miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

witam!
zacznę od tego, że brałam tabletki anty o nazwie Novynette- niedługo, bo od lutego br do tego miesiąca. opakowanie zawsze konczyłam w środę i zazwyczaj krwawienie pojawiało się w niedzielę. tym razem pojawiło się w poniedziałek i trwało o dzień krócej niż zawsze- do piątku. w sobotę nic nie plamiło, ale dziś rano zobaczyłam trochę krwi na bieliźnie. myślałam, że to ot tak tylko.. jednak teraz zauważyłam, że krwi jest więcej więc wygląda na to, że okres mi tak jakby wrócił... chociaż przez cały dzień nie krwawiłam.
mam się czym martwić? czy może to normalny stan rzeczy po odstawieniu? może po krwawieniu, które jak wiemy miesiączką nie jest tylko ją przypomina, musi pojawić się prawdziwy okres, który potrwa kilka dni i na tym się skończy?
proszę pomóżcie, bo ja nie mam o tym pojęcia!!!
(dodam, bo może to coś wniesie- tabletki pani ginekolog przepisała mi bez żadnych badań)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

Moim zdaniem nie przejmuj się i poczekaj na koniec krwawienia...jeśli potem zauważysz coś niepokojącego zwróć sie z tym do lekarza.

3

Odp: miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

oczywiście, że może tak się zdarzyć po odstawieniu tabletek.

4

Odp: miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

jagodaa.. czyli wg Ciebie to normalne zjawisko? i powinno się skończyć jak zwykła miesiączka?

Odp: miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

Ja kiedys miałam okres co 2 tygodnie i ginokolog najpierw podejrzewał... CIĄZE a potem zapisał mi tabletki o nazwie Luteina i wszytrko wróciło do normy smile

6

Odp: miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

Lool - po odstawieniu tabletek masz rozregulowany organizm i wszelkie cuda są możliwe. To krwawienie po 2 dniach też nie jest normalną miesiączką. To po prostu reakcja organizmu, który spodziewał się kolejnej dawki hormonów i ich nie dostał. Pierwszą "normalną" miesiączkę możesz dostać po miesiącu, ale może to być tez po 2 tygodniach czy po 3 miesiącach. Zazwyczaj uważa się, że po 3 cyklach organizm powinien już wrócić do normy. Ale na początku nie spodziewaj się regularnego okresu.

7

Odp: miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

oj, natallia mam nadzieję, że to tylko efekt odstawienia- nie CIĄŻY!!! wink więc wizyta u ginekologa nie jest konieczna tak?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » miesiączka jedna po drugiej z 2-dniową przerwą???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024