ale pomy郵a豉m ,瞠 musz dospa troch no ale nic to nie da這 bo jak wsta豉m to zn闚 wymiotowa豉m nawet posz豉m na spacer 瞠by si dotleni cho nie brakuje mi powietrza , no i jako do dzi czuj si nie najlepiej nie wymiotuj ju ale w g這wie tak jakby dalej co si dzieje , musz troch mru篡 oczy 瞠by wyostrzy obraz i generalnie czuj si nie na 100%

dodam 瞠 po tym pierwszym ataku ok tyg bola造 mnie plecy 豉pa造 mnie takie ala skurcze ale przesz這 po paru dniach
aa i nie jestem w Polsce wiec tutaj trzeba bra poprawk na lekarzy ale za jakie 2tyg lece do domu i pomy郵a豉m 瞠 mo瞠 uda mi si skoczy do lekarza tylko jakiego?? i jakie ew. badania zrobi bo b璠 mia豉 g鏎a 2 dni

#10 2011-08-24 21:49:21

Shmi
O krok od uzależnienia

badania laboratoryjne to podstawa ka盥ej diagnozy lekarskiej zwi您anej z bardziej z這穎nymi dolegliowo軼iami, jednak przy b鏊ach g這wy cz瘰to jest to trudne

#11 2011-08-31 14:08:53

bienius
Zaglądam tu coraz częściej

Jakie mia豉 robione te badania? Takie objawy nie bior si z niczego... Powinna domaga si szczeg馧owych bada a do wyja郾ienia przyczyny...

#12 2011-09-01 19:51:11

bienius
Zaglądam tu coraz częściej

A zawroty g這wy, md這軼i i b鏊, to ju bardzo niepokoj帷a rzecz, tymbardziej pow鏚 do zrobienia bada i wykluczenia kilku niebezpiecznych schorze.

Stopka forum