5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: 5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!!

Witam koleżanki ! Mam problem ... niewiem kompletnie jak zacząć . Mam 21lat, moj chlopak 24lat jetesmy razem od 5lat przez ten okres bylismy  bardzo kochajaca sie para ,marzyłam o ślubie szukalam działki pod budowe, itp sypilismy na zmine u siebie jezdzilismy na wakacje obchodzilismy rodzinne urodziny , cos jednak pękło niewiem czy we mnie czy w nas od roku  sie nie układa doprowadziłismy sie do kłotni ktore nie koncza sie slowami jestes glupi/a tylko typy jestes po,,,pierd.. olony/a  , w czerwcu moj chlopak wyjechal za granice po2tyg dojechalam ja i zaczelo sie... wszystko bylo ok przez 2tyg, znaczy w sensie sypialismy ze soba... teraz mija prawie 5 miesiac niewiem co sie dzieje wczesniej moj chlopak byl raczej aktywny , nie calowalnismy sie po roku nie trzymalismy sie za rece przez miasto nie przytulalismy sie mi tego wszystkiego strasznie barakuje wiem ze teraz strasznie chaotycznie pisze ale nie wiem jak kompletnie to wszystko wyrazic wam zebyscie mi pomogly ! wiem napiszecie porozmawij z nim ,,, rozmawialam on twierdzi ze mnie kocha ze wedlug niego wszystko jest ok . pytalam czemu nie kochamy sie on na to ze niewie , kiedys wystarczylo przyjsc w spodenkach to mnie tulil glaskal chciam sie kochac a teraz nic . wiem ze nie ma nikogo wiem to na 100% nigdy by mnie nie zdradzil kocha mnie jednak ja juz dalej nie moge chce to zakonczyc , placze w noc nie moge spac zasypiam o 5 budze sie po 8 niemoge jesc chyba mam depresje . pomozcie mi ja chcialam to wszystko ratowac -teraz juz nie mam siły ! dziekuje ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!!

Co konkretnie myslisz, ze sie dzieje? Jak Ty to czujesz?

3

Odp: 5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!!
AngelikaNL napisał/a:

wiem ze nie ma nikogo wiem to na 100% nigdy by mnie nie zdradzil kocha mnie jednak ja juz dalej nie moge chce to zakonczyc , placze w noc nie moge spac zasypiam o 5 budze sie po 8 niemoge jesc chyba mam depresje . pomozcie mi ja chcialam to wszystko ratowac -teraz juz nie mam siły ! dziekuje ...

Przyłączam się do powyższego posta, napisz, jakie Twoim zdaniem mogę być przyczyny? Co właściwie Ty czujesz?
A co do cytatu, który umieściłam... Jedna z nas napisała kiedyś:"Dałabym sobie za niego uciąć rękę. I dziś chodziłabym bez ręki"
Hmm..

4

Odp: 5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!!

czuje ze juz dalej nie dam rady albo wysiade psychicznie albo bede sie dalej ukrywac po nocach ze łzami mysle ze juz tego nie chce ratowac a to nie ze wzgledu ze go nie kocham ale tego ze juz nie potrawie ;czuc; sie kolo nigo tzn. czuc to cieplo ktore wiem ze daje mi bo mam dola ze sie nie udaje .ale to tylko wtedy. czekam na odpowiedni moment niewiem czy sie spakowac i poprostu odjechac bo wiem ze na inaczej nie da odejsc mam wiekszy problem mieszkamy w tej samej miejscowosci zaledwie pare domow dalej niemam sily juz . dzisiejszej nocy stwierdzilam ze to konic tylko jak dlugo bede mu to mowic stram sie juz od paru miesiecy nie potrafie bo szkoda mi go . powiedzcie czy mialscie cos takiego w zwiazku ? nie sypialiscie ze soba dluzej niz 1 miesiec co sie stalo !

5 Ostatnio edytowany przez niekochana72 (2010-11-28 13:18:58)

Odp: 5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!!
AngelikaNL napisał/a:

czuje ze juz dalej nie dam rady albo wysiade psychicznie albo bede sie dalej ukrywac po nocach ze łzami mysle ze juz tego nie chce ratowac a to nie ze wzgledu ze go nie kocham ale tego ze juz nie potrawie ;czuc; sie kolo nigo tzn. czuc to cieplo ktore wiem ze daje mi bo mam dola ze sie nie udaje .ale to tylko wtedy. czekam na odpowiedni moment niewiem czy sie spakowac i poprostu odjechac bo wiem ze na inaczej nie da odejsc mam wiekszy problem mieszkamy w tej samej miejscowosci zaledwie pare domow dalej niemam sily juz . dzisiejszej nocy stwierdzilam ze to konic tylko jak dlugo bede mu to mowic stram sie juz od paru miesiecy nie potrafie bo szkoda mi go . powiedzcie czy mialscie cos takiego w zwiazku ? nie sypialiscie ze soba dluzej niz 1 miesiec co sie stalo !

Przepraszam, ale nic nie zrozumiałam sad
Napisz proszę w punktach, co czujesz do niego. Tylko szczerze.
I jeszcze co Tobie się nie podoba w jego zachowaniu. Tylko konkretnie, bez ogólników.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 5 letni udany związek,jednak coś pękło!Proszę o pomoc !!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024