młody wygląd - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: młody wygląd

witam,

nie wiem czy dobrze trafiłem z działem ,ale mam pytanie do kobiet: czy wolicie facetów młodo wyglądających czy bardziej takich co wyglądają na starszych. ja mam 20 lat niedługo 21 w zasadzie i wyglądam na 16 + mam słaby zarost. trochę przez to mam barierę w stosunku dziewczyn.

pzdr.
Marcin

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: młody wygląd

ciekawe pytanie smile smile
jeśli chodzi o mnie to chłopięca uroda jest ok
masz szczęście, że masz słaby zarost, bo wiekszość (nie wszystkie) dziewczyn nie lubi za bardzo zarostu, niektórym nawet przeszkadza smile smile

3

Odp: młody wygląd

To przecież nie o urodę chodzi...

A jeśli chodzi już o nią, to ile kobiet - tyle gustów.

Dbaj o siebie i nie stwarzaj problemów gdzie ich nie ma wink

Powodzenia!

4

Odp: młody wygląd

Jak dla mnie jak najbardziej może wyglądć na nieco młodszego, tylko nie za ciekawie jak jest dużo niższy hmm obydwoje źle się z tym czujemy sad

5

Odp: młody wygląd

Nie lam sie ja mam23, prawie 24 lata i wyglądam na gora 20 , w dodatku 158 cm wzrostu i myślisz, ze sie przejmuje"?Sa tacy co mi zazdroszcza, bo gdy bede miała 50 to bede wyglądać na 35!!!To jest ten plus, z drugiej strony to cie rozumiem, ale nie ktore dziewczyny lubia chłopieca urode(np.ja)

Czasem nie chca mi w sklepie piwa sprzedac bez okazania dowodu...

6

Odp: młody wygląd

Mój obecny mąż zawsze młodziutko wyglądał  i powiem Ci ten chłopięcy wygląd bardzo mnie zainteresował. Jesteśmy ze soba juz 14 lat.

7

Odp: młody wygląd

Ja wolę,kiedy facet jest  męski z wyglądu wink

8

Odp: młody wygląd

mi to zupelnie nie przeszkadza smile
a nawet w niektorych przypadkach jest superfajne.
ja takze wygladam na 16, 17 a mam tyle ile widac tam po lewej stronie wink

9

Odp: młody wygląd

Tym się nie przejmuj ja mam tyle co w nicku a daja mi góra 28-30 no chyba że się nie ogolę to 45 big_smile

10

Odp: młody wygląd

no to chyba dobrze, bo będziesz wiecznie młody:) mnie niestety dają tyle ile mam;)
jak miałam 18 to mi dawali mniej:)

11

Odp: młody wygląd

Mój mężczyzna ma prawie 23 lata a wygląda na 19-20. W dodatku jest blondynem i jego zarost jest niewidoczny.Ale nawet jakby wyglądał na 16 to byłabym z nim bo wygląd jest sprawą drugorzędną. Najważniejsze, żeby facet był inteligentny i kulturalny. Co z tego, że facet wygląda jak latynoski amant jak próbuje poderwać kobietę na prymitywne teksty albo potem traktuje ją jak swoją służącą i prostytutkę...?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024