sprzeczne sygnały od faceta , brak konkretnych ruchów - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-10 09:04:49

soprana
Niewinne początki

sprzeczne sygnały od faceta , brak konkretnych ruchów

hej, jest koles ktorego na prawde lubie i wiem, ze on lubi mnie tylko ze wysyla dosc sprzeczne sygnaly wiec nie mam pojecia o co tak na prawde chodzi. bardzo interesuje mnie meski punkt widzenia na cala sytuacje smile
pracujemy razem, od dawna wiedzialam, ze mnie lubi ale jakos nie zastanawialam sie nad tym szczegolnie az do czasu kiedy tez zaczelo mi na nim zalezec... jego siostra, kumple w pracy wiedza ze ma cos na moim punkcie, ostatnio nawet jego wujek rzucil tekstm jakby chcial nas wysfatac. szczerze - nie mialabym nic przeciwko temu. przytula sie do mnie na przywitanie, czasem mowi cos milego... ALE TO TYLE! nie jestem typem dziewczyny, ktora biega za facetem a przynajmniej nie kiedy nie jestem pewna ze mam jakies szanse. ale co dalej - ostatnio zdarzyla nam sie dziwna rozmowa, zartowalismy, on powiedzial ze ma zamir byc bogaty i "jeszcze do niego przyjde", powiedzialam, ze tez mam zamiar byc bogata i to on przyjdzie do mnie, powiedzial  ze nie musze byc bogata zeby do mnie przyszedlm, wiec zapytalam to po co przyjdzie jak nie po pieniadze a on odparl - po milosc. powiedzial cos w stylu - nie zauwazylas ze cie kocham? (pewnie ze cos tam zauwazylam ale czekalam na bardziej konretny ruch z jego strony) udalam ze nie i pytam dlaczego w takim razie ze mna nie rozmawia kiedy oboje jestesmy dostepni online (jestem typem ktory wisi na kompie i gada ze znajomymi, do niego tez czasem zagaduje ale on nigdy nie jest rozmowyny), I TU COS CZEGO NIE ROZUMIEM: odpowiedzial ze on raczej z ludzmi nie rozmawia online, wiec zapytalam czemu nigdy mi nie zaproponowal zebysmy gdzies wyszli razem a on do mnie ze on nie ma czasu na nic (???) NO TO O CO MU CHODZI? jesli dziewczyna mu sie podoba, byl krok zeby ja gdzies wyciagnac, spedzic troche czasu razem, CZEMU TEGO NIE ZROBIL? co chwile daje mu swietne okazje zeby cos zaproponowal ale on NIC! co sie dzieje? czy ktos moze ma jakis pomysl? rade co powinnam zrobic? jestem z tych "raczej niesmialych" wiec bez szalenstw poprosze smile
sorry ze tak dugo ale chcialam zeby caly obraz sytuacji sie pojawil smile) czy ktos moze cos powiedziec na temat zachowania tego goscia? nie chcialabym zapytac wprost czy sie ze mna umowi i uslyszec ze sorry ale mam czasu czy cos, szczegolnie ze kiedy zapytalam czemu mnie nigdzie nie zaprosi zapytal "a umowilabys sie ze mna?" odpowiedzialam ze musialby zapytac zeby sie dowiedziec I TU DALEJ NIC!  a minelo juz pare dni i mial okazje!

#2 2011-01-10 09:19:12

mkm254
Cioteczka Dobra Rada

Re: sprzeczne sygnały od faceta , brak konkretnych ruchów

soprana a nie podejrzewasz, ze on ma taki sam problem jak ty??? Mianowicie tez boi sie zapytac, aby nie uslyszec NIE!

#3 2011-01-10 09:21:05

marena7
Przyjaciółka Forum

A może on jest nieśmiały?

#4 2011-01-10 09:23:40

mkm254
Cioteczka Dobra Rada

Właśnie nie wzięłaś tego chyba pod uwage smile może bać się, że jednak traktujesz go jako kolege. Sama piszesz, ze czesto sie wyglupiacie a on moze nie umiec rozroznic twoich zartow. Moj aktualny maz tez tak mial. Ja zrobilam pierwszy ruch hihi

#5 2011-01-10 15:56:15

soprana
Niewinne początki

oj ja rozumiem niesmialosc ale znowu jesli mial odwage powiedziec dziewczynie, ze ja KOCHA? jesli oficjalnie nie kryje uczuc? jesli dziewczyna go wlasciwie pyta dlaczego jej nigdzie nie zaprosil a on ZE NIE MA CZASU? no to jakos nie rozumiem co tu niesmialosc ma do rzeczy, to byl tak latwy ruch, ze az zal sciska przegapic taka okazje jesli mu zalezy. w sumie czuje sie jakbym to ja dostala kosza - "czemu mnie nigdzie nie wyciagniesz?" - "myslisz ze mam czas gdziekolwiek wyjsc?" hehehe tak mysle ze jesli sie kogos "kocha" to chce sie byc z ta osoba, szuka sie kontaktu itd a tu raczej tak nie jest poza praca. z jednej strony odwazyl sie na ogromny krok a z drugiej nie moze na mniejszy? dziwne...

#6 2011-01-10 16:18:31

enya
Przyjaciółka Forum

Tak sobie pomyślałam, że to co Ty odbierasz jako, że dałaś mu szanse na umówienie się z Tobą, to że według Ciebie wysyłasz mu dość jasne sygnały on może odbierać jako dość neutralne. A mianowicie w tych waszych rozmówkach, ani razu nie powiedziałaś co Ty chcesz. Może on czeka na jakieś bardziej bezpośrednie wypowiedzi, bo jak pisały poprzedniczki możliwe, że on podobnie jak Ty boi się odmowy. Może powiedział, że Cię kocha ale jakby nie było żartowaliście, może on myśłi, że Ty jego wyznanie potraktowałaś jak żart. Może dla niego to nawet lepiej, bo się odsłonił ale nie do konca, ciągle się jakby asekuruje na wypadek jakbyś jednak okazała się być nie zainteresowana.

Napisałaś: "czemu mnie nigdzie nie wyciagniesz?" - "myslisz ze mam czas gdziekolwiek wyjsc?" było mu tu np. napisać: "to szkoda..! bo ja bym chciała gdzieś z Tobą wyjśc... ale skoro nie masz czasu ...

Coś bardziej od siebie..., coś co pokazuje czego Ty chcesz

Stopka forum