kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Czesc wszystkim
Mam straszna cere, czuje sie jak 30 latka a mam 22. Jestem po starsznym tradziku. Teraz mam na miesiac 5 dni wogole bez zadnej krostki, z 15 gdzie tylko jedna, z 10 dni gdzie sa z 4. Tradzik mialam na czole. A dziwnym trafem krostki robia mi sie na poloiczkach sporadyczni a zazwyczaj nad ustami. Pierwsze pytanie? bylam u kosmetyczki ktora mowi ze to juz nie tradzik ale nigdy nie oczyszczalam twarzy i z tych zaskornikow sie to robi czy prosakow.
Druga kwestia
Bylam na mikro jakies 3 tyg temu. Diamentowej. Specjalnej poprawy nie widzialam. Wczoraj doardzila mi kwasy aha i bha. Mialam na czolo, gdzie tylko sa liczne pory, dziurki kwas 50 % i na policzki 30%, trzymany polotra minuty. Jestem zadowolona, naprawde widze poprawe, splycenie, rozjasnienie. Teraz pytania?
1 czy krem po moze byc to krem AA regenerujacy, ten ktory zawiera w sobie skladnik kilku dobrych kremow?
2 mam miec 3 zabiegi kwasami, potem moze mickro czy ktoras z was ma doswiadczenia ze miala gladka cere? czy nie da sie?
3 jakie masci polecicie czy co do tego stosowac, niedrogiego, czy cos z apteki na blizny?
4 pytanie w pierwsyzm wersie, czy moze te krostki to juz nie tradzik a przyczyna sa zaskroniki i prosaki?
5 czy mozliwe ze bede miala jakies wysyp krostek, jezeli na te nad ustami byl nakladany kwas ale ten chyba BHa wysuszajacy, cienka warstwa?
dziekuje z gory za pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Ostatnio usłyszałam, że kwasy owocowe AHA najlepsze są dla osób, które nie mają blizn potrądzikowych. Mikro jest zabiegiem bardzo inwazyjnym i jeżeli nie ma potrzeby zdzierać całego naskórka, to lepiej tego nie robić. Co prawda kwasami trzeba potraktować skórę kilkakrotnie, ale efekt jest bardzo dobry.

3

Odp: kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Cześć. Ja się zmagałam z trądzikiem ponad 10 lat. Stosowałam od pigułek Diana po różniste zabiegi kosmetyczne. Dopiero regularne peelingi kwasami mi pomogły. Teraz jestem na etapie fascynacją dermokosmetykami firmy DCL, która ma w swojej ofercie specjalnie dobraną kurację żeby pozbyć sie uporczywego trądziku.

4

Odp: kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Ja też zmagam się z trądzikiem od wielu lat i widzę że jedynym ratunkiem dla mojej skóry są kwasy TCA ponieważ ostatnio sama sobie nałożyłam i jestem zadowolona z efektów bo skóra jest oczyszczona z nadmiaru sebum i mam bardziej nawilżoną a poza tym przebarwienia zniknęły. Co prawda trądzik nie zniknął ale wyskakuje mniej zaskórników i pryszczy. Po zabiegu smaruje skórę maścią ochronną z witaminą A .

5

Odp: kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Hej. Ja od dłuższego czasu używam balsamu blemish balm dr Christine Schrammek. Jak dla mnie jest on rewelacyjny, ma konsystencję fluidu, można go używać zarówno na dzień jako podkład, ale również jako krem leczniczy na noc. Skuteczność jest naprawde niesamowita. Kiedyś w to nie wierzyłam, ale teraz nie wyobrażam sobie zycia bez niego. Jest to najlepszy leczniczy fluid pod słońcem!! Mino, ze jest dosc drogi, ale bardzo wydajny. Koszt to ok 160zl/50ml. Gorąco polecam.

Edycja, powód: spam
Moderatorka sueno6

6

Odp: kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Baardzo proosze o pomoc!!!!! ostatnio nalozylam na twarz sok z cytryny jednak teraz zrobila mi sie w tym miejscu ogromna plama i wyglada jakby wyzarlo mi skore. rana jest w okolicy nosa. czy sa jakies kremy na to? bardzo prosse o pomoc!!!!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » kwas AHA i chyba BHA pielegnacja po i wysyp, tradzik

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024