Słowiańska "piękność", przystojny latynos i ... Brzydki polak :P - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-12-21 19:35:25

Okruszka
Woman In Red

Słowiańska "piękność", przystojny latynos i ... Brzydki polak :P

Będzie stereotypowo. To już pragnę zaznaczyć na wstępie. Nie ukrywam, że obrosłam w piórka ostatnio gdy przeczytałam sobie pewien artykuł na jednym zachodnim portalu, wychwalającym piękną urodę Polek. Ech... Co za duma wink.
W moim dotychczasowym życiu poznałam kilku Włochów i Hiszpanów. No jasne. Temperament, wrodzona umiejętność uwielbiania kobiet i adoracja słowiańskiego piękna. Mają bajer... Ale przede wszystkim: rzadko (u Polaków) spotykaną lekkość w prowadzeniu konwersacji, poczucie humoru zasadniczo odbiegające od tego, jakie często przejawiają polscy panowie.
Ostatnio trochę obcuje z innymi nacjami.
Z przykrością stwierdzam, że moja stereotypowa wizja się pogłębia coraz bardziej i bardziej...
Spłaszczę mój wywód do dwóch sytuacji.

Podchodzi Włoch do ładnej Polki. Uśmiecha się, trochę nieśmiało (jako, że natura romantyka jest mu przypisana), prawi komplementy. On w tym momencie staje się nikim. My jesteśmy w centrum zainteresowania. Zasypuje pięknymi słowami. Napis widniejący w oczach "chcę Cię przelecieć" jest zamazany (chociaż jest). Nie boi się porażki, że zostanie spławiony. Próbować warto bo... Bo TAK! Tak się zabiega o kobiety... Tak się powinno zabiegać o kobiety.

Podchodzi Polak do ładnej Polki. Uśmiecha się tak, że gdy otworzy usta to mu wycieknie ślina na wierzch. Prawi mniej lub bardziej udane komplementy wszystkie z podtekstem seksualnym. Często uraża tym co mówi, a do tego popada ze ślinianej skrajności w inną: dystans. Budzi się w nim zaściankowa duma, staje się zimny. "Kobieta na mój widok odwróciła głowę w bok? A to głupia, zarozumiała pi***"". I strzela egoistycznego focha.
Słowo: zabiegać. Ono nie istnieje. Bo albo kobieta odpowie mu ślinotokiem, (wtedy sygnał jest jasny i idą do wyra), albo "foch" świadczy tylko o tym, że jest próżna, głupia i zarozumiała... Szkoda, że nie pomyśli, że może po prostu gdy ją zdobędzie to wygra swój los na loterii... Że warto, bo... BO TAK! Piękne i wartościowe rzeczy nie przychodzą łatwo.

No i uroda. "Jak to jest, że w kraju pięknych kobiet jest tylu brzydkich facetów". Słowa zasłyszane od kolegi zza granicy. Ano jest, co tutaj ukrywać. Buraczane, wypłoszone twarze, szczurze mordki. Niby urody nikt nie wybiera, może też nasi panowie chcieliby być jak młodzi bogowie...
Ale mając do wyboru przystojnego latynosa (u którego żądzy nie widać) i najaranego żądzą Polaka... Kogo wybieramy...?

I tak!!! Jest cholernie stereotypowo ale... Chciałabym poznać wasze spostrzeżenia. Może również dotyczące innych nacji?

#2 2010-12-21 21:18:20

Szczurunia
Przyjaciółka Forum

Re: Słowiańska "piękność", przystojny latynos i ... Brzydki polak :P

Autorka wątku nie jest odosobniona w swych obserwacjach... mi też nasuwają się takie same wnioski.
Niestety, mogę na palcach jednej ręki policzyć nowopoznanych mężczyzn z którymi rozmawiałam na poziomie i na interesujące tematy. Wiem, jestem młoda, ale mimo to, to chyba trochę mało, co?
Nie każdemu jest dane być rozmownym, ale do diabła chyba można mieć jakieś ciekawsze zainteresowania niż piwo i imprezy prawda?

Co do wyglądu. Piękna twarz nie każdemu jest dana i ja to doskonale rozumiem (bo również się do pięknych nie zaliczam), ale chyba można coś z sobą zrobić? Moda męska naprawdę oferuje więcej niż przyciasne lub za luźne dżinsy, wytarty podkoszulek, bluza dresowa i białe adidasy... Naprawdę można mieć inną fryzurę niż zgolenie się na kilka milimetrów czy postawienie włosów na żel.
Można zadbać o dłonie, żeby nie wyglądały jak u  troglodyty, a przede wszystkim o zęby. I czasem się uśmiechać na ulicy, przepuścić w drzwiach, życzyć miłego dnia. To niewiele, a punktuje.
To smutne, że kiedy idę ulicą prawie nikt nie jest w stanie zwrócić mojej uwagi, a naprawdę wybredna nie jestem.

A z drugiej strony widzę, kiedy ci sami zaniedbani mężczyźni wymagają od kobiet cudów... A gdy widzą kobietę tak samo zaniedbaną jak oni myślą "ale pasztet". Ale w lustrze widzą boskiego Adonisa.

Ostatnio edytowany przez Szczurunia (2010-12-21 21:20:50)

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

#3 2010-12-21 21:39:55

VeryBadBoy
Net-facet

Hmm cóż może by Ci trochę piórek odciąć dam fragment dziennika Giacomo Casanova gdzie wypowiadał się o polkach "w ogóle kobiety są brzydkie w tych okolicach; piękności są tam cudami, a ładne – rzadkimi wyjątkami" więc widzisz różnie piszą wink Cóż a teraz chyba Cie czas uświadomić co do latynosów...przeciętny latynos to jest "macho" dużo śpi,dużo je mało pracuje jest brudny i hmm nie przekracza 1,70 cm wzrostu...cóż nie ma to jak idealny mężczyzna...a teraz inna sprawa, mówisz o zaniedbaniu facetów tak ? Cóż zgadza się jest masa "dresików" ale i tak to jest dla mnie leprze samce z "ekipa z new jersey". A teraz kogo często widzimy też przy tych dresikach? Wielkie jak beczki kobiety ,które nie chcą ruszyć tyłka z kanapy.

Faceci są prości, lubimy patrzeć na cycki, na pupę, zaglądać w dekolt i myślimy tylko o tym jak zaciągnąć seksowną kobietę do łóżka, gdzie będziemy mogli z nią robić nieprzyzwoite rzeczy:)

#4 2010-12-21 22:13:51

martyna2010
100% Netkobieta

Myślę, że nie ma co porównywać Polaków do latynosów. Latynosi mają ładną urodę, ale przecież Polacy też nie są tacy źli, nie przesadzajmy smile
Każdy ma inną urodę, więc porównywanie wydaje mi się zbędne. Myślę, że z opisem tej drugiej sytuacji trochę przesadziłaś. Nie zawsze jest tak, że gdy kobieta odmówi facetowi, ten strzela fochem i ją obraża. Zalezy od osobowości. Jeden przyjmie porażkę na klatę, drugi się obrazi, trzeci będzie jeszcze bardziej zabiegał o jej względy. Myślę, że nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka.

Okruszka napisał:

Buraczane, wypłoszone twarze, szczurze mordki.

Tutaj to mne rozbawiłaś. smile No faktycznie, wielu facetów pasuje do Twojego opisu.
Jednak widziałam też wielu przystojnych. A, że z charakteru głupi to już inny temat.
Chociaż w sumie nie ma co dzielić, na przystojnych i szczurków, bo to już zależy od gustu. Dla jednej koleś z niebyt ładnym ryjkiem będzie przystojny, dla innej odrażający.

VeryBadBoy napisał:

przeciętny latynos to jest "macho" dużo śpi,dużo je mało pracuje jest brudny i hmm nie przekracza 1,70 cm wzrostu...cóż nie ma to jak idealny mężczyzna...a teraz inna sprawa, mówisz o zaniedbaniu facetów tak ?

A jak wygląda przeciętny polak ? big_smile

I tutaj pewnie będą same przyjemne epitety. Lubię obserwować ludzi, i zauważyłam, że do pewnego wieku faceci dbają o ryjek, o ciało, siłownia itp, a po przekroczeniu pewnego wieku większość z nich przestaje o siebie dbać. I nie jest to przyjemny widok. tongue

A latynosi są baardzo przystojni, i miło się na nich patrzy big_smile

Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-12-21 22:14:48)

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

#5 2010-12-21 22:26:09

VeryBadBoy
Net-facet

Cóż mam tylko nadzieje ,że uwzględniacie to ,że hiszpanie to nie latynosi...a co do polaków cóż dziwie się ,że waszym wyobrażeniem polaka jest typowy blokers

Faceci są prości, lubimy patrzeć na cycki, na pupę, zaglądać w dekolt i myślimy tylko o tym jak zaciągnąć seksowną kobietę do łóżka, gdzie będziemy mogli z nią robić nieprzyzwoite rzeczy:)

#6 2010-12-21 22:31:35

Szczurunia
Przyjaciółka Forum

VeryBadBoy może dlatego, że takich spotykamy najczęściej....

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

#7 2010-12-21 22:33:07

martyna2010
100% Netkobieta

VeryBadBoy, a jak wg Ciebie wygląda przeciętny Polak? Chętnie posłucham. wink

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

#8 2010-12-21 23:08:57

Okruszka
Woman In Red

do VeryBadBoy
"Hmm cóż może by Ci trochę piórek odciąć (...)"
O proszzz... Daleko szukać nie musiałam. I tak oto wysuwa się kolejna cecha polskich panów. Co by tutaj zrobić aby nie była zbyt pewna siebie. Co by tu zrobić aby zgnoić, spojrzeć na nią z góry... Wiesz co Ci powiem. Byłam z jednym bubkiem (uroda szczurka), którego "kochałam" za to, jaki był. Szczurek natomiast złośliwie lubił mi dokuczać podkreślając, że ten tłuszczyk z brzuszka jak się zginam mógłby zniknąć. Wiesz ile mam w talii? Powiem, żebyś nie mówił, że siedzi wieloryb przed komputerem i wciska sobie bajki o tym, że 100 kg to nie nadwaga. Mam 70 cm (przy wzroście 173). Modelki mają 60. Wiesz, że po rozstaniu miałam mega kompleksy na tle swojego wyglądu podczas gdy są dziewczyny które mają 1000 razy gorzej niż ja? Tak naprawdę dowartościował mnie jeden przystojny Włoch, który podkreślał rzeczy, na które ja nawet nie zwracałam uwagi.
To nie chodzi o wyobrażenie typowego blokersa. Owszem są przystojni panowie. Powiedzmy, że dziennie mijam jakieś 15-20%. Ale 80% panów boi się coś przykombinować ze swoim wyglądem. Ciuch musi być praktyczny. Nie chce wam się założyć czegoś stylowego, modnego, bo zaraz obruszacie się, że wyglądacie pedalsko, a biżuteria jest dla bab........

martyna2010, dokładnie! BadBoy, a jak wygląda wg. Ciebie przeciętny Polak? Btw. Na twoim miejscu cieszyłabym się, że mieszkam w kraju gdzie Polki uchodzą w świecie za pięknie. Nie? Nie fajnie?

#9 2010-12-22 15:12:53

VeryBadBoy
Net-facet

Więc odpowiem na pytanie jaki jest topos polaka. Polak,mężczyzna uznawany jest za osobę skromną ,praktyczną gotową do pracy ,ubierającą się schludnie (motyw polaka-robotnika) ,jako mężczyzna zapewnia swojej kobiecie i potomkowi utrzymanie ,dobrobyt zaspokaja jej drugi (licząc od dołu) filar potrzeb maslowa . Jako chrześcijanin jest wrażliwy na cudzą szkodę, pomocny,rodzinny,opiekuńczy. Taki jest topos polaka . Stereotyp jak widzisz często bywa całkiem inny

#10 2010-12-22 15:44:32

falka
100% Netkobieta

Yyyy nie wiem co Wy dziewczyny robicie że non stop Wam się dresiki napataczają. Owszem, czasem jakiś taki lolo mi się rzuci w oczy na przystanku czy gdzieś, ale to raczej zupełnie przepadkowy przechodzień. Ja na codzien (uczelnia, wśród znajomych, na mieście) raczej spotykam fajnych, inteligentnych chłopaków - może nie idealnie pięknych czy adorujących na każdym kroku, ale sympatycznych i dających się lubić. Z ambicjami i zainteresowaniami wykraczającycmi poza piwo i imprezy (chociaż nie gardzących i jednym, i drugim).

#11 2010-12-22 20:19:46

wtajemniczona
Słodka Czarodziejka

he he nieee no znam Polakow ktorzy naprawde zabiegaja..tylko jak dogonia to...uciekaja...smile

Krolowa swego zycia, ksiezniczka wlasnej bajki...wink

#12 2010-12-22 23:38:31

martyna2010
100% Netkobieta

VeryBadBoy napisał:

Więc odpowiem na pytanie jaki jest topos polaka. Polak,mężczyzna uznawany jest za osobę skromną ,praktyczną gotową do pracy ,ubierającą się schludnie (motyw polaka-robotnika) ,jako mężczyzna zapewnia swojej kobiecie i potomkowi utrzymanie ,dobrobyt zaspokaja jej drugi (licząc od dołu) filar potrzeb maslowa . Jako chrześcijanin jest wrażliwy na cudzą szkodę, pomocny,rodzinny,opiekuńczy. Taki jest topos polaka . Stereotyp jak widzisz często bywa całkiem inny

Wydaje mi się, że Ty napisałeś jaki powinien być Polak, a nie jaki jest w rzeczywistości wink
Skoro przeciętny Polak jest taki wspaniały, to w takim razie dlaczego tak wiele kobiet opisuje tu na forum jak to ich mąż (Polak) ich bije (przejaw faceta wrażliwego na cudzą krzywdę ? opiekuńczego? ) nie szanuje, zdradza itp?

Twój obraz przeciętnego Polaka wydaje mi się trochę wyidealizowany. wink

Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-12-22 23:40:08)

#13 2010-12-23 00:11:33

falka
100% Netkobieta

martyna2010 napisał:

Skoro przeciętny Polak jest taki wspaniały, to w takim razie dlaczego tak wiele kobiet opisuje tu na forum jak to ich mąż (Polak) ich bije (przejaw faceta wrażliwego na cudzą krzywdę ? opiekuńczego? ) nie szanuje, zdradza itp?

Moim zdaniem odpowiedz jest wrecz banalna. Ile jest zaejestrowanych tu osob? Kilkaset? W porywach kilka tysiecy. A ile jest kobiet w Polsce? Pi razy oko 20 milionow.
Statystycznie rzecz biorac te historiw opisywane na tym forum (przy czym ie umniejszam ich waznosci, czy bolesnosci) to tylko ulamek. Promil.

Naprawde sie zastanawiam, skad taka niska ocena facetow przez kobiety. Albo raczej - skad niechec do zobaczenia w nich "tego czegos". Moim zdaniem to tylko generalizacja i stereotypowe myslenie.

ps. Nie lubie mezczyzn w typie poludniowca (bo chyba  takich Autorce chodzilo, piszac "latynosi"). Maja meczacy sposob bycia z tym swoim wiecznym flirtowaniem, zbyt wiele slyszalam o ich umilowaniu mamusi i zerowaniu na rodzicach do 30. roku zycia. Ani mnie tam jakos ich uroda nie kreci wink

#14 2010-12-23 00:11:44

alaclaudie
Przyjaciółka Forum

Wszystko zależy od towarzystwa w jakim się obracacie i jak owe towarzystwo zostało wychowane.
Ja nie mam ciągoty na latynosów, może jak mnie jakiś "pocieszy" (haha) to zmienię zdanie wink.
Nie wiesz jak się o Tobie wypowiadał poza Twoimi plecami. Uważam że założyłaś wątek by się pożalić na chłopaków którzy Cię nie komplementują (przyczyną może byc zadzeranie nosa przez Ciebie).
Wszędzie znajdziemy przykłady buractwa i klasy.
Poza tym macie 18- 24 lata- ciężko żeby chłopcy w tym przedziale interesujący się sportem i grami byli romantycznymi Romeami wink
Falka- zgadzam się w 100%

Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-12-23 00:13:29)

#15 2010-12-23 07:58:10

busiu
100% Netkobieta

Ja nie mam ciągot do facetów z Południa... niestety, wiem, że poza umiejętnością 'zabiegania' są leniwi, uzależnieni od swoich mam (Włosi to mistrzowie! 30 lat i siedzi z mamusią), bardzo tradycyjni w podziale ról (baba to w kuchni!), i ich adoracja i zabieganie kończą się bardzo szybko po 'zaobrączkowaniu' (jeśli w ogóle dadzą się zaciągnąć przed ołtarz...).

Co do Polaków- są bardziej elastyczni- jasne, że spotkasz szmaciarzy, puszczających się na prawo i lewo, półgłówków, ciepłe kluchy, leni, brudasów... ale ja wiem, że można spotkać również bardzo przyzwoitych facetów, także pod względem wyglądu. Jest problem z tym, jak polscy faceci się ubierają- totalnie bez gustu! A jeśli już się trafi jakiś lepiej ubrany, to zostanie wyzwany od ciot. neutral A przecież wystarczy klasyczne, schludne podejście!

Chociaż faktem jest, że poza moim obecnym facetem, nie poznałam ani jednego interesującego osobnika przez ostatni rok... a poruszam się w dosyć wykształconym, artystyczno-informatycznym gronie... i smutek.

EDIT. Faktem jest jednak to, co napisała Okruszka! I spotkałam się wielokrotnie z takim zachowaniem- jakiś facet okazuje Ci zainteresowanie, Ty dajesz mu kosza... a on jest nagle Twoim wielkim hejterem i wszędzie podstawia Ci nogę. neutral Miałam taką sytuację dokładnie rok temu- poznałam gościa na uczelni, był bardzo milusi, tu mi pomoże, tu pogadamy, pośmiejemy się, no nie powiem, fajny był, ale właśnie wtedy zaczęłam się spotykać z moim obecnym chłopakiem, i nie byłam zainteresowana nikim innym. Powiedziałam mu to wprost, a on... zamiana o 180 stopni! Zaczął mnie obgadywać, mówić, że ten mój chłopak jest jakiś dziwny, że z moimi włosami coś nie tak, nawet czepiał się moich cycków (!!!). Śmiałam się z tego, ale to nie była jednorazowa przygoda, i z czymś takim spotkałam się wiele razy! Zastanawiam się, czy to może rzeczywiście cecha tylko Polaków, czy może facetów w ogóle?

Ostatnio edytowany przez busiu (2010-12-23 08:02:57)

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#16 2010-12-23 13:29:54

VeryBadBoy
Net-facet

busiu napisał:

to może rzeczywiście cecha tylko Polaków, czy może facetów w ogóle?

Wydaję mi się ,że to raczej cecha niektórych mężczyzn(wszystkich! nie tylko polaków)  gdyż nie potrafią się pogodzić z porażką (atakujesz ich męską dumę) i nie chcąc zaakceptować tego więc usprawiedliwiają się sami sobie i  naglę zaczynają "widzieć" same twoje wady ale na szczęście nie wszyscy tak mają (np jak ja ,chodzący ideał tongue )

#17 2010-12-23 13:36:34

falka
100% Netkobieta

VeryBadBoy napisał:

busiu napisał:

to może rzeczywiście cecha tylko Polaków, czy może facetów w ogóle?

Wydaję mi się ,że to raczej cecha niektórych mężczyzn(wszystkich! nie tylko polaków)  gdyż nie potrafią się pogodzić z porażką (atakujesz ich męską dumę) i nie chcąc zaakceptować tego więc usprawiedliwiają się sami sobie i  naglę zaczynają "widzieć" same twoje wady ale na szczęście nie wszyscy tak mają (np jak ja ,chodzący ideał tongue )

Z drugiej strony... dziewczyny a zastanówcie się nad taką oto sytuacją. Jest sobie ona. I jest on. Ona ma na niego chęć, flirtuje, podrywa, może nawet się zakochuje. A on nic. Jak kamień.
Flirt się nie udaje. Ona jst smutna, spotyka się z przyjaciółkami i co? "Jaki on beznadziejny, napewno nie był mnie warty, taki to palant, do tego brzydki i kiepsko zarabia!".
Powiecie - zranione uczucia. Okej. My mamy uczucia, faceci mają dumę, ale w momencie złamania i jednego, i drugiego zachowania są takie same. To się nazywa "kwaśne winogrona", taki mechanizm obronny który w momencie niemożności osiągnięcia celu każe nam twierdzić, że tak naprawdę to był on nieważny.

#18 2010-12-23 13:56:22

busiu
100% Netkobieta

VeryBadBoy, w takim razie jednak faceci ogółem to strasznie spaczony gatunek. big_smile Powinnam była ich uświadamiać, że to, w kim się zakochują, świadczy przede wszystkim o nich samych... jeśli ja jestem taka słaba, no to oni chyba głupi i ślepi, skoro tak bardzo mnie chcieli? neutral

Poza tym, Twoja sygnatura, VeryBadBoy... mam nadzieję, że istnieją szlachetne wyjątki od tej reguły...

EDIT. Falka, ja tak nigdy nie miałam. I uważam, że każdy facet, w którym się zakochiwałam/byłam, był wart moich uczuć! Wydaje mi się po prostu oczywistym, że nie wszystkim muszę się podobać. neutral

Ostatnio edytowany przez busiu (2010-12-23 13:58:16)

#19 2010-12-23 14:06:11

falka
100% Netkobieta

busiu napisał:

EDIT. Falka, ja tak nigdy nie miałam. I uważam, że każdy facet, w którym się zakochiwałam/byłam, był wart moich uczuć! Wydaje mi się po prostu oczywistym, że nie wszystkim muszę się podobać. neutral

Nie no ja też wychodzę z takiego założenia, ale moim zdaniem takie "psioczenie" jest jednak często spotykaną cechą u kobiet.

#20 2010-12-23 14:36:23

VeryBadBoy
Net-facet

Taaa ja się często z "psioczeniem" spotykam , psucia mi opinii przez "odrzucone" kobiety -raz usłyszałem ,że jestem za wysoki big_smile (mam 1,87 m wzrostu) ,że jestem "kurwiarzem" (w tym mnie 2 fakty rozbawiają 1.Nadają mi to kobiety z którymi sypiałem i przestałem ale zawszę jak mi się odmieniło nie było z tym problemu 2.Zazdroszczenia innych facetów , bo "żigolak" to niby fajnie...cóż)
a co do mojej sygnatury , taak istnieją wyjątki , są to homoseksualiści wink

#21 2010-12-23 14:42:40

busiu
100% Netkobieta

VeryBadBoy napisał:

a co do mojej sygnatury , taak istnieją wyjątki , są to homoseksualiści wink

Smutek!
A czy gdybyś był w związku, nadal byłbyś skłonny 'latać za innymi'?

#22 2010-12-23 14:52:15

VeryBadBoy
Net-facet

Rozumiem ,że poprzez "latanie za innymi" masz na myśli odskoki w bok ? Nigdy ich nie miałem i nie będę miał ,bo zawszę informuję moją partnerkę jakie są zasady czy jest ona jedyną kobietą w moim życiu (ma na mnie monopol) czy będzie z tym ciężko , zawsze jestem szczery i wyznaczam granice.

#23 2010-12-23 19:22:55

Dary
Net-facet

Co wy tak o tych Włochach , to inne społeczeństwo i naczej podchodzą do życia,każdy prawie włoch posiada kochankę,tradycyjnie wybrali ten cel aby mieć ich jak najwięcej i chytrzy na dodatek jak mało kto.

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

#24 2010-12-23 19:30:20

Amis
Przyjaciółka Forum

Zgadzam się z darym ja jak jeste,m zła na męża to mówię ty Włochu-czytaj maminsynku,lewe ręce,itd)
Uwielbiam Polaków no i Afroamerykaninów ale to tylko w fantazjach (niestety) sad

,,Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz wstawać.''

#25 2010-12-23 20:00:25

VeryBadBoy
Net-facet

Afroamerykanów(rozumiem ,że masz tu na myśli mężczyzn "gatunku" negroidalnego ) ?  Ze względów na kolor skóry czy...? ;>

#26 2013-07-09 21:20:19

BabaOsiadła
Moderator

O jakich jeszcze stereotypach dotyczących nacji słyszałyście? A może miałyście okazję któreś z nich zweryfikować?

"Cięcie! Po reżysersku to znaczy: morda!"

#27 2013-07-09 22:21:07

NinaLafairy
Przyjaciółka Forum

Ze anglicy to sztywniacy, a ciemnoskorzy sa wyluzowani i maja duzego.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

#28 2013-07-10 00:17:43

BabaOsiadła
Moderator

Że Niemki są brzydkie.

"Cięcie! Po reżysersku to znaczy: morda!"

#29 2013-07-10 00:48:03

Jaguar
Przyjaciółka Forum

Ze dla ciemnoskorych maruhuana to jak dla nas mietowki.

Ze Finowie i Szwedzi to ludzie oziebli (nie okazujacy uczuc)

Ze Niemcy sa solidni.

Ze Szkoci skapi.

Irlandczycy to gwaltowne pijusy.

#30 2013-09-17 22:27:55

rotterdamnightmare
Zaglądam tu coraz częściej

Widzę,że autorka i kilka innym dziewczyn tutaj się wypowiadających nie są do końca świadome. To znaczy, nie chodzi i o to że Polki są jakieś zjawiskowo piękne, tylko po prostu, że są łatwe dla obcokrajowców. Wiem, może zaboleć, ale lepiej żebyście znały prawdziwy powód adorowania was przez napalonych latynosów.
Pora odrzucić imaginacje i spojrzeć na to :na zimno". Według rankingu który niedawno był prezentowany w TV, Polki nie są nawet w pierwszej 10 najpiękniejszych kobiet. Wyróżniają się za to uwielbieniem do panów o ciemniejszej karnacji, którzy to bez skrupułów wykorzystują. Nie raz było mi wstyd w towarzystwie, kiedy temat zszedł na Polki, najłatwiejsze i najtańsze kobiety w Europie, także przestańcie bujać w obłokach moje drogie. Wiadro zimnej wody na głowę i odrobina samokrytyki. Pewnie zaraz mnie zjedzą, ale zanim polecą obelgi to zaznaczam że ten post nie miał na celu obrażenie kogokolwiek.

Ostatnio edytowany przez rotterdamnightmare (2013-09-17 22:28:57)

#31 2013-09-18 09:26:41

Anik38
Redaktor Działu Miłość

No właśnie. Gdzie te słowiańskie piękności, to ja nie wiem. W moim mieście nie widać. Widać za to albo zaniedbane kobiety, albo straszydła z toną makijażu na twarzy i tipsami do dresów.
Piękną polkę to ja widzę raz na miesiąc.
Tylko dla mnie piękno ma być naturalne, nie narysowane kredką, różem, cieniem.
Właśnie na na południu Europy łatwiej o takie naturalne piękno, bo dziewczyny tony makijażu nie potrzebują, z natury mają kolorki i jak robią makijaż to delikatnie, tak żeby podkreślić naturalne piękno.
Co do panów latynosów, to niestety prawda z tym, że do prawienia komplementów to dar oni mają, ale do wspólnego życia nie bardzo.

#32 2013-11-20 18:33:58

Natalkaa91
O krok od uzależnienia

Polacy i Polki mają ciekawą urodę, są zadbani i fajnie się ubierają, są sympatyczni i otwarci, nie mamy co narzekać! smile

#33 2013-11-23 02:58:47

Czlowiek Istota marna..
Zbanowany

Jezeli juz mowa o wlochach ,to osobiscie znam paru naprawde brzydkich wlochow i rzadko kiedy Wloch mi sie podoba jest w moim typie smile On sa uwielbiani przez polki /latynosi wiedza o tym i wykorzystUja to  big_smile Bo tak kobiety/polki sie nimi zachwycaja mowia ze sa tacy ladni piekni ,ze niby my polki brzydsze od nich tak to oni w wiekszosci odbieraja -interpretuja ..

Moja kolezanka spotyka sie z facetem-mulat  i czesto mu mowila jaki on to ladny,jaka ma ladny kolor ,ze ona tez by Taki chciala ,a on czasami docina jej i mowi ,.ze on ma ladniejszy kolor ""

ze jest ladniejszy  od niej ""..big_smile  Tak obrosl w skrzydelka smile

Osobicie bardziej podoba mi sie jasna milk karnacja niz Jakis zolciak sad przewaznie do tego maly z nosem jak kartofel  big_smile

Poza tym ZAUWAZCIE ze latynosi /latynoski bardzo szybko staro wygladaja, bardzo szybko starzeja siez  obserwacji  moich  znajomych ,a sporo lat mieszkam juz za granica.

Ostatnio edytowany przez Czlowiek Istota marna.. (2013-11-23 03:15:48)

Stopka forum