Powietrze w pochwie? Może być groźne? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-19 13:17:17

kleoo
Niewinne początki

Powietrze w pochwie? Może być groźne?

Podczas masturbacji pierwszy raz zamiast palców użyłam "gadżetu" i poczułam, że powietrze jakby pompuje mi się do środka.. Co prawda wydaje mi się, że przynajmniej część tego powietrza uciekła, ja jednak czytałam coś o zatorze spowodowanym powietrzem w krwiobiegu i zaczynam się bać... Tym bardziej, że w pewnym momencie zrobiło mi się bardzo duszno, ale może to tylko moja psychika...? W ogóle gdyby faktycznie dostało mi się za dużo powietrza, to po jakim czasie musiałoby dojść do pogorszenia bądź zgonu?

#2 2011-01-19 13:40:39

Anemonne
Moderator

Re: Powietrze w pochwie? Może być groźne?

To normalne, podczas stosunku też dochodzi do wpompowywania powietrza do środka.
Pomyśl troszkę, co ma powietrze w pochwie do powietrza w krwiobiegu? Pęcherzyki powietrza nie przenikną Ci przecież przez ścianki pochwy do krwi...

#3 2011-01-19 16:56:50

serenakkk
Na razie czysta sympatia

też słyszałam o takim zagrożeniu, które podobno tak samo działa w przypadku mężczyzn, czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

#4 2011-01-19 19:18:00

enya
Przyjaciółka Forum

Jakby dostało Ci się powietrze do pochwy to prawdopodobnie byś je "wypierdziała". Odgłos jak przy puszczaniu bąka, ale byłoby to bezzapachowe, wydostanie się powietrza z pochwy. Czułabyś, że to uchodzi z pochwy. Myślę, iż nie ma obawy bo organizm umie pozbyć się nadmiaru, a po drugie to normalne podczas stosunku, czyli czasem się zdarza.

#5 2011-01-19 20:55:11

katarina
Cioteczka Dobra Rada

Zacznij od poczytania wcześniejszych postów
http://www.netkobiety.pl/t8609.html

I nie przerażąj się  - przeżyjesz

#6 2011-01-20 01:03:56

kamilalodz
Dobry Duszek Forum

Moje Drogie.

To nic innego jak "balooning pochwy".Sprawa dość powszechna,u mnie też się zdarza. Najczęściej u nas kobietek nazywanych ciasnymi.
Kiedyś znalazłam gdzieś nazw na to(w/g mnie nie ciekawa):pryczek miłości.

Tylko się cieszyć,że sprawiamy i sobie i naszemu Drogiemu przyjemność i MA TO W NAS POLUBIĆ!
Czysta natura.

#7 2011-01-20 11:40:08

marika1313
Woman In Red

Hehe przypomnialo mi się jak kumpela mi mówiła ze psiocha jej się zapowietrza często podczas sexu i któregoś razu zapowietrzyla się jej wydając wiadomy odglos i nagle zachcialo jej się baka puścić , ja się pytam no i co przerwalas i poszlas do toalety, o na mi na to: co Ty zwalilam na psioche:) Mi tez się zapowietrza czasem i jakoś nie przyszło mi do głowy ze mogę zazgonic od tego:-)

W bezsenna noc posylam ci motyla.....

#8 2011-01-20 18:30:08

PurBlanca <3
Przyjaciółka Forum

Mi tez wtłacza się powietrze do środka.Moj partner nigdy nie robił z tego problemu.
Przynajmniej było śmiechowo smile

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

Stopka forum