On mnie pyta czy może mnie zdradzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

On mnie pyta czy może mnie zdradzić, czy to normalne że po 2 latach związku on ma żal że nie jest mu dobrze podczas seksu i wypomina mi byłych partnerów ponieważ ja jestem pierwszą jego dziewczyna i on nie wie jak można tak z innymi i chce zobaczyć jak to jest czy powinnam myśleć że to normalne zgodzić się?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

przepraszam, ale Twój facet nie jest wart Ciebie, co to za pytanie, jak się kogoś kocha szczerze, to się jest z tą osobą. Ja jestem oszukana, skrzywdzona przez byłego faceta ( flirtował z laskami poznanymi w necie ). Dla mnie zdrada to jedna z najobrzydliwszych rzeczy, choć zdarza się wybaczyć. Trzymaj się

3

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

no chyba żartujesz? zgodzić się!
ja bym się nie zgodziła, jest z Tobą w związku, więc to chyba do czegoś zobowiązuje...
przecież to nie Twoja wina, że on nigdy nikogo przed Tobą nie miał...
ja byłam dumna z tego, że z moim obecnym mężem byliśmy swoimi pierwszymi kochankami... jednak, do czasu, bowiem zdradę męża mam już za sobą, więc aby nie myśleć, że wszyscy faceci zdradzają, wcześniej czy później, to tacy co nie zaznali tego z innymi, kiedyś będą chcieli tego spróbować, a przynajmniej łatwiej im to przyjdzie... jaki z tego wniosek? nie chcę nic przesądzać, przedstawiam tylko swoją wersję, doświadczenia, a jakie Ty wnioski z tego wyciągniesz, Twoje życie...
na pewno uważam, że zgadzać się nie powinnaś, chyba że w wolnym związku żyć chcecie - oboje...
albo może  wink jak Cię to rusza, to zróbcie trójkącik, albo czworokącik, nowe emocje w związku, a i sprawdzenie siebie i innych pod okiem partnera... Boże, co ja piszę... wink
decyzja należy do Ciebie, ale musi być taka byś mogła z tą myślą spać spokojnie, żyć normalnie i być SZCZĘŚLIWĄ!!!!!!
PS. ciekawe czy dopiero teraz Twemu jest źle w łóżku czy zawsze tak było... stał się bardziej wymagający? hmmmm ciężka sprawa... a może jest tylko złośliwy, albo próbuje coś na Tobie wymusić... no nie wiem...

4

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Goska86 - samo jego pytanie jest wg mnie niesmaczne, żeby nie powiedzieć oburzające. Pomyśl wyrazisz zgodę i będziesz siedzieć w domu i mysleć jak onto robi itd... sytuacja dla mnie koszmarna wręcz patologiczna. Myślę że jeżeli facet takie coś proponuje to zostaw go niech poszaleje ale bez twego udziału bo to upokarzające żeby twój facet chciał bzykać inną. Jak jest z tobą to jest i kropka.

5 Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-11-25 10:29:21)

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Owszem, powiedz mu, że może Cię zdradzić, ale doprowadzi to do Waszego rozstania.
Niech się zastanowi, czy warto.
A Ty zanim dasz mu przyzwolenie na zdradę, zastanów się czy byłabyś mu w stanie wybaczyć. Czy mogłabyś z nim dalej spać, żyć w związku wiedząc, że zostałaś przez niego zdradzona. Że był z inną kobietą.
Weź pod uwagę to, że może mu się to spodobać z kimś innym. I wtedy co? Myślisz, że na jednym razie się skończy?
Będziesz miała potem do niego zaufanie?
Ja bym się go brzydziła w takiej sytuacji, całkowicie straciłabym zaufanie więc jest to jednoznaczne z tym,że dla mnie taki związek nie ma szans na przetrwanie. Ale każdy ma swoje podejście do tego.

Typowe zachowanie faceta. Jak jest problem to najlepiej zdradzić kobietę, zamiast z nią porozmawiać. hmm
Zapytaj co mu nie pasuje, co chce zmienić, i wspólnie dążcie do tego, aby było Wam jak najlepiej.
Pomysł ze zdradą - niech zapomni.

6 Ostatnio edytowany przez mama.Niki (2010-11-25 11:57:07)

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Goska86 -  skoro Twój chłopak się o to pyta, to znaczy, że to mu chodzi po głowie. Wiem, że to dla Ciebie jest bolesne i okrutne, ale niestety on jest po prostu "ciekawy świata". Nie masz i nie będziesz miała wpływu na to.
Jednak danie zgody na zdradę, kiedy jest z Tobą w związku to byłaby jakaś masakryczna degradacja tego co Was łączy. Myślę, że powinnaś z nim szczerze porozmawiać i powiedzieć, że rozumiesz go i tę jego ciekawość, jednak nie takiego związku szukasz. Jeśli będzie się upierał przy swoim to pozostaje dać mu do zrozumienia, że sex z inną kobietą w trakcie Waszego bycia razem to jawne podeptanie Twojej godności i Twoich wartości, a na to się nie godzisz. Skoro chce póbować innych doznań  - Wasz związek musi się zakończyć, choć on nie jest Ci obojętny i żywisz do niego szczere uczucia. Co zrobi, jaką drogę wybierze Twój chłopak - nie jesteś w stanie kierować jego życiem. Ale masz obowiązek kierować swoim!
W najgorszym wypadku odejdzie teraz, ale mogłoby być przecież tak, że niby zostanie, ale będzie Cię zdradzał. Chciałabyś tego? Dałabyś radę tak żyć?

Cóż... "Jeśli kogoś kochasz, puść go wolno. Jeśli do Ciebie wróci, będzie twój na zawsze. Jeśli nie, nigdy twój nie był..."

7

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

nie nie potrafię wybaczyć zdrady wiem jakie to ciężkie i sadze że jakby zdradził to bym wiedziała że mu nie zależy na mnie ale kocham go że nie wiem już co myśleć ciężko mi bo nie wiem czy mówi tak by mnie zdenerwować czy chce mi pokazać że jak mogłam być z tymi co byłam ale byłam tego nie zmienię wcześniej go nie znałam nie wiedziałam że taki chłopak co będzie dla mnie idealny jest nie wiem co ja już pisze mam taki mętlik w głowie że nic już nie wiem zdrada jego by napewno wiele zmieniła mój stosunek do nie do jesteśmy w związku to raczej nie zdradza się kogoś kogo się kocha ja bym tak nie potrafiła

8

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Zgroza. Gośka - jak możesz pytać czy to normalne? Oczywiście, że normalne nie jest. To objaw wielkiej niedojrzałości albo porządnej patologii. Już za samo takie pytanie powinnaś go zostawić - jest ono dowodem, że z jego psychiką jest coś nie tak i wcześniej czy później będzie przyczyną poważnych problemów.

Jakim cudem on ma żal o to, ze nie jest mu dobrze podczas seksu? Co to w ogóle znaczy? I w jaki sposób przespanie się z inną miałoby wpłynąć na to, że byłoby mu lepiej z Tobą?

Jeśli się zgodzisz - Wasz związek nie przetrwa. Nie sądzę, żebyś umiała pogodzić się z tym, że w trakcie związku on spał z inną.
Jeśli się nie zgodzisz - Wasz związek nie przetrwa. Skoro on rzuca takie propozycje to znaczy, że między Wami nie jest tak jak być powinno w zdrowym związku. Moim skromnym zdaniem oboje nie macie pojęcia na czym polega związek. On - bo chce szukać wrażeń i ma pretensje o to, o co nie powinien mieć decydując się na związek, Ty - bo rozważasz, czy się zgodzić na jego chorą propozycję...

Ot, takie czarnowidztwo.

Edit:
piszesz, że jak się jest w związku to raczejnie zdradza się kogoś, kogo się kocha. Kobieto, ogarnij się! W związku na pewno nie zdradza się osoby, którą się kocha...

9

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

On po prostu chce, byś wyrażając zgodę nie mogła mu nic zarzucić. Bo przecież wiedziałaś i skoro powiedziałaś "tak", to znaczy, że on ma prawo robić wszystko i Ty nie możesz mu potem tego wypominać.
Facet nie ma jaj żeby zerwać, ale woli sobie ciągnąć na dwa fronty, bo to takie wygodne. Podejrzewam, ze jak nie wyrazisz zgody, to on to w końcu zrobi bez zgody, skoro o tym myśli i tego chce.

10 Ostatnio edytowany przez mama.Niki (2010-11-25 12:09:36)

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Goska, miałas wczesniej partnerów, ale przecież gdy Wasz związek się zaczynał, to on o tym wiedział. O co więc teraz szum? To jest wobec Ciebie nie fair. To nie może być argumentem w jakichś dziwnych szantażasz czy układach, które Twój chłopak chce Ci zaproponować.
Skoro nie jesteś pewna jego intencji to po prostu porozmawiaj z nim spokojnie, mniej więcej tak jak napisałam powyżej. Inaczej ta sytuacja będzie Was (a głównie Ciebie) zatruwać.
Byc może ta rozmowa wyjaśni wszystko i się okaże, że to tylko burza w szklance wody smile (czego życzę!).
A o sexie też przecież można porozmawiać, zapytać co on rozumie przez "nie jest mu dobrze". Czego oczekuje? I będziesz miała szansę powiedzieć, czego Ty oczekujesz wink tongue
Powodzenia!

11

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Na to by mnie zdradził to raczej się nie zgodzę aż tak źle ze mną nie jest jak zdradzi jak będzie ze mną to będę wiedzieć że mu nie zależy może rozstanie będzie mniej dla mnie bolesne nie wiem i nie wiem czy taka gadką chce mnie tylko zdenerwować bo chyba będąc z kimś dwa lata nie może stwierdzić że mu źle było jak widziałam że mu dobrze takich rzeczy chyba nie da się udawać

12

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Ja chyba wiem o co chodzi.
Nie rób tego Gosia. Wciąż tutaj dziewczyny piszą o "kochaniu za bardzo". Nie lubię tego terminu i przypadłości, bo nie lubię myśleć, że sama kochałam za bardzo.
Kochasz za bardzo. Może nawet krążą Ci po głowie myśli: "przecież kocham, kocham prawdziwie - miłość nie zna zazdrości, nie szuka zwady. Przeczekam, poczekam, wypróbowuje mnie".
To Ci powiem Gosia, że to bullshit.
W połowie jego pytania powinnaś była się obrócić na pięcie i odejść. Na dobre.
Nie pozwól, żeby dobrnął do punktu, w którym ockniesz się, jak bardzo się zatraciłaś. Jak bardzo musisz się "odbudować".

Ktoś, kto zadaje takie pytania nie kocha.
A skoro Cię nie kocha, to po co zastanawiać się "czy chce taką gadką zirytować"?

13

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

jak dla mnie odpowiedz na takie teksty faceta jest prosta i JEDYNA
"chcesz zobaczec jak jest z innymi, idz sprawdzaj ale do mnie powrotu nie ma"
mam ciotke ktora jest w zwiazku malzenskim okolo 17lat, tez mowila ze jej maz jest jej pierwszym i jedynym, pewnie ze mysli czasem jakby to bylo z innym ale nigdy by sie nie odwazyla bo KOCHA

a wiec jak chce niech sprawdza, niech doswiadcza tego zycia sexualnego jesli tego potrzebuje ale napewno nie powinnien miec do ciebie powrotu jak sie po porostu szanujesz, a co jesli za Xlat znow by zechcial "sprobowac jak to jest z innymi"... obawiam sie ze tu jest problem z wiernoscia

14

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Jesteście dziewczyny baaardzo łagodne w ocenie.
Za samo postawienie takiego pytania jednego z partnerów należy się solidny kop w d... i do widzenia.

Zadając takie pytanie po prostu zaśmiał Ci się w twarz. To żałosne, radzę się obudzić i to szybciutko, bo jak ktoś tu wspomniał powyżej, pachnie to patologią ze strony faceta.

I nawet nie próbuj Gosiu myśleć czy coś z Tobą jest nie tak, bo widzę facet zrobił Ci takie pranie mózgu że nie potrafisz racjonalnie ocenić oczywistego zachowania.

15

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

nie utrzymasz go przy sobie z twoja zgodą lub bez niej zrobi to
nie ma porównania i będzie ci wytykał to że ty miałaś
teraz pyta się tylko o zgodę a jak pozna taką z którą będzie mu lepiej to sobie pójdzie?
a jak będzie kiepska to wrzuci z podkulonym ogonem?
A może zaprosi ją do domu i będzie próbował raz ciebie raz tamtą.
Jeśli chcesz zbudować związek na seksie i eksperymentach to czemu nie jeśli cenisz się i traktujesz poważnie pozwól mu szukać ale już bez ciebie.

16

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?
Pixy napisał/a:

Ja chyba wiem o co chodzi.
Nie rób tego Gosia. Wciąż tutaj dziewczyny piszą o "kochaniu za bardzo". Nie lubię tego terminu i przypadłości, bo nie lubię myśleć, że sama kochałam za bardzo.
Kochasz za bardzo. Może nawet krążą Ci po głowie myśli: "przecież kocham, kocham prawdziwie - miłość nie zna zazdrości, nie szuka zwady. Przeczekam, poczekam, wypróbowuje mnie".
To Ci powiem Gosia, że to bullshit.
W połowie jego pytania powinnaś była się obrócić na pięcie i odejść. Na dobre.
Nie pozwól, żeby dobrnął do punktu, w którym ockniesz się, jak bardzo się zatraciłaś. Jak bardzo musisz się "odbudować".

Ktoś, kto zadaje takie pytania nie kocha.
A skoro Cię nie kocha, to po co zastanawiać się "czy chce taką gadką zirytować"?

Pixy... chyle czola

17 Ostatnio edytowany przez bajka687 (2010-11-26 09:38:36)

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Gosiu Kochana,

zgódź się jak kochasz, no przecież inaczej go stracisz na pewno, bo i tak pójdzie na bok. A jak się zgodzisz, to będziesz go miała przynajmniej na codzień, a że wieczorami będzie nadrabiał braki i uzupełniał swoją edukację sexualną gdzieś indziej, no cóż.... miłość wymaga poświęceń. Taka prawdziwa wielka miłość, zawsze jest naznaczona cierpieniem... wink

Albo taki układzik byłby dobry: jak dobije do ilości partnerów sexualnych, których Ty miałaś przed tym związkiem, to wtedy powiesz "dość"... chyba, że się chłopak rozsmakuje w próbowaniu i wtedy powie "dość" Tobie...

Mam nadzieję, że się nie pogniewałaś za tę ironię smile Chciałam Ci tylko pokazać jaki z tego Twojego faceta to palant jest przez wielkie "P".
Zostaw go i poszukaj mężczyzny przez wielkie "M".

Pozdrawiam Cię serdecznie smile

18 Ostatnio edytowany przez un hombre (2010-11-26 13:16:28)

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Wiesz, sytuacja jest nastepujaca:

1) Pozwolisz mu Cie zdradzic, moze w trojkacik z Toba itd, bedziesz miala swiadomosc, ze zrobil to z inna bedac z Toba... Czy to sprawi, ze poczujesz sie lepiej? Bedziesz mogla zyc z taka swiadomoscia? A moze mu sie z inna spodoba i zostawi Cie? A moze bedzie Cie zdradzal...

A moze... A moze jesli kogos sie kocha to nie powinno to miec znaczenia, ze ta osoba byla z kims innym wczesniej a on tylko z Toba? Ja nie mialbym ciekawosci z inna, bedac z Ta, ktora wybralem. Majac swiadomosc, ze przede mna byli inni tylko by mnie motywowala zeby byl cudownym kochankiem dla niej a wszystkiego chcialbym sie uczyc wlasnie z Ta, co mnie kocha i ktora ja kocham.
Zreszta umowmy sie, jak teraz kocham kogos, kto de facto nie chce ze mna byc i jak sobie pomysle o innych kobietach, to mnie odpycha wrecz, no ale moze dlatego ze jestem tez strasznie zakochany i ja to ja...

2) Jesli mu nie pozwolisz, to moze predzej czy pozniej Cie zdradzi. Teraz bedziesz miala tego swiadomosc bo juz wiesz, ze chce z inna sprobowac.

3) Mozesz go tez zostawic i zapobiec temu, ze Cie moze zranic. Zreszta on otwarcie mowi, ze chce z inna... Warto z kims takim byc?
Moze dajcie sobie spokoj i jak on dojrzeje, to da Tobie znac bo najwyrazniej on chyba do pewnych spraw jeszcze nie dojrzal.

Pozdrawiam.

19

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

""Nie pozwól, żeby dobrnął do punktu, w którym ockniesz się, jak bardzo się zatraciłaś. Jak bardzo musisz się "odbudować".
   
   Super,świetnie powiedziane!!!
  "Odbudować siebie'' - możesz zacząć już w tej chwili zdecydowanie mówiąc "NIE"
   Ja sie zatraciłam ,i to bardzo...

Odp: On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Zgódź się, a potem kopnij go w tyłek. Albo się nie zgadzaj i też go kopnij w tyłek. Im prędzej to zrobisz tym szybciej będziesz miała szansę na prawdziwą miłość i szacunek.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » On mnie pyta czy może mnie zdradzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024