Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1

Temat: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

To fakt jestem już stara mam 41 lat a mój były partner ma 50 lat byliśmy razem 10 lat mamy 6 letniego syna i nagle dowiaduje się zupełnie przez przypadek , że ma dziewczynkę przed 30 taką z mężem i dzieckiem . Jestem dość twarda babą ale czułam się jak bym dostała w twarz przed widownią .Najpierw szalałam , wyprowadził się (już w maju), a teraz to jest mi wszystko jedno . Zupełnie nie czuję do niego nic , tylko denerwuje mnie swoją osobą tym jak mówi , jak chodzi , jak robi wszystko . Widziałam kiedyś program w TV i pewna pani powiedziała , że jeżeli tak jest to znaczy , że koniec. Jest mi teraz chyba dobrze , nie piorę brudnych gaci , nie słucham narzekań , nie pałęta mi się mól po domu . Ale kiedy myślę , że dość ciężko mnie pobił jak dowiedział się , że wiem , jak mnie wyzywał od najgorszych i wyzywa do tej pory , chciał mnie powiesić i zabić CIESZĘ SIĘ ŻE JESTEM SAMA Z SYNEM .

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez niekochana72 (2010-12-26 12:53:56)

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .
erra napisał/a:

To fakt jestem już stara mam 41 lat a mój były partner ma 50 lat byliśmy razem 10 lat mamy 6 letniego syna i nagle dowiaduje się zupełnie przez przypadek , że ma dziewczynkę przed 30 taką z mężem i dzieckiem . Jestem dość twarda babą ale czułam się jak bym dostała w twarz przed widownią .Najpierw szalałam , wyprowadził się (już w maju), a teraz to jest mi wszystko jedno . Zupełnie nie czuję do niego nic , tylko denerwuje mnie swoją osobą tym jak mówi , jak chodzi , jak robi wszystko . Widziałam kiedyś program w TV i pewna pani powiedziała , że jeżeli tak jest to znaczy , że koniec. Jest mi teraz chyba dobrze , nie piorę brudnych gaci , nie słucham narzekań , nie pałęta mi się mól po domu . Ale kiedy myślę , że dość ciężko mnie pobił jak dowiedział się , że wiem , jak mnie wyzywał od najgorszych i wyzywa do tej pory , chciał mnie powiesić i zabić CIESZĘ SIĘ ŻE JESTEM SAMA Z SYNEM .

Kochana, witam Cię w imieniu nas wszystkich.
Zajrzyj proszę do wątków: "Grupa wsparcia dla kobiet kochających za bardzo" i "Dlaczego zdradzani są głupi" znajdziesz tam wiele kobiet takich jak Ty.
Jesteś pewna, że chcesz pozostawić sprawę przemocy nie załatwioną?
Jesli chcesz, to napisz na mojego mail'a - wyślę dobrą literaturę, która pozwoli zmierzyć się z tematem.
Ściskam Cię mocno.

P.S. No wiesz- 41 lat i stara? Jam mam 38 i czuję się bardzo, bardzo młoda big_smile

3

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .
niekochana72 napisał/a:

P.S. No wiesz- 41 lat i stara? Jam mam 38 i czuję się bardzo, bardzo młoda big_smile

Błagam Was dziewczynki, skończcie już z tą starością sad Wczoraj miałam urodziny (okrągłe) i zaraz położę się z gromnicą i na śmierć czekać będę... Na studiach mówili, że człowiek mentalnie dorasta tylko do 35 roku życia i dlatego staruszek zrywa się żywo na dźwięk dzwonka i... łamie się wpół bo kadłub zgrzybiały nie nadąża formą za chęcią młodej duszy smile
Erra rozgość się wśród nas smile Co do przemocy - to jeśli to zamknięty temat to może nie ruszać tego łajna, bo zacznie się plątać od nowa i stworzy znowu zagrożenie? Pogadałabym z dzielnicowym o tym co miało miejsce i poprosiła o sporządzenie stosownej notatki służbowej, aby został ślad na piśmie. Tak na "wsiakij słuczaj" smile

4

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Ja bede miala okragle w nadchodzacym czerwcu i tez zastanawiam sie nad gromnica!

ERRA, jak czytam o historiach takich jak Twoja, jak widze nowe dolaczajace do nas kobiety, zastanawiam sie w jakim kierunku zmierza ten swiat? Jedno jest pewne - kazdy koniec jest poczatkiem czegos nowego - w Twoim przypadku czegos napewno lepzego, piekniejszego, czegos, czego jestes warta. Jestes twarda sztuka. To dobrze. Szybciej pozbierasz sie do kupy. Trzymam za Ciebie kciuki i zycze wszystkiego najlepszego

5

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .
Anhedonia napisał/a:
niekochana72 napisał/a:

P.S. No wiesz- 41 lat i stara? Jam mam 38 i czuję się bardzo, bardzo młoda big_smile

Błagam Was dziewczynki, skończcie już z tą starością sad Wczoraj miałam urodziny (okrągłe) i zaraz położę się z gromnicą i na śmierć czekać będę... Na studiach mówili, że człowiek mentalnie dorasta tylko do 35 roku życia i dlatego staruszek zrywa się żywo na dźwięk dzwonka i... łamie się wpół bo kadłub zgrzybiały nie nadąża formą za chęcią młodej duszy smile

Anhedonia - 100 lat, kochana.

6

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Anhedonia 100 lat w szczęściu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w samym szczęściu .
A co do sprawy przemocy , działo się to w kwietniu i niestety nie byłam na obdukcji mam tylko moje fotki  jak wyglądałam po pobiciu , potem chciał mnie powiesić ale nie dał rady (jest mnie troszeczkę)a potem to już tylko dusił i też mu nie wyszło . Teraz się śmieję ale wtedy nie było mi do śmiechu , mam tylko zaświadczenie z pogotowia bo myślałam , że mam połamane palce (ale nie tylko wyłamane i stłuczone). Może i jestem twarda ale tam w środku strzępek nerwów a ponieważ nie mam na kim się wyładować dostaje się mojej 21 letniej córce bo synek ma 6 latek i nie chcę by wiedział co się dzieje. Jest mi teraz ciężko finansowo bo sama pracuję na cały dom i znikąd pomocy , to też mnie dobija jak pomyślę , że jeszcze rachunki za grudzień nie zapłacone . Dziewczyny KOCHANE kiedy należy iść do komornika jak nie dostaję pieniędzy po jakim czasie ,po miesiącu , dwóch ??I  jeszcze w tym roku mam sprawę o widzenie z dzieckiem , czy to coś da jak to wszystko powiem ?Buziaki .

7

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Anhedonia- spełnienia marzeń...
jesteśmy młode i już...jeżeli uda mi sie znaleść piosenkę to zaraz wam linka tutaj podam...
odnośnie wieku.. smile

ERRA- będzie dobrze, nie zasługiwał na Ciebie...
żyj teraz pełnią życia- życie zaczyna się po 40 -STCE smile

8

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

ERRA CHYBA POWINNAS JUŻ TO ZGŁOSIĆ...DO komornika.
ajak sobie radzisz finansowo? masz pracę?
jak minęły święta?

9

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Witaj DORIS2727 ! Do komornika pójdę w styczniu już po tej cholernej sprawie o widzenia z dzieckiem . Pracuję , mam własny padający interes i właśnie te wszystkie opłaty mnie dobijają . Tatuś mojego syna bardzo chce Go widywać (nigdy nie zabraniałam mu tego, przychodził kiedy chciał i wychodził kiedy chciał ) ale On chce tak oficjalnie sądownie A ZAPOMNIAŁ BIEDACZEK ŻE DZIECKO MUSI JEŚĆ i pieniędzy nie daje na życie (nie moje ,dziecka bo ja od niego nic nie chcę )

10

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Droga DORIS2727 cieszę się , że już po świętach , spędziłam Wigilię z moją mamą ,moim synkiem i przez godzinkę była moja córka . Teraz sobotę i niedzielę siedzę sama z dzieckiem i jest mi smutno . Czekam kiedy będzie godzina 21 i położymy się spać . Śpię jak dziecko i jest mi dobrze a rano znowu do pracy i tak do końca roku . Sylwester sama w domu ALE JUŻ 2011 ROK MUSI BYĆ DLA MNIE WSPANIAŁY !!!!!!!!!!!!Boże wierzę w to .

11

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Erra skoro wierzysz w to ,to tak będzie!!! smile
zazdroszczę snu- ja niestety zupełnie nie sypiam...
Jej kiedyś chciałam mieć chodz dzień urlopu , byłam w takim biegu a teraz tak bardzo chciałabym pracować .Ja też wierzę!!! że w 2011 znajdę pracę i to już w styczniu !!!!:)
Teraz dużo niestety własnych firm pada...nie wiem jaki to interes ale wiesz grudzien i styczeń ogólnie są koszmarne...
a może się przebranżowisz?
buziaki:)

12

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

DORIS2727 jeżeli można wiedzieć to z jakiego regionu kraju piszesz ? Chciałabym tak spotkać się na kawie i pogadać bo już 100 lat nigdzie nie wychodziłam . Pozdrawiam .

13

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Dziewczyny, do prywatnych pogawędek służą netkafejki. Erra, jeśli chcesz umówić się z inną użytkowniczką na kawę lub masz do niej inną osobistą kwestię - masz w tym celu funkcję "e-mail". Na forum staramy się trzymać tematu. Pozdrawiam. Moderatorka Vinnga

14

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Tak napisałam bo mi smutno i posiedziałabym z kimś i wyżaliła się , ale przepraszam już nie będę .

15

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Erra jestem z krakowa...resztę na maila.
szczerze mówiąc wiele razy widzę jak tylko dwie osoby piszą do siebie na wątkach i taką właśnie treść...hmm oki...

16

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

smile

17

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Szczęśliwego Nowego 2011 roku oby był lepszy NAJLEPSZY!!!!!!!!!
Siedzę sama w domu z synkiem i pewnie zaraz pójdziemy spać . sad

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Witam,poczytaj sobie moja sytuacje w jakiej sie znalazłam,także będziesz myśleć inaczej,trzymaj się i pozdrawiam cieplutko,teraz to ja dopiero zaczynam życie i TOBIE tez tak radze...buziaki w tym LEPPPSZYYYM DLA NAAAAS ROKU

19

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Dziękuję i dla Was również NAJLEPSZEGO ROKU
zdradzona zona 2010 trzymaj się i smile

20

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

wink

21 Ostatnio edytowany przez gazia (2011-02-17 22:14:40)

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Powiem tak, duzo łatwiej było by mi , gdyby mój ma zzainteresował sie młoda kobieta, ale on zainteresowął sie niestety tylko troche młodsza ode mnie. I to jest irytujace. Mlódke bym zrozumiała, ale staruszke? Nie potrafie....Jest tylko 12 lat młodsza niz ja...to wsytd! taka staruszka.....:)

22

Odp: Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

gazia ja niestety chyba nie jestem z tej planety !!!!!!!!! Zupełnie nie rozumiem facetów nieraz tak się zachowują jak gdyby te swoje ptaki znależli na śmietnikach i zupełnie im nie zależało na własnym honorze i jakimś spokoju wewnętrznym sad

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Po 10 latach bycia razem zamienił mnie na młodszy o 20 lat model .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024