mąż mnie zdradzil - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-09-23 22:10:24

martka30
Niewinne początki

mąż mnie zdradzil

Witam mam problem,jestem mężatką od 2 lat przed ślubem bylismy razem 7 lat,mamy 2 dzieci 5 i 1,5 roku tydzien temu dowiedziałam sie ze mąż mnie zdradza,sprawdziłam jego telefon,dyły tam sms-y kture on wysyłał do jakiejs kobiety,były strasznie zberezne,miał drugi z kturego dzwonił do niej,przedemna go ukrywał.To trwało od 2 miesiecy,dozo pracował bo kiepsko z finansami stalismy mieszkamy w małym pokoju ze czworo z mamą moja z siostrą jec chłopakiem i coreczka.Nagle zaczoł czepiac sie wszystkiego ze obiat nie doprawiony ze kromke chleba zle posmarowałam itp.Jak zawsze pisałam mu sms-a ze tesknie i go kocham zawsze odpisywał od 2 mie. nie odpisywał.Jak pokazałam te sms-y to mi powiedział ze to tylko żarty z koleżanką z pracy,i zarzekał sie ze mnie nie zdradził,rozmawiałam z tą kobietą to ona mowiła ze go nie zna,jak wysłałam zdjęcie naszej całej rodziny to odpisała o boże,dla mnie było wszystko jasne.Do tej pory mówi ze to nic takiego i o zdradzie nawet nie myslał.Wybaczyłam mu,kocham go no i mamy dzieci,ale dałam mu pare waronkow jak złamie jeden to odrazu on ma odejsc,nie mam dowodu ze mnie zdradził wypiera sie ale te sms-y np;spotkajmy sie ok 13 dzis moge,albo tesknie za twoja foczką,zeby ja wylizac,i takie inne zberezne,od 2 mies. nie kochalismy sie bo on zmeczony nie da rady,teras powiedziałam ze na niekture zeczy trzeba zasłuzyc,i dotej pory mysle tylko o tej sytuacji,czy naprawde zdradził,zadreczam sie ze to moja wina,chciałam zeby mi powiedział jak ona sie nazywa to stwierdził że mi to nie jest do nicaego potrzebne,powiedział ze pracowała z nim kiedys,ja mysle ze cały czas tam pracyje gdzie on boi sie ze pojade do pracy i mu kichy na robie,powieccie co mam zrobic jeszcze zeby dowiedziec sie co moge jeszcze zrobic, musze wiedziec prawdebo jak mnie to przerosnie to sie rozejdziemy a nie chce tego.

#2 2010-09-23 22:45:38

oczko_w_glowie
Do zakochania jeden krok

Re: mąż mnie zdradzil

wysłałaś tej kobiecie wasze zdjęcie i jej odp była "o  Boże"? Troche dziwne nie? I ona twierdzi, że się nie znają, a piszą smsy o lizaniu?
Oj ciężka sprawa, chyba bym dociekała prawdy za wszelką cenę i bacznie go obserwowała.

#3 2010-09-23 23:14:41

maxi
Przyjaciółka Forum

Moim zdaniem na podstawie tego co napisałaś z tresci smsów (o foczce) maz Cie prawdopodobnie zdradził, a ściemę że to tylko koleżanka znają chyba wszystkie zdradzone kobiety na tym forum łacznie ze mną, w tej chwili niczego juz się nie dowiesz ani od niej ani od niego, są już duzo ostrożniejsi lub w stanie zawieszenia znajomości, piszesz że chcesz znać prawdę a jak Cie przerosnie to się rozejdziecie, tylko uswiadom sobie wyraźnie czy naprawdę chcesz ja znac? bo jak ja poznasz to możesz nie dac rady i będziesz bardzo cierpieć i rozpaczać a macie 2 małych dzieci, moim zdaniem za bardzo się odkrywasz i za bardzo pokazujesz ze wszystko wiesz, czasem trzeba trochę poobserwować, nabrać większej pewności ze cos jest nie tak i dopiero o tym powiedziec i nie obwiniaj się, zadnej Twojej winy tu nie widze, to Twój mąż szuka wrażeń gdzie nie trzeba.

#4 2010-09-23 23:31:54

egonschiele
Słodka Czarodziejka

mam podobne zdanie do Maxi, obserwuj i badz czujna.
A takie teksty, to wszystkie znamy, nawet nie potrafia byc oryginalni

Potrzebuję Cię , ponieważ Cie kocham - miłość prawdziwa

#5 2010-09-24 09:32:41

ewka244
Niewinne początki

a ja juz bym go nie obserwowała!!! dawno kopnęłabym go w tyłek, jeszcze takie teksty?? o lizaniu do kolezanki??? no bez przesady, ewidentnie widać ze cie zdradził, a facet to tylko facet i rzadko którego jest stać na to by sie przyznał. Mnie moj dawny partner zdradzał przez pół roku, ale idealnie sie  z tym krył, kiedy odkryłam "podobne"smsy, zaczęłam małe śledztwo na własną ręke, ale tylko po to by mieć dla dowody na jego zdradę.Bo po przeczytaniu smsów ten facet, pomimo ze go kochałam, dla mnie juz nie istniał.
I tobie tez tak radze, albo juz teraz daj sobie z nim spokój.

#6 2010-09-24 10:26:55

kasiulenka000
Słodka Czarodziejka

martka30 - Bardzo łatwo jest na forum pisać cudowne rady typu 'zostaw go!', 'wybacz mu' itp. Nie chciałabym wydawać tego typu sądów, ale moim zdaniem jesteś trochę zbyt naiwna (nie obraź się), że masz nadzieję i sama nie wiesz czy on Ciebie zdradził, nie wiesz co o tym myśleć itd. Dla mnie z tego co napisałaś (mam nadzieję że obiektywnie) wynika jasno, że on nie tylko Ciebie jednorazowo zdradził, ale miał ogólnie pojęty romans... O czym doskonale świadczą sms-y które przytoczyłaś. I teraz od Ciebie będzie zależało co z tą wiedzą zrobisz, jak sobie dalej zaplanujesz swoje/wasze życie...

Niezrozumiałe jest myślenie takiego faceta. Masz dowód czarno na białym, że dużo było na rzeczy. A on się wypiera. Zdecydowanie lepsze by było gdyby przyznał się, żałował i sam w sobie wiedział że to się więcej nie powtórzy. Jego zachowanie świadczy o tym, że to mogła być tylko zdrada jedna z kolejnych - bo z tego co napisałaś on wcale nie żałuje, nie przyznaje się itd.

Na moje oko za mało wiesz. Nie wiesz nawet czy ta kobieta nadal z nim pracuje, czy mają kontakt - to ważne i ja bym to sprawdziła...

#7 2010-09-24 11:29:53

Kobietka48
Netbabeczka

Martka nic ci nie da dociekanie czy ona z nim pracuje,bo nawet jezeli tak to co zrobisz? Każesz mu zrezygnować z pracy? Kazesz jej się przenieść ? NIC NIE ZROBISZ. Jezeli on,ona ci sie nie przyznają ze spali z soba,to nigdy tego sie nie dowiesz. Musiała byś ich złapać w łóżku,a to jest raczej nie mozliwe. Nawet jak zobaczysz ich razem na ulicy,to ci powie ze to kolezanka z pracy wiec moze z nia rozmawiać. Jak pójdziesz do niej z awanturą,to co jej powiesz ? Ona powie ze twój mąż zgłupiał i pisze do niej głupie smsy,a ona ma to gdzieś.
Cięzka sprawa! Nawet jak bys go wywaliła to co dalej? Teraz nie zrobisz nic,bo to sa tylko twoje domysly,"tylko" smsy,a nie wywalisz go z domu tylko za to ze pisał,bo nie wiesz czy maja romans czy nie? chyba musisz czekac na dalszy rozwój wypadków,albo chodzic za nim krok w krok,to tego z foto-aparatem,zeby mieć dowód jego zdrady.

Ostatnio edytowany przez Kobietka48 (2010-09-24 11:31:42)

#8 2010-09-24 18:09:24

martka30
Niewinne początki

agnieszka321 napisał:

martka30 - Bardzo łatwo jest na forum pisać cudowne rady typu 'zostaw go!', 'wybacz mu' itp. Nie chciałabym wydawać tego typu sądów, ale moim zdaniem jesteś trochę zbyt naiwna (nie obraź się), że masz nadzieję i sama nie wiesz czy on Ciebie zdradził, nie wiesz co o tym myśleć itd. Dla mnie z tego co napisałaś (mam nadzieję że obiektywnie) wynika jasno, że on nie tylko Ciebie jednorazowo zdradził, ale miał ogólnie pojęty romans... O czym doskonale świadczą sms-y które przytoczyłaś. I teraz od Ciebie będzie zależało co z tą wiedzą zrobisz, jak sobie dalej zaplanujesz swoje/wasze życie...

Niezrozumiałe jest myślenie takiego faceta. Masz dowód czarno na białym, że dużo było na rzeczy. A on się wypiera. Zdecydowanie lepsze by było gdyby przyznał się, żałował i sam w sobie wiedział że to się więcej nie powtórzy. Jego zachowanie świadczy o tym, że to mogła być tylko zdrada jedna z kolejnych - bo z tego co napisałaś on wcale nie żałuje, nie przyznaje się itd.

Na moje oko za mało wiesz. Nie wiesz nawet czy ta kobieta nadal z nim pracuje, czy mają kontakt - to ważne i ja bym to sprawdziła...

#9 2010-09-24 18:12:21

martka30
Niewinne początki

chciałabym sie dowiedziec ale nie wiem jak ona sie nazywa,i nie wiem co robic,chce tylko potwierdzic czy to prawda,mial ja wpisana w tel.jako praca b.moze ktos jakies ma pomysly jak i gdzie cos znalesc.Ona nr.tel.ma wylonczony,nie wiem jak sie nazywa,jak bym wiedziala to jakos bym ja znalazla i wydusila z niej chodzby sila,to mi nie daje spokoju i kazda wolna chwila to mysle o tym.Agnieszka321dawaj pomysly jak to sprawdzic.

Ostatnio edytowany przez martka30 (2010-09-24 18:19:42)

Stopka forum