(Za)duży penis mojego chłopaka - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-11-20 15:10:34

lady/nnn/
Słodka Czarodziejka

(Za)duży penis mojego chłopaka

Witam ;)
Problem, myślę, dość nietypowy, ale jednak.
Chodzi tu o mojego chłopaka, który ubzdurał sobie, że ma za małego penisa. A w rzeczywistości jest więcej niż duży. I mój men postanowił zażywać jakieś środki na powiększenie czy coś. Sądziłam, że to nie działa, a jednak... jego penis doszedł do gigantycznych rozmiarów, a w związku z tym, że ja raczej drobna jestem, to nasz sex wygląda mniej więcej tak, jakby jakiś grubas próbował się zmieścić w XS.
To już nie jest przyjemność, tylko straszny ból. Nawet po długiej grze wstępnej przy wkładaniu odczuwam swego rodzaju... rozdarcie.
Po stosunku przez około 1 dzień czuję się strasznie obolała, mam wtedy problemy nawet z myciem.
Tyle tylko że X cały czas idzie w zaparte i nie chce tego dostawić.

Ludzie, co robić? Jeszcze trochę i wcale się we mnie nie zmieści!

#2 2010-11-20 15:38:50

Ivee
Przyjaciółka Forum

Re: (Za)duży penis mojego chłopaka

A rozmawiałaś z nim jak ten jego " nowy" penis dziala na Twoje doznania ? On widać podchodzi dość ambicjonalnie i dumnie do tego ... bo ma dużego to się cieszy. Ale powinnaś mu uzmysłowić , że Twoja doznania też są ważne i jezeli chce sie kochac z kobieta ktorej przy tym robi krzywde ... no to cos jest nie tak z nim. Ja bym po prostu przestała się z nim kochać ... jezeli nie chcialby odstawic tego cholerstwa. Myślę , że każdy rozsądny i kochający facet liczyłby się z kobietą i patrzył na jej potrzeby i zdrowie ... a nie na swoje " widzi mi sie"

Dominika <3 Urodzona siłami natury 31.03.2011 Godz.13:10, 3500g, 55cm

#3 2010-11-20 19:55:11

ravag
Net-facet

Hehe, podaj mi na priv nazwę tego środka, który bierze xD A dla jego bezpieczeństwa sprawdź, czy nie ma efektów ubocznych w postaci przedwczesnej impotencji. Powiedz swojemu facetowi WPROST, że Cię to boli! Dla każdego poważnego faceta nie będzie przyjemności kiedy jego ukochana będzie cierpiała z bólu. Koleżanka Ivee dobrze sugeruje. Odsuń się od niego, on widocznie chce wygrać ze swoją chorą psychiką i nie myśli kompletnie o Twoich potrzebach. Bądź konkretna, bo to trochę o gwałt zahacza...

#4 2010-11-20 22:46:12

Lisek
Do zakochania jeden krok

to da się tak ?wink a tak serio to podaj nazwę tego specyfiku co bierze to zacznę potajemnie dodawać swojemu chłopakowi do jedzenia winki muszę się wam przyznać że od zawsze miałam jakiś taki fetysz że kręciły mnie duże sprzęty winka niestety te na które natrafiałam to zwykła średnia europejska wink słyszałam coś niecoś o murzynach ale chyba bym się nie oddała żadnemu

pozdrawiam smile

#5 2010-11-21 09:59:27

lady/nnn/
Słodka Czarodziejka

nazwa tego czegoś to Penimax

#6 2010-11-21 20:27:33

marianna25
Zaglądam tu coraz częściej

Mężczyźni mają jakiś dziwny problem z wielkością ich przyrodzenie wink A przecież wszyscy wiedzą że złoty środek jest najlepszy. Jeśli on wie że sprawia Ci ból, to oznacza że jest zwyczajnym egoistą. Powinnaś z nim poważnie pogadać

Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.
Anita Daniel

#7 2010-11-21 20:36:52

Anemonne
Moderator

lady/nnn/, moim zdaniem nie powinnaś tutaj pisać nazwy tego preparatu. Pomyśl, że takich facetów jak Twój jest więcej - zrobią wszystko, żeby wyleczyć swój kompleks małego (?) penisa, a jestem pewna, że taki środek nie może być bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych. Aż strach mnie obleciał na myśl, że mój partner mógłby tu wejść i skorzystać z gotowej "porady", a wiem, że raczej by to zrobił. W życiu bym tego nie chciała.

Lisek napisał:

a tak serio to podaj nazwę tego specyfiku co bierze to zacznę potajemnie dodawać swojemu chłopakowi do jedzenia wink

Fetysz fetyszem, ale ciekawa jestem, jak Ty byś się czuła, gdyby facet Ci po kryjomy dosypywał to jedzenia środek na powiększenie biustu... Dla mnie to jakiś kosmos, związek się powinien chyba opierać na akceptacji, a nie na próbach zmiany fizyczności partnera...

lady/nnn/, co do Twojego problemu - myślę, że powinnaś próbować rozmawiać ze swoim facetem do skutku. Przede wszystkim zapewnij, że jesteś stuprocentowo zadowolona z tego, czym obdarzyła go natura, a poza tym powiedz, że postępuje egoistycznie. Nie rozumiem, przyznam szczerze - zawsze mi się wydawało, że faceci chcą mieć wielkie penisy by zaspokajać nimi kobiety (a przynajmniej że w ten sposób myślą), natomiast po co Twojemu taki wielki, skoro nie sprawia Ci nim już żadnej przyjemności? Uświadom mu, że to co robi mija się z celem. Jeśli szczera rozmowa mimo wszystko nie pomoże - pozostaje Ci chyba tylko rezygnacja z pożycia seksualnego, może wtedy zrozumie powagę sytuacji. Zresztą - po co Ci seks, który sprawia Ci więcej bólu niż satysfakcji...

#8 2010-11-21 21:02:59

lubieto
Dobry Duszek Forum

Szczera rozmowa powinna załatwić problem, a jeśli facet nie zrozumie że sprawia Ci mnóstwo bólu może będzie trzeba pomyśleć o rozstaniu? No chyba że chcesz być z kimś kto ma  jakieś "manie wielkości" i nie zwraca uwagi na Ciebie.

. Alejki wspomnień.

#9 2010-11-21 21:09:07

Lisek
Do zakochania jeden krok

z tym dosypywaniem do jedzenia to oczywiście z wink proszę potraktować smile

#10 2010-11-22 10:42:06

Akuu
Zbanowany

Zerwij z nim to jakaś dupa wołowa jest. Teraz za mały penis, później za niska pensja i tak w koło Macieja. Facet, który tak uważa ma niską samoocenę, niech idzie do psychologa. A czytając twój post mogę się założyć, że w przyszłości będzie chciał żebyś powiększyła sobie cycki.

#11 2010-11-22 10:54:34

ania6600
Mój jest ten kawałek podłogi

lady/nnn/, sex ma być dla Ciebie przyjemnością a nie strasznym bólem. Zgadzam się z Akuu, a co będzie jeśli twój biust też będzie dla niego za mały, powiększysz go sobie?

#12 2010-11-22 14:34:13

lady/nnn/
Słodka Czarodziejka

no, racja, nie powiększę. tyle że... ja go kocham. i nie mogę zerwać z nim tylko dlatego, że chciałby mieć większego członka

#13 2010-11-24 19:38:38

marianna25

Rzeczywiście jesteś w trudnej sytuacji sad Ale powinnaś mu uświadomić, że jego kompleksy odbijają się na Waszym związku. A jeśli się rozstaniecie to nie dlatego że jak napisałaś, Twój chłopak "chciałby mieć większego członka" tylko dlatego że w tym wszystkim on zapomniał o Tobie.

Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.
Anita Daniel

#14 2010-12-07 01:17:30

Dary
Net-facet

Głos kobiety wydawanej pod czas stosunku to jest to co większość nas podnieca i że ma się nad nią kontrole i zapewne oto biega a jeśli chodzi o penisy to zrozumcie nas każdy chce mieć większego tak jak większość z was biusty

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

#15 2011-01-08 18:34:35

ona32
Zbanowany

ha..  mi penis mojego faceta odpowiada ale poczytalam sobie o produkcie:D

#16 2011-01-09 17:46:32

enya
Przyjaciółka Forum

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że jakiś preparat może powodować zwiększenie się penisa!!!

Poczytałam o tym specyfiku i powiem wam, że wolałabym aby mój facet miał nawet niedużego ale naturalnego, swojego niż jakiegoś dziwie zmodyfikowanego. To tak jak niektórzy meżczyźni nie są w stanie zaakceptować sylikonowego biustu. Ja miałabym pewne obiekcje co do takiego penisa. Wprawdzie tu nic w penisa się nie wstrzykuje, nie wkłada, ale jakoś nie ufałabym tym ziółką itp.

Chyba, że dzieki odpowiedniemu odżywianiu można wpływać na jakość erekcji, czyli mężczyzna zdrowy osiąga optymalną erekcję, co przekłada się na efekty wizualne.  Ale to lepiej zmienić dietę, niż zjadać jakieś piguły.

Ta rozciągliwość tych ciał jamistych powoduje, że więcej krwi dopływa do członka. Nie jestem lekarzem, nie znam się aż tak na tych mechanizmach ale obawiałabym się, że te specyfiki mogą z czasem wywołać impotencję. Zresztą każdy lek ma jakieś efekty uboczne, a co dopiero w tym wypadku...

A co do problemu lady/nnn/ to twój facet zachowuje się jak jakiś małolat, który z kolegami porównuje wielkość i musi wypaść najlepiej. Czyli bardziej go obchodzi aby mieć poczucie, że z pewnością ma większego niż jego kumple niż czy Ty jesteś z tego zadowolona. Jemu powinno zależeć abyś Ty była najbardziej zadowolona, aby Tobie się podobał i co najważniejsze aby we współnym pożyciu było Wam obojga najprzyjemniej, a nie to co on wyprawia. Jakieś to narcystyczne, bo jego nie obchodzi jak teraz wygląda wasz seks, tylko to aby jego penis był "piękny". Teraz sobie może na niego patrzeć i patrzeć i podziwiać jakiego to ma wielkiego. wink

#17 2011-01-11 00:07:40

ona32
Zbanowany

hmm  czy lady nnn udziela sie na forum czy to tylko reklama?

#18 2011-03-02 17:23:13

mlody26
Niewinne początki

-

Ostatnio edytowany przez mlody26 (2011-03-02 17:49:28)

#19 2011-03-04 23:46:09

pawelek1110
Net-facet

Powiem Wam tak: Jeśli dwoje ludzi naprawdę się kocha to dla nich będzie się liczyła jakość a nie ilość.
Osobiście dodam, że zawsze myślałem iż mój "Elvis" jest poprostu, najzwyczajniej w świecie "normalny" - 23 cm w "akcji". Otóż mojadziewczyna ostatnio spytała mnie kiedy zdążył mi tak urosnąć big_smile
Dodam, że nie używam żadnych wspomagaczy, poprostu kiedy Bozia rozdawała rozumy, stałem w kolejce po co innego big_smile

#20 2011-03-05 00:01:00

Kilroy666
Net-facet

pawelek1110 napisał:

Powiem Wam tak: Jeśli dwoje ludzi naprawdę się kocha to dla nich będzie się liczyła jakość a nie ilość.
Osobiście dodam, że zawsze myślałem iż mój "Elvis" jest poprostu, najzwyczajniej w świecie "normalny" - 23 cm w "akcji". Otóż mojadziewczyna ostatnio spytała mnie kiedy zdążył mi tak urosnąć big_smile
Dodam, że nie używam żadnych wspomagaczy, poprostu kiedy Bozia rozdawała rozumy, stałem w kolejce po co innego big_smile

widzę że masz kompleksy na jakimś poziomie i musisz się dowartościować... ? napisałeś liczy się jakość nie ilość co oznacza że masz małego "elivsa" i dodałeś że masz 23cm co oznacza że masz problemy a raczej kompleksy z tym... przykre.

Ostatnio edytowany przez Kilroy666 (2011-03-05 00:01:54)

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

#21 2011-03-05 10:39:45

Shiseido
Przyjaciółka Forum

Kilroy, a mi sie wydaje, ze sie najzwyczajniej w swiecie czepiasz pawelka smile Tak samo jak kobiety pisza sobie jaki maja rozmiar biustu (i dodam, ze nie chodzi mi nigdy o to zeby sie dowartosciowac) facet pisze jakiego ma ``duzego``..
Dziewczyna sie cieszy ze ma duzego, to przeciez moze sie pochwalic.. gorzej jakby miala problemy co do jego ``elvisa``

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

#22 2011-03-05 12:14:56

Kilroy666
Net-facet

dobra niech będzie ale wiesz że on chce się w jakiś dziwny sposób dowartościować...

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

#23 2011-03-05 18:34:55

pawelek1110
Net-facet

Kilroy nie muszę się dowartościowywać, nie jestem pustym 15-latkiem. Swoje w życiu już przeszedłem. W moim związku jest nam dobrze, i jakbyś nie zauważył, początkowo napisałem, że dla mnmie wydawał się on "normalny". Więc przestań się mnie czepiać a zajmijmy się tematem.
Mój post był odpowiedzią i radą dla założyciela posta.

#24 2011-03-07 12:57:57

zapachdrzewa

lady/nnn/ napisał:

Witam wink
Problem, myślę, dość nietypowy, ale jednak.
Chodzi tu o mojego chłopaka, który ubzdurał sobie, że ma za małego penisa. A w rzeczywistości jest więcej niż duży. I mój men postanowił zażywać jakieś środki na powiększenie czy coś. Sądziłam, że to nie działa, a jednak... jego penis doszedł do gigantycznych rozmiarów, a w związku z tym, że ja raczej drobna jestem, to nasz sex wygląda mniej więcej tak, jakby jakiś grubas próbował się zmieścić w XS.
To już nie jest przyjemność, tylko straszny ból. Nawet po długiej grze wstępnej przy wkładaniu odczuwam swego rodzaju... rozdarcie.
Po stosunku przez około 1 dzień czuję się strasznie obolała, mam wtedy problemy nawet z myciem.
Tyle tylko że X cały czas idzie w zaparte i nie chce tego dostawić.

Ludzie, co robić? Jeszcze trochę i wcale się we mnie nie zmieści!

Niezły temat wymyśliłaś. Rozśmieszyłaś mnie co nie miara

#25 2011-03-24 16:53:05

bober11
Niewinne początki

Mie wierzę w to.

#26 2011-03-24 21:29:14

karinarose

musisz wybrać przede wszystkim odpowiednie pozycję i spróbować przeczekać. Taką, gdzie penetracja nie jest głęboka, np unikaj na pieska i w ogóle od tyłu. Ale przede wszystkim musisz z nim porozmawiać, jeśli chcesz coś z tym zrobić. Nie owijać, tylko wprost- powiedz, że Cię boli. i że jeśli nie przestanie brać tego świństwa, to nie będziecie się kochać, bo to Cię będzie bolało. Zresztą m mówisz, że już Cię boli. Może jak będzie miał trochę czasu celibat to zmądrzeje;p

#27 2011-03-24 21:58:49

paulidoll
Powoli się zadomawiam

Dary napisał:

Głos kobiety wydawanej pod czas stosunku to jest to co większość nas podnieca i że ma się nad nią kontrole i zapewne oto biega a jeśli chodzi o penisy to zrozumcie nas każdy chce mieć większego tak jak większość z was biusty

Że niby mojego faceta kreci ze ma nade mna kontrole? To on woli jak ja mam kontrole nad nim!
Aaaajaja... DARY sam nie znasz sie na rodzaju meskim.. inteligentny z Ciebie facet ale... ja np. nigdy bym nie chciała powiekszyć swojego dużego B. a moja znajoma zazdrosci mi średnich piersi... po co komu "dojna krowa"?! wystarczy ze i tak urosna mi po kazdym kolejnym dziecku... a mam w zamiarze miec troje, wiec..?

Jesli chodzi o główny wątek. Pogadaj z nim... jesli mu na Tobie zalezy to po paru rozmowach powinien oprzytomnieć... a jesli jest zaslepiony i penis przysłonił mu świat, to radze odseparowac sie fizycznie od niego na jakis czas.. ja wiem, ze to boli bo go kochasz... ale jak by Cie bił, bo chciałby dowieść sobie swojej siły to tez bys nastawiła drugi policzek? A przeciez obie kwestie prowadzą do bólu, prawda?

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-03-25 09:47:32)

#28 2011-03-26 10:16:33

jaqubek
Netchłopak

Hmm tu potrzebna jest terapia szokowa w/g mnie. Skoro nie słuchał Cie i pchał na siłe to powiedz mu kiedyś ze Cię tam boli i nie masz tego dniaochoty na seks.
Róznica między rozmiarem biustu a dlugością penisa jest taka ze ten pierwszy jest widoczny w ubraniu. A 99% facetów wystarcza biust na "pełna dłoń"
Jak rozmowa nie pomorze to go odstaw na jakis czas inaczej bedziesz tam jak wiadro.

O Kobiete walczy się do końca.
Nie ma końca, walczy się o nią zawsze. NIe, nie mam juz sił...

#29 2011-03-29 13:14:41

mtr
Net-Facet

Facet napewno ma kompleks i to nieuzasadniony skoro ma duzego, powiedz mu ze Cie to boli i przede wszystkim unikaj pozycji gdzie jest gleboka penetracja.

Ostatnie tematy :

Stopka forum