Renta czy praca dla osoby niezdolnej do pracy - co lepsze? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-10-10 16:56:36

DoRota1984
Mój jest ten kawałek podłogi

Renta czy praca dla osoby niezdolnej do pracy - co lepsze?

Witam Was kobietki mam pytanie.Czy taka osoba jak ja ( osoba niepełnosprawna,nie widzę z daleka z nie zdolnośćią do pracy ) może normalnie pracować bo ja wiem , że nie a bardzo gdzieś bym chciała dorobić by wyrwać się z mojego domu a tą rentę co mam to jest nie wiele bo tylko 500 zł do końca grudnia 2010 i zastanawiam się czy dalej się o nią starać czy szukać jakieś pracy ale w moim regionie jest trudno coś znaleść.Pozdrawiam

Przyjazn jest niewątpliwie najskuteczniejszym lekiem na cierpienie zawiedzionej miłosći.                                                                                      Jane Austen.

#2 2010-10-12 15:27:05

lool2
Netbabeczka

Re: Renta czy praca dla osoby niezdolnej do pracy - co lepsze?

z nie zdolnośćią do pracy- to może być problem, dlatego ja chyba starałabym się o rentę..

#3 2010-10-18 19:47:12

MAGDALLena
Zaglądam tu coraz częściej

Rozejrzyj się to nic złego ... obecnie dużo firm dostaje nawet dotacje na organizacje miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych. W mojej byłej firmie pracowało parę takich osób jak i wraz ze mną studiują osoby niepełnosprawne.

#4 2011-03-15 11:04:08

airwaves
Przyjaciółka Forum

Dorota można być na rencie i pracować.
Twoje zarobki nie mogą przekroczyć wtedy ok 750zl na miesiąc.
takie informacje są w internecie, zreszta też jak pójdziesz załatwić sobie rentę to w zusie Cię poinformują jak to jest z tymi zarobkami.
ja jestem w takiej sytaucji i zaczęłam szukać pracy.mam dość siedzenia w domu, bo się marnuję.

Stopka forum