depilacja pach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: depilacja pach

Witam wink Wiem że nie raz był poruszany temat 'czarnych kropek pod pachami' ja mam INNY problem.
Golę pachy co dziennie maszynką, niestety nawet po goleniu kremem SKÓRA ma lekko czarną barwę, jest to bardzo widoczne i przypomina zarośniętego yeti'ego (borykam się z tym na co dzień, gdy pachy nie są ogolone skóra również jest czarna). Nie pomaga smarowanie kremem. Używam antyperspirantów z górnej półki. Dla wścipskich podkreślam ze myję się dwa razy dziennie wink. POMÓŻCIE BŁAGAM. Niedługo studniówka a ja mam sukienkę bez ramiączek!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: depilacja pach

Może spróbus marować pachy wodą utlenioną? To powinno rozjaśnić włoski.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

Może (tak jak ja) masz przebarwienia od dezodorantu? Używałaś go latem i wystawiałaś pachyy na słońce?

Reklama

4

raczej stosuję antyperspiranty, ale może to byc możliwe, co robic?!
i chcę pozbyc się koloru ze skory, wlosy mam jasne ..
dziękuję za rady ;*

5

najlepsza byłaby wizyta u dobrego dermatologa.Przepisze maści,a w razie W, masz możliwość iść na jakiś zabieg,który choć trochę to wybieli.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''
Reklama

6

A przyczyna zaczerwienionej skóry nie leży czasem w tym, że golisz pachy codziennie? Jednak ta skóra pod pachami jest bardzo wrażliwa, jeśli codziennie katujesz ją maszynką to ma prawo się buntować. Może spróbuj golić je co trzeci dzień na przykład, tym bardziej, że piszesz iż włosy masz jasne więc nie powinny się strasznie rzucać w oczy...

The best is yet to come smile

7

Dla mnie rozwiązaniem okazało się wyrywaniem włosów pod pachami. Poprostu od czasu do czasu traktuję je depilatorem (tak raz na dwa tygodnie). Skóra jest delikatna, a włoski nie wrastają. Po maszynce nigdy nie uzyskałam takiego efektu.
Fakt bolało za pierwszym razem, teraz tylko łaskocze wink

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

8

Popieram Małgorzatke, jesli sie wydepiluje włoski, po prostu ich nei ma, wiec nie widac. Każdemu polecam big_smile niezaleznie od sytuacji, imprezy.

9

ała...podziwiam Małgorzatkę..w życiu nie zbliżyłabym depilatora do pachy...brrr sam ten dźwięk mnie odstrasza ;D
co innego wosk oczywiście wink

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

10

Hehe, można przeżyć wink Ten dźwięk jest złowieszczy, ale można uzyskać dobry efekt. Skórę trzeba mocno naciągnąć, bo jak szarpie to bardziej boli. Mnie na początku to odrzuciło, ale jak spróbowałam inną metodą, to było lepiej i kontynuuje. Oprócz pach depiluje jeszcze tylko nogi, w innych miejscach się nie odważyłam wink

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

11

Ja też w kwestii golenia pach depilatorem jestem raczej sceptycznie nastawiona... Ale za to stosuję maszynkę, z tym że właśnie codziennie - i to jest bardzo czasochłonne i denerwujące. Ale pomyślałam teraz do depilacji laserowej pach. Co o tym sadzicie?

12

Golenie pach maszynką jest czasochłonne...? Jakim cudem zajmuje Ci to dużo czasu, artistic_girl? To przecież jest kilka ruchów: dwa w górę, dwa w dół i ogolone...

Nie depiluję pach. U mnie to zbyt wrażliwe miejsce, za bardzo by bolało (natomiast depiluję okolice bikini i nic nie boli - może dziwna jestem wink). Golę maszynką mniej więcej raz na 2 dni i nie mam żadnych problemów z podrażnieniami.

13

Ja golę maszynką jednorazową i jest tak jak napisała Anemnone, rach-ciach i po sprawie, krzaczka nie ma smile.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

14

Poza golarką i maszynką są jeszcze plastry z woskiem wink
Na codzień pod pachami stosuję golarkę a gdy zbliżają się wakacje przechodzę na plastry. Gdy jest ciepło bardziej sie pocimy i łatwiej o podrażnienia. Plastry moim zdaniem mniej bolą - jedno szarpnięcie i po krzyku wink
Co do nóg to zimą depilator, latem maszynka wink Jakoś po depilatorze nigdy nie uzyskałam 100% gładkości a latem gdy częściej mam nogi odkryte lubię to uczucie aksamitnych nóg.
Plastry stosuję też do rąk, ale wystarczy zabieg raz na 3 miesiące. Włoski na rękach mam bardzo jasne i rzadkie, wręcz niewidoczne, więc robię to tylko dla uczucia gładkości.

Lubię słuchać kłamstw kiedy znam prawdę...Niektóre osoby mogłyby się zabić skacząc z poziomu swego "ego" na poziom swojego IQ.
http://www.netkobiety.pl/t28507.htmlBydgoszcz-znacie ciekawe miejsca??
http://www.netkobiety.pl/t29052.htmlWybielanie zębów u dentysty
- taka mała podpowiedź dla mnie i innych forumowiczek w razie dręczących pytań wink

15

Maszynka jednorazowa jest wg mnie najlepsza do depilacji pach,żadne golarki:) Mogą to być przebarwienia od antypesrpirantu,moja znajoma też ma coś takiego.

16

Kurcze, ja tez mam taka skore i nigdy bym nie pomyslala, ze cos z nia nie tak. Odkąd pamietam, to pod pachami byla ciemniejsza..

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016