Czy wasi mężczyżni w was inwestują? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czy wasi mężczyżni w was inwestują?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Czy wasi mężczyżni w was inwestują?

Nie wiem czy dobrze nazwałem temat  hmm  Chodzi mi dokładnie oto czy wasi mężczyżni starają się wam w jakimś stopniu pomóc abyś cie wyglądały atrakcyjniej? ,czy same tym się zajmujecie a facet mówi poco ci to a na co itp.A póżniej ślepią na inne cool

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy wasi mężczyżni w was inwestują?

Pieniądze mamy wspólne więc mąż nie musi dawać mi kasy, żebym sobie coś kupiła. Ale nie ma nic przeciwko żebym kupowała sobie coś nowego bo chyba każdy normalny facet lubi jak jego kobieta ładnie wygląda. Ale na zakupy chodzę sama bo jeśli chodzi o ciuchy kobiece to mój nie ma za grosz gustu tongue

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

3

My również mamy z mężem wspólne pieniądze, więc sytuacja wygląda podobnie jak u Caameron z tym, że ja nie lubię zakupów. Nie ubieram się zbyt kobieco na co dzień, ale czasem żeby zrobić przyjemność mojemu facetowi zakładam coś ekstra wink Czasem też sama z siebie mam ochotę wyglądać kobieco, więc mam kilka zestawów ciuszków na takie okazje. Mąż oczywiście nie protestuje, wręcz przeciwnie.

Mój facet, jak chyba większość, ogląd się nieraz na ulicy za innymi, ale mi to szczególnie nie przeszkadza. Poświęca mi dużo uwagi, wiem, że jestem dla niego atrakcyjna, więc nie postrzegam innych kobiet jak zagrożenie. Myślę, że właśnie to poświęcanie uwagi, okazywanie, że mu się podobam, komplementy itd. to jakaś forma inwestycji w moją atrakcyjność wink bo mogłabym się ubrać jak gwiazda filmowa, ale gdybym usłyszała od męża "Jak ty wyglądasz?!" to na pewno nie czułabym się dobrze...

Nie wiem, czy o to chodziło autorowi pytania... wink

Reklama

4

Tak oto mi chodziło  wink i nie odrazu gwiazdy filmowe nie nie.
Ale są tacy co robią utrudnienia swoim kobietą zwłaszcza jak oni tylko pracują i wkurza mnie to ze za innymi się oglądają a własnym nic nie kupią hmm a stać ich na to hmm

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

5

Mój facet potrafi mi doradzić w kwestii ubioru czy fryzury chociaż oczywiście ostateczną decyzję podejmuję ja. Żadne z nas nie pracuje, nie mieszkamy razem ale zdarza nam się kupować dla siebie wzajemnie ubrania czy kosmetyki. Ubieramy się w specyficznym stylu więc cieszę się z każdej bluzki z gorsetowym wiązaniem i rozszerzonymi na maksa rękawami, którą dostaje od D. bo ciężko dostać coś takiego w przystępnej cenie. Ja kupuję mojemu mężczyźnie jego ulubione, czarne koszule.
Owszem, zdarza mu się odwrócić na ulicy głowę za wyjątkowo atrakcyjną dziewczyną. Ale ja też niekiedy zwracam uwagę na przystojnych mężczyzn więc uważam to za całkowicie normalne.
W każdym razie- lubię się czuć piękna, mój facet wie o tym i pomaga mi taką być wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

6

Mó jmąż nie ,nie i jeszcze raz nie -nie wiem czy to dobrze czy źle
Naszczęście staram się dbać o siebie sama !

,,Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz wstawać.''

7

Hmmm z narzeczonym mamy pieniądze własne ale jednak wspólne. CZyli każdy am swoje ale jedzenie rachunki wydatki itp na pół dzielimy. Jak któremuś brakuje to też nie ma z tym problemu. Więc raczej ja sama kupuję sobie wszelkie kosmetyki, ciuchy itp Za to mój mężczyzna dba o to aby nigdy nie brakło mi biżuterii wink Ba! Nawet ma gust i wie doskoale co mi się podoba i co wybrać wink Także na inwestowanie we mnie nie ogę narzekać. Bo ciuchy zgodnie twierdzimy, że powinnam wybierać sama xD

"Przeminęły te dni w których dziewczyna gotowała jak własna matka. Teraz pije jak własny ojciec."

8

Mój chłopak postępuje właśnie w sposób jaki przedstawia Dary-zakupów nie cierpi, czepia się gdy coś nowego kupuję(a przeciez nie za jego pieniądze), bo po co Ci to, tyle tego już masz etc.A dodam że pracuje i nic poza samochodem i abonamentem za telefon nie ma do zapłaty, zarabia też przyzwoicie(1800zł netto). Także...ja do swojego mam baaardzo długą listę zażaleń big_smile Nie wyobrażam sobie małzenstwa z takim skąpiradłem...

163 cm wzrostu, z czego 2/3 to nogi, potem trochę atrakcji, a na samej górze 4-rdzeniowy procesor zmyślnie ukryty pod ciemną czupryną tongue

>>Mgła Uczuć<<

9

czasami dobrze zyc z skompiradlem:) zarzadzanie pieniedzmi jest dosc wazne w zwiazku a nie kazdy to potrafi:( w przypadku moim kwestie pieniedzy bedzie musiala przejac druga polowka bo inaczej pod koniec miesiaca zupki chinskie zostana tylko:D:D

Pokłóciłem sie ze szczęściem, nadzieję kopnąłem w dupę, miłość wyzwałem od szmat, a ze smutkiem żyje wspomnieniami....

10

Silencee89 napisał/a:

Mój chłopak postępuje właśnie w sposób jaki przedstawia Dary-zakupów nie cierpi, czepia się gdy coś nowego kupuję(a przeciez nie za jego pieniądze), bo po co Ci to, tyle tego już masz etc.A dodam że pracuje i nic poza samochodem i abonamentem za telefon nie ma do zapłaty, zarabia też przyzwoicie(1800zł netto). Także...ja do swojego mam baaardzo długą listę zażaleń big_smile Nie wyobrażam sobie małzenstwa z takim skąpiradłem...

No właśnie a potem wyjedzie do kolegi ale ty masz ładną żone ,a swojej nie widzi hmm

11 Ostatnio edytowany przez iziaaaaak (2010-12-26 19:40:36)

Mój we mnie inwestuje smile pod wieloma względami i w kwestii ubioru, wyglądu (choć ja lubie ubierać się kobieco i elegancko, lubie o siebie zadbać- taki mam styl), edukacji ( jestem ambitna i mam wielkkie parcie na kształcenie się).
Oczywiście oboje pracujemy wiec i każdy ma swoje kieszonkowe, ale nie powiem- mąż co jakiś czas "sypnie" kasa na jakieś zakupy wink Oczywiście nie spełniamy każdych swoich zachcianek, wszystko z głową i rozwagą smile
Naprawde niczego mi nie brakuje, ale też mnie nie rozpieszcza za bardzo tongue ja jestem bardzo zadowolona smile
No i musze powiedzieć że mój mąż ma rękę do zarządzania pieniędzmi, wie ile możemy wydać, na co możemy wydać, oszczędzamy przy tym i odkładamy.

.. no i zawsze ma jakieś "zaskórniaki" pochowane tongue:P którymi mnie zaskakuje jak już nasz limit się wyczerpie tongue

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

12 Ostatnio edytowany przez sisley (2010-12-27 12:15:35)

ja nie pracuję bo studiuje dziennie więc siłą rzeczy Robert inwestuje we mnie ( jejku jak to brzydko brzmi hmm) zakupy z nim ubostwiam, bo wybiera mi super zestawy (śmieje się że jest moim stylistą), buty. sam z siebie potrafi mi kupić jakąś bluzkę, buty. kosmetyki sama kupuję  bo Robert nie ma nerwow do tego, chociaż czasami jakieś "naprawcze" kosmetyki z apteki mi kupi typu krem na roztępy hmm
ksiązki mi też często bez okazji  kupuje- też można nazwać to inwestycją bo przecież sam wygląd się nie liczy ale też to co w głowie jest.
ogólnie tytuł tego tematu jest dziwny hmm bo wszystkie zakupy dla partnera poza jedzeniem można nazwać inwetycją? no bo jak jestem np. na zakupach i kupię dla Roberta sweter to też w niego inwestuję bo dzięki temu jest mu cieplej i ma nową, ładną rzecz.
a jak był w szpitalu i kupowałam mu dużo warzyw, owoców, soczków a sama jadłam byle co to też w niego inwestowałam żeby szybciej do zdrowia wrócił?
temat powinien nazywać się czy wasz partner dba o was czy pomaga wam czy coś w ten deseń, bo inwestować to można pieniądze w akcję, obligację a nie w partnera wink

13

Iwestuje. Lubi mi kupywać różne rzeczy. Nawet gdy go nie proszę. A to suszarka a to coś tam... na szczęście teraz jest tak, że i ja mogę czasem mu coś kupić smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

14 Ostatnio edytowany przez Wika (2010-12-27 14:13:31)

Mój Ex, raczej był beztroski w trzymaniu dyscypliny- zwyczajnie, nie chciało mu się pilnować wszystkich wydatków. Od samego początku, próbował mnie "rozpieścić", proponując, abym korzystała wyłącznie z jego środków- moja duma, potrzebowała półtora roku, aby w końcu zgodzić się na tego typu dobroć mężczyzny wink. Pod tym względem był, dobroduszny.

15

ja po przeczytaniu samego tematu myślałam ze nie chodzi o urode i ciuchy itp..

ale tak, mój S we mnie inwestuje smile najczęściej w formie kupowania mi książek z których mogę się uczyć, inne rzeczy też mi chce kupować.. ale ja się zawsze z nim o to kłócę ;p i nie pozwalam za bardzo płacić za siebie.. dlatego sam się nauczył, ze rzeczy typu ubrania nie może mi sam kupić ;] bo jednak mam dość specyficzne wymogi hehe

16

Inwestuje.sory sam nie wiedziałem jak to nazwać   smile

17

Odgrzebuję perełkę wink To jak, inwestują? wink Jak w ogóle odbieracie słowo "inwestować" w tym kontekście?

18

Oczywiscie ze moj inwestuje smile
Czesto jakas ladna bizuterie, pobyt w spa czy kosmetyk od niego dostaje. A I ksiazki. I rozne wizyty w muzeach czy galeriach. Czy chocby kurs naprawiania motocykli....
Moj maz lubi jak kobieta umie sie w kazdej sytuacji z sensem odezwac smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czy wasi mężczyżni w was inwestują?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016