Strach samotności - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Strach samotności

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Strach samotności

witam,jestem samotna chciałabym sie wygadać dlatego pisze. mam zaledwie 22 lata wiem ze to nie jest dużo ale panicznie boje sie samotności ale z tego co mi mówią to nie jestem brzydką dziewczyną (mam nadzieje), chodzą mi po głowie rózne myśli ze nie spotkam już mojej drugiej połowy. Rozstałam sie z chłopakiem a właściwie to on sie rozstał ze mną po 2 miesiacach, za kazdym razem gdy spotykam na mojej drodze chłopaka który mógłby dla mnie coś znaczyć on po ok 2, 3 miesiącach oddala sie ode mnie, nie wiem z czego to wynika.Mieszkam na wiosce i większość dziewcząt tutaj ma już mężów i dzieci. Boje sie samotności, dlaczego akurat mnie to musiało spotkać(ODWIECZNE PYTANIE). Uważam , że większość normalnych i porządnych chłopaków znalazło już swoje kandydatki ;( czy dla mnie znajdzie sie jeszcze ktoś ?chciałabym to wiedziec i sie nie martwić czy zostane starą panna. kilka razy byłam u wróżki i owsze powiedziała ze będę miała męża ale przeciez nie mogę sie sugierować jej powiedzeniem. A co jeśli przepaściłam juz moją sznse ? ;( ooohhh nie dobrze sie dzieje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strach samotności

a może odstraszasz kandydatów planami o ślubie i dzieciach?
żyj chwilą nie martw sie jesteś młoda i znam dużo przypadków kiedy kobieta znalazła swojego męża mając 28 lat i więcej:)
nie szukaj miłosci na siłe ona sama przyjdzie
szczęścia

3

Odp: Strach samotności

jestem pewna że, nie odstraszam nikogo ślubem ani dziećmi. Sama przyjdzie ale dlaczego czuje sie już teraz taka samotna...

4

Odp: Strach samotności
monica222134 napisał/a:

Uważam , że większość normalnych i porządnych chłopaków znalazło już swoje kandydatki

na jakiej podstawie wysnułaś te wnioski?

5

Odp: Strach samotności

przebywam wśród wielu ludzi a poza tym jestem typem obserwatora więc gdy spotkam "fajnego" chłopaka to on albo ma dzieci albo narzeczoną, dziewczynę, żonę.

6

Odp: Strach samotności

22 lata to dość wcześnie na zakładanie rodziny.

monica222134 napisał/a:

gdy spotkam "fajnego" chłopaka to on albo ma dzieci albo narzeczoną, dziewczynę, żonę.

jaki z tego wniosek?-> że go dotąd nie spotkałaś a nie, że go nie ma smile

Jak sądzisz, dlaczego Ci chłopcy, z którymi się spotykałaś, odchodzili od /ciebie? Podawali jakiś powód? Masz jakieś własne przypuszczenia?

Może skoro zdarzało się to kilkakrotnie warto się temu przyjrzeć, żeby nie powtarzać starych błędów.

7

Odp: Strach samotności

wink nie chodzi mi już konkretnie o zakładanie rodziny bo na to jeszcze mam czas, chodzi mi o to zeby był ktoś kto bedzie sie o mnie troszczył, pomoże mi gdy nie będę w stanie sama sobie poradzić, pocieszy gdy bedę miała zły dzień, przytuli itd... brakuje mi poprostu faceta;( w sumie to nie wiem czemu odchodzą, przeciez nie jestem taka zła ale widocznie jednak coś tam musiało być, zapewne inne dziewczyny tak myśle...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Strach samotności

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024