1

Temat: St. Ives, oczyszczająco-rozgrzewająca maseczka do twarzy

St. Ives, Oczyszczająco rozgrzewająca maseczka do twarzy

OPIS PRODUCENTA

Polecana do: skóry tłustej i mieszanej Skład: Zawiera ponad 95% naturalnych składników: wyciąg z szwajcarskich ziół (rumianek, pierwiosnek, bez czarny, słonecznik), naturalne olejki eteryczne z cytroneli, cytryny, rozmarynu, lawendy, tymianku i eukaliptusa, oczyszczające wyciągi z oczaru wirginijskiego, wyciąg z korzenia żeń-szenia oraz wyciąg z drzewa herbacianego o właściwościach oczyszczających i regulujących. Działanie: Maseczka delikatnie usuwa i wchłania nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia. Rozgrzewa skórę dzięki czemu otwierają się pory i następuje ich oczyszczenie z łoju, brudu i obumarłych komórek naskórka. Rezultat: Maseczka likwiduje wągry, pozostawiając skórę głęboko oczyszczoną. Ciekawostka: Maseczka może zastąpić domowy zabieg tzw. ?parówki? - czyli rozgrzania skóry nad miską z gorącą wodą, dzięki czemu łatwiejsze i skuteczniejsze jest jej oczyszczenie, regularne stosowanie maseczki zapobiega nadmiernemu zaczopowanie porów i powstawaniu zaskórników, idealnie oczyszczona skóra lepiej wchłania składniki aktywne.

MOJA OPINIA
Można ją kupić w tubce lub saszetkach, kosztuje ok. 5zł co wystarcza na dwa użycia. Po nałożeniu na skórę czuje się przyjemne ogrzewanie skóry, które po chwili mija. Maseczka rozszerza pory na tyle dokładnie, że po jej zmyciu zaskórniki po prostu same opuszczają pory, a ja im pomagam dokonując jeszcze samodzielnego ich usuwania. Maseczka ejst bardzo skuteczna w oczyszczaniu cery, tak więc naprawdę można się obyć bez ryzykownych wizyt u kosmetyczki. Ja sprawdziłam i przekonałam się, że to bardzo fajny kosmetyk. Zużyłam już kilka opakowań.

Reklama
Zobacz podobne tematy :