Dlaczego faceci nie chcą się ze mną umawiać? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-27 21:35:09

Klaudia_1990
Powoli się zadomawiam

Dlaczego faceci nie chcą się ze mną umawiać?

Witam. Otóż mam problem... po prostu z samotnością. Mam 21 lat, nigdy nie byłam w związku i cały czas szukam chłopaka... I nawet nikt nie chce się ze mną umówić. Już nawet nie marzę o tym, żeby ktoś wyszedł z inicjatywą, bo nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakiś facet sam z siebie zaproponował mi randkę. Poznaję ludzi dosyć często, ale czuję się jakby mnie nikt nie zaważał. Ale czasem ktoś mi się spodoba i staram się przemóc i sama kogoś zaprosić gdzieś, żeby może ze mną się przeszedł. Biorą mój numer telefonu i.... nigdy się nie odzywają. Naprawdę, w życiu byłam może na dwóch randkach. Czuję się okropnie, niestety, za każdym razem, kiedy ktoś mnie olewa, moja samoocena jest równa zeru. Bo musi być ze mną coś nie tak, skoro NIKT nie chce ze mną wyjść nawet na głupi spacer. Staram się tez nie narzucać im, wszystko w granicach rozsądku...ale nikogo nie interesuję. Myślę, że jestem miła dla ludzi, jestem uśmiechnięta, staram się być sobą...ale chyba jestem jakimś złym człowiekiem, skoro nikt nie chce ze mną wyjść sad(sadsadsad mam strasznego doła sad moje koleżanki mają już swoich chłopaków i kiedy wszystkie są z nimi, to zostaję całkiem sama sad(

#2 2011-01-27 21:41:57

Kami90
100% Netkobieta

Re: Dlaczego faceci nie chcą się ze mną umawiać?

Klaudia, po pierwsze nigdy nie mów że jesteś zła itp. wiem jak boli samotność również jestem sama i specjalnie nigdzie nie wychodzę nawet na spotkania z koleżankami bo właśnie każda kogoś ma...
Po jednym poście nie umiem Ci powiedzieć czemu tak jest, może to po prostu świat mężczyzn którzy nas otaczają jest dziwny...
Po drugie, zapraszam do tematu "jak poznać wymarzonego?" tak piszemy właśnie o tym, i w większości właśnie samotne osoby.
Pozdrawiam.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#3 2011-01-27 21:58:33

ania6600
Mój jest ten kawałek podłogi

A może warto poczekać na tego jedynego, dziewczyny być może miłość przyjdzie w jak najmniej spodziewanym momencie.

#4 2011-01-27 22:17:06

Klaudia_1990
Powoli się zadomawiam

hm? Na tego jedynego? Wiesz, ja nie szukam ideału. Na tego jedynego można czekać całe życie. Chcę po prostu jakiegoś parnera, kolegi, który ze mną wyjdzie na spacer, pogada ze mną... Bo aktualnie moje życie spędzam przed Tv i komputerem. Tak to wygląda.

#5 2011-01-27 22:29:09

Kami90
100% Netkobieta

Moje życie wygląda podobnie, dodać tylko szkołę i czasami gdzieś wyskoczę żeby zaczerpnąć trochę rozrywki wink

#6 2011-01-27 22:53:47

renegade
Niewinne początki

Może kiedy poznajesz chłopaka dajesz mi sobą do zrozumienia, że od razu chcesz wejść w związek? A jak u Ciebie z przyjaźnią z mężczyznami?

#7 2011-01-27 23:31:03

Anechoreta
Net-facet

Nie chciałbym wyjść na jakiegoś chama albo gbura, ale może kwestia tyczy się wyglądu ?? (bynajmniej nie oceniam, bo nie wiem jak wyglądasz hmm)

Powiedz coś więcej o sobie !! smile

Asato ma sat Gamaya

#8 2011-01-28 20:27:29

Konwalia07
Netbabeczka

każda potwora znajdzie swojego amatora! może poprostu nie trafiłaś na tego jedynego, albo chciałabys za bardzo kogoś znależć na siłe a tak sie nie da
dbaj o siebie swoje ciało promieniuj seksapilem, nałóż szpilki pomaluj ładnie paznokcie i sie nie poddawaj, kuś facetów i niech to oni Cie zdobywają!pokaż im, że mozna z Tobą fajnie porozmawiąć

#9 2011-01-28 20:56:38

Klaudia_1990
Powoli się zadomawiam

Więc jeśli chodzi o mój wygląd - dbam o siebie, myślę, że jestem bardzo zadbana, zawsze staram się ladnie pachnieć, mieć makijaż. Może nie jestem jakąś pięknością, ale najgorsza chyba też nie jestem. Nawet jak gadam z tymi facetami, to zawsze wydaje mi się, że mnie lubią, w towarzystwie niektórych facetów na prawdę czuję się świetnie, ale... oni nigdy nie odpisują, nigdy sami mnie nie zapraszają nigdzie. Wydaje mi się, że też nie jestem jakaś głupia - chociaż kto to wie, samych siebie nie widzimy.Boję się, że kiedyś zostanę sama, tymbardziej, że czas ucieka, a ja pogrążam się w wieksze kompleksy, raczej nie mam żadnych powodzeń z facetami, wszystko zawsze okazuje się porażką, przez to nie ma ochoty nigdzie wychodzić i poznawać nikogo, coraz bardziej boję się tych facetów. Na pewno nie okazuję im, że chce wejść w zwiazek, bo nawet o tym nie myślę. Czasem po prostu mam ochotę wyjść z jakimś chłopakiem gdzieś, a nie ma z kim. a na temat tekstu "kazda potwora znajdzie swego amatora", cos o jedynym... hmmm... ja nie szukam idealu...

#10 2011-01-28 20:59:09

Klaudia_1990
Powoli się zadomawiam

Ja to tak przeżywam, bo widzę po moich koleżankach, że one chodzą na randki ,jesteśmy młode, więc powinnyśmy korzystać, one dostają prezenty, tworzą związki, komuś na nich zalezy, im na kimś... a w moim życiu taka pustka. Mam wrażenie, że mi nie jest dane utrzymywać kontakty z facetami. Niedługo walentynki i... znowu spędzę je sama?

#11 2011-01-28 21:04:30

Kami90
100% Netkobieta

Klaudia wiem co czujesz.
Jeśli chcesz się wyżalić i pogadać z kim kto ma podobnie to pisz śmiał na maila wink

#12 2011-01-28 21:11:22

Konwalia07
Netbabeczka

ale chcesz miec byle kogo, ja mam takie wrażenie, musisz mieć i tyle moze zmień podejście do tych spraw nie traktuj prawie każdego faceta jak kolesia z którym możeszn sie umówic:P jeżeli tak jest
wydae mi sie że brak Ci tak naprawde pewności siebie i może nie pokazujesz tego po sobie ale inni to moga gdzieś tam dostrzec
może spróbuj poszukać gdzie inniedzj niz na imptrezach czy wogóle w realu, spróbuj w internecie

#13 2011-01-28 21:12:47

Konwalia07
Netbabeczka

znam duzo osób które swoją druga połówke znalazły:P wiec może spróbuj

#14 2011-01-28 21:20:12

Kami90
100% Netkobieta

Konwalia07 fakt internet jest niezłym pomysłem, ale niestety obecnie jest tam dużo idiotów i na nich trzeba uważać bo można się nieźle przejechać i nerwy stracić.
Ale ja Trochę inaczej natomiast interpretuje słowa Klaudii, mi się wydaje że nie tyle szuka byle kogo ale kogoś z kim poczuje sie dobrze, żeby mogła czerpać z życia pełną piersią, bo gdy jest się w takiej sytuacji to o to ciężko, po za tym chodzi tez o inicjtywe facetów i posiadanie męskiego towarzystwa. Wiem sama po sobie że gdy mam okazję chodzić na randki czuje się trochę lepij chciaż brak mi stałego związku, ale ten dreszczyk w co sie ubrać jak to będzie jest przyjemny smile nawet posiadanie kumpla do wyjścia na piwo czy spacer jest fajne, zawsze jest raźniej, a wiele kobiet lepij dogaduje się z facetami niż z kobietami, tak jest ze mna, przy facetach mogę być sobą czuć się swobodnie. Niestey mi również brakuje męskiego towarzystwa

#15 2011-01-29 13:08:27

cristoff
Zaglądam tu coraz częściej

Mam pewną teorie ale nie wiem czy słuszną bo przecież Cię nie znam. Dziewczyna zostaje czasem zaszufladkowana jako koleżanka - bo fajnie sie z nią gada, zawsze pomoże, jest sympatyczna i uśmiechnięta. Nic takiej dziewczynie nie brakuje, ale nie patrzy sie na nią przez pryzmat kobiecości tylko przez pryzmat kumpeli. Spróbuj zrobić coś niekonwencjonalnego żeby przełamać ten schemat, nie wiem, może ubierz sie odważnie tak jakbyś sie nigdy nie ubrała, albo zachowuj się inaczej (bardziej uwodzicielsko) - żeby faceci zauważyli że jesteś nie tylko miłą kumpelą.

"Moje serce mam tylko ja" J. W. Goethe

#16 2011-01-30 11:26:16

Anechoreta
Net-facet

Klaudia_1990, mam taki pomysł...

Ponieważ tutaj na forum jest dużo facetów w podobnym do ciebie wieku, udostępnij może swojego emaila i powiedz z jakiego miasta stukasz, a znajdzie się więcej niż jeden, który z czystej sympatii do osoby mającej problem, jak większość z nas na tym forum, spotkałby się z tobą lub chociaż porozmawiał i wyraził swoje odczucia na twój temat ?

Nie da się przeprowadzić analizy problemu bez zebrania pewnej ilości informacji smile

Asato ma sat Gamaya

#17 2011-01-30 16:14:59

ogia
Dobry Duszek Forum

Ciezko jest coś stwierdzic tylko na podstawie postu, ale moze claudia powinnas wziąć sprawy czasami w swoje ręcę. Skoro czesto bywasz w róznych towarzystwach to w końcu trafisz w 10, a porazkami nie ma co się przejmować.

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

#18 2011-02-01 12:25:04

kafka93
Niewinne początki

A może przestań myśleć o facetach, postaraj się chociaż, skup się na sobie, na realizowaniu własnych planów i potrzeb i nawet się nie zorientujesz, jak jakiś facet sam się napatoczy wink
Powodzenia!

#19 2011-02-01 12:38:02

cisowianka
Przyjaciółka Forum

napatoczy ?big_smile ha

ja swojego chlopaka poznalam na www.naszaklasa.pl
i jestesmy juz poltora roku razem.
polecam smile

#20 2011-02-02 21:37:20

mc89
Net-facet

kafka93 napisał:

A może przestań myśleć o facetach, postaraj się chociaż, skup się na sobie, na realizowaniu własnych planów i potrzeb i nawet się nie zorientujesz, jak jakiś facet sam się napatoczy wink
Powodzenia!

Święta prawda , a na dodatek , uważam ,że na odważną i prącą do przodu dziewczynę nie napatoczy się byle kto smile

Anechotera również podsuwa Ci klaudio dobry pomysł , przemyśl to .

#21 2011-02-03 14:58:43

bart1985
Zaglądam tu coraz częściej

Mam ten sam problem co Klaudia 1990 ale uważam że prędzej czy później ktoś się znajdzie wiem jak boli samotność bo jestem sam i jest mi z tym bardzo ciężko ale staram się jakoś z tym żyć
bardzo lubię pomagać innym ale mało ludzi umie to odwzajemnić gdy ja potrzebuję pomocy. Jeśli ktoś by chciał pogadać, wyżalić się czy po prostu się poznać to jestem dostępny na gg: 9852307;)

#22 2011-02-03 16:50:49

neosid
Powoli się zadomawiam

Klaudia ja mialam podobna sytuacje. Mojego znalam wczesniej ale nie utrzymywalismy kontaktu. znalismy tylko swoje imiona.    jakos tak wyszlo samo na gg.ale ja tez nie mialam nikogo nigdzie nie wychodzilam nawet nie mialam kolezanki.a u ciebie moze kolezanki maja jakiegos chlopaka? chodzi o to ze zawsze jest jakis kolega chlopaka lub jego brat.pamietaj by ubrac sie wyjatkowo i wyroznic z tlumu.

#23 2011-02-04 01:06:35

jaqubek
Netchłopak

Napatoczy sie z czasem napewno... W sumie wszystko co mialo być powiedziane juz było, jesli byś chciala czasem z kimś pogadać to pisz lub mejla daj to ci sie sami napatoczą;p

O Kobiete walczy się do końca.
Nie ma końca, walczy się o nią zawsze. NIe, nie mam juz sił...

#24 2011-02-09 02:42:49

prawdziwymen
Zbanowany

A ja bym się z tobą klaudia umówił nie tylko jeden raz a więcej

#25 2011-02-09 14:42:08

amelia90
Do zakochania jeden krok

Tak jak ktoś pisał wcześniej, myślę, że nie powinnaś patrzeć na każdego poznanego faceta jak na potencjalnego kandydata dla siebie;p to bardzo komplikuje życie (wiem, bo ja miałam podobne spojrzenie na ludzi, troche mi przeszło ale u mnie to inna sytuacja troche jest). Jak poznasz kogoś dla siebie to niech wasze bliższe poznanie wyjdzie bardziej spontanicznie a nie od razu numer telefonu od wszystkich, tak myśle.. Poznasz kogoś dla siebie w najmniej oczekiwanym momencie wink
Już nie wspomnę o tych propozycjach rozmowy mailowej albo na gg które padły od forumowiczów;p

#26 2011-02-09 14:52:50

allegra90
Redaktor Działu Religia

Ja bym dodała jeszcze, że niektórzy faceci jak widzą po dziewczynie na 1 randce albo nawet przed, że ona szuka intensywnie kogos to uciekają. Nie pokazuj tego po sobie , że ten temat tak Cię dręczy smile

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''

#27 2011-02-09 17:22:16

Kami90
100% Netkobieta

A z mojej perspektywy wygląda to tak. Są faceci którzy są zainteresowani stałym związkiem i im nie przeszkadza jeśli widzą ze dziewczyna też tego szuka, wtedy ma się szczęście i szanse na naprawdę miło rozwijającą się znajomość smile
Są faceci którzy nie wiedzą czego chcą i im lepiej nie mówić zbyt dosłownie ze szuka się kogoś, przy takim faceci lepiej cieszyć sie każdą chwilą smile
A co najważniejsze czasem trzeba z bólem serca grać niedostępną, trzymać faceta chociaż odrobinę w niepewności niech Ci zdobywa.
Zresztą jesli spotka się tego odpowiedniego to z pewnością starać się będzie smile
pozdrowionka
a i jeszcze jedno, czasem warto poznać kogoś z myślą posiadania tylko kupla a nie chłopaka, ja tak często robiłam smile

Ostatnio edytowany przez Kami90 (2011-02-09 18:03:02)

#28 2011-02-09 18:03:19

allegra90
Redaktor Działu Religia

Tez tą niedostępność miałam na myśli, żeby chłopak nie widzial od razu że dziewczyna jest jego. Ja w większości zaczynałam od przyjaźni i nie dawałam po sobie poznać, że zależy mi na czyms innym i jakoś sie tam metoda sprawdzała smile

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''

#29 2011-02-09 18:24:05

Kami90
100% Netkobieta

allegra90  u mnie natomiast zbyt długie zwlekanie i zaczynanie od przyjaźni zawsze źle działało, u mnie jest tak : albo coś jest od razu albo nie ma nic nigdy big_smile
Ale to indywidualna sprawa każdego

#30 2011-02-09 18:31:48

nieśmiały123
Net-facet

Klaudia jak jesteś z okolic Warszawy możemy pogadać,popisać smile lub jakaś inna kobieta z okolicy.
Ja też szukam kogoś normalnego ;p ale coś znaleść nie mogę wink
Kami90 masz rację ;p jak za długo się kogoś zna to traktuję się kobietę jako przyjaciółkę koleżankę i nawet nie spojrzy się na nią jako kobietę/dziewczynę i tak też jest w drugą stronę kobiety też później traktują faceta jako kumpla i nic więcej. Za długa znajomość  w  postaci kolega/koleżanka tylko szkodzi jak druga strona chce czegoś więcej.

#31 2011-02-09 18:41:41

Kami90
100% Netkobieta

nieśmiały123 masz rację smile zresztą w moim przypadku to jest w szczególności niewskazane gdyż ja mam dość męskie zainteresowania i w ogóle jest taka hmmm mocno wyluzowana dobrze dogaduje sie z facetami, więc jak już wejdę w kupelstwo to koniec, będę od imprez, gadania o seksie i od oglądania samochodów i pomagania w sprawach sercowych tongue
Dlatego też u mnie albo od razu coś się zaczyna albo nie ma nic smile (wyjątkiem była znajomość bez zobowiązań, byłam traktowana jednocześnie jak atrakcyjna kobiet i jednocześnie kupel tongue)

#32 2011-02-09 19:20:11

nieśmiały123
Net-facet

Kami90 napisał:

nieśmiały123 masz rację smile zresztą w moim przypadku to jest w szczególności niewskazane gdyż ja mam dość męskie zainteresowania i w ogóle jest taka hmmm mocno wyluzowana dobrze dogaduje sie z facetami, więc jak już wejdę w kupelstwo to koniec, będę od imprez, gadania o seksie i od oglądania samochodów i pomagania w sprawach sercowych tongue
Dlatego też u mnie albo od razu coś się zaczyna albo nie ma nic smile (wyjątkiem była znajomość bez zobowiązań, byłam traktowana jednocześnie jak atrakcyjna kobiet i jednocześnie kupel tongue)

Też raz miałem taki wyjątek ;p jest przyjemnie od czasu do czasu chciałem czegoś więcej ona nie  więc się zadowoliłem tym na co pozwoliła:). Jestem ugodowy człowiek i się dostosowałem ;p Jestem nieśmiały  więc mam rzadkie kontakty z kobietami a brak sexu daje o sobie czasem znać. Cały czas szukam tej jednej na dłuższy okres może na stałe ale jakoś znaleść ciężko;/  Pogadam z każdą kobietą blisko Warszawy smile e-mail

#33 2011-02-09 19:28:49

kate1234
Szamanka

Widzę, że w tym wątku się zrobił normalnie wątek randkowy hehehe big_smile
Super i trzymam kciuki Klaudia smile

Ja muszę się wyleczyć z desperacji, tyle z Was mi tu pisało, żebym nie chciała nic na siłę. I chyba powoli mi mija ten okres smile Będzie co będzie big_smile

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! big_smilebig_smile

#34 2011-02-09 20:21:16

allegra90
Redaktor Działu Religia

Ja zaczynałam od przyjaźni bo wiedziałam, że druga strona nie była zainteresowana a ja nie ukazywałam że jestem. W połowie zaczynały się niewinne flirciki a potem były mniej niewinne i poszło. Po prostu nie jestem na tyle atrakcyjna, żeby od razu miec hop siup kogo chce i musze nad tym pracować smile U mnie zadziałało hmm... 3 razy :] w tym tylko raz uznałam z ówczesnym partnerem że przyjaźń tak związek - nie smile
Ale oczywiście rozumiem, że wolicie inaczej, taki przypadek tez przezyłam, jest nawet bardziej romantyczny big_smile ale bardziej niepewny.

To dobrze Kate, tak trzymaj smile

Ostatnio edytowany przez allegra90 (2011-02-09 20:21:37)

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''

#35 2011-02-13 00:11:14

talizman25
Niewinne początki

Najpierw to musisz sobie zdać sprawę z tego, że Twój problem to nie problem. Masz dopiero 21 lat, ja mam 28 i tez nie mam faceta. Rozumiem, że z jednej strony tęskni się za kimś bliskim i za miłością ale jak patrzę na moje koleżanki, które już powychodziły za mąż i mają dzieci to wcale nie żałuję, że jestem singlem. Jestem duszą towarzystwa, żadna impreza beze mnie nie może się odbyć, znajomych mam na pęczki, cieszę się z życia i Ty też zacznij. Jeśli ciągle masz doła to inni to wyczuwają, nikt nie lubi smutasów i słuchania gorzkich żali. Skup się na tym co masz, ciesz się z tego, zacznij szanować i lubić siebie a świat się do Ciebie uśmiechnie. Po 30stce pozwalam na marudzenie ale do tego czasu masz całe 9 lat uciech i zabawy. Rozejrzyj się, zobacz jaki świat jest cudowny, jak każdy dzień obejmuje Cię i przytula, jesteś tu, żyjesz, jesteś zdrowa, masz przyjaciół, facet to nie jedyna dobra rzecz jaka Cię może spotkać. Rozwijaj swoje pasje, talenty, inwestuj w siebie, spełniaj marzenia i przestań zachowywać się jak stara panna, bo dziewczynie w Twoim wieku to nie wypada wink

#36 2011-02-16 04:41:11

prawdziwymen
Zbanowany

ale ona potrzebuje

#37 2011-02-16 20:59:12

michael21228
Net-Facet

sieemaneczko smile Klaudia uśmiech poproszę a nie smutanie smile ja jestem samotny tak samo chce być szczęśliwy kwestia tego żebyś podeszła do tego z uśmiechem pozdróweczki smile

Post został edytowany z powodu naruszenia regulaminu forum.

Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-21 15:18:44)

#38 2011-02-19 13:39:14

Nemezys
Redaktor Działu Studentki i Podróże

Kurcze ja mam tak samo - patrze na kazdego poznanego chlopaka jako na mojego potencjalnego poartnera. Mam bardzo duzo kolegow, ale zawsze to sie konczy wlasnie na kolegowaniu. Nie bylam nawet nigdy na takiej typowej randce... Nie moge przestac myslec o tym, ze jestem sama - nie potrafie poprostu "czekac". I tak jak ktos tu wczesniej napisal nie szukam idealu, tylko poprostu chlopaka z ktorym bym sie dogadywala... W to ze znajde milosc juz nie wierze, wiec chcialabym miec chociaz namiastke tego...

„Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz”
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Stopka forum