czerwone płatki nosa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » czerwone płatki nosa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: czerwone płatki nosa

odkąd zaczęły sie moje problemy ze skora mam czerwone platki nosa, wyglada to malo estetycznie.
nie pomagaja zadne toniki, kremy, preparat od dermatologa, czy ktos z Was ma taki problem, czy go pokonal?
prosze o rady sad

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czerwone płatki nosa

Czasem zaczerwieniają mi się płatki nosa kiedy mam katar i zużywam dużo chusteczek. W takich sytuacjach najczęściej nakładam sobie duuużo tłustego kremu (np Nivea) i po pewnym czasie wcieram to, co się nie wchłonęło. A poza tym smaruję płatki zwykłą wazeliną.

3 Ostatnio edytowany przez orbitka26 (2010-12-15 10:41:53)

a ja mam tak podobnie
ale mam to caly czas! bylam u dermatologa i przebadala mnie tak ze spojrzala zza biurka i przepisala recepte!
nic nie dalo

Reklama

4

Niektórzy dermatolodzy niestety tak badają, "na odwal" hmm Nie zainteresują się problemem, tylko uznaja to za głupstwo, przepiszą jakiś specyfik i wystarczy...ja osobiście stosowałam tzw.parówki-tzn pochylałam twarz nad garnkiem wrzątku,przykrywałam włosy ręcznikiem, tak by nie było za dużo dostępu ciepłego powietrza.Aha, i wlewałam pół szkalnki soku z cytryny na 2 litry wody-powiem szczerze że przez pierwszy tydzień było gorzej niż normalnie,ale potem zaczęło być coraz lepiej. Takie parówi stosowałam co 2 dni, na wieczór.Po2 tyg mialam ładny nosek i czystą cere smile na każdego działa co innego-orzy wrażliwej skórze lepiej nie eksperymentować zanadto, ale mi ten babciny sposób pomógł smile

163 cm wzrostu, z czego 2/3 to nogi, potem trochę atrakcji, a na samej górze 4-rdzeniowy procesor zmyślnie ukryty pod ciemną czupryną tongue

>>Mgła Uczuć<<

5

napisałam już gdzieś,że mnie pomaha maść tribiothick - jest bez recepty,saszetka kosztuje 1zł,naprawdę polecam.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''
Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » czerwone płatki nosa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016