Czy on coś ukrywa?? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-25 18:04:57

alicja979
Do zakochania jeden krok

Czy on coś ukrywa??

Jestem w związku od 5mies. z mężczyzna,który jest w trakcie rozwodu.Kiedyś przeczytałam jego smsy (nie jestem wścibską ale on też to robi),pisał z żona,co prawda zdążyłam przeczytać tylko skrz.odbiórcza.Oczywiście przyznał się że pisze z nią a raczej ujął to tak ŻE TO ONA DO NIEGO PISZE,ale że to tylko do rozwodu,bo chce jak najmniej stracić.Od jakiegoś czasu zauważyłam,że ciągle nosi tel przy sobie,w kieszeni,bierze go gdy idzie pod przysznic bądź dołożyć do pieca.Wiem dobrze kiedy ona pisze do niego.Wczoraj zanim poszedł do toalety usunął całą skrzynkę-widziałam to.Nie chodzi mi o to,że pisze z nią,tylko twierdził że nie ma nic do ukrycia,więc po co chowa się jak dziecko??On ciągle patrzy w mój telefon sprawdza go regularnie,a sam ma tajemnicę.Jestem podirytowana tym faktem.Co robić?

Zaślepiona uczuciem,które nie zna granic...

#2 2011-01-25 18:16:15

LOVCIA:****
Dobry Duszek Forum

Re: Czy on coś ukrywa??

Musisz z nim o tym porozmawiać no bo przecież w związku nie może byc tajemnic
Musisz mu to wyjaśnić że ci się to nie podoba ze ma przed tobą jakieś sekrety

Live... be heppy... smile Who knows ? Tomorrow may not be...
Kal Ho Naa Ho...

#3 2011-01-25 18:17:06

majka83
Do zakochania jeden krok

Witaj wiesz co wiem cos o tym.Moj facet z ktorym bylam przez 10 lat(odszedl do innej)tez chowal swoj telefon,nosil wszedzie nawet pod prysznic,sciszal sygnal zebym nie slyszala jakby ktos dzwonil lub pisal.Porozmawiaj z nim szczerze o tym co cie boli.Skoro nie ma nic do ukrycia niech telefon lezy na stole a nie ciagle go wszedzie zabiera.Sory ale on cos ukrywa przed toba.Pogadaj z nim!!!

#4 2011-01-25 20:58:20

Doris2727
Przyjaciółka Forum

Skoro zabiera telefon prawie wszędzie.. nie łudz sie że nie ma nic do ukrycia..
ja na twoim miejscu zapytałabym o wszystko...

"Tak niedoskonała, że aż idealna..'' cała Ja smile

#5 2011-01-25 21:13:26

ScreamingSoul
Niewinne początki

Tylko szczera rozmowa będzie tu rozwiązaniem. Jeśli po rozmowie jego zachowanie sie nie zmieni nie ma co sobie zaprzątać głowy.

#6 2011-01-25 21:49:34

Doris2727
Przyjaciółka Forum

o ile facet będzie chciał byc szczery.... sad

#7 2011-01-25 22:18:55

alicja979
Do zakochania jeden krok

Myślę,że gdyby nie chciał nic ukryć to skoro wcześniej powiedział że pisze z nią i wytłumaczył dlaczego,to nie chowałby telefonu:(
a gdy zadzwoni mój telefon to leci do niego jakby tam leżał milion dolarów:(
myślę że skoro wymaga czegoś ode mnie to sam powinien to robić.

#8 2011-01-25 22:24:12

amore
Przyjaciółka Forum

alicja979 napisał:

Myślę,że gdyby nie chciał nic ukryć to skoro wcześniej powiedział że pisze z nią i wytłumaczył dlaczego,to nie chowałby telefonu:(
a gdy zadzwoni mój telefon to leci do niego jakby tam leżał milion dolarów:(
myślę że skoro wymaga czegoś ode mnie to sam powinien to robić.

Sama sobie odpowiedziałas gdyby nie maiał nic do ukrycia to by takm się nie zachowywał.

#9 2011-01-25 22:38:34

kasandra1234
Przyjaciółka Forum

ALICJO to powinno zdecydowanie działac w obie strony.Nie powinien przeglada Twojego telefonu jeśli Tobie na to nie pozwala.
Wytlumacz mu to w sposób jasny i logiczny!
Na bank cos ukrywa...a skąd wiesz tak naprawde ze pisze z zoną a nie z inna kobietą?

Nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę...

#10 2011-01-25 22:47:29

Doris2727
Przyjaciółka Forum

w waszym związku jest duży brak zaufania...do siebie nawzajem

#11 2011-01-25 23:08:05

alicja979
Do zakochania jeden krok

W 90% pisze z żona,wykluczam inna kobieta ale istnieje taka możliwość. Faktycznie,chyba jest za mało zaufania. Ja nie mam nic przed nim do ukrycia i nie zkrywam telefonu. Powoli zaczyna mnie to bardzo męczyć. Macie rację-czeka nas poważna rozmowa bo jeżeli on ma tak się zachowywać to niestety nic trwalszego na tym nie zbudujemy.

#12 2011-02-08 13:58:38

ona32
Zbanowany

i jak?

#13 2011-02-08 14:10:10

Tisha
Przyjaciółka Forum

Moj tez jak poznal panienke to telefonu strzegl jak oka w glowie. Aczkolwiek i tak sie wyprze tego, jakbys z nim nie gadala tongue

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

#14 2011-02-08 14:16:26

MissIndependent
Na razie czysta sympatia

Związek polega na zaufaniu.
Musisz z nim porozmawiać..Powiedz że się martwisz itd. I niech się tłumaczy, a jeśli powie że nie ma nic do ukrycia powiedz że chcesz zobaczyć smsy by mieć pewność. Jeśli nie pokaże tzn że ma coś na sumieniu..

#15 2011-02-08 14:23:25

Tisha
Przyjaciółka Forum

Jak poprosi o pokazanie to jej powie, że wkracza w jego prywatność. To ciężka sytuacja i do dziś nie wiem jak z takim typem człowieka postępować.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

#16 2011-02-08 14:25:46

MissIndependent
Na razie czysta sympatia

Jeżeli mu zależy to pokaze, tak myśle..

#17 2011-02-08 14:28:08

Bullinka
Redaktor Działu Prawo i Psychologia

Co to znaczy aby grzebac sobie w telefonach. To cos prywatnego i nie ma, ze chce wiedziec.

Nie wyobrazam sobie grzebac w telefonie mojego faceta...
Kiedys pozyczyl mi na dzien swoj tel, bo moj zabral do naprawy i choc wiedzialam na bank, ze jest pelen sms -chyba jak musi soft zmienic to sie one kasuja smile -nawet przez mysl mi nie przeszlo by w nich grzebac.
Ja srednio raz w tygodniu kasuje skrzynke-nie dlatego aby cos ukryc, ale zwyczajnie nie lubie sms sprzed ilus tam, w ktorych juz nawet nie pamietam o co chodzilo. On o tym wie.
Nieraz czuje, ze K. chetnie przejrzalby mi skrzynke, lapki go swedza... smile ale ufa mi i narazie pozbywa sie tej "ochoty".
Gdybym przylapala go na grzebaniu mi w fonie to, jak malo kiedy klocimy sie, awantura bylaby wybuchowa...

Czasami chcac cos sprawdzic w naszych telefonach pytamy sie nawzajem "czy moge"-zadne nigdy nie odmowilo.
Telefony leza na szafce, jeden obok drugiego.

Pozdr.

edit: ustal zasady: ja nie grzebie w Twoim fonie a Ty w moim. Obserwuj. Bo dla mnie wyglada to jak proba utrzymania nad Toba kontroli. Poza tym mam wrazenie, ze facet nie do konca zakonczyl swoje sprawy. O czym mozna gadac do tzw "rozwodu", skoro wszelkie ustalenia i tak beda ostatecznie dokonane w sadzie? Gosc wciaz trzyma otwarta do powrotu furtke.
Dyskutuje sie tylko z osobami, na ktorych nam zalezy a nie z tymi, od ktorych sie odchodzi. Z tymi ostatnimi sprawe wyjasnia sie raz i do konca i.... tyle.

Ostatnio edytowany przez Gonia (2011-02-08 14:34:41)

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

#18 2011-02-08 22:46:11

duszka38
Zaglądam tu coraz częściej

Mój facet, kiedyś też nie nosił ze sobą telefonu.  Ale od pewnego czasu strzeże go jak oka w głowie.  Wszędzie go zabiera, ma ściszony sygnał sms, więc logiczne że zaczełam go podejrzewać, że coś kręci.     Korciło mnie strasznie, aby do niego zajrzeć, bo oczywiście na moje pytanie, czy kogoś ma odpowiadał, że nie, i wmawiał mi, że mam urojenia.  Ale jakieś 2 tyg. temu zapomniał i zostawił telefon na biurku,  nie jestem z tego dumna, ale zajrzałam.  Nie musiałam długo szukać, bo po otwarciu klapki pojawił się świerzutki sms od kobiety z wyznaniem miłości.  Faceci są wstrętnymi kłamacami sad   Bardzo trudno bęzie mie teraz komuś zaufać.  W związku najważniejza jest szczerość.

#19 2011-02-09 13:39:45

Madzieńka
Zaglądam tu coraz częściej

Witaj!
Nie chcę Cię martwić ale prosiłaś o obiektywną ocenę. Jeżeli facet zachowuje się podejrzanie, np. chowając telefon możesz się spodziewać że lada chwila wywinie Ci ładny numer... Ukrywa coś na bank i śmiem podejrzewać, że nie będzie to dla Ciebie (niestety) miłe zaskoczenie.
Powinnaś z nim porozmawiać, tylko bądź przygotowana, że ta rozmowa może ruszyć lawinę i może wiele zmienić w Waszym dotychczasowym życiu.
Powodzenia!

#20 2011-02-09 17:47:28

aniołek330
Tajemnicza Lady

Zgadzam się z Madzieńką, boi się że Ty możesz się czegoś o nim dowiedzieć, musisz z nim porozmawiać. Gdyby mój tak robił sądziłabym że kogoś ma.
Pozdrawiam

#21 2011-02-09 20:51:59

asiulica83
Niewinne początki

ostatnio tez zauwazylam ze moj facet nosi tel przy sobie, wczesniej spokojnie lezal kiedy zwrocilam mu uwage na to oczywiscie lekko sie wkurzyl o moje podejzrenia wiec pokazal mi swoja ksiazke tel kazda kobiete i powiedzial kto to(jestesmy razem ok 1,5 roku wiec znam  te osoby) to mnie uspokoilo...alicja979 mysle ze za bardzo sie mu "dajesz" tzn ty masz wszystko pokazywac a on co?

#22 2011-02-09 21:05:36

Panna_Nikt
Dobry Duszek Forum

Coż ja kiedyś też miałam złe przeczucie ponieważ mój facet nosił non stop telefon przy tyłku.. Dorwałam fon gdy spał po czy znalazłam smsy takiej treści od Pani wpisanej zdrobnionym imieniem:

"Mmm... Uwielbiam" , "Serduszko wiesz, że zawsze jestem tu gdzie zwykle", "No to już czekam głodna"

Pierwsza myśl: chodzi o seks.. Awantura itd. Wyjaśnienia: to 35 letnia koleżanka z pracy i chodziło jej o sałatkę.. Yhm.. Zaakceptowałam to tłumaczenie ale czy uwierzyłam to już moja sprawa... Długo później nie nosił telefonu przy sobie i otwarcie przyznawał się, że piszą do niego znajome czysto koleżeńsko..
Po jakimś czasie znowu zaczął telefon nosić przy sobie więc zapytałam wprost co ukrywa.. Stwierdził, że nic.. To też przy najbliższej okazji znowu telefon złapałam i sprawdziłam.. Spotykał się z koleżanką ze szkoły średniej. Nie chciał mi powiedzieć dlaczego i o co chodziło.. Sprawa się wyjaśniła jak któregoś pięknego dnia spotkałam ją na uczelnianym korytarzu.. Okazało się, że załatwiał z nią szkołę wyższą, po czym jeżdżą razem na każdy zjazd.. Ale to długa historia wink

Przytoczyłam ją, żeby Ci pokazać, że na pewno coś musi być na rzeczy skoro jego zachowanie jest takie jak opisałaś.. Czeka Was bardzo poważna rozmowa...

"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy twoje nie było."

#23 2011-02-10 11:07:46

airwaves
Przyjaciółka Forum

jak zaczela sie od nowa stara przyjazn mego faceta takze dostep do telefonu zostal uciety,
nagle nie moglam juz nawet wziac go do reki, kiedy chcialam chociazby mu podac bo dzwonil...
telefon do lazienki , telefon caly czas w spodniach, telefon gg wszystko tajemnica,
kontakt sie skonczyl a ja znow moge wszystko czytac ,
nawet slysze ' kochanie przeczytasz mi smsa?' (jak akurat ma np upaćkane rece..)
total zmiana.
teraz jest ok planujemy wspolne zamieszkanie, nie ma przyjaciolek,
ciekawam czy juz tak zostanie, moze jestem naiwna ludzę się ze juz nie bedzie?
a moze naprawde sie zmienil??
glupie?
zwyczajnie sie boje...
zwyczajnie nie wiem
zwyczajny strach mi towarzyszy, uzasadniony,

jak jest dobrze jest jak w bajce, jak jest zle (klotnia) to jest bez sensu , zle odczucia wracaja...
ale mam dzien, wywalam wszystko jak leci...

#24 2011-02-10 20:07:56

Doris2727
Przyjaciółka Forum

asiulica83 napisał:

ostatnio tez zauwazylam ze moj facet nosi tel przy sobie, wczesniej spokojnie lezal kiedy zwrocilam mu uwage na to oczywiscie lekko sie wkurzyl o moje podejzrenia wiec pokazal mi swoja ksiazke tel kazda kobiete i powiedzial kto to(jestesmy razem ok 1,5 roku wiec znam  te osoby) to mnie uspokoilo...alicja979 mysle ze za bardzo sie mu "dajesz" tzn ty masz wszystko pokazywac a on co?

czasami nr. się pamięta...a smsy kasuje...
niestety nie am nigdy 100% pewności..

Ostatnie tematy :

Stopka forum