Smutne piosenki - powracają wspomnienia ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Czy to normalne że przy smutnych , miłosnych piosenkach płacze i przypominam sobie moje starego chłopaka i to wszystko co z nim związane czy wy też tak macie czasem ?


Kashmir - Opowiedz mi `

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

ja jak ognia unikałam piosenek które kojarzą sie z moim byłym bo tez zbierało mi sie na płacz (oczywiście jak jeszcze miałam do niego jakiś sentyment) nie katuj sie tymi piosenkami kochana, nie wolno sie nad sobą tak znęcać po prostu nie słuchaj ich.

3

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

to normalne-są wiersze, piosenki, które budzą wspomnienia i doprowadzają do łez. Wszystko mija z czasem-banalne, ale to prawda;)

4

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Mnie każda piosenka, która leciała kiedyś w radiu, albo którą kiedyś szczególnie lubiłam z czymś mi się kojarzy.
Także z byłymi miłostkami. Ale to normalne i chyba nie należy ich unikac.
Miło później wspominac, że przy tej i przy tej tańczyłam z tym i z tym wink .

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

To normalne,zwłaszcza gdy jest sie bardzo wrażliwą uczuciową i sentymentalną osobą jaką z pewnością jesteś.
Jedyna rada to unikać tych rzeczy -  miejsc,zachowań,zapachów tego wszystkiego co przynosi na myśl wspomnienie tego co było , a czego już nie ma.
Oczywiście łatwo powiedzieć,trudniej zrobić.Czasem wystarczy jakieś mgnienie myśli spwodowane przypadkowym czynnikiem który podświadomie skojarzył nam się z pewną chwilą w życiu, aby zalała nas fala wspomnień.

6

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Mam doła . A wszystko przez jedną piosenkę,którą dziś usłyszałam w radyjku jak wracałam do domciu. Przypomniał mi się mój stary związek. Myślałam,że już mi przeszło,a tu nie.   Koszmar. A wszystko przez Bajm , ta sama chwila....

7

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Gdy mi Ciebie zabraknie, gdy zabraknie mi Ciebie, czy się oddam wspomnieniom , zasuszonym jak kwiat, czy czerwoną jesienią pójdę sobie przez świat.....

8

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Chyba idę po drina smile

9

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

mi wszystkie smutne piosenki kojarzą sie z moim byłym:((((((( i kiedy je słysze płacze ,a najbardziej niektóre kawałki disco polo które słuchał czasami hahahah a szczególnie taka jedna .kurde czemu on mnie zostawił!!!!!!!!!

10

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

chyba każdy ma słabość do wspomnień, mój syn (19 lat, moja panieńska przeszłość) bardzo nalegał abym obejrzała film MAMA MIJA, no i wczoraj już tak mnie prosił że zgodziłam się. I co z tego wyszło?... to że zamiast skupić się na filmie beczałam jak bób, wróciły wszystkie wspomnienia (a tym bardziej iż byłam po kolejnej kłótni z mężem), więc chyba każdy ma coś ze wspomnień których nie da się z czasem zapomnieć (choć przysłowie mówi: czas leczy rany) mnie po 20 latach nie wyleczył a właśnie dopiero teraz rozklejam się!!!

11

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

ja właśnie niedawno się roatałam ma to samo , piosenki , seriale nawt chodzenie tymi ulicami to dla mnie bolesne wspomnienie i ide po ulicy płacze jak bubr ,ludzie się na mnie patrzą a ja nie moge się powstrzymać.Jetem załamana:(

12

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Ja czasami lubie sie zdołowac przy takich piosenkach>jesli jest mi zle to szukam własnie w nich ukojenia.

13

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Jasne, że to normalne, ale z czasem kiedy uczucia powoli wygasają, usychają piosenki nie powodują już fontanny łez, tylko przyjemne wspomnienia, bez żadnych negatywnych uczuć. Czas leczy rany. Wiem po sobie.

14

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

przeniesiony post Mcrka

Mcrka napisał/a:

Pomyślałam, że miło by było podzielić się swoimi ulubionymi piosenkami przy których płaczemy/ płakałyśmy.
Ale żeby nie były to puste linki, to uprzejmię proszę napisać co się wtedy czuła, albo jaki okres w życiu trwał w momencie gdy słyszałyśmy daną piosenkę...

No proszę proszę... pokażmy jakie wrażliwe jesteśmy big_smile

Zaczynając ode mnie:
http://www.youtube.com/watch?v=2BdPflCzqYM    -   dawne czasy. Okres pierwszej miłości.

http://www.youtube.com/watch?v=P2rgRgR4LCg     - płakałam gdy usłyszałam ją na konkursie talentów w Krakowie. Zapadła mi w pamięć.

http://www.youtube.com/watch?v=bynFq-uMwzU    - "Uuu I like how You make me feel" - mówi samo przez się wink

http://www.youtube.com/watch?v=9dR0k3zaaDk   - wiele wypłakanych łez. Idealna piosenka na samotne wieczory gdy on odszedł.

no ok... niech będzie tyle wink

15

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

you are not alone - jackson
to jest śliczna nuta...

16

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Delerium - Silence (Tiesto mix)

kojarzy mi się z chłopakiem, którego kochałam i byłam z nim, los chciał inaczej, ale wspomnienia mam piękne

17

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?
Delicious napisał/a:

przeniesiony post Mcrka

Mcrka napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=2BdPflCzqYM    -   dawne czasy. Okres pierwszej miłości.

śliczna piosenka smile

18

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?
złamana róża napisał/a:

To normalne,zwłaszcza gdy jest sie bardzo wrażliwą uczuciową i sentymentalną osobą jaką z pewnością jesteś.
Jedyna rada to unikać tych rzeczy -  miejsc,zachowań,zapachów tego wszystkiego co przynosi na myśl wspomnienie tego co było , a czego już nie ma.
Oczywiście łatwo powiedzieć,trudniej zrobić.Czasem wystarczy jakieś mgnienie myśli spwodowane przypadkowym czynnikiem który podświadomie skojarzył nam się z pewną chwilą w życiu, aby zalała nas fala wspomnień.

Popieram w 1000% powyzszą wypowiedź! ;-)

19

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Są piosenki które kojarzą mi się z moim byłym. Jednak teraz jak ich słucham to mi wszystko jedno bo mam kogoś innego kogo kocham. A o co było to dla mnie teraz nic zwyczajnego. Nie płaczę ani się nie dołuję. Żyję tak jakby tamtego nie było :-)

20

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

ja też czasem lubię wrócić do jakiejś piosenki bo przywołuje wspomnienia:) Czasem popłaczę a potem zaczynam np. widzieć inny sens słów. Wtedy to znaczy, że coś mija. Często te piosenki wprawiają w zadumę... i choć bywa, że jeszcze boli to cieszę się, że mija czas....spokojnie, ja wyciszam się a po policzku płynie tylko kilka łez. Takich najgłębszych.

21

Odp: Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

http://www.youtube.com/watch?v=jmohElmwTws
tej piosenki slucham ostatnio najczesciej. Z jednej strony daje mi sile a z drugiej zadaje bol bo tak jak w piosence  juz nigdy nie uslysze z jego ust slow kocham cie. Pamietam dokladnie sytuacje sprzed paru lat, siedzialam wtedy z nim w moim pokoju i akurat leciala w radiu ta piosenka. Zastanawialam sie jakby to bylo gdyby przestal mnie kochac, to byla taka chwilowa mysl bo wiedzialam ze sie kochamy i takie problemy dla mnie nie istnialy. Teraz gdy slysze ta piosenke w glowie mam tamta sytuacje, tamte beztroskie chwile naszej milosci i mysl ze on juz nie kocha... NO MORE I LOVE YOUS...

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Smutne piosenki - powracają wspomnienia ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024