związek ze zdradzonym mężczyzną, który jest w trakcie rozwodu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » związek ze zdradzonym mężczyzną, który jest w trakcie rozwodu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez 2992 (2010-11-23 12:33:50)

Temat: związek ze zdradzonym mężczyzną, który jest w trakcie rozwodu

DZiękuję!

Poleć temat na :

2

Odp: związek ze zdradzonym mężczyzną, który jest w trakcie rozwodu

po prostu bądź wobec niego szczera i zdobądź jego zaufanie. Przede wszystkim bądź sobą smile Każdy po porażce potrzebuje trochę czasu żeby się pozbierać. Pomyśl jak Ty czułabyś się na jego miejscu i jak chciałabyś być traktowana. Ale też nie obchodź się z nim jak z jajkiem smile Zachowuj się normalnie, a z czasem wszystko się ułoży i zapomni o historii z byłą żoną smile

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

3

Na spokojnie pewnie będzie teraz przesadnie zazdrosny, ale zaciśnij zęby i wytrzymaj pozwól mu się uspokoić przy Tobie i zapewniaj, że Ty jesteś wierna ale nigdy nie poruszaj tematu jego żony i o niej źle nie mów w końcu byli z sobą trochę czasu. Głowa do góry przecież będzie dobrze czas leczy rany.

4

Dziwna sytuacja pierwszy raz pisze na kobiecym forum , żeby sprawa była jasna jestem facetem. Niestety znajduje sie w tej sytuacji jestem zdradzonym kolesiem w trakcie rozwodu . to czego taki facet jak ja potrzebuje to przede wszystkim szczerości bo jestem uczulony strasznie nawet na najdrobniejsze kłamstwa , potrzebuje także czułości , wsparcia ( naprawdę to nie jest łatwy okres ) i zrozumienia

5

Dziwna sytuacja pierwszy raz pisze na kobiecym forum , żeby sprawa była jasna jestem facetem. Niestety znajduje sie w tej sytuacji jestem zdradzonym kolesiem w trakcie rozwodu . to czego taki facet jak ja potrzebuje to przede wszystkim szczerości bo jestem uczulony strasznie nawet na najdrobniejsze kłamstwa , potrzebuje także czułości , wsparcia ( naprawdę to nie jest łatwy okres ) i zrozumienia

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » związek ze zdradzonym mężczyzną, który jest w trakcie rozwodu