Dodatki do czarnego płaszcza?? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-10-20 20:53:51

OoonaaA
Słodka Czarodziejka

Dodatki do czarnego płaszcza??

Witam drogie Panie. Hmm mam taki problem, a wiec na zimę kupiłam sobie czarny krótki plaszczyk, z paskiem w talii i chcialabym dobrać jakieś takie dodatki by do niego pasowały, myślalam o czerwonych rękawiczkach i czerwonym szaliku, do tego czarne buty czarna torebka i czarna czapka(nie wiem jeszcze jaka) , i nie wiem co o tym myslec czy to dobre zestawienie, doradzcie mi co by mi pasowało, mam takie jasne brąz włosy i niebieskie oczy. Mam 19 lat ale chciałabym wyglądać trochę dojrzalsze, bardziej kobieco. Pomóżcie.
Pozdrawiam

#2 2010-10-22 23:13:29

Margotka05
Zbanowany

Re: Dodatki do czarnego płaszcza??

czerwony to dobre roziązanie, zawsze takie kolory dodają latek smile szkoda, że nie zamieściłaś zdjęcia płaszcza, łatwiej by było coś doradzić. Możesz też pokombinować z apaszkami czy szaliczkami może jakaś panterka?http://kissarabbit.pl/produkty,apaszki%20i%20chusty

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

#3 2010-10-23 19:15:31

bedica
Słodka Czarodziejka

do czarnego pasuje niemalze wszytsko, a wiec w sumie wszytskie kolory, w ktorych dobrze sie czujesz, ale tez wzorki, tak jak ta panterka lub jakies kwiatowe desenie:)

#4 2010-10-25 10:48:36

kota
Niewinne początki

Jeśli szukasz czerwonych dodatków to tu znajdziesz boską torebkę, choć są też inne rzeczy jak biżuteria itp. - Alterszafa pl

Pozwodzenia!

#5 2010-10-25 10:54:47

Kobietka48
Netbabeczka

OoonaaA napisał:

Witam drogie Panie. Hmm mam taki problem, a wiec na zimę kupiłam sobie czarny krótki plaszczyk, z paskiem w talii i chcialabym dobrać jakieś takie dodatki by do niego pasowały, myślalam o czerwonych rękawiczkach i czerwonym szaliku, do tego czarne buty czarna torebka i czarna czapka(nie wiem jeszcze jaka) , i nie wiem co o tym myslec czy to dobre zestawienie, doradzcie mi co by mi pasowało, mam takie jasne brąz włosy i niebieskie oczy. Mam 19 lat ale chciałabym wyglądać trochę dojrzalsze, bardziej kobieco. Pomóżcie.
Pozdrawiam

Ja bym zrezygnowała z czerwonych rękawiczek,a dodała tylko pod szyje cos czerwonego. Apaszka postarza,wiec mogła by być. Ja wybrała bym czerwony szal,no ale ja potrzebowała bym sie odmłodzic:)

#6 2010-11-05 21:29:45

NotAgirlNotYetAwoman
Słodka Czarodziejka

Faktycznie do czerni to wszystko pasuje, więc radzę pokierować Ci się Twoją urodą, z tego co piszesz i z tego, co się ost dokształcałam w necie - jesteś typem Lata, a są 4 typy urody - Lato, Zima itp... odpowiednio do nich pasują inne kolorki, odcienie itp itd. smile A ja osobiście w tym roku wybrałabym chyba niebieski albo jakiś beż wink, a rok temu preferowałam róże i fiolety.

Kobieta jest jak róża - mężczyzna boi się jej dotknąć, a przyjdzie osioł i zje...

#7 2010-11-11 14:30:26

Soxo
Zaglądam tu coraz częściej

Ja również jakoś nie widzę czerwonych dodatków do czarnego płaszczyka. Ale możesz sprawdzić jak będą pasowały Ci fioletowe rękawiczki oraz szalik:)

#8 2011-01-12 15:01:30

kisses
Wkręcam się coraz bardziej

Czarny płaszcz daje tyle możliwości, że w zasadzie to jaką by się torebkę nie wybrało, to każda powinna pasować. Ja bym na pewno postawiła na skórę. Jeżeli mogę zaproponować mój typ, to coś w tym stylu http://sklep.wukador.pl/image_func.php?img=gfx/ab52c05286cc687dc3e8d8eddb280564.jpg&maxwidth=304&lang=pl Dobra jakościowo, skórzana torebka posłuży długo.

Stopka forum