Opóźnienie miesiączki 11 dni, testy - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-12-29 22:01:33

xanna
Niewinne początki

Opóźnienie miesiączki 11 dni, testy

Drogie forumowiczki,

Moj problem polega na tym, ze ostatni okres mialam 21.11. Dzisiaj mija 11 dzien po dniu spodziewanej miesiaczki i nadal jej nie mam. Robilam juz kilka testow aptecznych i nic nie wykryly. W polowie cyklu mialam silna grype. Czy mozliwe zeby ona az tak rozregulowala mi cykl? Dzisiaj nie wytrzymalam i poszlam zrobic tets z krwi, niestety jutro po poludniu dopiero sie dowiem co i jak. Co o tym myslicie? Ostanimi czasy to byla normalka ze okres spoznial mi sie 4 dni, ale nigdy 10. Do tego odczuwam od paru dni silny bol prawego jajnika i pobolewa podbrzusze. Zadnych innych objawow nie mam. Martwie sie nieco. Bez zabezpieczenia- ale nei do konca kochalismy sie w dniu w ktorym mialam dostac okres, wczesniej mielismy kilka razow, ale zawsze gumka- przed nalozeniem troche byl we mnie bez, ale wlasciwie od 2 lat tak robilismy i nic sie nei dzialo.

#2 2010-12-29 22:17:32

caameron
Przyjaciółka Forum

Re: Opóźnienie miesiączki 11 dni, testy

Skoro robiłaś kilka testów to mało prawdopodobnie by się "pomyliły". chyba, że robiłaś je nieprawidłowo. Jesteś pewna, że postępowałaś zgodnie z instrukcjami testów??
Silna grypa, przyjmowanie leków, stres, alkohol itd. mogą mieć wpływ na przesunięcie się cyklu. Ból podbrzusza i jajnika to mogą być objawy na miesiączkę. Jutro się okaże bo z krwi na pewno będziesz miała 100% wynik. Nie denerwuj się bo to w niczym nie pomoże

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

#3 2010-12-29 22:29:55

xanna
Niewinne początki

Dzieki, ze odpisalas, zawsze to lżej troszke. Testy przeprowadzalam prawidlowo mialy czulosc ponizej 20 jednostek, ostatni taki robilam wczoraj z porannego moczu i byla jedna wyrazna kreska, drugiej nie bylo wcale. Nieraz juz mialam sytuacje, ze sie spoznial okres i robilam test zobaczylam jedna linie i mnie to uspokajało, jednak teraz naczytalam sie na necie, ze neiktore kobiety wynik pozytywny zauwazyly dopiero w 8tyg i zglupialam. Polecialam dzis do laboratorium, gdyz mam juz dosc schiz. Sytuacja o tyle mnie niepokoi, gdyz ten moment nie jest odpowiedni na dziecko- od 3 stycznia przechodze do innej firmy dostalam tam posade, stad tez moje niepokoje byc moze wieksze niz we wczesniejszych cyklach. Moj ukochany mnie uspokaja twierdzi, ze to niemozliwe, ze uwazal i ze konczyl w gumce, jednak ja juz taka jestem ze sie stresuje. Do niedawna bralam novynette, jednak nie czulam sie najlepiej i odstawilam po 2 m-cach- moze to tez ma teraz wplywa na te opoznienia. Moze to ta grypa, moze stresy zwiazane ze zmiana pracy- mozna szukac roznych powodow. No nic jutro sie okaze. Dam wam znac. Na badanie ginekologiczne sie nie zdeecydowalam, bo na usg to i tak jeszcze zbyt wczesnie, a po takim tescie z krwi mysle, ze wszystko bedzie jasne.

pozdrawiam i spokojnej nocy dla Was

#4 2010-12-29 22:40:22

caameron
Przyjaciółka Forum

To prawda, że niektóre testy potrafiła wykryć ciążę dopiero po paru tygodniach od zapłodnienia. Ale test, który się robi parę dni po dniu spodziewanej miesiączki, jest niemal 100%-owy. No ale wiesz wszystko jest możliwe. Sama napisałaś, że wcześniej zdarzało Ci się już że okres Ci się spóźniał. Teraz masz stres związany ze zmianą pracy, a do tego doszły nerwy, że możesz być w ciąży. Do tego grypa, leki. Wszystko mogło się skumulować. Ja jestem dobrej myśli i na pewno jutro się okaże, że w ciąży nie jesteś wink
Ja też niedawno to przechodziłam (miesiąc temu) ale w moim przypadku okazało się, że jestem w ciąży smile i jestem teraz mega szczęśliwa !! mimo, że dla mnie też nie jest to najlepszy moment na dziecko ale cóż... najwyraźniej tak miało być, tak chciał los smile
Także nie stresuj się bo co ma być to będzie smile

pozdrawiam i życzę spokojnych snów wink

#5 2010-12-29 22:59:14

xanna
Niewinne początki

Wiesz wlasciwie to tragedii by nie było, miały by sie z kim bawic- znajome ostatnio tez powiekszaja rodzine :-) jednak ja wolalabym jeszcze troszke poczekac. Tak jak napisalas, co ma byc to bedzie :-) Dzieki za słowa otuchy!
Zycze Ci szczesliwego rozwiazania i zeby dzidzia sie zdrowo rozwijaja, bo to najwazniejsze :-*
Przepraszam, ze spytam, ale na podstawie jakiego testu wyszlo Ci pozytywnie? i po jakim czasie

#6 2010-12-30 16:50:17

xanna
Niewinne początki

< 2  ufff :-)

Wszystkim polecam  test z krwi, zaden wkret ze nie wykryje nie wchodzi w gre

buziaki

#7 2010-12-30 18:28:42

caameron
Przyjaciółka Forum

Nie patrzyłam na firmę testu ale był to taki typowy - 3 krople moczu i odczekać chyba 3 minuty smile w moim przypadku po parunastu sekundach były już dwie kreski smile

#8 2011-01-12 23:57:53

MsDomisiek
Przyjaciółka Forum

caameron - zazdroszcze Ci....

Moje serduszko Patryczek ur.02.11.11r.
:*

Ostatnie tematy :

Stopka forum