prezent dla dziadka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla dziadka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: prezent dla dziadka

Mój dziadek w tę sobotę kończy 80 lat. Nie bardzo wiem, co można kupić takiej starszej osobie. Dziadek - wiadomo niby nie chce nigdy żadnych prezentów, ale jakoś tak miło przecież coś jednak dać. Jestem już trochę za stara na dawanie laurek smile Kwiatki, bombonierki były w ubiegłych latach smile Macie jakieś inne pomysły ? Będę wdzięczna smile

To co, inni robią, myślą, czują i piszą, jest bezcennym przewodnikiem w zrozumieniu tego kim jesteśmy i dokąd zmierzamy...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prezent dla dziadka

Widzę, że nic się tutaj nie dzieje ;-) Ostatnio chyba coraz lepiej dzieje się, jeśli chodzi o technologie dla seniorów, to może taki telefon ze specjalnymi funkcjonalnościami dla osób starszych? Takie marki jak barel, myphone czy emporia...

3

Napotkałam nawet na model z dual simem dla osób starszych i mimo wszystko nie uważam, żeby to był jakiś problem w przyswojeniu funkcjonalności przez osoby starsze.

Reklama

4

Piekna liczba napisał/a:

Napotkałam nawet na model z dual simem dla osób starszych i mimo wszystko nie uważam, żeby to był jakiś problem w przyswojeniu funkcjonalności przez osoby starsze.

Miałam na myśli tylko tyle, że są telefony ze specjalnymi funkcjami jak barel, nie chciałam przez to powiedzieć, że starsi ludzie nie nadążają za technologiami, nie zaprzeczysz, że z wiekiem jest coraz więcej problemów i cyferki zmieniają wielkość i dźwięk nie ten sam.

5

Polecam zdjęcie wnuków wygrawerowane w krysztale - oryginalny prezent, który ozdobi każde pomieszczenie smile

Witamy w świecie kryształowych upominków smile
Reklama

6

Albo telefon taki dla seniora wink sa np telefony z maxcoma wink mają takie duze klawisze i głośne dzwonki wink moim dziadkom bardzo się przydał wink

Tez kupiłam z maxcoma , dla babci , ale nie ten taki typowo dla seniora , tylko ten z serii mm237 i póki co jest bardzo zadowolona . Faktcznie bateria dość długo trzyma w tych telefonach  wink

Uwaga! Posty tego Użytkownika są spamem - taka opinia jest niewiarygodna. Polecane produkty nabywasz lub z usług korzystasz na własną odpowiedzialność!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla dziadka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016