druga randka - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-12-13 01:16:35

nieśmiały123
Net-facet

druga randka

Witam drogie Panie smile może doradzicie mi w pewnej sprawie. Otóż jestem bardzo nieśmiały w kontaktach z kobietami. Ciężko mi się z nimi  rozmawia. Jestem konkretny i nie lubię rozmawiać o pierdołach big_smile. Umówiłem się z dziewczyną na spotkanie. Jako iż mieszka w znacznej odległości odemnie umówiliśmy się w miejscu przez nią podanym ( blisko jej miejsca zamieszkania). Było przyjemnie na spotkaniu. Buziak w policzek na początku i na końcu. Widać spodobało jej się to gdyż chce się umówić na drugie spotkanie. W zależności od jej wolnego czasu na spotkanie chciałbym ją zabrać do kina blisko jej miejsca zamieszkania lub jak będzie miała więcej czasu do  centrum handlowego. Obecnie mamy zimę i nie widzę alternatywy gdzie można się wybrać w mroźne dni a nie znam okolicy. Czy wręczenie kwiatka pojedyńczej różyczki na drugie spotkanie jest odpowiednie?  I czy wręczyć go na początku spotkania lub pod koniec ? ale wtedy pod koniec traci to swój urok zaskoczenia gdyż muszę wejść do kwiaciarni a jej przecież nie zostawię lub nie powiem poczekaj tu zaraz wrócę.  Jeżeli wręcze na początku będzie musiała z nim chodzić  przez całe spotkanie a to też może nie przypaść do gustu. Chciałbym zrobić jej miłą niespodziankę  żeby zapamiętałą to spotkanie  i wiedziała że mi na niej zależy. Niedługo nadchodzą święta i prawdopodobnie to będzie nasze ostatnie spotkanie w tym roku. Nie chce też by czuła się do czegoś zobowiązana. Zależy mi na niej a nie chce jej też spłoszyć dodam że jest nieśmiała także jak ja;/ Nie mam dużego doświadczenia w randkowaniu. Czy lekki buziak w usta na zakończenie spotkanie będzie odpowiedni ?

#2 2010-12-13 01:27:27

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Re: druga randka

Myślę,że jakiś kwiatek nie zaszkodzi na pewno,ale raczej chyba powinieneś dać go na początku,a to,że będzie z nim chodziła chyba nie jest wielkim problemem.
Co do pocałunku w usta , to myślę,że skoro to 2 spotkanie , a dziewczyna jest też nieśmiała,to lepiej nie.
Ja nie byłabym zadowolona z tego,mimo,że nieśmiała nie jestem.

Ogólnie to wyluzuj,nie przejmuj się tak,nie planuj wszystkiego wink

Ostatnio edytowany przez fammefatale (2010-12-13 01:27:59)

♪-my only love

#3 2010-12-13 06:41:13

w_podczerwieni
Na razie czysta sympatia

Hej, kwiatek jet jak najbardziej odpowiedni, co do buziaka, oobiście nie radziłabym Ci robić tak dalekich planów - ponieważ stosowność takiej sytuacji zależy wyłącznie od przebiegu spotkania. Chociaż... drugie spotkanie rzeczywiście jest dosyć wczesne, przy czym warto wziąć pod uwagę jak długo się znacie?

#4 2010-12-13 10:43:20

polsza
100% Netkobieta

kwiatek jak najbardziej tak. i to na początku spotkania.
buziak - zależy od rozwoju spotkania.ja nie ryzykowałabym.

ja lubię chodzić na randki w miejsca, gdzie można coś zjeść, wypić piwko, lub winko, zrelaksować się. później kino. i spacer po białym parku smile

Na ziemi pojawił się Cud  - Michał ur. 04.02.2014

#5 2010-12-13 12:07:13

MagdaEM.
100% Netkobieta

Kwiatek jak najbardziej tak. Jest to miłe, ale nie zobowiązujące.
Pocałunek w usta może być zbyt odważny, zwłaszcza, że dziewczyna też jest nieśmiała. Poczekaj na rozwój wydarzeń, może sama będzie chciała dostać tego buziaka wink

Też uważam, że się za bardzo spinasz. Nie możesz tak wszystkiego dokładnie planować. Troszkę spontaniczności wink Będzie dobrze, zobaczysz. A pomysł Polszy żeby coś zjeść i napić się wina bardzo mi się podoba. Poza tym jak jesteście nieśmiali, to może winko pomoże się Wam wyluzować choć trochę.

"Gdyby u mnie na oknie stały kwiaty paproci i niebieskie migdały..."

#6 2010-12-13 13:16:54

nieśmiały123
Net-facet

Dziękuje za porady. A po czym poznać że dziewczyna chcę całusa w usta ?  Sama nie odważy się na pierwszy krok gdyż jest nieśmiała. Gadamy ze sobą około 2 tygodnie ale było tylko jedno spotkanie.

#7 2010-12-13 13:55:01

polsza
100% Netkobieta

po czym poznać? to się czuje smile wiesz, że to jest TEN moment. nic nie przyspieszaj. i nie planuj każdego ruchu, gestu smile
na początku musisz zdobyć jej zaufanie. jeśli jest nieśmiała, a Ty będziesz próbował ją pocałować, to możesz ją wystraszyć. pierwszym intymnym kontaktem może być przytulenie na pożegnanie, lub złapanie za rękę na spacerze (chociaż z tym też bym nie ryzykowała na 2 randce w tym przypadku). pokaż, że Ci na niej zależy. takie drobne gesty jak kwiatek, lub słodka czekoladka (są takie fajne czekoladki pakowane po 2 w serduszku smile ) na koniec spotkania na pewno będą ciepło odebrane. możesz  tuż po pożegnaniu napisać miłego smsa z podziękowaniem za miły wieczór i nadzieją na kolejny smile możesz napisać również, ze już tęsknisz za jej uśmiechem smile

#8 2010-12-13 14:17:12

MagdaEM.
100% Netkobieta

Zgadzam się z poprzedniczką - poznasz kiedy dziewczyna będzie gotowa na pocałunek.

Każdy człowiek jest inny, różnie reaguje, więc trudno jest przewidzieć, czy druga randka to za szybko, czy nie. Są dziewczyny, które całują się na pierwszej randce, a są i takie co na dziesiątej. Skoro Twoja wybranka jest nieśmiała, to myślę, że na okazywanie uczuć w ten sposób będziesz musiał trochę poczekać. Nie warto naciskać żeby jej nie przestraszyć. Myślę, że bez problemu rozpoznasz odpowiedni moment żeby się do niej zbliżyć. Najważniejsze żebyś zdobył jej zaufanie, żeby zobaczyła, że Ci na niej zależy i traktujesz ją poważnie.

"Gdyby u mnie na oknie stały kwiaty paproci i niebieskie migdały..."

#9 2010-12-14 13:26:20

nieśmiały123
Net-facet

Postanowiłem spróbować złapać ją za rączkę ;p  a pod koniec zobaczymy. Mam jeszcze pytanie o różyczkę w jakim kolorze powinna ona być ?  i na jaki kolor  kobiety bardziej reagują  czerwoną czy może białą ?  czy warto dawać białe róże ? i komu jak coś

#10 2010-12-14 13:54:31

atinasarz
Przyjaciółka Forum

Myślę że kolor róży nie ma zbyt wielkiego znaczenia , co prawda są jakieś tam przesądy jaki kolor co znaczy ale o tym możesz poczytać na internecie. A co do pocałunku to poczekaj zwykły "policzkowy buziak" tym bardziej przed świętami ma taką samą czarującą moc i znaczenie jak w późniejszym czasie płomienny pocałunek. Pomału - faktycznie możesz zacząć od wzięcia jej za rękę jeśli jej nie "wyrwie" to znaczy że pomału mozesz budować dalszą relację w tym tempie ale jeśli ją weźmie to znaczy że nawet to tempo jest za szybkie.
Miłej randki i nie planuj jej co do minuty czasem zaskoczenie jest dużo przyjemniejsze.

Ostatnio edytowany przez atinasarz (2010-12-14 13:55:15)

#11 2010-12-14 14:45:07

Prosta
Dobry Duszek Forum

A nie lepiej pójść do jakiejś restauracji, albo na pizze? Jeśli pójdziesz do kina, to ok, tylkoz daj sobie spawę, że wtedy nie będziecie zbyt intensywnie rozmawiać. Będzie dobrze;) Powodzenia:)

#12 2010-12-14 15:05:59

polsza
100% Netkobieta

daj znać jak poszło smile

#13 2010-12-14 22:09:27

nieśmiały123
Net-facet

Dam znać w weekend jak było ;p do restauracji też za bardzo nie chcę iść może się czuć skrępowana tak jak i ja ;p może na jakąś kawkę  wpadniemy. Też nie  wiem czy dba o linię czy też nie więc wole być ostrożny ;p

#14 2010-12-14 23:53:15

Małgorzatka
100% Netkobieta

nieśmiały 123 napisał:

I czy wręczyć go na początku spotkania lub pod koniec ?

Ja powiem trochę inaczej tongue Kiedyś kolega zaprosił mnie na mecz siatkówki. To był prezent urodzinowy, uwielbiam siatkówkę, grała Polska reprezentacja. Przed samym meczem wręczył mi różę. Miałam ochotę się jej pozbyć, bo przeszkadzała mi ciągle, pół dnia z nią chodziłam. Na koniec była taka klapnięta, że nie mogłam jej zreanimować w domu (po trzech godzinach jazdy autobusem). W sumie to była czerwona, więc odpowiednie barwy na mecz smile
To chyba zależy od tego jak spędzicie czas, nie może jej ta róża przeszkadzać. Mi się wydaje, że lepiej byłoby dać różę na koniec spotkania, przynajmniej ja bym tak wolała.

Jeżeli chodzi o pocałunek, to myślę, że jeżeli będzie dyskretnie spoglądała na Twoje usta wówczas będzie gotowa na ten krok. Przynajmniej ja tak mam. Powodzenia smile

Ostatnio edytowany przez Małgorzatka (2010-12-14 23:55:00)

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

#15 2010-12-15 17:07:04

women
Cioteczka Dobra Rada

A ja podam swój przykład, smile kiedyś byłam na pierwszej randce i zostałam mile zaskoczona bo dostałam różę, nie pamiętam już jaki kolor ale to nie ma znaczenia. Poszliśmy do baru i tam wstawiłam ją do wody, potem jechałam z nią rowerem do domu i przeżyła, mnie ona w zupełności nie przeszkadzała.
Teraz spotykam się z kimś, jestem osobą nieśmiałą, ale sama się sobie dziwię bo dałam się złapać za rękę na pierwszym spotkaniu przytulić na pożegnanie. Na drugim doszło do pocałunku, sama tego chciałam, mimo że kilka razy dostał kosza to w końcu mu się udało smile Nie żałuję tego, to jest bardzo miłe uczucie.
Więc autorze postu, złap za rękę albo też przytul, od razu cieplej się robi w tak mroźne dni smile

Nie krzywdź, a nie będziesz krzywdzony..
Szanuj innych, jak siebie samego...

#16 2010-12-15 19:03:41

Małgorzatka
100% Netkobieta

women napisał:

Poszliśmy do baru i tam wstawiłam ją do wody, potem jechałam z nią rowerem do domu i przeżyła, mnie ona w zupełności nie przeszkadzała.

Mi niestety przeszkadzała. Jak miałam kibicować na meczu trzymając różę na kolanach? tongue Na podłodze nie mogłam jej położyć, bo raczej nie wypadało. A o kropli wody dla niej mogłam pomarzyć. Nie wytrzymała... Ale gest był bardzo miły. smile

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

#17 2010-12-15 19:18:40

kardio
Powoli się zadomawiam

Ja chciałam cos powiedzieć o tym trzymaniu za rękę. Bo ja akurat miałam taka sytuację, że na pierwszej randce chłopak próbował mnie łapac za rękę, ale ja ją delikatnie zabierałam, co nie znaczyło ze nie chciałam z nim nic więcej. Bo ja się po prostu głupio tak czułam, i wiem że chłopak sie speszył i uznał to za znak że zbyt się spieszy, ale mu potem wytłumaczyłam że ja mam tylko taki stosunek do trzymania za ręce, i zeby sie nie zniechęcał. I mnie pocałował, czego nie uznałam za zbyt szybkie tempo.

Więc jakby nie chciała się trzymac za ręce, to nie musi koniecznie oznaczać, że nie możesz nawet próbować nic innego, wiec sie nie zniechęcaj;)
Wszystko zalezy od sytuacji, wyczujesz to, chociaz jeśli jest taka niesmiała jak ja na randkach, to moze Ci tych znaków zbyt wyraźnie nie pokazywać. Bo ja, choc bardzo chciałam pocałunku, to strasznie tchórzyłam i nawet nie patrzyłam chłopakowi w oczy ze strachu ze mnie pocałuje:P Dopiero jak powiedzial ze moze powinnismy pójść (bo siedzielismy na przystanku) bo zaraz zrobi cos czego najwidoczniej nie chcę i czego pożałuje, to troche sie odwazylam i powiedzialam ze niekoniecznie musi pożałować. Ale i tak nie patrzylam sie w ogole na niego:P wiec mowie, z niesmiala dziewczyna może byc cięzko ją rozgryźć:P

Mi by sie chyba spodobało, gdyby chłopak tak nieśmiało i delikatnie zapytał, czy mógłby mnie pocałować. Jakby pokazał że tez jest nieśmiały, to chyba by mnie to ośmieliło:)
Powodzenia!

#18 2010-12-16 00:23:36

nieśmiały123
Net-facet

Dziękuje za rady szczególnie kardio z tą rączką i pocałunkiem:D 
Spotkanie będzie w centrum handlowym będziemy chodzili pewnie z 3-4h  i pytanie mam czy ten nieszczęsny kwiatek wytrzyma big_smile jak go wręczę na początku spotkania. Wiem też ze  zaskoczenie jest nieocenione  a pod koniec spotkania straci to swój urok hmm
W sobotę umieszczę jak mi poszło big_smile czy coś z tego będzie czy się zaszyję w 4 ścianach na kolejne lata ;p nieśmiałemu facetowi jest naprawdę trudno;/ aż mi czasem głupio

Ostatnio edytowany przez nieśmiały123 (2010-12-16 00:25:49)

#19 2010-12-16 00:46:51

kardio
Powoli się zadomawiam

Wiesz co, jak bedziecie w centrum, to mozesz w pewnym momencie ją zostawić w sklepie czy kawiarni i powiedziec ze musisz isc do łazienki (albo zadzwonić, albo że po prostu za chwilke przyjdziesz), no i pójść do kwiaciarni. Wtedy jak wrócisz z kwiatkiem to będzie miła niespodzianka, a jak zrobisz to po tym jak juz połazicie po centrum, to nie bedzie problemu z jego noszeniem:)

#20 2010-12-16 00:55:37

mały_rycerz
Net-facet

Kolego a ty idziesz na zakupy czy na randke?Przypominam ze swieta tuz tuz w galeriach handlowych ruch jak w ulu bedzie  i jakos romantyzmu w przepychaniu sie miedzy ludzmi nie widze.Masz juz 25 lat wiec czy nie lepiej isc gdzies do lokalu (pub, restauracja , cokolwiek) usiasc jak ludzie  , porozmawiac w ciszy i spokoju majac szanse sie poznac zamiast lawirowac w tlumie uprawiajac window shoping?Jestes facetem - badz kreatywny bo sorry ale  mi to co piszesz na jakies cieple kluchy wyglada.

omnis homo mendax

#21 2010-12-16 20:44:38

nieśmiały123
Net-facet

Spotkanie to obopólna zgoda 2 stron. W centrum handlowym też są kawiarnie gdzie można usiąść pogadać a też nie wyobrażam sobie ciągłego siedzenia w jednym miejscu. Jest zima długie spacery na mrozie odpadają. Rejonu nie znam co gdzie jest. Jak będzie dobrze to nie ważne gdzie ;p. Może jestem ciepłą kluchą nie wykluczone big_smile ale wole być uprzejmy i życzliwy  niż za byle co każdego opiepszać taka moja natura i już się nie zmieni. W zimę kreatywność ogranicza się do pomieszczeń zamkniętych a zanim poznasz 2 osobę co tak naprawdę lubi trochę czasu musi upłynąć. Nie każdy czuje się komfortowo w pubie,dyskotece,teatrze a w centrum masz luźną atmosferę. Zabranie jej w miejsce w którym może być za bardzo spięta lub jej się nie podoba mija się z celem. Kreatywny to jest nasz polski rząd który podnosi podatki a za 30 lat pracy za średnią krajową przewiduje 600 złoty emerytury big_smile.

#22 2010-12-16 22:42:50

mały_rycerz
Net-facet

Kolego ta twoja wybranka to nie reaktor atomowy i ci nie wystrzeli od jakis mikrostresow.Zreszta centrum handlowe tez moze dzialac na nia stresujaco bo moze nie lubi goraczki przedswiatecznej etc etc..
O naszym rzadzie rozprawiac nie bede gdyz na tym forum przeklinac nie wolno a nic poza tym do powiedzenia w tym temacie nie mam.

Ostatnio edytowany przez mały_rycerz (2010-12-16 22:43:10)

omnis homo mendax

#23 2010-12-16 23:02:39

martyna2010
100% Netkobieta

A ja się nie zgadzam z Małym Rycerzem, że jesteś ciepłą kluchą. Fajny facet z opisu, i wiele z nas chciałoby mieć właśnie takiego - uprzejmy, zyczliwy, z szacunkiem do kobiet. I pod tym względem słuchaj się kobiet, bo faceci nic o tym nie wiedzą i Ci złe porady dają big_smile

I w randce nie jest najważniejsze miejsce, ale osoba, z którą się spotykamy. Jeśli facet jest fajny, to randka napewno się uda. wink

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

#24 2010-12-17 00:02:09

mały_rycerz
Net-facet

martyna2010 napisał:

A ja się nie zgadzam z Małym Rycerzem, że jesteś ciepłą kluchą. Fajny facet z opisu, i wiele z nas chciałoby mieć właśnie takiego - uprzejmy, zyczliwy, z szacunkiem do kobiet. I pod tym względem słuchaj się kobiet, bo faceci nic o tym nie wiedzą i Ci złe porady dają big_smile

I w randce nie jest najważniejsze miejsce, ale osoba, z którą się spotykamy. Jeśli facet jest fajny, to randka napewno się uda. wink

Widzisz a moim skromnym zdaniem wlasnie zaprosznie na poczatku znajomosci w takie miejsce jak CH gdzie nie mozna w pelni skoncentrowac sie na danej osobie jest wlasnie brakiem uprzejmosci.

omnis homo mendax

#25 2010-12-17 18:53:43

snejana
Słodka Czarodziejka

ja rowniez uwazam ze centrum handlowe to nie jest dobry pomysł , ja zawsze na 1 spotkanie wolałam jakas mila knajpe gdzie mozna porozmawiac i poznac człowieka jaki na prawde jest . bo idac przy nim obok i zachwycajac sie witrynami sklepowymi raczej tego nie osiagniemy.

moim drugim spotkaniem był wypad na pizze , spacer pozniej zaprosiłam go do siebie itp. kino centrum handlowe przyszło z czasem kiedy mielismy potrzebe spedzania razem czasu juz lepiej sie znajac.

zgadzam sie z moim przedmówca ze lepiej zastanow sie jeszcze nad tym miejscem bo skoro jest niesmiala to nie sadze ze jej sie to spodoba tym bardziej ze moze chce sie dostosowac do tego co zaproponowałeś ale ... zrobisz jak uznasz sam.

i jeszcze jedno ... nie całuj bo ja wystraszysz wink ja nie jestem niesmiała a mnie takie gesty bardzo zniechecaja

#26 2010-12-17 19:10:20

gabisiula
Netbabeczka

No to centrum Handlowe to takie nie bardzo romantyczne miejsce. Ale skoro jesteś nieśmiały i jeszcze nie za dobrze się znacie to myślę że dobrze by było gdybyście jednak poszli do tego centrum Handlowego, między ludzmi będzie Wam raźniej, tak myślę. Ja z moim chłopakiem, jak jeszcze nie miał prawa jazdym, zimą chodziłam do centrum h. i było bardzo miło, nie liczyło się dla mnie miejsce tylko to że on jest obok mnie:) a jeśli chodzi o tą różę to było raz tak że już dochodził koniec spotkania i on odprowadził mnie na przystanek i tam obok była taka mała kwiaciarnia, podeszliśmy tam, on bez słowa kupił mi piękną czerwoną róże i wręczył:) Więc myślę że tak też było by dobrze:)

#27 2010-12-17 19:18:18

gazia
Przyjaciółka Forum

Ja odpowiadam z perspektywy kobiety dojrzałej. Ale tez byłam młoda. Powiem Tobie, że nie baw sie w zadne kwiatki,gałganki. Bądź konkretnym i zdecydowanym facetem idźcie tam, gdzie ona sie zgodzi. zapytaj ja wprost , dokąd by chciała pójśc.na litośc , zadnych podchodów, ani róz, ani takich dyrdymałków. konkretnie, moze obiad w fajnym miejscu, bo moze będzie głodna? zamów cos pysznego z deserkiem.  Nie wiem , ale fajnie jest , jak facet jest stanowczy, rzeczowy i zdecydowany. No to doradzilam . Sie trzymaj heheh:)
A gdyby chciala połazic po galerii handlowej w co watpie, to idź z nia tam..ech...
Ja bym handlowe miejsce odradzała. No ale jak juz konieczniechcesz ja tam zawlec, to polax pomiedzy pólkami z ciuchami dla kobiet..hehehe

Ostatnio edytowany przez gazia (2010-12-17 19:23:56)

#28 2010-12-17 19:23:54

polsza
100% Netkobieta

gazia napisał:

Ja odpowiadam z perspektywy kobiety dojrzałej. Ale tez byłam młoda. Powiem Tobie, że nie baw sie w zadne kwiatki,gałganki. Bądź konkretnym i zdecydowanym facetem idźcie tam, gdzie ona sie zgodzi. zapytaj ja wprost , dokąd by chciała pójśc.na litośc , zadnych podchodów, ani róz, ani takich dyrdymałków. konkretnie, moze obiad w fajnym miejscu, bo moze będzie głodna? zamów cos pysznego z deserkiem.  Nie wiem , ale fajnie jest , jak facet jest stanowczy, rzeczowy i zdecydowany. No to doradzilam . Sie trzymaj heheh:)
A gdyby chciala połazic po galerii handlowej w co watpie, to idx z nia tam..ech...

hehe
moim zdaniem  twój sposób może wykorzystać 30latek zapraszając koleżankę na obiad biznesowy smile
na randkach, zwłaszcza osób nieśmiałych, bardzo ważna jest atmosfera. konkrety zostawmy na potem smile

#29 2010-12-17 19:25:59

gazia
Przyjaciółka Forum

Uważam, ze obiad jest konkretem, bardzo waznym. taka randeczka, pitum patum , jest strata czasu. Trzeba iśc posiedizeć , zjeśc cos pysznego, pogadac, posmiac sie ,posiedziec , zamówić kawe lub cos innego,  to źleee? Po pysznym jedzonku sa pyszne tematy. Ech, chyba jestem staromodna.. Ja zażarcie lubie dobre żarcie...hi

Ostatnio edytowany przez gazia (2010-12-17 19:28:23)

#30 2010-12-17 19:33:50

polsza
100% Netkobieta

ale ja też jestem za żarciem big_smile wiadomo, brzuszek pełny, to i rozmowa bardziej się klei smile ale takie podchody z kwiatkami itp. uważam, ze też sa miłe, zwłaszcza dla osób, które są nieśmiałe i zaczynają randkować smile miło jest, jak facet pokazuje, że "dba" o kobietę. zaproponuje restauracje, zachowa się "szarmancko", zaimponuje jej swoim zachowaniem.
ja to romantyczka jestem big_smile

#31 2010-12-17 19:36:47

gazia
Przyjaciółka Forum

Wiesz, z takim badylem sa tylko klopoty, trzeba go targac, a teraz zima, to taka kobieta musi latac z tym kwiatem, uważac by nie zamarzł... Na moje to strata kasy i kłopot. No ale ja tam jestem inna chyba...

Ostatnio edytowany przez gazia (2010-12-17 19:38:28)

#32 2010-12-17 19:40:00

gazia
Przyjaciółka Forum

Matko, na moje to możecie nawet kosze kwiatów sobie składac, ja odpowiedziałam z mojego punktu spojrzenia .
Kochajcie sie , obdarowujcie nawet łanami kwiatów.

Ostatnio edytowany przez gazia (2010-12-17 19:40:29)

#33 2010-12-18 13:39:24

nieśmiały123
Net-facet

Już po randce ;p  w sumie skończyło się na tym iż poszliśmy do lasku na miły spacer w mroźny dzień;p Wręczyłem jej różyczkę na początku spotkania podjechaliśmy do niej zostawiła ją w domu i poszliśmy na spacer. Powiedziała mi iż potrzebuje czasu na wszystko żebym się nie śpieszył i że chce być pewna uczuć czy to zauroczenie czy coś więcej. Zaprosiła mnie na sylwestra organizuje domówkę  pewnie raczej jako kolega,znajomy niż facet,chłopak choć nie wiem co tak naprawdę czuje;p  Jestem nieśmiały w kontaktach z nieznajomymi a zwłaszcza z dziewczynami;/ chce pewnie bym poznał jej znajomych. Wybrać się na sylwestra do niej ? może macie jakiś rady jak się zachować i co mówić na co będzie zwracać uwagę bo na pewno będzie. Pewnie od tego spotkania będzie dużo zależało. Nikogo nie będę znał prócz niej.

#34 2010-12-18 14:31:35

Anhedonia
100% Netkobieta

Oczywiście, idź na tego sylwestra i poznawaj jej otoczenie smile i spróbuj zachowywać się "na luzie" smile

„Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego.” – F.C. Oetinger

#35 2010-12-18 22:42:42

martyna2010
100% Netkobieta

No pewnie, idź na sylwestra. Jeśli nie masz innych planów, to nie wiem nad czym się w ogóle zastanawiasz. wink
No raczej nie powiemy Ci co w danej chwili masz mówić, bo to zależy od tematu rozmowy, prawda? smile
Widzę, że jesteś bardzo zorganizowany, i wszystko chciałbyś mieć dopięte na ostatni guzik, ale na sylwestra musisz postawić na spontana. Dołóż do tego uśmiech, staraj się przezwyciężyć nieśmiałość i będzie dobrze. smile
Jeśli zaprosiła Cię na sylwestra, to raczej z jakiehoś powodu. Więc głowa do góry, wszystko będzie dobrze. wink

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

Stopka forum