Jak sprawić by chłopak zaczął się mną interesować. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-09-22 15:22:08

czarnulka.92
Zaglądam tu coraz częściej

Jak sprawić by chłopak zaczął się mną interesować.

Poznałam pewnego chłopaka. Na początku naszej znajomości to było tylko zwykłe czesc, czesc i nic wiecej. Po czym on za jakiś czas poprosił o moj numer tel. Podałam mu. Odezał się po  tyg i pisalismy codziennie. Co prawda wydaje mi się ze jest za szybki bo zaczał pisac juz o buziakach itd a tak na pawde to z nim nie rozmawialam. Więc powiedzialam zeby zwolnij ze mam pewne zasady. Teraz odzywa się rzadziej i wydaje mi sie ze mniej sie mną interesuje. Po dłuzszym zasatnoweniu doszłam do wniosku ze chcialabym go jakoś zdobyc, ale nie wiem jak... moze wy mi cos poradzicie?? czekac az on sie odezwie czy czasem pierwsza sie do niego odezawac... jakie kroki podjąć?? heh:)

#2 2010-09-22 15:27:09

MagdaEM.
100% Netkobieta

Re: Jak sprawić by chłopak zaczął się mną interesować.

Skoro Ci zależy to się odezwij pierwsza - kto powiedział, ze to on musi inicjować każdą rozmowę?

A tak przy okazji - ile masz lat?

"Gdyby u mnie na oknie stały kwiaty paproci i niebieskie migdały..."

#3 2010-09-22 15:39:16

czarnulka.92

19...

No nie musi, ale jezeli on sie odzywa swiadczy o tym ze chyba mu zalezy.

#4 2010-09-22 15:50:58

Kyaa
Przyjaciółka Forum

no ale wiesz jesli Ty sie odzywasz znaczy ze tez Ci zalezy:) chłopak w mysliach napewno nie czyta wiec skad ma wiedziec ze Ci sie podoba^^ moim zdaniem powinnas napisac i zobaczyc co sie pozniej wydarzy:)

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

#5 2010-09-22 16:00:41

czarnulka.92

Aha...a może jakieś rady, jaki konkretny znak mu dać, co zrobić??

#6 2010-09-22 16:03:15

Kyaa
Przyjaciółka Forum

mozesz zaczac romowe normalnie.. w sensie czesc co słychac? co porabiasz jak dzien zleciał?? narazie jak kolega z kolezanka tak jak mowisz przeszkadza Ci ze chłopak sie spieszy wiec zacznij kolezenska rozmmowe^^no przynajmniej ja bym tak zrobiła:)

#7 2010-09-22 16:13:50

czarnulka.92

spoko. a czym zwróce na niego swoją uwage???

#8 2010-09-22 16:21:03

Kyaa
Przyjaciółka Forum

jasli chodzi przez sms to raczej nie da sie nic ciekawgo zrobic moim zdaniem powinnasc pisac tak ja bys miala ochote na pisanie usmieszki wyrazała checi do dalszego pisania moze tak na poczatek albo po dłuzszym czasie pisania zaproponowac spotkanie czy cos w tym stylu aby pokazac ze Ci zalezy ale ze nie chcesz aby to leciało tak  szybkim tepem:)

#9 2010-09-22 17:02:04

czarnulka.92

Własnie wolałabym zeby spotkanie to on zaproponował...

#10 2010-09-22 17:24:36

Kyaa
Przyjaciółka Forum

rozumiem jesli bedziesz  z nim pisac tak ze ci zalezy napewno zaproponuje jesli tez mu zalezy^^

#11 2010-09-22 17:42:38

jaroo
Netchłopak

no wiesz saama napisalas mu zeby "zwolnij" to chlopak zwolnil. A pozatym on nie pisal ci o seksie gdzie moglas sie poczuc glupio tylko o buziakach. No tez zalezy w jakim jest chlopak wieku, bo inaczej do dziewczyny napisze chlopak ktory ma 21 lat a inaczej ten ktory ma 28 (jak ja:)), jesli mu sie podobasz to mysle ze sie odezwie, aczkolwiek faceci lubia jak to kobiety przejmują inicjatywe i moze byc tak ze obydwoje czekacie az ktores sie odezwie:)jezeli w ciagu kilku dni sie nie odezwie to znaczy ze odpuscil, a co za tym idzie, ze nie podobalas mu sie na tyle by chcial sie zdobyc. Przeciez my faceci lubimy zdobywac kobiety.Im trudniej tym lepiej....ja na szczescie juz swoja zdobylem teraz tylko kwestia zadbania o swoja zdobycz:)

#12 2010-09-22 18:15:25

czarnulka.92

Dziękuje Jaroo za dobre rady... Nie ma jak to rada mężczyzny.

#13 2010-10-12 20:35:44

maryja
Niewinne początki

mam takie pytanie. bo w sumie, to niby slyszalam, ze z gościem "lgnęlismy do siebie". jest pewien gość, z którym teoretycznie znamy sie z widzenia ponad 2 lata, jednak poznalismy sie dopiero na poczatku wrzesnia, gdyż po wakacjach jakos tak na nowo mi sie spodobał, a on dobrze kumpluje sie z moja przyjaciólka. i tak od słowa do słowa były jakieś wyjścia we 3 na piwo, kiedyś w żartach klekał przede mną na środku ulicy. i ostatnio chcialam, zebysmy poszli wszyscy na koncert. gdy ona mu to zaproponowała - odmówił, kidy ja - zgodzil się.  niefortunnie zdarzylo sie tak, że troche przesadziłam z alkoholem, oprócz tego jakiś zły dzień mialam. i niestety przytrafiły mi sie przy nim "kłopoty żołądkowe". ale zachowal sie odpowiednio, w pewnym momencie jakoś tak oparlam sie o niego, on mnie przytulił lekko stwierdzil "nie przejmuj sie, dzisiaj Ty jutro ja". potem w klubie znowu objął mnie w talii, później na dworze przytulił sie do mnie bo mu było zimno i jak chcial usiaść to znalazląm sie na jego kolanach. po calej tej imprezie spotkalismy sie w szkole, wytłumaczylam sie jakoś z mojego zachowania, ze mi wstyd i znowu stwierdził, ze mam sie nie przejmować, a potem w rozmowie z przyjaciólką zaśmiał sie z tego, ze taak go przepraszalam.. teraz rozmawiamy ze sobą, dośc czesto, wydaje mi sie, ze czasem lapie jego wzrok. dawno mi na żadnym gościu tak nie zależalo, bo widze, ze jesteśmy do siebie podobni i on też to widzi.
jedno mnie jeszcze martwi. rozumiem, ze sie z moja przyjaciólką dobrze kumplują, ale dużo ze sobą piszą.. smsów o pierdołach, w stylu "ej wstawaj i ucz się"
czy ja mam u niego jakieś szanse?

#14 2010-10-12 20:46:28

Yvette
100% Netkobieta

maryja napisał:

mam takie pytanie. bo w sumie, to niby slyszalam, ze z gościem "lgnęlismy do siebie". jest pewien gość, z którym teoretycznie znamy sie z widzenia ponad 2 lata, jednak poznalismy sie dopiero na poczatku wrzesnia, gdyż po wakacjach jakos tak na nowo mi sie spodobał, a on dobrze kumpluje sie z moja przyjaciólka. i tak od słowa do słowa były jakieś wyjścia we 3 na piwo, kiedyś w żartach klekał przede mną na środku ulicy. i ostatnio chcialam, zebysmy poszli wszyscy na koncert. gdy ona mu to zaproponowała - odmówił, kidy ja - zgodzil się.  niefortunnie zdarzylo sie tak, że troche przesadziłam z alkoholem, oprócz tego jakiś zły dzień mialam. i niestety przytrafiły mi sie przy nim "kłopoty żołądkowe". ale zachowal sie odpowiednio, w pewnym momencie jakoś tak oparlam sie o niego, on mnie przytulił lekko stwierdzil "nie przejmuj sie, dzisiaj Ty jutro ja". potem w klubie znowu objął mnie w talii, później na dworze przytulił sie do mnie bo mu było zimno i jak chcial usiaść to znalazląm sie na jego kolanach. po calej tej imprezie spotkalismy sie w szkole, wytłumaczylam sie jakoś z mojego zachowania, ze mi wstyd i znowu stwierdził, ze mam sie nie przejmować, a potem w rozmowie z przyjaciólką zaśmiał sie z tego, ze taak go przepraszalam.. teraz rozmawiamy ze sobą, dośc czesto, wydaje mi sie, ze czasem lapie jego wzrok. dawno mi na żadnym gościu tak nie zależalo, bo widze, ze jesteśmy do siebie podobni i on też to widzi.
jedno mnie jeszcze martwi. rozumiem, ze sie z moja przyjaciólką dobrze kumplują, ale dużo ze sobą piszą.. smsów o pierdołach, w stylu "ej wstawaj i ucz się"
czy ja mam u niego jakieś szanse?

Ile macie lat?

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

#15 2010-10-14 09:29:47

maryja
Niewinne początki

ja kończe osiemnaście za 4 miesiące, on za miesiąc, oboje klasa maturalna.
jeszcze bylo kilka akcji, np jak kiedyś zażartowalam że go nienawidze, to on tak calkiem serio odpowiedzial, że szkoda, bo mnie polubil. albo zawsze jak sie wita to on sie tak kłąnia i kiedyś sie tak prawie w pól zgiął. zaczełam sie śmiać, wtedy stwierdził "no cooo, jak chcesz to moge powtórzyć, tylko musisz zejśc ze schodów" wtedy zrobił taki gleboki ukłon, lekko przuyklęknął na jedno kolano i mnie w reke pocalowal. wiec albo sobie ze mnie jaja robi, albo...

Ostatnio edytowany przez maryja (2010-10-14 12:46:23)

#16 2010-10-15 17:35:14

Clover
Zbanowany

Odezwij się do niego gdzie to jest napisane, że to faceci muszą zaczynać rozmowę pierwsi? Może on czeka właśnie na to, że się do niego odezwiesz?

Czy można przestać kochać niebo tylko dlatego, że czasem jest burza?

#17 2010-10-16 10:00:49

maryja
Niewinne początki

nie no, nawet nie mam jak sie odezwać, bo nie mam jego numeru, nasze kontakty ograniczają sie do szkolno-korytażowych;) zreszta troche sie krepuje tym, że mamy strasznie duzo wspólnych znajomych.
ale po tym nieszczesnym koncercie dostał od jakiegoś nieznanego nru smsa, czy dotarł bezpiecznie do domu, on myslał, że to ja do niego napisałam, bo potem pytal sie mnie o to. i bardzo zastanawia mnie, kto to może być...wink

Stopka forum