Co według was sex ma wspólnego z szacunkiem ? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-19 00:12:49

dellafi
Tajemnicza Lady

Co według was sex ma wspólnego z szacunkiem ?

Często piszecie że kobiety się nie szanują bo to czy tamto. Za mało lat, za szybko ,za pieniądze ,za darmo itd.  A ja tego nie chwytam.
Moja teoria jest taka .Kobieta która jest uważana za taką to najczęściej bardzo wrażliwa ,zakompleksiona ,poraniona osóbka a czasami  po prostu niewinna istotka która nie posiada wiedzy na ten temat. Kobiety są tak oceniane przez inne kobiety ,bo te lepsze dowartoścowuja sie w ten sposób. Faceci wybielają się w ten sposób.

Ostatnio edytowany przez dellafi (2011-01-19 01:03:01)

#2 2011-01-19 00:25:36

axi
Zaglądam tu coraz częściej

Re: Co według was sex ma wspólnego z szacunkiem ?

rozwiń bardziej!

#3 2011-01-19 13:20:27

Lusia85
Dobry Duszek Forum

To temat rzeka , ale na pewno ważne jest dlaczego to robi : czy dlatego że brakuje jej na chleb dla dziecka , czy dlatego że ma wszystko , nudzi się jej a to jest jej rozrywka i dodatkowo parę groszy na nowy kosmetyk. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia .

#4 2011-02-12 13:02:16

Smołka
Woman In Red

dellafi akurat na tym forum możemy pisać, że kobieta, która uprawia sex za pieniądze nie szanuje się. Wyciągamy taki wniosek nie przez pryzmat tego jak wygląda, tylko przez pryzmat tego, co nam napisze. Więc jeżeli 15 latka napisałaby, że sypia z czterdziestoletnim, do tego żonatym i dzieciatym facetem, a on w zamian za to kupuje Jej ciuchy, perfumy i kosmetyki, albo nawet chleb i masło, to ja pierwsza, po przeczytaniu takiego postu, napisałabym, aby się szanowała i tego nie robiła.

A w gruncie rzeczy to nie jestem pewna o co Ci chodzi???

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.

#5 2011-02-12 13:16:20

Selene1
Przyjaciółka Forum

Jesli chodzi o seks za pieniadze, to to do mnie nie przemawia. No chyba, ze mamy sytuacje taka, ze kobeita naprawde jest biedna, nie ma zadnej pracy. dom i dzieci na utrzymaniu, to wtedy jestem jeszcze w stanie zrozumiec, to ze sie oddaje za kase. W innym przypadku do mnie to nie przemawia. To jest jednak moje zdanie. Moze tez dziewczyny robia to bo chca czegos nowego? chca zobaczyc, jak to jest z innymi? a malo tego dostaja za to pieniadze dzieki czemu moga sobie fundnac nowy ciuch, kosmetyk, wycieczke. Z pewnoscia co jedna taka kobieta, to inne przczyny by sie znalazly smile nie jestem jednak oosba, ktora nie szanuje takich osob. Kazdy ma prawo zyc, jak chce, a mi prawde mowiac nic do tego. Jak komus takie zycie odpowiada, to prosze bardzo. Ale ja wiem, ze bym sie na takie cos nie zdecydowala, nbo chyba, ze naprawde by mi cos odbilo.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#6 2011-02-12 15:31:09

apoteoza
Moderator

dellafi napisał:

Często piszecie że kobiety się nie szanują bo to czy tamto. Za mało lat, za szybko ,za pieniądze ,za darmo itd.  A ja tego nie chwytam.
Moja teoria jest taka .Kobieta która jest uważana za taką to najczęściej bardzo wrażliwa ,zakompleksiona ,poraniona osóbka a czasami  po prostu niewinna istotka która nie posiada wiedzy na ten temat. Kobiety są tak oceniane przez inne kobiety ,bo te lepsze dowartoścowuja sie w ten sposób. Faceci wybielają się w ten sposób.

Nie za bardzo  rozumiem o co Ci  chodzi ale widać, że jesteś bardzo naiwną osóbką.

Ostatnio edytowany przez apoteoza23 (2011-02-12 15:31:54)

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

#7 2011-02-13 14:22:09

Aaricia
Woman In Red

A ja chyba rozumiem o co chodzi.
Uważam, że powiązanie seksu z szacunkiem zależy od samej zainteresowanej. Można sypiać z każdym, z kim ma się ochotę i mieć do siebie szacunek. Co więcej, nie wpływa to na brak szacunku ze strony innych osób, nawet samych facetów. Mam sporo przygód łóżkowych na koncie i nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś uważał mnie za łatwą panienkę czy coś w tym rodzaju. Bo taki seks to był mój wybór, to nie była próba rozpaczliwego złapania faceta, to nie bylo żebranie o uczucie. Jako kobieta dorosła, świadoma siebie i swoich zachowań mogę robić z własnym ciałem co mi się podoba. Nigdy nie żałowałam żadnego epizodu. Natomiast jeśli kobieta uważa, że przespała się z chlopakiem na 3 randce, więc straszną zbrodnię popełniła i nie może patrzeć na swoje odbicie w lustrze - to ona sama traci do siebie przez to szacunek. A inni postrzegają nas tak, jak my widzimy siebie.

#8 2011-02-15 11:13:14

Kami90
100% Netkobieta

Aaricia zgadzam się z Tobą.
Sprawa wygląda następująco, szacunek do siebie to kwestia indywidualnych zasad jeśli same szanujemy swoje zasady szanujemy siebie i swoje ciało, jeśli natomiast łamiemy swoje zasady mamy kaca moralnego przestajemy sibie szanować, i same o sobie możemy powiedzieć "jak ja sie nie szanuję"
nie zbyt [przemawia do mnie gdy to obce osoby mówią "kobieto Ty się nie szanujesz" to delikatna i indywidualna kwestia, wiadomo, przy bardzo kontrowersyjnych sprawach jak sponsoring nieletnich to okej tutaj trudno nie użyć takiego sformułowania ale gdy mowa o dorosłych kobietach które nawet sypiają z kim chcą ale są tego świadome i tego chcą to już chyba należy takie słowa zachować dla sobie, bo ta kobieta robi to co mieści się w jej granicach szacunku do samej siebie

pozdro

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#9 2011-02-17 14:18:58

malutka88
Wkręcam się coraz bardziej

Czytam i chciałam wyrazić swoje zdanie...
Szacunek do własnego ciała jest ważny i to sprawa indywidualna każdej osoby... jest takie spostrzeżenie ze kobieta łatwa bo daje tu i tam... a faceci też są łatwi w takim razie bo że na 2 czy 3 randce namawiają kobiety na seks... nie można osądzać tylko kobiety trzeba patrzeć obustronnie na to.... zawsze tak było ze kobieta się nie szanuje a facet to cacy? tez się nie szanuję jak i kobieta w takim razie......

#10 2011-02-17 14:59:40

Kyntia
Przyjaciółka Forum

Tak jak pisze malutka.

To że kobieta pójdzie do wyrka z facetem którego poznała na dyskotece to już szmata czy inne epitety pod jej adresem maja leciec?
Natomiast facet kiedy przeleci panienkę nowo poznaną to...ah tak ...zew natury?

Wszystko zależy od tego kto jakie ma zasady i granice.

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

Ostatnie tematy :

Stopka forum